Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 11:37



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Nie ma to jak przypisywać złe intencje komuś, na kogo nie może sie patrzeć, prawda Marku? Nie chciało Ci się nawet zauwazyć, że własnie autor wątku pociągnął temat polityki. Mógł przecież pierwszy post uciąć słowami, że nie o tym mamy dyskutować, a jednak jego odpowiedź jak dla mnie jest jasną deklaracją, że rzecz o wojnie polsko-polskiej.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Cz cze 14, 2018 15:10
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Marku – jeśli Andy założy temat rzeczywiście o pojmowaniu sztuki, to ani ja nie będę krytykował, ani Małgosia nie zamknie. Tymczasem Andy założył wątek o treści „jest taki film i film ten jest gupi”. Jeśli Ty uważasz, że możesz z tego zrobić wątek dyskusyjny, to go po prostu otwórz zamiast płakać tutaj.


Cz cze 14, 2018 16:04

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Jeśli chodzi o film, to raczej pisałem że jest pouczający, choć z recenzją że "Aż żal mi było, gdy grupie nie udało się" można się nie zgadzać.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Cz cze 14, 2018 16:32
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Nie ma to jak przypisywać złe intencje komuś, na kogo nie może sie patrzeć, prawda Marku?
Nie wiem. Ty mi powiedz, jeśli masz w tym względzie doświadczenie...
Cytuj:
Nie chciało Ci się nawet zauwazyć, że własnie autor wątku pociągnął temat polityki. Mógł przecież pierwszy post uciąć słowami, że nie o tym mamy dyskutować, a jednak jego odpowiedź jak dla mnie jest jasną deklaracją, że rzecz o wojnie polsko-polskiej.
Jaasne. Nie wina osoby, która wprowadziła temat polityki, tylko Andeja bo odpowiedział ;)

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Pt cze 15, 2018 12:32
Zobacz profil WWW
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
viewtopic.php?f=46&t=40114&start=390
viewtopic.php?f=18&t=32466&start=405

Zróbcie coś z Małgosią, bo najwyraźniej ma ona elementarne trudności w odseparowaniu spraw prywatnych od publicznych – tzn. pisania od moderunku – i używa ostrzeżeń w charakterze rozstrzygającego, w jej pojęciu, argumentu w dyskusji. Dajcie jej może zakaz pisania w wątkach, analogicznie, jak PiS poradził sobie z posłanką Pawłowicz, albo zasugerujcie delikatnie, że arbitraż i mediacja są to sposoby, w jakie ludzie dorośli rozstrzygają spory między sobą.


So cze 23, 2018 21:48
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Skoro nie rozumiesz, to wyjaśnię. Ostrzeżenie było za obrażanie adwersarza i to w temacie, w którym nie biorę udziału w dyskusji.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So cze 23, 2018 21:54
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 0:41
Posty: 4100
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
ErgoProxy napisał(a):
https://forum.wiara.pl/viewtopic.php?f=46&t=40114&start=390
viewtopic.php?f=18&t=32466&start=405

Zróbcie coś z Małgosią, bo najwyraźniej ma ona elementarne trudności w odseparowaniu spraw prywatnych od publicznych – tzn. pisania od moderunku – i używa ostrzeżeń w charakterze rozstrzygającego, w jej pojęciu, argumentu w dyskusji. Dajcie jej może zakaz pisania w wątkach, analogicznie, jak PiS poradził sobie z posłanką Pawłowicz, albo zasugerujcie delikatnie, że arbitraż i mediacja są to sposoby, w jakie ludzie dorośli rozstrzygają spory między sobą.

A może Tobie damy zakaz pisania?
Jesteś na dobrej drodze - dla jasności - za słowa "ty jesteś idiotką".

_________________
Mądremu tłumaczyć nie trzeba, głupi i tak nie zrozumie.


So cze 23, 2018 23:54
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Naprawdę będziecie tolerować dyskutowanie za pomocą narzędzi moderacyjnych?

viewtopic.php?p=1006076#p1006076

Małgosiaa najpierw celowo prowokuje, co chwilę umieszczając w swoich postach teksty typu

"Uważasz mnie za takiego tłuka, że nie odróżnia teorii od praktyki??"

"No widzisz, jaka jestem tępa?"

"A podobno to ja jestem tłukiem..."

"Mam jeszcze jedno idiotyczne pytanie:"

"A ja, nie dość, że jestem tłukiem, to w dodatku ślepym."

by potem walić ostrzeżeniami, gdy ktoś w końcu przyzna jej rację.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


N cze 24, 2018 8:16
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Ostatni raz: ostrzeżenie dotyczyło innego wątku i obrażania innego rozmówcy: viewtopic.php?f=27&p=1006050#p1006050.
Najwyraźniej nolda ma rację:
Cytuj:
Wiara jest cechą, przekonanie jest koncepcją. Wiara jest cechą twojego umysłu, przekonanie jest nabyte. Ci, którzy wątpią i boją się tego, lgną do przekonań. Mówią: „Jestem przekonany”, ale nie mają wiary. W głębi duszy wiedzą, że wątpią. Zawsze się tego boją. Jeśli skrytykujesz ich przekonanie, natychmiast wpadną w złość. Dlaczego? Skąd ta złość? To nie ty ich zezłościłeś, złości ich własne wątpienie, któremu pomagasz się ujawnić. Człowieka wiary możesz skrytykować, a on się nie zezłości, bo nie możesz zniszczyć wiary. To różnica między wiarą a przekonaniem. Przekonanie zawsze jest fałszywe.viewtopic.php?f=7&p=1006141#p1006141

Ja mam wiarę, Wy przekonanie, dlatego wpadacie w złość i na wszelkie sposoby próbujecie mnie obrażać, a nawet "zlikwidować" :P

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N cze 24, 2018 8:54
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Ja piszę o innym Twoim występku. I szczerze mówiąc mało mnie obchodzi Twoje "ostatni raz", czy tym bardziej jałowe pseudopsychologizowanie, interesuje mnie reakcja reszty moderacji/administracji, ponieważ jest oczywiste, że sama do nadużycia się nie przyznasz.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


N cze 24, 2018 9:32
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Mnie chodzi o ostrzeżenie aktualnie ostatnie, wystawione akrukowi.


N cze 24, 2018 10:08
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Powyżej jest moje wyjaśnienie i link do posta, za który zostało przyznane ostrzeżenie.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N cze 24, 2018 10:17
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Nie wierzę ci. Lub inaczej: żywię głęboką wiarę, że mijasz się z prawdą.


N cze 24, 2018 10:23
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Możesz zapytać o to akruka. Dostał powiadomienie za co je otrzymał. Ja, w przeciwieństwie do Ciebie mam większą wiarę w uczciwość ludzi i wierzę, że akruk powie prawdę.
A na marginesie: nie zastanowiło Cie, że akruk sie nie burzy, że zostałam sędzią we własnej sprawie? Dlaczego sie nie burzy? No, bo sprawa nie dotyczy mnie, ale chwata i innego watku, w którym mnie nie ma.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N cze 24, 2018 10:27
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
W rzeczonym wątku, obecnie przeniesionym (viewtopic.php?f=18&t=32426&start=5687), znajduje się następująca twoja uwaga:
Małgosia napisał(a):
[@akruk... chamstwa c.d. Rób tak dalej, bo najwyraźniej nie masz nic do powiedzenia, a otrzymasz oczekiwany efekt swoich starań.I doucz się czym zajmuje sie teodycea. M.]

Oczywiście to akruk ma rację w kwestii teodycei, a ty jej nie masz, mimo że wykonujesz taki a nie inny zawód. Dlatego wierzę, że ty osobiście uczciwa w tej sprawie nie jesteś. Nawet jeśli żywisz głębokie przekonanie, że jest inaczej.


N cze 24, 2018 10:50
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL