Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 18:30



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 396, 397, 398, 399, 400, 401, 402 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Widzę, ze moderacja zareagowała i użytkownik udał się na zasłużony odpoczynek od forum.

_________________
ksiądz


Wt sty 25, 2022 10:37
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1457
Post Re: Msza Święta w Bazylice św. Piotra w Watykanie
Nie byłoby prościej zaspokoić ciekawość Noldy? Może odpowiedź wyjaśniłaby wiele w sprawie zamawiania Mszy w odpowiednich obiektach.


Cz lut 10, 2022 15:02
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Wystarczy, ze zaspokoiłem ciekawość autora wątku.
W innych "obiektach" procedura jest taka, ze idzie się do biura parafialnego lub do zakrystii przed lub po Mszy sw. i zamawia się intencję mszalną.
Inne sprawy z tym związane można omawiać w innym wątku do tego przeznaczonym lub założyć nowy temat.

_________________
ksiądz


N lut 13, 2022 20:48
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr sie 18, 2021 7:48
Posty: 566
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Czy dobrze rozumiem, że według moderacji, zachowaniem właściwym jest:
1. Publiczne głoszenie przez władzę, że obywatele nie są ludźmi
2. Stanowienie (pozakonstytucyjnymi drogami) praw, które bezpośrednio przyczyniają się do śmierci obywateli.
3. Bronienie na forum rządu, który takich rzeczy się dopuszcza twierdząc, że krytyka takich rzeczy to „nagonka”.

Natomiast niewłaściwym zachowaniem, godnym ostrzeżenia jest wyjaśnianie, dlaczego buntu przeciwko takiej władzy nie można nazwać nagonką? Pytam informacyjnie, bo może znowu nie zauważyłem jakiegoś brzydkiego słowa, czy czegoś, co całkowicie zmienia interpretację ostrzeżenia właśnie otrzymanego przeze mnie od bramina.

Dodatkowo — czy moderacja uważa, że osoba, która krytykuje kogoś za wywołanie ludzkiej tragedii dokonuje czegoś moralnie bardziej nagannego, niż krytykowany, który do tej tragedii doprowadził?


Pn lut 14, 2022 8:10
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
@andej
Ok kiedy jesteś moderatorem?

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn lut 14, 2022 11:20
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Taryjel, napisałeś do Andeja:
Cytuj:
nie uważacie Polaków za ludzi;
.

Następnie wydałeś wyrok, stwierdzając, ze "pseudo-TK zamordował przynajmniej dwie Polki".

Przypominam Ci, ze takie wypowiedzi nie będą akceptowane na tym forum. Dając Ci ostrzeżenie podkreśliłem, ze masz prawo do krytyki ale te wypowiedzi przekraczają granice przyzwoitości.
Posługuj się argumentami a nie psychologią tłumu.

Jak sąd udowodni Twoje stwierdzenia dotyczące tych kobiet to sam Cię przeproszę ale jak na razie obowiązuje zasada domniemania niewinności i trzy fazy postepowania: podejrzany, oskarżony i skazany (prawomocnym wyrokiem).
Andej, nie jesteś moderatorem więc w tym dziale proszę kierować konkretne pytania lub sugestie tylko do moderacji.
Twoja uwaga o jakiejś aberracji umysłowej Twojego przedmówcy jest nie na miejscu. Dostajesz nieformalne ostrzeżenie a post ląduje w koszu.

_________________
ksiądz


Pn lut 14, 2022 12:47
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr sie 18, 2021 7:48
Posty: 566
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
bramin napisał(a):
Taryjel, napisałeś do Andeja:
Cytuj:
nie uważacie Polaków za ludzi;
.
Wszakże związany z andejową opcją polityczną Prezydent wprost tak stwierdził. Dlaczego zatem ja ponoszę konsekwencje?
Cytuj:
Następnie wydałeś wyrok, stwierdzając, ze "pseudo-TK zamordował przynajmniej dwie Polki".
Nie wydałem wyrok, tylko stwierdziłem fakt.
Cytuj:
Przypominam Ci, ze takie wypowiedzi nie będą akceptowane na tym forum.
Takie, czyli jakie? Proszę o jakieś konkretne kryterium, którego mogę się trzymać.0
Cytuj:
Dając Ci ostrzeżenie podkreśliłem, ze masz prawo do krytyki ale te wypowiedzi przekraczają granice przyzwoitości.
Posługuj się argumentami a nie psychologią tłumu.
Ale to jest właśnie argument, ktory przedstawiam. Argument jest taki, że nie można nazywać „nagonką” buntu przeciwko władzy mordującej Polaków. Tak — jest on w jakimś stopniu emocjonalny, ale samo stwierdzenie, że prowadzi się „nagonkę” też odwołuje się do emocji.
Cytuj:
Jak sąd udowodni Twoje stwierdzenia dotyczące tych kobiet to sam Cię przeproszę
Jaki sąd ma to zrobić? W kompetencji jakiego sądu jest stwierdzanie, czy wyrok TK przyczynił się do czyjejś śmierci, czy nie przyczynił?
Cytuj:
Dostajesz nieformalne ostrzeżenie.
Nie pierwszy raz ostrzeżenia dla wiernych sług władzy są nieformalne. Zaś ostrzeżenia dla tych, którzy tę władzę krytykują — jak najbardziej formalne, choć pozbawione konkretnego uzasadnienia.


Pn lut 14, 2022 12:59
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 03, 2015 12:30
Posty: 2000
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
bramin napisał(a):
Następnie wydałeś wyrok, stwierdzając, ze "pseudo-TK zamordował przynajmniej dwie Polki".

taryjel napisał(a):
Nie wydałem wyrok, tylko stwierdziłem fakt.

Taryjel, polecam ku przestrodze: Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. Bo takim sądem, jakim sądzicie, i was osądzą;. Czy korzystałeś lub ktoś z Twoich bliskich korzystał z "usług" szpitala w Pszczynie? Znasz ludzi, którzy tam pracują? Bo ja tak. Przed wyrokiem TK ten szpital funkcjonował tak samo. Tam pełno lekarzy z niewielkim doświadczeniem zawodowym, bo Ci bardziej kompetentni przenieśli się do innych szpitali w okolicy i o tym lokalsi wiedzą. Nie wiem dlaczego Pani Iza trafiła akurat tam, ale widocznie dopiero śmierć pacjentki, którą media nagłośniły, była potrzebna, żeby w końcu tamtejszy zarząd zrozumiał, że takie fatalne zarządzanie szpitalem na nich się zemści, bo skargi pacjentów były traktowane tak, że szkoda słów. Nie jestem zdziwiona, że kontrola wykazała, że szpital nie reagował adekwatnie do objawów klinicznych pacjentki, to nie było tam nic nowego niestety. Uważasz, że stwierdzasz fakty, być może jesteś o tym przekonany, ale @bramin dostrzegł kruchość ich podstaw, to że w TV coś obejrzałeś, nie znaczy, że znasz kulisy sprawy, a im bardziej jesteś pewny swego, tym większe ryzyko, że zaczniesz ignorować to, co nie pasuje do Twoich "faktów", potem jest już z górki, mocne słowa, niczym krzykliwe tabloidowe nagłówki, bazujące na emocjach, a nie rzeczowej dyskusji. Polecam regulamin § II/3.

_________________
Otóż nic nie znaczy ten, który sieje, ani ten, który podlewa, tylko Ten, który daje wzrost - Bóg. 1 Kor 3, 7


Pn lut 14, 2022 21:26
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Taryjel, jeszcze raz.
1.Napisales do Andeja: " nie uważacie Polaków za ludzi". Andej nie jest grubą rybą w rządzie Zjednoczonej Prawicy i on tego nie powiedział. Jest to Twoje kłamstwo.
2. Twoim zdaniem stwierdziłeś fakt: "pseudo-TK zamordował przynajmniej dwie kobiety" to również jest kłamstwo i manipulacja.
3. Nie odwołałeś ani nie zdementowałeś Twoich oszczerczych wypowiedzi, co sugerowała moderatorka
Mrs_Hadley przypominając Ci punkt regulaminu § II/3.
4. Ten dział jest przeznaczony tylko na uwagi do moderacji a nie do wygłaszania politycznych manifestów.
Usuwam Twój ostatni post i daję Ci ostrzeżenie.

_________________
ksiądz


Wt lut 15, 2022 16:20
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Gdzie mój wątek? Co to ma być?


So lut 26, 2022 20:40

Dołączył(a): Wt lip 28, 2009 8:29
Posty: 324
Post Re: Sojusz.
@bramin
OK
Ja już tu miałem dwa bany, muszę uważać bo będzie kolejny. Cenzura prewencyjna stosowana jest przez lewaków aby ludzie prawi nie znali prawdy.


Cz mar 03, 2022 9:35
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Jak widzisz wykazałem się odrobiną dobrej woli. Twój post powinien być w śmieciach.
Jeśli w dalszym ciągu będziesz tak pisał, będzie ban stały. Posługuj się argumentami a nie Twoimi spiskowymi teoriami.

_________________
ksiądz


Cz mar 03, 2022 10:06
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lip 28, 2009 8:29
Posty: 324
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
[ciach... zbędny cytat. Kolejne tego typu zachowanie będzie uznane za zaśmiecanie i sankcjonowane pstrzeżeniem. M.]
Czy nie boisz się, że ktoś zgłosi was do dominikanów? Argument ma sens jak nie ma cenzury w internecie.

_________________
Mały Książę.
[i]ora et labora et laetitia pacis[/i]


Cz mar 03, 2022 10:13
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
A co to za straszenie dominikanami? Dominikanie nie są szefami tutejszych moderatorów ani tego portalu.
Każdy portal/forum ma swoje zasady i regulaminy. Jak ktoś nie chce się do tego stosować to niech szuka forum, gdzie można wszystko pisać, nawet największe bzdury.
sanctam napisał(a):
Argument ma sens jak nie ma cenzury w internecie.

Problem w tym, ze Ty nie używasz argumentów tylko stosujesz "mniemanologię stosowaną" posiłkując się uprzedzeniami i uogólnieniami. I za to m.in. dostałeś ostrzeżenie.

_________________
ksiądz


Pt mar 04, 2022 13:03
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lip 28, 2009 8:29
Posty: 324
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
@bramin
A co ma wspólnego Putin z tym portalem? Ot, twoja logika. Dominikanie to zakon katolicki. Problem z tym forum jest taki, że jest tu tyle hejtu, że gdybyśmy spotkali się w realnym życiu to byśmy się pozagryzali no ale ja normalnie funkcjonuję w społeczeństwie i nie żyję w internecie.

_________________
Mały Książę.
[i]ora et labora et laetitia pacis[/i]


Pt mar 04, 2022 13:08
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 396, 397, 398, 399, 400, 401, 402 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL