Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 25, 2024 2:19



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6515 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Przestań obrażać. Jeśli masz zastrzeżenia do moderowania zefcia, napisz skargę do admina.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt lut 28, 2020 23:02
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 21, 2020 11:59
Posty: 47
Post Re: Cenzura prewencyjna
Apeluję do ADMINISTRACJI! Kochani pozostali moderatorzy i administratorzy tego forum!
Bardzo proszę "zdjąć ze mnie" tego Pana, który nieustannie mnie obraża, ciągle rozwala dyskusję w wątku, który założyłem "Cenzura prewencyjna", któryś raz z kolei nazywa mnie kłamcą (ja nie kłamię), a sam nieustannie "łże" (tego typu słownictwo używa też wobec mojej osoby).
Zróbcie coś z nim. Błagam!

_________________
Piotr eN


Pt lut 28, 2020 23:08
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Na forum jasno widać kto jest administratorem i swoje apele kieruj bezpośrednio do administratora, najlepiej na pw. Co do kłamstwa, które zarzuca Tobie zefciu, to wybacz, ale skoro napisałeś, że wysłałeś do niego pw, a on temu zaprzecza, to wierzę zefciowi, nie Tobie. Dlaczego? Zefcia znam od wielu lat i nigdy nie splamił się tak bezczelnym kłamstwem.
Po drugie: jeśli jeszcze raz uwagi do moderacji umieścisz w nieodpowiednim do tego miejscu, nie przeniosę, a dostaniesz opstrzeżenie za zaśmiecanie wątku (nawet własnego).

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt lut 28, 2020 23:22
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 21, 2020 11:59
Posty: 47
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Apeluję do pozostałej części Moderacji i Administracji forum wiara.pl!
Bardzo proszę, zdejmijcie tego Pana (moderatora "zefciu") "ze mnie". Przyczepił się do mnie jak rzep, nieustanie mnie obraża, któryś raz z kolei zupełnie bezzasadnie zarzuca mi kłamstwo (ja nie kłamię)! Choć go prosiłem, aby tego więcej nie robił po raz kolejny rozwala mi dyskusję w wątku, który założyłem "Cenzura prewencyjna".
Błagam, "zdejmijcie go ze mnie".

_________________
Piotr eN


Pt lut 28, 2020 23:47
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 21, 2020 11:59
Posty: 47
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisała:
"...to wybacz, ale skoro napisałeś, że wysłałeś do niego pw, a on temu zaprzecza, to wierzę zefciowi, nie Tobie." - weźmie pani te słowa ze sobą przed Sąd Boży. Powtarzam, ja nie kłamię!

_________________
Piotr eN


Pt lut 28, 2020 23:56
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Proszę nie straszyć mnie sądem Bożym. Jesli mówisz prawdę, to nic prostszego, aby udowodnić. Proszę przesłać mi na pw ze swojego pw dowód wysłania, czyli dokładnie z zakładki wysłane skopiować wszystkie rubryki (tytuł, odbiorcy, datę wysłania).
Cytaty proszę zamieszczać zgodnie z regulaminem: zaznaczając tekst cytowany i klikając w przycisk "cytuj".

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So lut 29, 2020 8:40
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn cze 25, 2018 15:08
Posty: 124
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Proszę o ostrzeżenie dla Małgosii za oszczercze podawanie kłamliwych oskarżeń pod adresem Świadków Jehowy, w tym jednego z ważnych kaznodziei tego ruchu C.T. Russela w poście z wątku Kulty >> Problem sekt i nowych ruchów religijnych >> Świadkowie Jehwoy, na stronie 48.
Cytuję:
"Uważasz, że do tej pory wszystkie przekłady były fałszywe, a dopiero Russel dokonał właściwego przekładu? Trzeba być na prawdę naiwnym, aby wierzyć, że niedouczony (8 klas szkoły postawowej) facet, niemający dostępu do oryginałów (kodeksów i pism Ojców Kościoła itp.) mógł dokonać przekładu. Z czego? Z angielskiego na angielski, bo nie znając języków dysponował jedynie Biblią w języku angielskim. Zwyczajnie powyrzucał to, co było niewygodne (nie pasowało do jego koncepcji), przeinaczył to, co wg niego wystarczyło poprawić".

Russel umarł około 25 lat przed rozpoczęciem prac nad pierwszą edycją Pisma Świętego w Przekładzie Nowego Świata w języku angielskim. Sam za życia zajmował się drukowaniem (w komercyjnych drukarniach) i rozprowadzaniem już gotowych, dokonanych przez kościoły chrześcijaństwa przekładów, takich jak. np. Ephatic Diaglot, czy American Bible Union.


So lut 29, 2020 19:19
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 21, 2020 11:59
Posty: 47
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Cytaty proszę zamieszczać zgodnie z regulaminem: zaznaczając tekst cytowany i klikając w przycisk "cytuj".


Chyba czegoś nie doczytałem w regulaminie. Dziękuję, ta uwaga ułatwi mi pisanie. Jak widać można być moderatorem "z ludzką twarzą" i próbować pomagać użytkownikom, a nie wyłącznie sztorcować.

Małgosiaa napisał(a):
Proszę przesłać mi na pw ze swojego pw dowód wysłania, czyli dokładnie z zakładki wysłane skopiować wszystkie rubryki


Czy aby na pewno przeczytała Pani ze zrozumieniem całą tą "rozmowę" tyczącą wysyłania przeze mnie wiadomości na priv z prośbą o pomoc do "zefcia"?
Gdzie Pani była, gdy pisał do mnie, cytuję: "Łżesz"? Dopuszcza Pani takie słownictwo na tym forum?
Gdzie Pani była (dziwnym zbiegiem okoliczności nie pisała wtedy tutaj ani słowa), gdy okazało się, że stawiane przeze mnie zarzuty moderatorowi "zefciu" potwierdzają się w opinii innej użytkowniczki, pani "białogłowy". Ona przegląda to forum od prawie pięciu lat i z pewnością wie, o czym pisze. W jaki sposób zareagowała Pani na te informacje?
A może przymknęła "oko i ucho", bo "zefciu" to Pani kolega-moderator? Czy to nie jest czasami przejaw podwójnych standardów, podwójnej moralności?

_________________
Piotr eN


N mar 01, 2020 7:38
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
no_name napisał(a):
Czy aby na pewno przeczytała Pani ze zrozumieniem całą tą "rozmowę" tyczącą wysyłania przeze mnie wiadomości na priv z prośbą o pomoc do "zefcia"?

"Aby napewno" przeczytałam, że wysłałeś pw do zefcia, a zefciu temu zaprzeczył (nie dostał żadnego pw od Ciebie). Proszę więc, nie wykręcaj się sianem.
Co do pozostałęgo wpisu: słowo "łżesz" jest synonimem słowa "kłamiesz", "mówisz nieprawdę": https://sjp.pl/%C5%82%C5%BCesz Nie widzę powodu jakiejkolwiek reakcji (a taka w przypadku moderatora nie byłaby nigdy na forum), bo nadal nie udowodniłeś, że wysłąłeś pw do zefcia.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N mar 01, 2020 7:54
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
No i widzisz Bialogłowa? Stało się dokładnie to, co mówiłem, że stać się musi – no_name wziął sobie Ciebie za sojuszniczkę i Twoje uwagi wykorzystuje do walenia we mnie.

no_name – jeśli wysłałeś mi wiadomość, to podaj jej id. Jeśli nie widzisz tej wiadomości, to przestań nadużywać świętości i przyznaj, że zwyczajnie jej nie wysłałeś.


N mar 01, 2020 8:09
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 21, 2020 11:59
Posty: 47
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
"Aby napewno" przeczytałam, że wysłałeś pw do zefcia, a zefciu temu zaprzeczył (nie dostał żadnego pw od Ciebie). Proszę więc, nie wykręcaj się sianem.


Powtórzę jeszcze raz to samo pytanie, które Pani zadałem wyżej:
Czy aby na pewno przeczytała Pani ze zrozumieniem całą tą "rozmowę" tyczącą wysyłania przeze mnie wiadomości na priv z prośbą o pomoc do "zefcia"?

Umie Pani na nie odpowiedzieć, czy nie potrafi? Proszę się dobrze zastanowić i w następnej odpowiedzi nie używać erystycznych zagrywek, które sprawiają, że z premedytacją, celowo nie odpowiada Pani na zadane pytanie. Umie Pani na nie odpowiedzieć, czy nie?

_________________
Piotr eN


N mar 01, 2020 9:10
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Dość wykręcania się sianem. Albo udowodnisz, że wysłałeś pw do zefcia, albo będzie pstrzeżenie za oczernianie go.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N mar 01, 2020 9:13
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 21, 2020 11:59
Posty: 47
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Dość wykręcania się sianem. Albo udowodnisz, że wysłałeś pw do zefcia, albo będzie pstrzeżenie za oczernianie go.



To nie jest żadne wykręcanie się sianem!

W mojej opinii Pani celowo zmodyfikowała/zredukowała swoją odpowiedź do nie istniejącego pytania.
Ja pytałem o całą rozmowę, w tamtym temacie.
Ja dokładnie wiem, o czym piszę. Pani uwaga, jakobym w tej naszej tutaj rozmowie oczerniał "zefcia" jest nieuprawniona, bezzasadna (bo niby gdzie go oczerniam?) i nie na temat!

_________________
Piotr eN


N mar 01, 2020 9:47
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
W tej chwili nie interesuje mnie cała rozmowa, ale oczernienie zefcia. Koniec. Kropka. Ostatnia szansa: proszę podać dowód, że wysłałeś pw do zefcia.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N mar 01, 2020 9:49
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 21, 2020 11:59
Posty: 47
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Dowodem jest moja pamięć i to, że Pan Bóg wie, ze komentarz pisałem i wysyłałem!

Czytała Pani ten wcześniejszy mój post z dnia 26.02.20202 godz.11:16 o treści:

no_name napisał(a):
Być może ja również nie kliknąłem potwierdzenia akcji. Prosiłem na początku, by wybaczyć mi niezgrabność poruszania się na tym forum. Ale napisałem komentarz i go wtedy wysyłałem.

Pana uwaga "Łżesz" jest nie tylko nieprawdziwa (bo ja nie kłamię, a Pan mi to zarzuca), ale i chamska.


"Zefciu" dobrze zrozumiał, co wtedy napisałem. Sam nawet przyznał, że i jemu zdarzało się czasem "niedoklikać" (potwierdzenia akcji) w jakiejś wiadomości/ komentarzu. Ale ja napisałem tamtą wiadomość z prośbą do "zefcia" i wysyłałem ją, Bóg mi świadkiem.
Ma Pani wątpliwości, że było inaczej?

_________________
Piotr eN


N mar 01, 2020 10:34
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6515 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL