Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 20, 2024 4:30



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1458
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
To, co sądzisz o Alus: "aczkolwiek uważam, iż ostatnio pisze dużo bez pomyślunku" to obrona przed moim "atakiem"? Zefciu, odpuść sobie, nie brnij dalej. Kończę ten temat.


Cz sty 10, 2019 14:11
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
george45 napisał(a):
To, co sądzisz o Alus: "aczkolwiek uważam, iż ostatnio pisze dużo bez pomyślunku" to obrona przed moim "atakiem"?
Tak. Uzadadniłem, dlaczego skrytykowałem Alus, a jednocześnie odparłem Twój zarzut, jakobym odnosił się do niej z pogardą.


Cz sty 10, 2019 14:21

Dołączył(a): Pt maja 18, 2018 14:22
Posty: 759
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
zefciu napisał(a):
Co to za znak interpunkcyjny. Pytam po raz trzeci

Zefciu "." - to jest kropka, "....." - to jest pięć kropek.
Trochę więcej dystansu. Pienisz się o pierdoły. Ja rozumiem, że ilość spacji, kropek, czy też enter nie w tym miejscu może zniszczyć efekt twojej pracy, ale to jest tylko forum i to, że nie ma języku polskim pięciokropku to nie znaczy, że przez to całe forum się posypie. Przypuszczam, że każdy średnio inteligenty homo sapiens nawet nie zauważył tego kardynalnego błędu i nijak mu to nie przeszkodziło w zrozumieniu wypowiedzi Alus.

_________________
"Jeśli Mojżesza i Proroków nie słuchają, to choćby kto z umarłych powstał, nie uwierzą" (Lk 16,31)


Cz sty 10, 2019 14:46
Zobacz profil
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Padre77 napisał(a):
zefciu napisał(a):
Co to za znak interpunkcyjny. Pytam po raz trzeci

Zefciu "." - to jest kropka, "....." - to jest pięć kropek.
Co oznacza w języku polskim pięć kropek?
Cytuj:
Trochę więcej dystansu. Pienisz się o pierdoły.
Nie pienię się. Zadaję pytanie. A Alus to pytanie ignoruje notorycznie.


Cz sty 10, 2019 14:48

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Dla mnie wielokropek, ktorego rowniez czasem uzywam jest synonimem zawieszenia glosu, czy namyslu pod koniec zdania.


Cz sty 10, 2019 17:34
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 31, 2018 23:46
Posty: 1795
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
subadam napisał(a):
Dla mnie wielokropek, ktorego rowniez czasem uzywam jest synonimem zawieszenia glosu, czy namyslu pod koniec zdania.

Czegoś nie dokończonego, niedopowiedzianego, czegoś .... :-D

_________________
Metodyści
Polska Rada Ekumeniczna


Cz sty 10, 2019 18:15
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
zefciu napisał(a):
Tak. Uzadadniłem, dlaczego skrytykowałem Alus, a jednocześnie odparłem Twój zarzut, jakobym odnosił się do niej z pogardą.

Uzadadniłem? Zewciu, co to z słowo spłodziłeś. Czepiasz się kropeczek, a walisz takiego dzwona. Tym „uzadatniłem” to chyba niczego nie odparłeś, a jedynie w śmieszność popadłeś. :)
A tak poważniej, nie zaśmiecaj forum swymi uwagami co do kropeczek, przecinków, wielokropków itp. To nie forum poprawności języka polskiego. No i chochołów unikaj.
Pozdrawiam.


Cz sty 10, 2019 20:28
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
nolda napisał(a):
Zewciu,

a to co za babol? :D

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Cz sty 10, 2019 21:19
Zobacz profil
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Alus napisał(a):
I wiem co to jest wielokropek, ale jak mi się naciśnie przycisk za długo i wpisze 5 kropek, to mam traktować forum jako ogólnopolskie dyktando.
No i nie można było tak od razu? To jest wielokropek, tylko że Alus wybrała sobie bardzo dziwny sposób wprowadzania takiego wielokropka. Nie wpadłem na to po prostu.


Pt sty 11, 2019 7:30
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
nolda napisał(a):
Uzadadniłem? Zewciu, co to z słowo spłodziłeś. Czepiasz się kropeczek, a walisz takiego dzwona. Tym „uzadatniłem” to chyba niczego nie odparłeś, a jedynie w śmieszność popadłeś. :)
Przepraszam, miało być „uzasadniłem”, oczywiście.
Cytuj:
To nie forum poprawności języka polskiego.
Nie. Ale jest to forum, na którym obowiązuje język polski.


Pt sty 11, 2019 7:49

Dołączył(a): Pt gru 08, 2017 11:45
Posty: 430
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Na pytanie czy emotikony są "poprawną formą języka polskiego", wielce poważny pan moderator zefcio odpowiedział skasowaniem posta. :)


Pt sty 11, 2019 8:09
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
R27 napisał(a):
Na pytanie czy emotikony są "poprawną formą języka polskiego", wielce poważny pan moderator zefcio odpowiedział skasowaniem posta. :)
Łżesz. Nie zadałeś żadnego pytania. Stwierdziłeś (jeśli tak można określić ten ciąg liter, który wyplułeś), że powinny być ostrzeżenia za emoty.


Pt sty 11, 2019 8:14

Dołączył(a): Pt gru 08, 2017 11:45
Posty: 430
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Ty tu nie pajacuj tylko się odnieś do meritum.... emotikony są "językiem polskim" czy nie są? Krótko i na temat.

[edytowano 1x... zdanie w języku polskim rozpoczynamy wielką literą i kończymy kropką. M.]


Pt sty 11, 2019 8:17
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt maja 18, 2018 14:22
Posty: 759
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
nolda napisał(a):
Uzadadniłem? Zewciu, co to z słowo spłodziłeś.

Małgosiaa napisał(a):
nolda napisał(a):
Zewciu,

a to co za babol? :D

I w taki oto sposób kończy się niedorzeczne czepianie się rzeczy nieistotnych.
Umiera merytoryczna dyskusja i teraz każdy będzie każdemu wytykał wszelakiej maści literówki.

_________________
"Jeśli Mojżesza i Proroków nie słuchają, to choćby kto z umarłych powstał, nie uwierzą" (Lk 16,31)


Pt sty 11, 2019 8:28
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Padre77 napisał(a):
I w taki oto sposób kończy się niedorzeczne czepianie się rzeczy nieistotnych.
Nie. Kończy się tak jak powyżej, w przypadku literówki w „uzasadniłem”. Osoba, której zwrócono uwagę się poprawia. Problemy zaczynają się, gdy ktoś zaczyna się obrażać, ignorować pytania, albo co gorsza, idzie w zaparte i popełnia błędy rozmyślnie i złośliwie.


Pt sty 11, 2019 8:39
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL