Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 18, 2024 22:13



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 371, 372, 373, 374, 375, 376, 377 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N mar 25, 2007 18:09
Posty: 3769
Post Re: Zarodek jest człowiekiem.
Sory Bramin , ale nie potrafię robić akapitów, jak również przytaczać ładnie w kwadracie tekstów i pod spodem komentować. Nie wiem jak to się robi na komórce.


Pn gru 21, 2020 21:58
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Akapit na komórce: na dole, w prawym roku klawiatury jest strzałkaw lewo. To jest akapit. Nawiasy kwadratowe: klikasz w "?123"potem w "=/<" i masz wszelkiego rodzaju nawiasy.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt gru 22, 2020 5:01
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 15, 2018 19:47
Posty: 1190
Post Re: Drugi postulat Szczególnej Teorii Względności.
Nie ma problemu. Regulamin rzecz święta. Czyń swoją powinność bracie.


Śr gru 23, 2020 22:43
Zobacz profil

Dołączył(a): N mar 25, 2007 18:09
Posty: 3769
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosia, nie wiem czy dobrze się wyraziłem, chodziło mi jak umieścić czyjś tekst w ramce


Cz gru 24, 2020 22:35
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 02, 2020 14:28
Posty: 536
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
bramin napisał(a):
Nie pozwolę aby świeci Kościoła byli obrażani.


Proszę wskazać gdzie obraziłem świętych Kościoła.

bramin napisał(a):
Ponadto posługuj sie merytorycznymi argumentami a nie ad personam, w dodatku nietrafionymi bo ja nigdy biretu nie nosiłem.


Proszę wskazać gdzie zastosowałem ad personam.

_________________
Hasta la Victoria Siempre


Wt gru 29, 2020 14:49
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4590
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Piszesz o tym jak to Pawel spadł z konia na głowę.

Argument o birecie czy czapeczce nie jest merytoryczny i nie widzę tu logicznego związku z tematem wątku.

_________________
ksiądz


Wt gru 29, 2020 16:16
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 02, 2020 14:28
Posty: 536
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
bramin napisał(a):
Piszesz o tym jak to Pawel spadł z konia na głowę.


Nie - ja domniemuję, że może gdyby upadek z konia (lub po prostu upadek - konia możesz sobie wykreślić, jeśli nie ma pewności czy podówczas na koniu siedział) okazał się poważniejszy w skutkach, niż opisany w Biblii, to Paweł nie popełniłby/nie byłby w stanie popełnić swojej obrzydliwej wypowiedzi w Liście do Rzymian, która wyrządziła wiele zła osobom nieheteronormatywnym. Nie sugeruję, że ta wypowiedź była wynikiem upadku z konia (choć może i to kwestia warta rozważenia).

bramin napisał(a):
Argument o birecie czy czapeczce nie jest merytoryczny i nie widzę tu logicznego związku z tematem wątku.


Całość wypowiedzi brzmiała:

Powyższe gremia wskazują na dowody naukowe nie tylko świadczące o braku skuteczności "terapii" konwersyjnej, ale i jej potencjalnej szkodliwości. Oczywiście możesz sobie w tym punkcie dyskusji założyć foliową czapeczkę na głowę zamiast biretu i twierdzić, że to wszystko SPIZEG społeczności LGBT, lecz jeśli chcesz być traktowany poważnie, to obawiam się że niestety dodatkowe dowody za tą tezą byłyby wymagane.

Uwaga o czapeczce foliowej, a więc atrybucie zwolenników teorii spiskowych, miała na celu wskazać, że gdybyś w tym punkcie dyskusji zechciał podważać przytoczone stanowiska naukowe, za pomocą spiskowej teorii o przemożnym wpływie ideologicznego lobby na ich wydanie (w oderwaniu od przesłanek merytorycznych), to w takim wypadku oczekiwanoby od Ciebie dodatkowych dowodów świadczących o prawdziwości tej teorii. Absolutnie nie widzę tu żadnego ataku ad personam.

_________________
Hasta la Victoria Siempre


Wt gru 29, 2020 16:52
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4590
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Twoja wypowiedz o upadku z konia była delikatnie mówiąc niezbyt fortunna.
Nie oczekuje od Ciebie akceptacji poglądów, które głosi chrześcijaństwo ale oczekuję zwyklej kultury i szacunku dla osób czy wartości, które dla nich są ważne.

No_Pasaran napisał(a):
nie byłby w stanie popełnić swojej obrzydliwej wypowiedzi w Liście do Rzymian, która wyrządziła wiele zła osobom nieheteronormatywnym


Dla chrześcijan Biblia jest Słowem Bożym wiec proszę powstrzymać się od takich komentarzy.
Inna sprawa, tu mogę przyznać Ci rację, jak dawniej interpretowano te słowa i jak odnoszono się do homoseksualistów.
W Biblii jak i w Tradycji Kościoła czyny homoseksualne są grzechem.

Tekst o birecie jest argumentem, który ma się nijak do meritum ponieważ odnosi się do osoby, dokładnie mojej skromnej osoby i jej profesji/funkcji czyli jest argumentum ad personam.
Nie wspomniałem nic o spiskowej teorii tylko zaznaczyłem, iż dyskusja o terapiach po obydwu stronach barykady naznaczona jest ideologią a nie dążeniem do prawdy.
Być może jesteś wróżbitą Maciejem czy jasnowidzem Jackowskim, który czyta w moich myślach i od razu wiedziałeś co mam na myśli.

_________________
ksiądz


Śr gru 30, 2020 11:28
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 07, 2012 8:14
Posty: 238
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
bramin napisał(a):
Tekst o birecie jest argumentem, który ma się nijak do meritum ponieważ odnosi się do osoby, dokładnie mojej skromnej osoby i jej profesji/funkcji czyli jest argumentum ad personam.
Nie wspomniałem nic o spiskowej teorii tylko zaznaczyłem, iż dyskusja o terapiach po obydwu stronach barykady naznaczona jest ideologią a nie dążeniem do prawdy.
Być może jesteś wróżbitą Maciejem czy jasnowidzem Jackowskim, który czyta w moich myślach i od razu wiedziałeś co mam na myśli.


No wymagając od innych zaprzestania ad personam napisać taki wyboldowany tekst? :twisted: W sumie co wolno wojewodzie to nie Tobie smrodzie.


Cz gru 31, 2020 9:06
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4590
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Smokepsv, użytkownik No_Pasaran jest na tyle inteligentnym facetem, ze poradzi sobie bez takiego adwokata jak Ty :D.
Po drugie co innego jest dyskusja na konkretny temat, gdzie powinno się przechodzić do meritum a co innego uwagi do moderacji, które mają mniej lub bardziej charakter subiektywnych spostrzeżeń i można tu wytłumaczyć co autor i co moderator miał na myśli.

_________________
ksiądz


Cz gru 31, 2020 10:25
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 24, 2010 7:26
Posty: 448
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Smokepsv napisał(a):
Post o homoseksualnej orgii wylądował w koszu.
bramin


Czy mogę prosić o zdanie lub dwa wyjaśnienia, dlaczego ten post został usunięty?

_________________
"Lud ten czci Mnie wargami,
ale ich serce jest daleko ode Mnie.
Daremne jednak cześć Mi oddają,
głosząc nauki, które są ludzkimi nakazami."
- Izajasz 29,13


Cz gru 31, 2020 11:16
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
bramin napisał(a):
Smokepsv, użytkownik No_Pasaran jest na tyle inteligentnym facetem, ze poradzi sobie bez takiego adwokata jak Ty :D.
Zupełnie nie negując inteligencji użytkownika No_Pasaran zauważyć muszę, że inteligencja na nic się nie zdaje, jeśli moderacja postanowi arbitralnie, bez żadnego sensownego uzasadnienie walnąć użytkownikowi trzy szybkie ostrzeżenia i go na tej podstawie zbanować. Albo jeśli moderacja postanowi wywalić inteligentnemu użytkownikowi inteligentny post, również tego nie uzasadniając. Dlatego słuszną jest postawa Smokepsv, który dostrzega, że modzi coraz częściej do takich podłych zagrywek się uciekają i publicznie wyraża wobec takich zagrywek sprzeciw (do którego się całym sercem przyłączam).

Niestety do tego właśnie prowadzi ostatnia polityka tutejszych modów. Będziecie mieli na forum z jednej strony Jarząbków Wacławów, co Wam będą śpiewać „Łubu Dubu” do szafy, a z drugiej strony coraz szersze grono osób obrzydzonych tym co robicie. Której strony posłuchacie, to już Wasza decyzja.


Pt sty 01, 2021 17:01
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
@zefciu
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt sty 01, 2021 17:26
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 02, 2020 14:28
Posty: 536
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
@zefciu
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.


Podobno to wątek na "uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji". Obiło mi się też o uszy, że ludzie nawet dostają ostrzeżenia za pisanie tutaj offtop'u, lecz to przecież nie może być prawda, skoro moderatorka sama nie ma problemu by śmiecić.

_________________
Hasta la Victoria Siempre


Pt sty 01, 2021 19:26
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Zeby coś uznać za śmieci, trzeba zrozumieć tekst.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt sty 01, 2021 19:33
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 371, 372, 373, 374, 375, 376, 377 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL