Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 16:19



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6520 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 399, 400, 401, 402, 403, 404, 405 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Kael napisał(a):
Panoszace sie w Polsce Ordo Iuris jest finansowane przez Moskwe


Rozumiem że ja mogę dostawać bany za jakieś bzdury ale Kael już za te obrzydliwe pomówienia nie dostanie?


Śr mar 30, 2022 10:46
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Kael, w przeciwieństwie do Ciebie, poparła swoją wypowiedź odpowiednim linkiem.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr mar 30, 2022 11:05
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Zaiste, ideologiczna stronka jest bardzo obiektywnym źródłem wiedzy

Zobaczmy zatem co jest napisane w tym artykuliku

Cytuj:
Założycielami Ordo Iuris są:
- krakowskie Stowarzyszenie im. Piotra Skargi


Choć oczywiście nie przedstawiają ani jednego argumentu za tezą. Poza wyjętym z od... nosa ze zaczerpneli inspirację od TFP które miało byc założycielem OI. To już schizofrenia czy zwyczajne upośledzenie? Dalej nie ma sensu czytać

chociaż jest jeszcze lepiej
Cytuj:
Stowarzyszenie im. Piotra Skargi będące polską odnogą TFP założyło fundację Instytut im. Piotra Skargi.


oczywiście ani jednego dowodu na potwierdzenie tezy nie ma


Śr mar 30, 2022 11:08
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
https://arbinfo.pl/wp-content/uploads/2 ... -misja.png
https://www.piotrskarga.pl/o-nas.html


Śr mar 30, 2022 11:29
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
No fajnie i gdzie tam widzisz
Cytuj:
Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi rozpoczęło działalność w lipcu 1999 roku w Krakowie z inspiracji działających na całym świecie Stowarzyszeń Obrony Tradycji, Rodziny i Własności (TFP). Inicjatorami powstania organizacji byli m.in. Leonard Przybysz, Sławomir Olejniczak, Sławomir Skiba i Arkadiusz Stelmach.



Że IKPS (pch24) zostało założone przez TFP?


Śr mar 30, 2022 11:36
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
@Quinque
Nie jesteś ekspertem od oceniania wiarygodności stron internetowych, a w artykule były podane dowody, które @Kael jeszcze raz wkleiła. Dość awanturnictwa!

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr mar 30, 2022 11:37
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
- podawaj argumenty
- bądź oskarżony o awanturnictwo


Śr mar 30, 2022 12:21

Dołączył(a): Śr sie 18, 2021 7:48
Posty: 566
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Pupilek moderacji, Przeemek dalej stosuje metodę floodingu, a moderacja dalej nic z tym nie robi (można przypuszczać, że skoro Przeemek nie krytykuje PiS-u, to nie ma powodu do interwencji)

viewtopic.php?p=1086005#p1086005

W sztucznie nadętym poście znajdziemy takie „zdania”, jak:

Cytuj:
A w kwestii interpretacji w tej Tradycji Piotra jako Opoki, to już wypowiedział się Rzymskokatolicki arcybiskup Richard Kenrick, który brał udział w głosowaniu za dogmatem niemylności papieża, opisał w swojej książce:

Cytuj:
A z kolei jak to zinterpretujemy, to jest na to jedno chrześcijańskie wyjaśnienie plus wiele dodatkowych faktów i przesłanek.


Dodatkowo mamy takie tezy jak:

Cytuj:
słowo skała tylko i wyłącznie używano na określanie Boga JHWH


A na zakończenie autor posta powołuje się sam na siebie:

Cytuj:
I wiele innych argumentów, polecam przeczytać je w tym wątku od strony viewtopic.php?f=1&t=42278&start=60 kilka moich postów i wyjaśnień, które rozszerzają powyższe podsumowanie.

Cytuj:
Wniosek ten jest opisany w kilku moich postach na stronie 6 wątku viewtopic.php?f=1&t=42278&start=60


Jest zatem, po raz kolejny, oczywiste, że Przeemek nie stara się prowadzić dyskusji, a jego celem jest wyłącznie zalanie innych użytkowników „treścią”. Ścianą tekstu zawierającą nieskładne gramatycznie fragmenty i tezy w oczywisty sposób fałszywe. Dodane do tego są odnośniki do całych wątków, gdzie znajdują się dziesiątki takich postów, które rzekomo zawierają jakieś argumenty.

Moderacja jednak od dawna nic z Przeemkiem nie robi. Dlaczego?


Śr mar 30, 2022 14:25
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Po pierwsze: @Przeemek nie jest pupilkiem moderacji, a Twoje zarzuty to oszcerstwo.
Po drugie: przeczytałam post, który zalinkowałeś i nie znalazłam powodu dla nałożenia sankcji.
Po trzecie: @Przeemek w końcu zaprzestał pisania tych samych argumentów po wielokroć, tym samym tworząc ściany tekstu, a jedynie odsyła do swoich wcześniejszych wypowiedzi, co nie jest zabronione regulaminem.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Cz mar 31, 2022 9:49
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr sie 18, 2021 7:48
Posty: 566
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Po pierwsze: @Przeemek nie jest pupilkiem moderacji, a Twoje zarzuty to oszcerstwo.
Przeemek regularnie pisze długie ściane bełkotu, celowo psując dyskusję. Moderacja zaś nie reaguje na to. Może to być odczytywane jako faworyzowanie przez moderację, zwłaszcza w sytuacji, gdy niektórzy inni użytkownicy otrzymują „trzy szybkie” za wyrażenie niewygodnej moderacji opinii.
Cytuj:
Po drugie: przeczytałam post, który zalinkowałeś i nie znalazłam powodu dla nałożenia sankcji.
Proszę zatem wyjaśnić mi sens „zdań”, które zacytowałem.

A jak już tamte „zdania” rozszyfrujesz, to masz dwa następne
Cytuj:
ale hipotetycznie pozostawia dwoje rodzeństwa jako ludzi i goryle
Tak — to jest całe zdanie, nie jego część.

Cytuj:
Więc zakrywanie się wymówkami typu "używanie biologicznych nazw rodzajowych jest neutralne", tym bardziej, że pokrewieństwa w tych nazwach sugerujące związek człowieka z małpą nie są możliwe do udowodnienia i do tego jest inna alternatywna, czyli dobra teoria wyjaśniająca brak takiego związku.


Dalej będziesz utrzymywać, że Przeemek dyskutuje i nie robi niczego godnego „sankcji”?


Cz mar 31, 2022 11:31
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sty 28, 2019 10:17
Posty: 1834
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Czy Małgosiaa rozumie co znaczy pojęcie "oszczerstwo"?

"@katon
Zarzucanie @Kael, że nie zależy jej na Polsce, że jest w 100% proniemiecka jest zwyczajnym chamskim zabiegiem, oszczerstwem, stąd, mimo cąłej sypatii dla Ciebie (tak, tak, sympatii), otrzymujesz ostrzeżenie. W dodatku sugerowanie, jakoby @Kael miała tu jakieś ulgi jest oszczerstwem woibec moderacji".
:shock:

Jakie oszczerstwo skoro kael użyła takiego określelenia:

"Polskie dyplomatołki'.

I skąd te akurat 100% ?
Tego nie wiem czy kael nie zależy na Polsce. Inaczej się wypowiadałem.

I to nie ważne do jakich rządzących to określenie się tyczy bo to jest obrażanie Polaków w ogóle.
Używanie takiego sformułowania w stosunku do innych nacji też jest obrazliwe i niedopuszczalne.
Np Niemieckie dyplomatołki, czy Francuskie dyplomatołki,Żydowskie dyplomatołki

Jednak według optyki Małgosii jest to akceptowalne i żadne ostrzeżenie się nie należy.

I nic złego w tym że jak argumentujesz swoje wypowiedzi w oparciu o liczne zródła i wypowiedzi polityków obecnej opozycji to
kael:

"Wyobrazenie o polityce i Putinie macie jak dzieci z przedszkola".


Wedłiug Małgosi to dopuszczalne?
Co to za poziom dyskusji?

I do tego:

"Co do "sprawdzonych zrodel": TVPiS to jedyne ktorym wierzysz"?

Czyli manipulacyjnie w TVPiS kael zamienia takie zródła jak "polityco", "onet.pl", interia.pl money czy wypowiedz Tuska.

Natomiast jak ktoś napisze coś takiego:

"Dla dzikiego zachodu Europy, pewnie to też PR. Ale nie dla Polaków!
Wielka i możnowładna Angela, za której ochronnym parasolem niektórzy tęsknią, pomnika nie ma".

To już jest prowokacja do kłótni i jest upomnienie.

Oszczerstwo to jest jak ktoś coś komuś zarzuca bezpodstawnie.

A wypowiedzi kael są ewidentnie proniemieckie i wynika to z wielu jej wypowiedzi a niechęć do Polski też jest wyrazna
więc proszę mi tu nie imputować jakiegoś oszczerstwa skoro mam argumenty na potwierdzenie tego co piszę.
I wielu innych użytkowników też to dostrzega.

Ponadto w regulaminie jest że aby komuś przypisać oszczerstwo to należy to wykazać.

Naprawdę nie jest to przyjemne jak się nie jest traktowanym na równych zasadach.
Jak poinformowałem Małgosię o oszczerstwie w stosunku do mojej osoby i przesłałem dowody linki to nic cisza.
To po co Małgosiaa zażyczyła sobie linki na potwierdzenie tych dowodów skoro nagle zamilkła?
To trochę niepoważne.
Podobnie jak jakiś czas temu kael zarzuciła mi bezpodstawnie brak empatii to też takie oszczerstwo jest dopuszczalne?


Cz mar 31, 2022 15:59
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Tak, Małgosia rozumie co to jest oszczerstwo i zakłada, że Ty rozumiesz o czym pisze Kael. Jeżeli natomiast uważasz, że źle oceniłam Twoje intencje, to oznacza, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, bo Kael nie zarzuca Polakom, a rządowi PiS (chyba że uważasz, że rządzący nie są Polakami i @Kael nie ma prawa pisać jako o Polakach. Tak się składa, że nie podzielasz jej upodobań politycznych i wiedząc, że mieszka w Niemczech, odmawiasz jej bycia Polką i troski o jej, było nie było, także jej kraj ojczysty. Ataki na nią w związku z powyższym są spowodowane właśnie tym, że krytykuje rząd, który uważasz za nieskazitelny, a że to robi z emigracji - patrz poprzednie zdanie.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Cz mar 31, 2022 16:33
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sty 28, 2019 10:17
Posty: 1834
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
No niestety nie mogę zrozumieć tego jak moderatorka forum katolickiego uważa za nic złego używanie sformułowań typu Polskie dyplomatołki.
Czyli rozumiem że można tu używać też stwierdzeń typu Niemieckie dyplomatołki czy jakieś jeszcze inne matołki.

Co to ma wspólnego z jakąś kulturą?

Co to ma wspólnego z regulaminem?


I mało ważne jakiej opcji politycznej się to tyczy i jakiego kraju.
Tak trudno to zrozumieć?

I jak ktoś na konkretne argumenty odpowiada w prymitywny sposób:

"Wyobrazenie o polityce i Putinie macie jak dzieci z przedszkola".


To dlaczego Małgosiaa nie widzi nic w tym złego?


Starasz się z ludzmi dyskutować uczciwie i poświęcasz czas na argumentacje aby znalezć jakieś zródła i to jeszcze są to zródła nie mające nic wspólnego z prawicą to ktoś z Ciebie robi jakieś dziecko z przedszkola.

Ktoś prowokuje czy wchodzi na adpersonam to jest ok.
Ale ty tego sam zrobić nie możesz.

Co to za poziom?

Dlaczego sama wobec mnie stosujesz oszczerstwa?

Udowodnij proszę na przykładzie moich wypowiedzi że gdzieś odmawiam kael bycia Polką jak twierdzisz.

Jak napiszę:

"Owszem można dlatego lepiej nie opluwać Polski bo się może okazać że trzeba będzie do niej wrócić".

To wcale to samo nie oznacza że się komuś odmawia bycia Polką.

Na jakich to podstawach uważasz że twierdzę że rząd jest bezkazitelny?
Nawet w tym wątku stwierdziłem że Polska armia to prowizorka.
Lecz Ty dobrze o tym wiesz ponieważ czytasz posty i znasz moją opinię w temacie 500 plus czy walki z pandemią.

Wyjaśnij mi dlaczego jak posługuję się lewicowymi mediami to od razu jakiś TVPiS kael mi tu przykleja?

Nie widzisz tu chwytu erystycznego?

Jest to uczciwe?

Nie odpowiedziałaś mi jeszcze dlaczego najpierw mnie poprosiłaś o dowody na oszczerstwo a potem jak je dostarczyłem to nagle zamilkłaś.
Po prostu chcę być tu traktowany poważnie i jak tracę czas na wyszukiwanie dowodów dlaczego to zostało zlekceważone?

I tak jak powiedziałem ewidentnie widać niechęć kael do Polski (pomijając rządzących) i sympatię do Niemiec więc proszę nie robić ze mnie oszczercy na siłę.
I nie kończy to się na niechęci do rządzących. Rozumiem że i inni użytkownicy tego forum też na siłę kael chcą coś przyczepić.


Cz mar 31, 2022 17:51
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr sie 18, 2021 7:48
Posty: 566
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiuu, jak już mi wyjaśnisz, o co chodziło Przeemkowi w tych zdaniach, to możesz zająć się innym tematem: dlaczego spam klimatyzatorowy wisi na forum już ponad 12 godzin. Czyżby fakt, że spamer nie krytykuje PiS okazał się tutaj kluczowy?


Pt kwi 01, 2022 6:18
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4592
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
taryjel napisał(a):
Pupilek moderacji, Przeemek dalej stosuje metodę floodingu, a moderacja dalej nic z tym nie robi (można przypuszczać, że skoro Przeemek nie krytykuje PiS-u, to nie ma powodu do interwencji)

taryjel napisał(a):
Czyżby fakt, że spamer nie krytykuje PiS okazał się tutaj kluczowy?


Już drugi raz głosisz to samo mimo, ze moderatorka zwróciła Ci uwagę.
Gdyby tak było jak twierdzisz to niektórzy użytkownicy krytykujący PiS dawno byliby zbanowani.

Jeśli jeszcze raz powtórzysz to oszczerstwo będzie ostrzeżenie.

_________________
ksiądz


So kwi 02, 2022 19:01
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6520 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 399, 400, 401, 402, 403, 404, 405 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL