Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt kwi 23, 2024 19:56



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt gru 07, 2012 8:14
Posty: 238
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Ma cytować 1116 postów pseudopsychologizowania?


Wt kwi 16, 2019 7:56
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Smokepsv napisał(a):
Ma cytować 1116 postów pseudopsychologizowania?
Nie. Wystarczy jeden, w którym oczywiste jest, że Mrs_Hadley wyciągnęła nieuzasadnione wnioski. Linia „moderator w ogóle zachowuje się do d… i nie potrzeba na to dowodów, bo każdy widzi” średnio przekonuje.


Śr kwi 17, 2019 6:22
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Tytuł: Pamiętne czasy

zefciu napisał(a):
Natomiast wątek zamykam, bo nie wiadomo, o czym w nim mamy dyskutować. Przeradza się w kolejny wątek na temat „czy Kościół jest aja, czy be”.


Nie uważam, żeby wątek kręcił się wokół oceny Kościoła, raczej ogólnie koło pewnej chrystocentrycznej, a raczej polsko-katoliko-centrycznej wizji świata. I konfrontowaniu jej z faktami historycznymi wykraczającymi poza podstawówkowe / gimnazjalne podręczniki do historii. O handlu Imperium Romanum z dalekim Orientem jeszcze wiele nie słyszałem, przykładowo.

Przypomniało mi się przy okazji, jak całkiem niedawno mój starszy brat, raczej obeznany w różnych sprawach, puścił kwiatek, że protestantyzm do Polski nigdy nie dotarł... cóż, w tym wypadku naprostowałem, ale pewnie takich poglądów będzie więcej.

A kwiatek o pochodzeniu Ducha przeoczyłem, widocznie z nadmiaru kwiatostanu.

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Śr kwi 17, 2019 7:47
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
bert04 napisał(a):
Nie uważam, żeby wątek kręcił się wokół oceny Kościoła, raczej ogólnie koło pewnej chrystocentrycznej, a raczej polsko-katoliko-centrycznej wizji świata. I konfrontowaniu jej z faktami historycznymi wykraczającymi poza podstawówkowe / gimnazjalne podręczniki do historii. O handlu Imperium Romanum z dalekim Orientem jeszcze wiele nie słyszałem, przykładowo.
A dałoby się założyć sensowny wątek z sensownym tematem i sensownym postem otwierającym dla takiej dyskusji? Albo zasugerować, odkąd można wydzielić?


Śr kwi 17, 2019 7:58
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Raczej nie, wątek był trochę o wszystkim i niczym. "Sensowny" był o tyle, że zawierał pewną kumulację uproszczonej wizji historii, którą chyba nie tylko Andy podziela, i komentarze do niej. Ale czy takie prowadzenie tematu miałoby przyszłość, nie wiem. Tylko ten zarzut o jechanie na Kościele IMHO był trochę nadproporcjonalny do ogólnych dywagacji historycznych. Tylko tyle.

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Śr kwi 17, 2019 8:11
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Tu w ogóle nie ma miejsca na pisanie kogokolwiek, kto nie jest fanatycznym zwolennikiem PO.
Najgorsze chamstwo wobec znienawidzonych "pisowców" przechodzi gładko.
Moderatorzy już nawet nie udają obiektywności
Pacyfikacja i cześć.

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Cz kwi 18, 2019 15:36
Zobacz profil WWW
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Marek_Piotrowski napisał(a):
Tu w ogóle nie ma miejsca na pisanie kogokolwiek, kto nie jest fanatycznym zwolennikiem PO.
Kto jest niby fanatycznym zwolennikiem PO? W czym to się przejawia? Niechęć do PiS-u to jeszcze nie fanatyczne popieranie PO.
Cytuj:
Najgorsze chamstwo wobec znienawidzonych "pisowców" przechodzi gładko.
Proszę wskazać to najgorsze chamstwo, które przeszło gładko. Na razie zgłosiłeś do moderacji post, w którym zachwalano Twoją inteligencję. Tego z „najgorszym chamstwem” nie zgłosiłeś, tylko narzekasz publicznie, że coś „przeszło gładko”.


Cz kwi 18, 2019 15:52
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosia napisał(a):
Proszę uszanować bardzo ważny czas dla katolików i zaprzestać prowokowania kłótni

Brehehe. To nie było żadne prowokowanie kłótni, tylko test dla moderacji, która wielokrotnie zarzekała się, że choć nie wolno o kimś napisać, że jest idiotą jako taki, to krytyka jego idiotycznego zachowania jest lege artis. Oczywiście okazało się, że na obietnicach aktualnej moderacji można polegać jak na obietnicach PiSu. Nie, żebym się zdziwił.


Pn kwi 22, 2019 5:53
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
ErgoProxy napisał(a):
Brehehe. To nie było żadne prowokowanie kłótni, tylko test dla moderacji, która wielokrotnie zarzekała się, że choć nie wolno o kimś napisać, że jest idiotą jako taki, to krytyka jego idiotycznego zachowania jest lege artis. Oczywiście okazało się, że na obietnicach aktualnej moderacji można polegać jak na obietnicach PiSu. Nie, żebym się zdziwił.

Twoje słowa wywołały dyskusję w temacie owego zwrotu, z którego wynikłaby awantura, bo adwersarz poczuł się urażony. Dlatego poprosiłam o uszanowanie czasu świątecznego. Ja też świętuję i ograniczam do minimum swoją ingerencję w rozmowy, a owym minimum jest ciachanie, aby zapobiec dalszemu rozwojowi wypadków.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn kwi 22, 2019 7:18
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Jakaś mrs12 spamuje mi skrzynkę pocztową, po angielsku...


Cz kwi 25, 2019 23:12
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Wiem. Został zbanowany, ale niestety na pw może wysyłać. Przekazałam informację do administracji. Może mają narzędzia, aby zablokować także pw. Moderacja nie ma.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Cz kwi 25, 2019 23:15
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Zamknięty wątek "zneutralizowanie", dlaczego? Jest mowa o tym że grzesząc stajemy się niewolnikami grzechu oraz o tym że tracimy swój potencjał, zamiast być kimś z kim demon miałby mieć kłopoty, jesteśmy zneutralizowani.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Pt kwi 26, 2019 11:34
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Andy72 napisał(a):
Zamknięty wątek "zneutralizowanie", dlaczego?
Przecież napisałem dlaczego. Zadałem konkretne pytanie – o czym mamy w tym wątku dyskutować. Dostanę odpowiedź – odblokuję.
Cytuj:
Jest mowa o tym że grzesząc stajemy się niewolnikami grzechu oraz o tym że tracimy swój potencjał, zamiast być kimś z kim demon miałby mieć kłopoty, jesteśmy zneutralizowani.
A ja się nie pytam, o czym jest mowa w otwierającym poście, ale o to, o czym mamy dyskutować w tym wątku.


Pt kwi 26, 2019 11:37
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
I kolejna uwaga [ciach i ostrzeżenie - z]: despotyzm to jest taki ustrój, taki jak demokracja. W demokracji rządzi demos, a w despotyzmie despota. Jeżeli Małgosia uważa że Bóg jest demokratą i liczy się ze zdaniem większości w swoim Państwie, to niech to uzasadni. Mnie się zdaje, że ustrój Państwa Bożego to jednak despotyzm jest; a jeśli Małgosi się to wydaje obraźliwe, to niech idzie i z Bogiem dyskutuje, że On ją osobiście obraża.


Wt kwi 30, 2019 6:58
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
ErgoProxy napisał(a):
despotyzm to jest taki ustrój, taki jak demokracja. W demokracji rządzi demos, a w despotyzmie despota.
W języku polskim określenia „despotyzm”, „despota”, „despotyczny” mają wyraźne zabarwienie pejoratywne. Neutralnym określeniem na władcę, który się nie musi z nikim konsultować w swoich decyzjach jest „władca absolutny”.


Wt kwi 30, 2019 10:08
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL