Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 15:17



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 381, 382, 383, 384, 385, 386, 387 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Krzysiek, forum to nie kącik poezji gdzie przez wyszukane figury retoryczne będziesz opisywał pewną rzeczywistość i nie jest tez miejscem na pisanie tzw. powieści z kluczem.
Tytuł wątku i pierwszy post rozpoczynający dyskusję ma być konkretny i prosty w przekazie aby inni mogli się do niego odnieść.
Po raz ostatni upominam Cię, ze nie będę tolerował Twoich "antypawłowych" obsesji.

_________________
ksiądz


Pt maja 21, 2021 9:11
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Piszesz post zaraz po mnie, wiec nie cytuj całej mojej wypowiedzi w swoim poscie! bramin

Co do obsesji, to raczej Ty bronisz obsesyjnie Pawła używając instrumentów moderatorskich, bo argumentów Twoich w dyskusji to nie widzę. Ja tylko przedstawiam naukę Jezusa w kontrze do tego, co pisał Paweł. No i widocznie na taką bezczelność nie chcesz mi pozwolić.


Pt maja 21, 2021 11:46
Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 10, 2021 15:53
Posty: 377
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
bramin napisał(a):
Nie chciałbym zamykać tego wątku ani nie mam ochoty ciągle przywoływać niektorych do porządku. Temat został wyraźnie i konkretnie sformułowany. Jak masz cos do powiedzenia na temat zaburzeń psychicznych związanych z homoseksualizmem to pisz, jak nie, to nie pisz.
Widzę, ze mam do czynienia nie z dorosłymi ludźmi tylko z dziećmi ze szkoły podstawowej.


Mam kilka uwag i pytań?

1. Do tekstu o dzieciach jesteś w porządku moim skromnym zdaniem. Później pojawia się Twoja osobista opinia wyraźnie o emocjonalnym zabarwieniu.
2. Czy Twoja uwaga porównywania uczestników Forum do dzieci ze szkoły podstawowej jest na miejscu, jaki ona ma związek z regulaminem, którego jesteś ponoć reprezentantem?
3. Czy to, że pełnisz Bramin funkcje moderatora, daje Ci prawo do takich osobistych wycieczek, za które innych ostrzegasz i banujesz?
Jest to Twoja prywatna opinia o czyimś poziomie umysłowym, nie poparta żadnym uzasadnieniem tym bardziej, że ten tekst jest obraźliwy i dyskryminujący dla wszystkich uczniów szkół podstawowych.
4. Jeżeli nie mam racji to proszę o uzasadnienie. Jeżeli jednak mam rację, to proszę o skasowanie tej tendencyjnej wypowiedzi z przyznaniem się do błędu.
5. W demokracji każda władza jest kontrolowana i rozliczana. Chyba, że mamy do czynienia z rządami niedemokratycznymi.


Pn maja 31, 2021 14:52
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
[ciach... tu dyskutujemy wyłacznie z moderacją. M]


Pn maja 31, 2021 23:59
Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 10, 2021 15:53
Posty: 377
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
[ciach... tu jest miejsce na uwagi do moderacji, a nie na twoją radosną twórczość. M]


Wt cze 01, 2021 1:00
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Dowiar napisał(a):
Czy Twoja uwaga porównywania uczestników Forum do dzieci ze szkoły podstawowej jest na miejscu, jaki ona ma związek z regulaminem, którego jesteś ponoć reprezentantem?

Ta uwaga jest jak najbardziej na miejscu i ma związek z regulaminem, który to stanowi, ze forum jest miejscem na dyskusję a ta dyskusja zakłada przestrzeganie pewnych reguł przez użytkowników.
Dowiar napisał(a):
Czy to, że pełnisz Bramin funkcje moderatora, daje Ci prawo do takich osobistych wycieczek, za które innych ostrzegasz i banujesz?

To stwierdzenie faktu. Jeśli zwracam sie do dorosłych osób aby nie robiły OT a one nie reagują to mam prawo przypuszczać, ze nie są dorosłymi osobami.

Dowiar napisał(a):
Jest to Twoja prywatna opinia o czyimś poziomie umysłowym, nie poparta żadnym uzasadnieniem tym bardziej, że ten tekst jest obraźliwy i dyskryminujący dla wszystkich uczniów szkół podstawowych.

To nie jest opinia o poziomie umysłowym, tylko o tym czy mam do czynienia z dorosłymi ludźmi, którzy rejestrując sie na tym forum tym samym zobowiązują się przestrzegać regulaminu.
Ach tak, stwierdzenie, ze dzieci są w szkole podstawowej to obrażanie i dyskryminacja uczniów szkół podstawowych :D

Dowiar napisał(a):
W demokracji każda władza jest kontrolowana i rozliczana. Chyba, że mamy do czynienia z rządami niedemokratycznymi.

Ja nie mam tu władzy a forum rządzi się swoimi prawami, które zostały określone przez założycieli i właścicieli.

_________________
ksiądz


Wt cze 01, 2021 9:41
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Nie wiem, gdzie to zamieścić, może tu bo może macie kontakty. Coś się stało z forum katolika? Czy to jakiś geoblocking przeciw polskojęzycznym emigrantom? Czy coś przegapiłem czy tylko jakieś chwilowe problemy techniczne?

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Śr cze 02, 2021 18:51
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Grzecznie przypominam, ze w tym wątku kierujemy uwagi do moderacji.

_________________
ksiądz


Cz cze 03, 2021 16:09
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 01, 2020 15:01
Posty: 1701
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
bramin napisał(a):
Drodzy przedmówcy, jesteśmy w dziale "wiara i nauka".
IPW przynajmniej zajął stanowisko w kontekście swojej wiary, wypowiedzi innych nie mają żadnych znamion naukowości tylko jest to tzw. robienie sobie jaj!

Ej! Przecież odpowiedziałem cytatem z Biblii. Uważasz że Biblia robi sobie jaja?


Pn cze 21, 2021 21:37
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
To nad czym się zastanawiacie nie ma nic wspólnego z nauką, na którą ciągle się powołujecie.
No chyba, ze Ty i Atheist już się nawróciliście i dopytujecie się jaka modlitwa byłaby najskuteczniejsza.

_________________
ksiądz


Wt cze 22, 2021 10:23
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 01, 2020 15:01
Posty: 1701
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
To że nie jestem wierzący nie znaczy że nie mogę się merytorycznie wypowiadać na temat treści książki. Wręcz jako bezstronny mogę na nią spojrzeć trzeźwiej.

Czy nie zgadzasz się z moją odpowiedzią że zgodnie
biblią dwóch wystarczy do modlitwy?


Wt cze 22, 2021 21:18
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Zwracam się w tym miejscu do moderacji o ocenę, czy ostatnie posty usera Małgosiaa, są offtopem w temacie "Trywializacja grzechu".
To ostatni post:
Małgosiaa napisał(a):
krzysiekniepieklo napisał(a):
Mnie się wydaje, że ten przez Ciebie zapodany link, to jest zwykły offtop w moim temacie. Proponuję więc wydzielić osobny temat. Może być o mnie. Chętnie podyskutuję ale nie tutaj.

Dobrze zauważyłeś - wydaje sie Tobie. W tym linku jest opisana historia innego niż Ty "proroka" i postawiona słuszna diagnoza, która zadziałąla pozytywnie. Dlatego uważam, że powinieneś przeczytać z uwagą i przemysleć nie raz, nie dwa, ale dotąd aż zrozumiesz, że powinieneś udać się do specjalicty, który być może potwierdzi Twoją misję. Jeśli nie potwierdzi misji, ale postawi diagnozę taką jaką postawił opisywanemu przypadkowi, powinieneś podporządkować się jego zaleceniom. Jeśli rzeczywiście jesteś prorokiem, żadna terapia, żadne leki nie zniszczą Twojej roli.


Pt cze 25, 2021 6:58
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Nie, nie są OT.
Formuła "Hyde Park" daje duża wolność w dyskusji, w tym robienia OT ale inne zasady regulaminu związane np. z kulturą dyskusji, z szacunkiem do gospodarzy tego forum itp. także tutaj obowiązują.

_________________
ksiądz


Pt cze 25, 2021 10:25
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
To juz kolejny raz kiedy niejaki atheist mnie obraza. Jak długo będzie to tolerowane?


So cze 26, 2021 15:54
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Do czego służą zgłoszenia pod postami (wykrzyknik)? Moderatorzy to tylko ludzie i nie wszystko zauważą. Podaj link.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So cze 26, 2021 15:59
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 381, 382, 383, 384, 385, 386, 387 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL