Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 16:54



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Mrs_Hadley napisał(a):
akruk napisał(a):
Proszę o uporządkowanie wątku "Kościół i LGBT" (dział "Wiara i Prawda") i przeniesienie toczonej w nim dyskusji Jozego i akruka na temat "Nauczanie Pawła na temat władzy" do odrębnego wątku
Taka opcja wymaga analizy, ponieważ w wątku wypowiadają się również inni użytkownicy forum
Wyodrębnienie w osobny wątek wpisów, które rozbiegły się z głównym tematem i tworzą dyskusję równoległą na inny temat nie jest żadną nowością na forum. Nie widzę też, w jaki sposób miałoby przeszkadzać innym wypowiadającym się w wątku, skoro właśnie nasza rozmowa z Jozem zakłóca im rozmowę, prowadzoną przez nich nadal na pierwotny temat.

Mrs_Hadley napisał(a):
ponadto nie ma praktyki "ciachania" wpisów na części i przenoszenia ich do odrębnych wątków, zwykle po prostu przenosi się cały post wydzielając nowy wątek bądź cytuje się część wypowiedzi i otwiera nowy temat dyskusji w odpowiednim dziale, rozważałeś taką możliwość?
:o Przecież właśnie wskazałem konkretne wpisy, podałem odnośniki do nich, pisząc, że są "do przeniesienia" (czyli: w całości), a osobno napisałem o wcześniejszych, które to wcześniejsze wymagałyby ciachania, gdyby chcieć koniecznie wyodrębnić całość tematu, co również napisałem :o

Mrs_Hadley napisał(a):
akruk napisał(a):
wyodrębnienie wskazanego wyżej tematu wymagałoby ręcznego kopiowania odpowiednich partii tekstu z tych wpisów.
Z technicznego punktu widzenia, dla moda to dużo roboty, czymś innym jest przeniesienie całego posta, a czymś innym jedynie fragmentów[...].
Dlatego pisząc o wcześniejszych od wskazanych odnośnikami wpisach specjalnie zwróciłem uwagę, że w ich przypadku byłoby to uciążliwe, zaznaczając, że wymagałoby ręcznej roboty-- gdyby miało zostać przeprowadzone. Sam na to zwróciłem uwagę przecież, nie musisz pisać tego samego, żeby mnie uświadamiać.
Mod zechce, to zrobi ręczną robotę, a nie, to nie.


Pt lip 05, 2019 21:19
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 03, 2015 12:30
Posty: 2000
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Wpisy zostały przeniesione do nowego wątku.

akruk napisał(a):
Wyodrębnienie w osobny wątek wpisów, które rozbiegły się z głównym tematem i tworzą dyskusję równoległą na inny temat nie jest żadną nowością na forum.

Owszem, zwykle wydziela się ostatnie wpisy w danym wątku, gdy robi się offtop, a w tym przypadku sytuacja była inna, bo o nauczaniu św. Pawła rozmawialiście już wcześniej i Twoja interpretacja jego nauczania stanowi argument w dyskusji, jest zatem związana z głównym tematem wątku(przy czym stopień związku jest sprawą dyskusyjną), jak również znaczenie ma fakt, że do przeniesionego wpisu odniósł się inny użytkownik, którego wpis pozostał w wątku pierwotnym.

akruk napisał(a):
]Dlatego pisząc o wcześniejszych od wskazanych odnośnikami wpisach specjalnie zwróciłem uwagę, że w ich przypadku byłoby to uciążliwe, zaznaczając, że wymagałoby ręcznej roboty-- gdyby miało zostać przeprowadzone. Sam na to zwróciłem uwagę przecież, nie musisz pisać tego samego, żeby mnie uświadamiać.

To "uświadamianie" jest dla formalności, żeby potem nie było, że można było coś zrobić, ale zły mod z "niewiadomych" przyczyn tego nie zrobił :twisted: .

_________________
Otóż nic nie znaczy ten, który sieje, ani ten, który podlewa, tylko Ten, który daje wzrost - Bóg. 1 Kor 3, 7


Pt lip 05, 2019 22:48
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Czy naprawdę tak ciężko jest ustawić funkcję ignora? To irytuje jak za każdym razem muszę przewijać posty osoby która mnie denerwuje. A jak już przewijam to raz na ruski rok przeczytam a później tego żałuję


So lip 06, 2019 21:47
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 03, 2015 12:30
Posty: 2000
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Jeżeli tak bardzo zależy Ci na nowej funkcji, napisz do @Asienkki, ale weź też pod uwagę, że uciążliwość jakiejś sytuacji jest okazją do ćwiczenia się w cnotach 8) .
Jednym z mniej fajnych aspektów pracy moda, jest konieczność czytania różnych wypocin, które najchętniej by się od razu wywaliło, a ich autora zbanowało na stałe, ale wiadomo, że samopoczucie moda nie ma znaczenia, liczy się regulamin. Swego czasu zgłaszałeś swoją kandydaturę na moda, zatem ćwicz się w cierpliwości i zadbaj o stalowe nerwy, bo bez tego się nie obejdzie, przy zgłaszaniu swojej aplikacji, dobre chęci to za mało ;).

_________________
Otóż nic nie znaczy ten, który sieje, ani ten, który podlewa, tylko Ten, który daje wzrost - Bóg. 1 Kor 3, 7


So lip 06, 2019 22:32
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 22, 2009 8:40
Posty: 2151
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Czy można dać czasowego bana Quinque, bo jego sposób dyskusji i argumentacji ma często cechy trollingu?


N lip 07, 2019 19:39
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 03, 2015 12:30
Posty: 2000
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Na podstawie słownych zapewnień, że dany user jest "be", bana nie dajemy, potrzebne jest uzasadnienie wraz z przykładami, gdzie odczytujesz trolling.

_________________
Otóż nic nie znaczy ten, który sieje, ani ten, który podlewa, tylko Ten, który daje wzrost - Bóg. 1 Kor 3, 7


N lip 07, 2019 19:57
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
proteom napisał(a):
Czy można dać czasowego bana Quinque, bo jego sposób dyskusji i argumentacji ma często cechy trollingu?

Nie widzę w postach @uinque trollingu, ani też nie przekracza reg. § I/3. Wyraża swoje zdanie, a że nie da się go przekonać iż pisze bzdury... trudno. Co najwyżej możesz ignorować jego posty.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N lip 07, 2019 20:19
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
proteom napisał(a):
Czy można dać czasowego bana Quinque, bo jego sposób dyskusji i argumentacji ma często cechy trollingu?
Prawo Poego: "Bez użycia ewidentnej formy humoru nie można stworzyć żadnej parodii ekstremizmu czy fundamentalizmu w taki sposób, aby ktoś nie wziął tego za prawdziwy ekstremizm". Jego poglądy, sposób dyskusji i argumentacji mogą być wkurzające (dla mnie są), ale nie widać powodu, żeby zarzucać mu, że nie pisze tego, co rzeczywiście myśli.
Nie narusza Regulaminu, w każdym razie nie bardziej niż inni użytkownicy, w tym ja sam.

[proszę o usunięcie lub przesunięcie tego wpisu, wedle uznania, jeśli nie powinien się tu znaleźć]


N lip 07, 2019 20:30
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
W zasadzie ten post powinien być we wzajemnych uwagach między użytkownikami, ale że jest w temacie i popiera moderację, niech zostanie. Dziękuję @akruk :)

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N lip 07, 2019 20:42
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 22, 2009 8:40
Posty: 2151
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Mrs_Hadley napisał(a):
Na podstawie słownych zapewnień, że dany user jest "be", bana nie dajemy, potrzebne jest uzasadnienie wraz z przykładami, gdzie odczytujesz trolling.

Polecam jego sposób dyskusji w wątku
Czy można jednocześnie wierzyć w Boga i ewolucję?, zwłaszcza w polemice z Zefciem: viewtopic.php?f=47&t=29257&start=2940
Jeśli to nie jest trolling, to już nie wiem, co nim jest? Wg mnie jest kilka cech: bezgraniczne podporządkowanie się jakiejś (swojej) idei; prosta do zauważenia sztuczna nieznajomość podstaw tematu danego; częste zadawanie tych samych pytań, na które odpowiedź została już udzielona ; brak konsekwencji podczas prowadzenia dyskusji i zaprzeczanie własnym tezom i opiniom; chętne używanie argumentów ad personam. Tacy ludzie obniżają poziom dyskusji tego forum, zaśmiecają go swoim intelektualnym spamem.


N lip 07, 2019 20:46
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosia napisał(a):
Wyraża swoje zdanie, a że nie da się go przekonać iż pisze bzdury... trudno


Proszę wykazać że pisze bzdury. Przypomnę tylko ze jakiś czas temu stwierdziłaś że każdy kto nie przyjmuje postanowień SWII, jest ekskomunikowany. Aha, na mój argument z niepokalanego poczęcia nie raczyłaś odpowiedzieć


N lip 07, 2019 21:09
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Argumenty ad personam są ścigane regulaminem. Po powrocie z bana Quinque jeszcze nie użył takiego argumentu. Poza tym, jeśli dyskutujecie z powtórnymi jego tezami (które już stawiał), to znaczy, że chcecie się przekomarzać (l.mn., bo nie tylko Ty w tym uczestniczysz).
Quinque napisał(a):
Proszę wykazać że pisze bzdury.

Nie zamierzam się powtarzać. Swego czasu to wskazałam.
Quinque napisał(a):
Przypomnę tylko ze jakiś czas temu stwierdziłaś że każdy kto nie przyjmuje postanowień SWII, jest ekskomunikowany.

Nigdy nie wskazywałam kto i za co powinien być ekskomunikowany. Nie kłam.
Quinque napisał(a):
Aha, na mój argument z niepokalanego poczęcia nie raczyłaś odpowiedzieć

To nie był argument, a powtórka Twoich teorii. Nic tym nie dowiodłeś, a jedynie powtórzyłeś swoją tezę. To się nie nadaje nawet na pracę semestralną, nie mówiąc o licencjackiej czy magisterkiej, o Noblu nie wspominając :P

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N lip 07, 2019 21:14
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Cytuj:
Nigdy nie wskazywałam kto i za co powinien być ekskomunikowany. Nie kłam

No ciekawe, gdzie jest mój post który odpowiadał na twój zarzut jakoby każdy kto odrzuca SWII jest heretykiem(co jest równoznaczne z ekskomuniką). Pisałem w nim min. To że moge udowodnić coś przeciwnego odwołując się do św. Jana XXIII

Cytuj:
To nie był argument, a powtórka Twoich teorii

Taka pogarda dla argumentów jednego ze świętych misjonarzy :(. Ale fakt że go zignorowałaś świadczy o tym że jest w stu procentach poprawny i celny :/


N lip 07, 2019 21:24
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Quinque napisał(a):
No ciekawe, gdzie jest mój post który odpowiadał na twój zarzut jakoby każdy kto odrzuca SWII jest heretykiem(co jest równoznaczne z ekskomuniką). Pisałem w nim min. To że moge udowodnić coś przeciwnego odwołując się do św. Jana XXIII

Nie wiem, gdzie jest Twój post i czy był (nie pamiętam), ale nie chodzi o Twoj post, a o mój, w którym rzekomo mówię o ekskomunice kogokolwiek, kto się nie zgadza z orzeczeniami SWII.
Resztę pominę milczeniem, bo Twoje zarzuty są z czapy.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N lip 07, 2019 21:28
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
:)


N lip 07, 2019 21:51
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL