Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 18, 2024 5:48



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Trupie, temat, do którego się odnosisz nie nosi tytułu "wartości chrześcijańskie", tylko "obrona wartości chrześcijańskich". Obrona to również niestety walka z homoseksualizmem, co zostało narzucone ustami czołowych hierarchów waszego Kościoła. Miej pretensje do m.in arcybiskupa Michalika.

Poza tym, chciałbym przypomnieć intencje autora tematu "obrona wartości chrześcijańskich" i cel, dla którego go stworzył, cytat z pierwszego postu:

Daniel86 napisał(a):
Witam. Chciałbym się zapytać, na czym Waszym zdaniem polega obrona wartości chrześcijańskich, na czym polega ta obrona zadaniem Kościoła albo Cerkwi, na czym powinna polegać i czy w ogóle jest ona potrzebna?

viewtopic.php?f=27&t=32073&start=0

Zapytuję po raz kolejny, o jakim off-topie pisze trup i piok333? Temat założony przez Daniela86 nie ma z góry nałożonej merytoryki. Każdy może tam zabrać głos w sprawie tego co uważa za tzw. obronę wartości chrześcijańskich. Proponuję czytać ze zrozumieniem kwestionowane tematy, a dopiero potem zabierać głos. Oszczędzi to niepotrzebnego zamieszania :-)


Śr wrz 05, 2012 11:37
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 30, 2010 9:03
Posty: 1020
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
W wyniku braku reakcji powtarzam swoją prośbę:

piok333 napisał(a):
ponownie proszę administrację/moderację o usunięcie homoseksualnego off topu z tematu o obronie wartości chrześcijańskich; nie warto zaśmiecać ciekawego wątku niekończącymi się sporami dotyczącymi marginalnych zjawisk przyrodniczych

Mam tylko nadzieję, że administracja/moderacja tego forum jest wolna od presji homo-propagandy. Zapewniam, że nie istnieje obowiązek ulegania ich nachalnej retoryce. Homo-ideologia jeszcze nie jest obowiązującą doktryną w Polsce. Chyba, że to się zmieni. Póki co prawo nie zakazuje usuwania homoseksualnych wątków z tematu dotyczącego chrześcijaństwa i jego wartości. Na razie można jeszcze głośno mówić w Polsce przeciw homoseksualizmowi i mu przeciwdziałać. Pobłażliwość wobec homo-agitacji, m.in. na chrześcijańskich forach, prowadzi do nasilenia jej nachalności.

Tym bardziej apeluję do moderacji/administracji, by nie patrzyła przez palce, jak homo-propaganda zawłaszcza przestrzeń kulturową naszej rzeczywistości [w tym przestrzeń medialno-internetową].

_________________
http://img407.imageshack.us/img407/7421/mjdomtowieczno1.jpg


Śr wrz 05, 2012 18:33
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
a moderacja skuliła uszy i cisza - może zastanawia się jak tu zgodnie z poprawnościa polityczną wybrnąć z sytuacji .tak trzymać :olaboga:


Cz wrz 06, 2012 11:23
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Uprzejmie informuję, że "homoseksualny offtop" zaczyna się od drugiego postu w wątku. I to, co tam się dzieje, jest przykładem klinicznym sytuacji społecznej. Nie widzę powodu do podziału wątku. Nie widzę też powodów do ingerowania w treść argumentów, o ile nie są wprost oszczercze. Tyle w tej kwestii.

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Cz wrz 06, 2012 11:29
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Ja natomiast widze tam zdławienie tematu już od drugiego postu dyskusja o homoseksualiźmie.
Może by tak chociaż temat zmienić?
Nie uważacie chyba, ze obrona wartości chrześcijańskiej jest tak wąska i dotyczy li tylko animozji pomiedzy hetero, a homoseksualistami.


Cz wrz 06, 2012 13:39
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 13, 2012 12:36
Posty: 963
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
humalog napisał(a):
Nie uważacie chyba, ze obrona wartości chrześcijańskiej jest tak wąska i dotyczy li tylko animozji pomiedzy hetero, a homoseksualistami.

Ja tak nie uważam o czym dawałem kilka razy sygnały. Temat jest godny znacznie szerszego potraktowania niż to, co w nim się omawia.
Niezależnie od tego, uważam za przesadzone twierdzenia o jakichś animozjach pomiędzy hetero a homoseksualistami. Przecież nikt nikogo nie zmusza do wchodzenia do łóżka nie z tą płcią co by chciał, a gwałty są w Polsce karane.

Myślę też, że takie spotkanie jak w temacie "Obrona wartości chrześcijańskich" może być wartościowe i dla gejów i dla hetero, podobnie jak Amerykanom przydało się zwrócenie im uwagi przez Chruszczowa, że oni biją Murzynów. Dzięki temu, Amerykanie opamiętali się i jakiś czas później nauczyli się demokracji, zaczęli bronić wartości demokratycznych, przestali bić Murzynów za kolor skóry, a nawet jednego z nich wybrali na Prezydenta USA.
Rosjanie z kolei, nauczyli się, że można żyć inaczej nić w lepiankach, siermięgach i walonkach, a za prawdę niekoniecznie trzeba rozstrzeliwać, co zaowocowało erą Gorbaczowa i pierestrojką. ;)

_________________
Jezus Chrystus jest Panem Świata i Wszechświata, jest Królem Polski, mojej ukochanej Ojczyzny.
Króluj nam, Chryste !!


Cz wrz 06, 2012 13:56
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Przekonałes mnie...juz sie zamykam :D


Cz wrz 06, 2012 14:42
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
homo_homini_canis_est napisał(a):
humalog napisał(a):
Nie uważacie chyba, ze obrona wartości chrześcijańskiej jest tak wąska i dotyczy li tylko animozji pomiedzy hetero, a homoseksualistami.

Ja tak nie uważam o czym dawałem kilka razy sygnały. Temat jest godny znacznie szerszego potraktowania niż to, co w nim się omawia.
Niezależnie od tego, uważam za przesadzone twierdzenia o jakichś animozjach pomiędzy hetero a homoseksualistami. Przecież nikt nikogo nie zmusza do wchodzenia do łóżka nie z tą płcią co by chciał, a gwałty są w Polsce karane.

Myślę też, że takie spotkanie jak w temacie "Obrona wartości chrześcijańskich" może być wartościowe i dla gejów i dla hetero, podobnie jak Amerykanom przydało się zwrócenie im uwagi przez Chruszczowa, że oni biją Murzynów. Dzięki temu, Amerykanie opamiętali się i jakiś czas później nauczyli się demokracji, zaczęli bronić wartości demokratycznych, przestali bić Murzynów za kolor skóry, a nawet jednego z nich wybrali na Prezydenta USA.
Rosjanie z kolei, nauczyli się, że można żyć inaczej nić w lepiankach, siermięgach i walonkach, a za prawdę niekoniecznie trzeba rozstrzeliwać, co zaowocowało erą Gorbaczowa i pierestrojką. ;)

Ciekawostka :o ....to murzyni nie M. L. Kingowi zawdzięczają wywalczone równouprawnienie, ale Chruszczowowi.

Nikt nikogo nie zmusza do włażenie do łóżka, ale gdzie sie człowiek nie obróci - media, fora, ulica - tam napotka "biednego, skrzywdzonego" homo.


Cz wrz 06, 2012 15:05
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 30, 2010 9:03
Posty: 1020
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
jo_tka napisał(a):
Uprzejmie informuję, że "homoseksualny offtop" zaczyna się od drugiego postu w wątku. I to, co tam się dzieje, jest przykładem klinicznym sytuacji społecznej. Nie widzę powodu do podziału wątku. Nie widzę też powodów do ingerowania w treść argumentów, o ile nie są wprost oszczercze. Tyle w tej kwestii.

Tiaa...

Uprzejmie informuję, że owego dnia Piłat znów obojętnie obmył dłonie. Zaś ci, co się dotąd panoszyli, panoszyli się dalej z coraz głośniejszym chichotem. Tylko Chrystus jakby jeszcze bardziej posmutniał.

Jednym słowem: nędza.

_________________
http://img407.imageshack.us/img407/7421/mjdomtowieczno1.jpg


Cz wrz 06, 2012 15:49
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Przypomnę: to jest miejsce na uwagi TYLKO I WYŁĄCZNIE do moderacji.

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Pt wrz 07, 2012 11:19
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 30, 2010 9:03
Posty: 1020
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Teraz z innej beczki:

czy jest możliwe, aby link "Oznacz działy jako przeczytane" ze Strony głównej forum mógł być dostępny także na stronie "Nowe posty" i na stronie "Zobacz swoje posty"? Nie wiem, jak innym użytkownikom, ale mi trochę by to ułatwiło korzystanie z forum.

_________________
http://img407.imageshack.us/img407/7421/mjdomtowieczno1.jpg


Pt wrz 07, 2012 19:13
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Zapisz go sobie w zakładkach przeglądarki.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Pt wrz 07, 2012 19:24
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2012 21:23
Posty: 3341
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Słuchajcie, coś jest schrzanione z nowym wątkiem Hasesis. Wisi w dwóch miejscach, odpowiedziałem w temacie przeniesionym, a post wisi w starym miejscu, na samej górze. Zdaje się, że procedura przeniesienia, jaka by ona nie była, nie wykonała się do końca...

_________________
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always.

Orkiestra!


Cz wrz 20, 2012 19:01
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Nie jest schrzanione. Zostawiłam cień wątku w dziale, w którym został założony
(Aktualności) na wypadek gdyby autorka go tam szukała.
Odpowiedzi userów lecą po przeniesieniu tematu już w nowym dziale
(w tym wypadku w Wierzyć nie wierzyć).
Cień został już usunięty.


Cz wrz 20, 2012 20:20
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
re mariel - wszystkiego najlepszego w postawie moderatora . :zdrowie:


Pt wrz 21, 2012 6:35
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL