Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 8:47



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 384, 385, 386, 387, 388, 389, 390 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
@Atheist, oprócz tego co napisała moderatorka ja mogę dodać, ze manipulujesz także w wątku "aktualności" o masowych grobach dzieci.
Nie miałem czasu w ostatnich dniach aby się do tego odnieść a także zweryfikować to co napisałeś. Teraz krótko.

Napisałeś:
Cytuj:
To, że odkryto kolejny masowy grób dzieci w szkole katolickiej i że Kanadyjczycy jednoznacznie łączą to z tym co się działo przez lata w tych szkołach, też jest faktem


Cytujesz polskie media, ok, nie musisz tego weryfikować, nie jesteś dziennikarzem ale Ty stwierdziłeś:
Cytuj:
Nie żyję w Kanadzie, ale czytam, co mówią Kanadyjczycy i co podają wszelkie media:

Skoro czytasz to "co podają wszelkie media" to nie przeczytałeś o "unmarked graves"?
Tysiące mediów w Kanadzie podają, ze to nie są masowe groby. Wódz Cadmus Delorme powiedział na konferencji prasowej ze to nie jest masowy grob, to są nieoznakowane groby. Uczniowie tej szkoły tez mówią, ze był tam cmentarz, wielu ludzi o tym wiedziało i nie jest to żadne odkrycie.
Na tej podstawie mam prawo twierdzić, ze nie chodzi Ci o prawdę tylko manipulujesz aby przywalić Kościołowi.
Inne rzeczy o których piszesz, tez są kłamstwami a Ty je powielasz. Ale to nie jest miejsce na dyskusję dlatego później odniosę sie do tych "rewelacji" bo nie mam dzisiaj wiele czasu.

_________________
ksiądz


So lip 10, 2021 13:37
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 07, 2012 20:58
Posty: 575
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
bramin napisał(a):
@Atheist, oprócz tego co napisała moderatorka ja mogę dodać, ze manipulujesz także w wątku "aktualności" o masowych grobach dzieci.
Nie miałem czasu w ostatnich dniach aby się do tego odnieść a także zweryfikować to co napisałeś. Teraz krótko.

Napisałeś:
Cytuj:
To, że odkryto kolejny masowy grób dzieci w szkole katolickiej i że Kanadyjczycy jednoznacznie łączą to z tym co się działo przez lata w tych szkołach, też jest faktem


Cytujesz polskie media, ok, nie musisz tego weryfikować, nie jesteś dziennikarzem ale Ty stwierdziłeś:
Cytuj:
Nie żyję w Kanadzie, ale czytam, co mówią Kanadyjczycy i co podają wszelkie media:

Skoro czytasz to "co podają wszelkie media" to nie przeczytałeś o "unmarked graves"?
Tysiące mediów w Kanadzie podają, ze to nie są masowe groby. Wódz Cadmus Delorme powiedział na konferencji prasowej ze to nie jest masowy grob, to są nieoznakowane groby. Uczniowie tej szkoły tez mówią, ze był tam cmentarz, wielu ludzi o tym wiedziało i nie jest to żadne odkrycie.
Na tej podstawie mam prawo twierdzić, ze nie chodzi Ci o prawdę tylko manipulujesz aby przywalić Kościołowi.
Inne rzeczy o których piszesz, tez są kłamstwami a Ty je powielasz. Ale to nie jest miejsce na dyskusję dlatego później odniosę sie do tych "rewelacji" bo nie mam dzisiaj wiele czasu.


Ja podałem wiele źródeł, z których pochodzą indormacje, o których pisałem. Ty zadnego. Poza tym jakie masz prawo nazywać coś kłamstwem i manipulacją, tylko dlatego, że znalazłeś podobno źródło, gdzie jest inna opinia?

Cadmus Delorme, powiadasz? No to sprawdźmy co Cadmus Delorme, na którego się powołujesz mówi o Twoim Kościele i przeprosinach papieża. Nie będę Cię wyzywał od manipulantów jak Ty mnie. Niech sobie przeczytają inni i ocenią.

https://natemat.pl/amp/360625,kanada-ko ... dla-indian


So lip 10, 2021 15:00
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Nie manipuluj. Moderator bramin wskazał Twoje kłamstwo dotyczące rzekomych masowych grobów, a nie tego, co piszesz w odpowiedzi. I dla Twojej informacji, papież Benedykt XVI przeprosił kanadyjskich Indian w 2009 r. Ponadto zrobili to biskupi miejsca. Czy każdy papież, jaki będzie do końca świata ma przepraszać?

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So lip 10, 2021 15:51
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 07, 2012 20:58
Posty: 575
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Nie manipuluj. Moderator bramin wskazał Twoje kłamstwo dotyczące rzekomych masowych grobów, ą nie tego, co piszesz w odpowiedzi. I dla Twojej informacji, papież Benedykt XVI przeprosił kanadyjskich Indian w 2009 r. Ponadto zrobili to biskupi miejsca. Czy każdy papież, jaki będzie do końca świata ma przepraszać?

Użyłem określenia "masowe groby" cytując media, które gremialnie używały tego zwrotu i wobec tego zarzucanie mi kłamstwa czy manipulacji jest oszczerstwem, ale widzę, że obrażanie mnie stało się Twoim hobby. Używaj sobie zatem dalej, a ja nastawię drugi policzek i odniosę się wyłącznie merytorycznie.

Chwytacie się zatem słowa "masowe" jak tonący brzytwy. Jak rozumiem, rozróżnienie polega na tym, że były to dzieci chowane w różnym czasie, a nie jednorazowo? Nikt jednak nie podaje w wątpliwość, że te szczątki tam są, że wiąże się je ze zbrodniami, jakich dopuścił się m. in. Kościół katolicki i że Kanadyjczycy żądają przeprosin od papieża. Cadmus Delorme, na którego się powoływał @bramin, mówi o "obozach koncentracyjnych", oskarża o ich powstanie Kościół i żąda przeprosin papieża. Ale Wy uczepiliście się definicji zwrotu "masowy grób", które ja zacytowałem za mediami i poszukujecie w tym szansy, żeby usprawiedliwić Kościół i przy okazji mi dowalić. A o tym, że nie te konkretnie ostatnio odkryte groby są najważniejsze tylko całoksztalt tego, co robił Kościół w Kanadzie też pisałem. Ale wiem, że przeniesienie środka ciężkości sporu z odpowiedzialności Kościoła za krzywdę dzieci na definicję "masowego grobu" jest wygodne. Bo jak groby dzieci nazwiecie nie masowe tylko nieoznaczne, to Kościół znów jest święty, a ateistę można oskarżyć o kłamstwo i spalić na stosie.

Pytasz, czy każdy papież ma przeprosić? Spytaj Kanadyjczyków, moi krewni tam nie zginęli.
Piszesz, że Benedykt przeprosił? Nie wiem, nie natrafiłem na taką informację, podasz źródło? I znowu: wytłumacz to Kanadyjczykom, nie mnie. I @braminowi, który napisał, że papież nie może przepraszać, bo nie można przeprosić za kogoś. Więc jak to jest? Papież nie może przepraszać za kogoś, czy Benedykt przeprosił?


So lip 10, 2021 18:43
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Wujek Google powiedział Tobie o masowych grobach, o tym, że papież nie przeprosił, ale już nie zapytałeś go o nic więcej. Gdybyś zapytał, to natrafiłbyś nawet na informację o przeprosinach papieża w GW. Szukałeś sensacji, a nie rzetelnej informacji. Google nie boli.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So lip 10, 2021 19:06
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 07, 2012 20:58
Posty: 575
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Wujek Google powiedział Tobie o masowych grobach, o tym, że papież nie przeprosił, ale już nie zapytałeś go o nic więcej. Gdybyś zapytał, to natrafiłbyś nawet na informację o przeprosinach papieża w GW. Szukałeś sensacji, a nie rzetelnej informacji. Google nie boli.

Kolejny Twój post i kolejny wyłącznie o mnie. Nawet linku do GW nie zamieściłaś, wobec tego uznaję, że on istnieje tylko w Twojej głowie.

Skoro każdy Twój post to tylko próba dowalenia mi, kończę z Tobą dyskusję. Jeśli uważasz, że coś daje Ci prawo do obrażania czy szydzenia ze mnie w każdym poście, to szczęść Boże.


So lip 10, 2021 20:54
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
[ciach... pomyliłeś działy. M]


So lip 10, 2021 22:42
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Nic nie pomyliłem, a twoje jasniepańsko feudalne zachowanie w roli moderatora sprawia, że chce mi się rzygać.


N lip 11, 2021 10:22
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
ErgoProxy, w trosce o Twoje zdrowie dostajesz ostrzeżenie.
Rzyganie powoduje utratę elektrolitów i odwodnienie.

Przypominam także, ze nie jest to wątek na dyskusje tylko na uwagi dotyczące moderowania i funkcjonowania forum, ewentualnie na odpowiedź w trybie "ad vocem".

_________________
ksiądz


N lip 11, 2021 17:00
Zobacz profil
Post DLACZEGO MOJ POST ZNIKNAL?
Pytanie do moderatorow.

Myslalem, ze to forum jest tolerancyjne dla osob watpiacych i niewierzycach i dopuszcza wyrazanie swoich pogladow? Moje nie byly w zaden sposob obrazliwe, a tymczasem moj post zniknal bez podania przyczyny. Czyzby wzbudzal za duzo kontrowersji i zwatpienia? Troche to niekulturalne i zaklamane z Waszej strony.


Śr lip 21, 2021 8:09
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Nie chcę się rozpisywać więc napiszę krótko w punktach:

1. Zapoznaj się z regulaminem forum.
2. Uwagi do moderacji piszemy w dziale do tego przeznaczonym.
3. Nie używaj "capslocka" bo oznacza to krzyk i jest niekulturalne.
4. Forum to nie miejsce na pisanie blogow tylko na dyskusję (napisałeś 5 stron tekstu).
5. Szanuj ludzi, którzy będą czytać Twój tekst używając akapitów i odstępów.
6. Moderator usuwając post może ale nie musi uzasadniać swojej decyzji.
7. Przeniosłem Twój post do tego działu ponieważ jesteś nowym użytkownikiem, następnym razem post pójdzie do kosza a Ty dostaniesz ostrzeżenie.
8. Jak przyszedłeś "nawracać" katolików to pomyliłeś fora. Możesz wyrażać swoje wątpliwości, pytać, dyskutować ale jeśli prosto z marszu pouczasz katolików, ze źle wierzą to czarno to widzę.

_________________
ksiądz


Śr lip 21, 2021 11:18
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lip 28, 2009 8:29
Posty: 324
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Czy decyzje moderatorów sa obiektywne wg. kryteriów czy całkowicie uznaniowe jak Komisji Europejskiej ? Pytam bo moderator Małgosia zamkneła temat pod pretekstem: "Nie przenosimy konfliktów z innych for. ZAMYKAM.
Nie przenosimy konfliktów z innych for. ZAMYKAM.
"
Tak czy inaczej poruszę wasz temat w czasie wizyty duszpasterskiej tzw. kolędy albo wyślę zgłoszenie do dominikanów.

_________________
Mały Książę.
[i]ora et labora et laetitia pacis[/i]


Śr lip 21, 2021 21:24
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
A nie do ordynariusza miejsca, jak katolik.pl? Nie dostąpimy tego zaszczytu? :-(

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr lip 21, 2021 22:08
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lip 28, 2009 8:29
Posty: 324
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
A nie do ordynariusza miejsca, jak katolik.pl? Nie dostąpimy tego zaszczytu? :-(

Niestety nie, ale jutro u dentysty poruszę twój temat. Dlaczego piszesz w liczbie mnogiej: 'My" ?

_________________
Mały Książę.
[i]ora et labora et laetitia pacis[/i]


Śr lip 21, 2021 22:12
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Aaaa, to tylko ja dostąpię tego zaszczytu! Dziękuję za wyróznienie :D

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr lip 21, 2021 22:17
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 384, 385, 386, 387, 388, 389, 390 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL