Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 20:53



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6521 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Bo mnie nie chodzi o to, co człowiek głośno wyznaje, ale co naprawdę robi; a jeśli jeszcze robi to bezwiednie, nie zdając sobie sprawy z czynów – zgroza, ohyda. A potem człowiek przeprasza, ale błędu nijak nie naprawia i nie wycofuje się z niego. Niech sobie felek wyobrazi, że przychodzi tutaj Ziobro i mówi, ja przepraszam za Garlickiego, ale zawodu mu wykonywać nie pozwolę, bo go nie lubię. I śmieszno, i straszno.


N maja 06, 2018 13:49
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
@feelek
Nie dziw się takim ocenom. Byłam już PiSuarem, więc mogę być PiSówą, byłam POpaprańcem, komunistką i innymi, nie mając nic wspólnego z żadną, ale to żadna partią ;-)

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N maja 06, 2018 15:29
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
I po co ta złośliwość? Nie zgadzasz się z moją decyzją, ok, ale to, za co mogłeś dostać osta, wyjaśniłeś na moją prośbę.
No ale przecież Iago też się wytłumaczył. A osta dostał. Poza tym, jak widzisz awanturuję się. I to po dwakroć. Więc trzy ostrzeżenia i ban należą mi się jak psu zupa.

Proszę Cię o konsekwencje, droga Małgosiu. Tutaj naprawdę nie chodzi o to, czy jesteś pisówą, czy nie jesteś pisówą, ale o to, do czego Twoje działania doprowadzą forum.


N maja 06, 2018 15:39
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
zefciu napisał(a):
No ale przecież Iago też się wytłumaczył. A osta dostał.

Nie, nie za to dostał osta, z czego się wytłumaczył.
zefciu napisał(a):
Poza tym, jak widzisz awanturuję się. I to po dwakroć.

Nie, nie widzę. Uważam, że to taki Twój styl, jak w ogóle w dyskusjach, gdzie czepiasz się słówek, czcionki itp. Za swoje awanturnictwo dostawałeś ode mnie po łapach swego czasu na innym forum, na pw. Tamto było awanturnictwo. Jeśli zaczniesz używać tego stylu, załapiesz się na osta czy nawet bana.
zefciu napisał(a):
Tutaj naprawdę nie chodzi o to, czy jesteś pisówą, czy nie jesteś pisówą,

To mam akurat głęboko.
zefciu napisał(a):
ale o to, do czego Twoje działania doprowadzą forum.

A konkretnie do czego?

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N maja 06, 2018 15:53
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
zefciu napisał(a):
ale o to, do czego Twoje działania doprowadzą forum.

A konkretnie do czego?

Może do tego o czym mówi subadam w wątku obok?


N maja 06, 2018 16:04
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Nie, nie za to dostał osta, z czego się wytłumaczył.
To za co dostał? Bo ja już się pogubiłem. Ty chociaż pamiętasz jeszcze, jaki był pretekst?
Cytuj:
Nie, nie widzę.
To co muszę zrobić, żebyś widziała? Nie robię niczego, czego by nie robił Iago. Jeśli uważasz inaczej, to wskaż co.
Cytuj:
Uważam, że to taki Twój styl
Bez sensu. To mnie wolno się awanturować, bo „taki mój styl”, a Iago nie wolno?
Cytuj:
gdzie czepiasz się (...) czcionki itp
Wskaż mi dyskusję, w której czepiałem się czcionki.
Cytuj:
A konkretnie do czego?
A konkretnie do tego, że ludzie oferujący na forum merytoryczną treść znikną wykopani przez osoby, które „tylko cytują pytania” z obrzydliwymi insynuacjami. Chcesz tego?


N maja 06, 2018 17:05
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
zefciu napisał(a):
To za co dostał? Bo ja już się pogubiłem. Ty chociaż pamiętasz jeszcze, jaki był pretekst?

Pierwsze za dalszy ciąg pogardy wobec userów, mimo przeprosin. Następne za awanturnictwo.
zefciu napisał(a):
To co muszę zrobić, żebyś widziała? Nie robię niczego, czego by nie robił Iago. Jeśli uważasz inaczej, to wskaż co.

zefciu, litości. Stać Cię na więcej niż piaskownicę.
zefciu napisał(a):
Bez sensu. To mnie wolno się awanturować, bo „taki mój styl”, a Iago nie wolno?

Iago ma inny styl :idea:
zefciu napisał(a):
Wskaż mi dyskusję, w której czepiałem się czcionki.

Każde słowo napisane z Capslockiem komentowane jest w stylu: czego się drzesz, nie odnosząc się do treści :D
zefciu napisał(a):
A konkretnie do tego, że ludzie oferujący na forum merytoryczną treść znikną wykopani przez osoby, które „tylko cytują pytania” z obrzydliwymi insynuacjami. Chcesz tego?

Wskaż mi najpierw, że ktokolwiek został choćby upomniany na forum (w tym Iago) za merytoryczna dyskusję.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N maja 06, 2018 17:20
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Pierwsze za dalszy ciąg pogardy wobec userów, mimo przeprosin.
Aha. Czyli nie za konkretny czyn, ale za stosunek do owych userów, który wyczułaś, bo siedzisz mu w głowie i wiesz, co myśli i czuje.
Cytuj:
Następne za awanturnictwo.
Czyli za to, że pytał, o co chodzi.
Cytuj:
zefciu, litości. Stać Cię na więcej niż piaskownicę.
Małgosiu litości. Ja się pytam całkiem szczerze, co Iago takiego zrobił, czego ja teraz nie robię, że on się „awanturował”, a ja się nie awanturuję. A Ty zamiast mi odpowiedzieć, gadasz coś o piaskownicy. Jeszcze jakiś moderator uzna, że okazujesz mi w ten sposób „pogardę” i Ci da osta :P
Cytuj:
zefciu napisał(a):
Wskaż mi dyskusję, w której czepiałem się czcionki.

Każde słowo napisane z Capslockiem komentowane jest w stylu: czego się drzesz, nie odnosząc się do treści :D
Skoro nie potrafisz odpowiedzieć na moje pytanie, to czemu mnie cytujesz? Co ma Caps-Lock do czcionki? Przecież Caps-Lock nie zmienia czcionki, a wielkość liter.
Cytuj:
Wskaż mi najpierw, że ktokolwiek został choćby upomniany na forum (w tym Iago) za merytoryczna dyskusję.
Nie twierdzę, że został upomniany za merytoryczną dyskusję. Ale kilku użytkowników widząc, że nie mają racji i że nie dadzą rady w merytorycznej dyskusji zaczęła prowokować i domagać się kar dla Iago mimo że reagował na prowokacje w sposób stonowany. Jeśli ta strategia się powiedzie, to będą ją stosować w dalszym ciągu. Ostatecznie jeśli ktoś zostanie na forum, to będą to osoby gotowe mówić, że deszcz pada, jak im w twarz się pluje.


N maja 06, 2018 17:26
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
zefciu napisał(a):
Tutaj naprawdę nie chodzi o to, czy jesteś pisówą, czy nie jesteś pisówą, ale o to, do czego Twoje działania doprowadzą forum.

Ależ doprowadzą dokładnie do tego, do czego Kaczyński doprowadził PiS i doprowadza Polskę. Wynika to z podejścia Małgosi do sprawowania funkcji związanej z władzą, że ona sobie ludzi jej podległych wychowa na lepszy rodzaj człowieka. Wypisz wymaluj, osobisty program Kaczyńskiego, który też chce wydobyć z Polaków esencję jakości, nawet jeżeli PKB przejściowo spadnie; stworzyć polonicusa na miejsce sovieticusa. Przy postępowanie Małgosi wynika z faktu, że ona traktuje nas jak dzieci szkolne, bo wbrew swoim werbalnym zapewnieniom, nie umie rozgraniczyć szkoły od forum, a postępowanie Kaczyńskiego wynika cholera wie z czego.


N maja 06, 2018 18:13
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Ja tego tak nie odbieram. Nie ma idealnych moderatorow jak nie ma idealnych uzytkownikow. W kwestii Iago mam podobne poglady jak Malgosia. I to tez w tym watku powinno byc naposane.


N maja 06, 2018 18:48
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
@zefciu
Zdania nie zmienię. Koniec bicia piany.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N maja 06, 2018 19:05
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Zdania nie zmienię.
Zdania nie zmienisz co do czego? Co do tego, że Iago zasługuje za swoje słowa na ostrzeżenie? Czy co do tego, że ja za identyczne słowa na ostrzeżenie nie zasługuję? Bo to trochę głupio, jak moderator stosuje podwójne standardy.
Cytuj:
Koniec bicia piany.
I znowu podwójny standard – moderator nazywa działanie jednej osoby „awanturowaniem się” i wstawia za nie dwa szybkie ostrzeżenia. Identyczne postępowanie drugiej osoby uważa za „bicie piany” i ostrzeżeń nie wystawia.

Przy okazji chciałbym zwrócić uwagę, że Mrs_Hadley stosuje już w stosunku do mnie tę samą strategię udawania idiotki, którą stosowała w stosunku do Iago. Twierdzi, że zarzucam jej działanie w zorganizowanej grupie (czego nigdy nie robiłem) domaga się dowodu, że nie odniosła się nigdy do tekstów Iago (nie przedstawiając, jak taki dowód mógłby wyglądać). Nie wiem, czemu to robi, bo w żadnym z dwóch możliwych scenariuszy rozwoju sytuacji nie ma to sensu. Ale robi.


Pn maja 07, 2018 5:57
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Przykro mi, zefciu, ale ja widzę zasadniczą różnicę między Twoimi wypowiedziami, a wypowiedziami Iago. To, że Ty tego nie widzisz, nie zmienia postaci rzeczy. Nie ma mowy o stosowaniu podwójnych standardów. Dalsza dyskusja w tym temacie (podwójnych standardów) mija się z celem.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn maja 07, 2018 6:04
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Przykro mi, zefciu, ale ja widzę zasadniczą różnicę między Twoimi wypowiedziami, a wypowiedziami Iago.
W takim razie mi tę różnicę wskaż. Inaczej będę Cię oskarżał o podwójne standardy, bo innego wyjścia nie mam. Powtórzyłem wypowiedź, za którą Iago dostał ostrzeżenie niemal verbatim. Cóż jeszcze muszę uczynić?


Pn maja 07, 2018 6:08

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
zefciu, pozwól moderatorowi wykonywać jego powinność

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Pn maja 07, 2018 6:25
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6521 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL