Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 26, 2024 7:11



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6519 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
ZycieMaSens napisał(a):
To jest to o czym mówię - tęczowy zamordyzm, który chce, by na pewne tematy rozmawiać na okrętkę. Na tematy homofilii, zoofilii trzeba obchodzić się jak ze śmierdzącym jajkiem, by nie oskarżono Cię o nie wiadomo co.
A masz jakiś dowód, że gdybyś powiedział „idź się lecz” w temacie innym, niż „tęczowy”, to bym zareagował inaczej? Czy tak po prostu rzucasz sobie oskarżeniami bez pokrycia?


Wt sie 20, 2019 15:41
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Nie mam, lecz mam przekonanie graniczące z pewnością, że tak. Poza tym nie pisałem w tonie "idź się lecz". Napisałem, że potrzebuje pomocy, opieki.


Wt sie 20, 2019 15:43
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 24, 2012 11:32
Posty: 318
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Czy jest możliwe aby przywrócić mój post w wątku: Pożądanie cielesne przed sakramentem małżeństwa ?
Już załapałem że nie można reklamować strony. Jeżeli został usunięty z innych przyczyn, to też poproszę o informację.

_________________
Zawiłe problemy wymagają gruntownego omówienia, a zasoby mam ograniczone. Polecam moje dzieło: https://melancholia.xyz


Pt sie 30, 2019 13:09
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
No tak. Wykasowano post z linkiem do strony, to umieściłeś w podpisie. Proszę poprosić administrację o możliwość takiego podpisu, a do czasu uzyskania zgody, zlikwidować.
Post przywrócę, ale bez linku i dopiero po wykasowaniu podpisu.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt sie 30, 2019 13:21
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 24, 2012 11:32
Posty: 318
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
No bo myślałem że to jest zgodne z regulaminem. Jak tylko zostałem doinformowany, wykasowałem podpis. Już się zgłaszam do Asienkka.

_________________
Zawiłe problemy wymagają gruntownego omówienia, a zasoby mam ograniczone. Polecam moje dzieło: https://melancholia.xyz


Pt sie 30, 2019 13:49
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
viewtopic.php?f=46&t=41529&start=990
Małgosiaa napisał(a):
Wypowiedź Alus odebrałam jako sarkazm, a nie pomówienie, a to jest dopuszczalne w dyskusjach.

Czyli ja też tak mogę? Udawać sarkazmy a w istocie będą pomówieniami? Nie ma sprawy. Wiesz że potrafię jechać po bandzie, żeby zmieścić się w regulaminie.


N wrz 01, 2019 21:16
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Alus nie pojechała po bandzie. Jazda po bandzie może (nie musi) być uznana za awanturnictwo, a wolałabym uniknąć takiej sytuacji.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N wrz 01, 2019 21:31
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Nie rozumiem Jockey o co Ci chodzi. Oceniłeś wypowiedź abpa Rysia komentując „wiadomo, TP”. Więc jeśli Twoja wypowiedź nie była krytyką tego, co mówi abp Ryś, to czym była? Sugerowałeś tą wypowiedzią, że ksiądz Boniecki fałszywie podpisał ten felieton nazwiskiem abpa Rysia? Czy że zmuszono go do napisania tego? Jak byś się nie obrócił, wniosek Alus, że gardzisz opinią arcybiskupa był do uzasadnienia.

A pomysł, żeby „jechać po bandzie, ale mieścić się w regulaminie” (jakkolwiek to sobie wyobrażasz) z dobrego serca Ci odradzam.


Pn wrz 02, 2019 6:29
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Wiem ze robię błąd odpowiadając na post zefcia. Ale trudno człowiek ma pewne słabości.

Wiem ze ciężko ci zrozumieć ale można ocenić źródło bez oceny wypowiedzi zawartych w tym medium osób.
Przykładowo oceniając negatywnie stacje TVN można pozytywnie mówić o niektórych dziennikarzach np. Rymanowski i uważać ze ktoś kto wypowiadał się w danej stacji nie koniecznie jest osoba jak to powiedziała Alus jest miernota.

Cóż staram się dostosować do stylu na jaki moderacja pozwala. Nie pierwszy to raz gdy osoby miłe widziane mogą sobie pozwolić na więcej niż osoby mniej miłe widziane lub ledwo tolerowane.


Pn wrz 02, 2019 10:22
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Jockey napisał(a):
Wiem ze robię błąd odpowiadając na post zefcia.
Zastanawiam się, co musi się stać z umysłem chrześcijanina, żeby był on w stanie powiedzieć „popełniam błąd traktując drugą osobę z szacunkiem, jako kogoś, czyje słowa godne są wysłuchania i odniesienia się do nich”.
Cytuj:
Wiem ze ciężko ci zrozumieć ale można ocenić źródło bez oceny wypowiedzi zawartych w tym medium osób.
Ale tutaj była mowa o konkretnym felietonie, a nie o Tygodniku w ogóle. A ten konkretny felieton napisał abp Ryś. Stąd taka, a nie inna reakcja Alus, na Twój komentarz. Komentarz, w którym zbyłeś argumentację abpa Rysia, bo „wiadomo, Tygodnik”.
Cytuj:
Cóż staram się dostosować do stylu na jaki moderacja pozwala. Nie pierwszy to raz gdy osoby miłe widziane mogą sobie pozwolić na więcej niż osoby mniej miłe widziane lub ledwo tolerowane.
Przed chwilą wywaliłem post Alus, gdzie emocje poniosły ją całkowicie poza merytorykę. I poinformowałem Cię o tym na privie. Więc nie zgrywaj durnia.


Pn wrz 02, 2019 11:42
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
zefciu napisał(a):
Zastanawiam się, co musi się stać z umysłem chrześcijanina, żeby był on w stanie powiedzieć „popełniam błąd traktując drugą osobę z szacunkiem, jako kogoś, czyje słowa godne są wysłuchania i odniesienia się do nich”.
Tak sobie to tłumacz. Z pisaniem z tobą mam inne doświadczenia. Działasz na zasadzie wszystko co napiszesz nawet w dobrej wierze i szczerze to zefciu wykorzysta przeciwko tobie nawet jak wytłumaczysz mu że intencje były inne. Zefciu zrobi wszystko żeby wbić w ziemię osobę z którą rozmawia. I to oczywiście jest z chrześcijaństwem zgodne. Takie chrześcijaństwo a'la zefciu.
zefciu napisał(a):
Przed chwilą wywaliłem post Alus, gdzie emocje poniosły ją całkowicie poza merytorykę. I poinformowałem Cię o tym na privie. Więc nie zgrywaj durnia.

oczywiście zefciu wie lepiej kiedy odczytałem jego priv. Zwłaszcza, że tego posta napisałem Pn wrz 02, 2019 10:22 a priv napisał Pn wrz 02, 2019 10:06
Taki mały szczegół ale mieszczący się w tym co pisałem na samym początku tego postu.


Pn wrz 02, 2019 13:29
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Jockey napisał(a):
Z pisaniem z tobą mam inne doświadczenia.
Przypominam, że przynajmniej dwa razy rzuciłeś tutaj oskarżeniem, że to inni wygrzebują brudy „z innych forów”.
Cytuj:
Działasz na zasadzie wszystko co napiszesz nawet w dobrej wierze i szczerze to zefciu wykorzysta przeciwko tobie nawet jak wytłumaczysz mu że intencje były inne.
Proszę o analizę logiczną tego zbitka słów.
Cytuj:
Zefciu zrobi wszystko żeby wbić w ziemię osobę z którą rozmawia. I to oczywiście jest z chrześcijaństwem zgodne.
Nie wiem czy zgodne. To jest Twoje osobiste odczucie. Jeśli uważasz, że jakaś moja wypowiedź „wbiła Cię w ziemię”, to wskaż która i dlaczego. Postaram się wytłumaczyć, o co chodzi, a jeśli się zagalopowałem – przeproszę. Natomiast Twoja wypowiedź, iż „popełniasz błąd” to nie jest moje subiektywne odczucie, ale Twoja deklaracja. Ale, powtarzam: dobrze, że się tej deklaracji nie trzymasz i starasz się jednak dyskutować. Cieszę się z tego powodu.
Cytuj:
oczywiście zefciu wie lepiej kiedy odczytałem jego priv
A to przepraszam. Nie spojrzałem na daty. W każdym razie: nie jesteś na tym forum prześladowany, ani nie jest Alus faworyzowana. Nic na to nie wskazuje przynajmniej.


Pn wrz 02, 2019 14:16
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Proponuję przeczyszczenie wątków, które powstały tuż przed wyborami. Wypełniły już swoje zadanie, i to z nawiązką. Może niektóre będą kontynuowane, ale po co aż tyle tego?

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Pn paź 14, 2019 14:33
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Nie ma to jak pociąć wątek pod byle pretekstem, żeby zaciemnić obraz i rozwalić dyskusje, rozwodnić ją. Gratulacje.
viewtopic.php?f=37&t=41764
viewtopic.php?f=37&t=37638&start=555
I tak mamy na forum dwa tematy o tym samym. Nawet nie wiadomo gdzie o czym pisać.


Pt lis 15, 2019 19:22
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Nie mam czasu wycinać wszystkiego, co nie nalezy do tematu. Napisałam wyraźnie, że w wątku o Wałęsie nalezy pisać wyłacznie o Wałęsie. W nowym - pozostałe. Nie pasuje? Wytnę wszystko, co nie w temacie TW i umieszczę w koszu, łącznie z nowym wątkiem.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt lis 15, 2019 19:34
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6519 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL