Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 10:04



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 383, 384, 385, 386, 387, 388, 389 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
bramin napisał(a):
Nie, nie są OT.
Formuła "Hyde Park" daje duża wolność w dyskusji, w tym robienia OT ale inne zasady regulaminu związane np. z kulturą dyskusji, z szacunkiem do gospodarzy tego forum itp. także tutaj obowiązują.



A to pewnie dlatego mam pisać w Hyde Parku żeby moje tematy można było bezkarnie offtopować w ten sposób, aby trudno było zrozumieć, o co mi chodzi, nie mówiąc już o takich wycieczkach personalnych, dyskredytujących to, co piszę.


So lip 03, 2021 7:19
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Mam pytanie. Czy mój temat "Rozmawiam z Bogiem" z marca 2017, zamknięty swego czasu przez Yarpena, dało by się reaktywować? Można by ostatnie dwa posty usunąć i przenieść temat do Hyde Parku? Ewentualnie założę taki temat w Hyde Parku.


So lip 03, 2021 7:54
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Nie, nie dlatego Twoje wątki są w Hydre Parku, ale w ten sposób mogą one istnieć na forum zamiast w koszu, a Ty nie dostałeś bana.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So lip 03, 2021 8:02
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Nie, nie dlatego Twoje wątki są w Hydre Parku, ale w ten sposób mogą one istnieć na forum zamiast w koszu, a Ty nie dostałeś bana.


Powiem szczerze, że dość trudna jest dla mnie ta wasza miłość do mnie ale doceniam. Proszę o odpowiedź w sprawie tematu "Rozmawiam z Bogiem" Czy mogę go kontynuować w Hyde Parku"?


So lip 03, 2021 10:55
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Podaj link do tego tematu (nie mam czasu szukać). Sprawdzę.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So lip 03, 2021 11:27
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Podaj link do tego tematu (nie mam czasu szukać). Sprawdzę.


To jest ten temat:
viewtopic.php?f=50&t=39030


So lip 03, 2021 12:57
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Przykro mi, ale nie widzę sensu otwarcia tego tematu. Przeczytalam i uważam, że YZ podjął właściwą decyzję.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So lip 03, 2021 13:36
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Przykro mi, ale nie widzę sensu otwarcia tego tematu. Przeczytalam i uważam, że YZ podjął właściwą decyzję.


Może Ty nie widzisz sensu ale ja widzę sens dokończenia Twojej personalnej wycieczki pod moim adresem w temacie "trywializacja grzechu". No a tamten temat byłby odpowiedni do takiej dyskusji.


So lip 03, 2021 19:09
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 07, 2012 20:58
Posty: 575
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Jestem oburzony postawą moderatorki tego forum @Malgosiaa, która posługuje się oszczerstwem i nazywa mnie na forum kłamcą. Po czym rozstrzygając we własnej sprawie daje mi ostrzeżenie.
Wszystko co napisałem, to, że jedna z administratorek, bez wskazywania kto, przeniosła dyskusję na PW i zarzuciła mi manipulację i ignorancję w sprawie stosunku KK do Dekalogu. Napisałem w 100% prawdę, bo miało to miejsce.
Tymczasem @Malgosiaa przedstawia na forum inną swoją wypowiedź, jako "dowód", że to ja "dopuszczam się kłamstwa i manipulacji", jak dalej mnie podsumowuje. Jak (chyba) rozumiem, chodzi jej o to, że to nie była jej pierwsza wypowiedź, tylko pojawiła się później w dyskusji. Tylko co to ma do rzeczy, czy był to pierwszy, drugi czy piąty post? Przecież nie zmienia to faktu, że tak napisała! I nie upoważnia jej do nazywania mnie kłamcą.
Czy to są standardy administratorów katolickiego forum?
Proszę o anulowanie ostrzeżenia, nie posługiwałem się żadnymi kłamstwami. Ale przede wszystkim oczekuję przeprosin, bo nie jestem kłamcą, napisałem wyłącznie prawdę.


Pt lip 09, 2021 8:32
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Nadal kłamiesz i manipulujesz. Napisałeś, że rozpoczęłam z Tobą dyskusję na pw na temat kultu obrazów. Na dowód tego ujawnileś moje pw. Sęk w tym, że to już było któreś pw, a nie pierwsze, jakoby rozpoczynające dyskusję na priv. Pokazałam moje pierwsze pw do Ciebie i w ten sposob udowodniłam Twoje kłamstwo i manipulację. Jeśli zajdzie konieczność, ujawnię całą naszą korespondencję moderacji i administracji, ale nigdy na forum.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt lip 09, 2021 8:57
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 07, 2012 20:58
Posty: 575
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Napisałeś, że rozpoczęłam z Tobą dyskusję na pw na temat kultu obrazów.

Nieprawda. Napisałem, że kontynuowałaś, nie, że rozpoczęłaś i jest to prawda. Zaczęłaś na forum nazywając moją wypowiedź "bzdurą" a potem kontynuowałaś odzywając się do mnie pierwsza na PW. Taka jest prawda.

Małgosiaa napisał(a):
Na dowód tego ujawnileś moje pw.

Ujawniłem, kiedy nazwałaś mnie bezpodstawnie na forum kłamcą. Wcześniej nawet nie napisałem Twojego nicku.

Małgosiaa napisał(a):
Sęk w tym, że to już było któreś pw, a nie pierwsze, jakoby rozpoczynające dyskusję na priv. Pokazałam moje pierwsze pw do Ciebie i w ten sposob udowodniłam Twoje kłamstwo i manipulację.

Sęk w czym??? Gdzie ja napisałem, że to była pierwsza wiadomość i co to ma w ogóle do rzeczy, czy nazwałaś mnie tak w pierwszej czy kolejnej wiadomości? Nazwałaś mnie publicznie kłamcą, sugerując, że napisałem nieprawdę, a teraz piszesz, że miałaś rację, bo nie napisałaś tego w pierwszej wiadomości??

Małgosiaa napisał(a):
Jeśli zajdzie konieczność, ujawnię całą naszą korespondencję moderacji i administracji, ale nigdy na forum.

Czy Ty czytasz, co piszesz? Przecież ujawniłaś na forum część korespondencji! I to taką, do jakiej nawiasem mówiąc nie miałaś prawa, bo to adresat jest dysponentem wiadomości, a Ty ujawniłaś na forum korespondencję, której byłaś nadawcą. I jeszcze piszesz, że Ty "nigdy" nie ujawnisz korespondencji na forum. I tu też mówisz prawdę?
Ja, owszem, ujawniłem na forum część korespondencji do mnie adresowanej, broniąc się przed publicznym zarzutem kłamstwa. Miałem do tego pełne prawo.


Pt lip 09, 2021 9:33
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Nadal manipulujesz. Nie zamierzam się tłumaczyć. Następny krok, jaki możesz uczynić, to skarga do administracji.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt lip 09, 2021 9:46
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 07, 2012 20:58
Posty: 575
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Myślałem, że skoro napiszę tutaj, to ktoś "bezstronny" a przynajmniej mniej stronniczy niż Ty sama przyjrzy się temu.

Swoją drogą, zwróć uwagę, że ani w dyskusji prywatnej, ani na forum nigdzie nie posługiwałem się wobec Ciebie inwektywami. Ty za to robisz to bez mrugnięcia okiem i niemal w każdej wiadomości używasz niezwykle ocennego, nacechowanego skrajnie negatywnie słownictwa. Pozwalasz sobie ciskać takie słowa, bo występujesz z pozycji siły, jako admin. Bardzo pouczające, biorąc pod uwagę, że jesteśmy na katolickim forum.


Pt lip 09, 2021 10:13
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 07, 2012 20:58
Posty: 575
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Uprzejmie proszę o wskazanie w jaki sposób mogę złożyć "skargę do administracji". W regulaminie znajduje się jedynie zapis:
13. Forum administruje Asienkka.
Czy oznacza to, że powinienem napisać na PW do tego użytkownika?


Pt lip 09, 2021 10:18
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Tak.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt lip 09, 2021 10:31
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 383, 384, 385, 386, 387, 388, 389 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL