Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 12:37



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 03, 2015 12:30
Posty: 2000
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
@Kafar masz napisane za co było ostrzeżenie, gdzie tam masz słowa o zarabianiu?

_________________
Otóż nic nie znaczy ten, który sieje, ani ten, który podlewa, tylko Ten, który daje wzrost - Bóg. 1 Kor 3, 7


Śr mar 25, 2020 20:07
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 17, 2019 5:46
Posty: 59
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Mrs_Hadley napisał(a):
@Kafar masz napisane za co było ostrzeżenie, gdzie tam masz słowa o zarabianiu?

Na privie mi napisał.


Cz mar 26, 2020 8:41
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Jakie tematy można poruszać i o czym można pisać na tutejszym forum?
Rozpocząłem dwa tematy zagajając do dyskusji w temacie wiary i duchowości chrześcijańskiej i oba zostały zablokowane bez dyskusji.


So kwi 04, 2020 17:28
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Ambiwalentny napisał(a):
Jakie tematy można poruszać i o czym można pisać na tutejszym forum?
W zasadzie wszystkie.
Cytuj:
Rozpocząłem dwa tematy zagajając do dyskusji w temacie wiary i duchowości chrześcijańskiej i oba zostały zablokowane bez dyskusji.
W obu przypadkach blokada miała uzasadnienie. W żadnym z przypadków uzasadnienie to nie brzmiało „poruszono tematy, o których nie wolno pisać na tym forum”. Nie rozumiem zatem Twojej skargi. Stwórz wątek, który będzie miał potencjał dyskusji i wszystko będzie w porządku.


N kwi 05, 2020 13:05
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Czyli wiara i duchowość chrześcijańska nie mają na forum potencjału dyskusji?
No cóż, to nastąpiło fatalne nieporozumienie. Kierowałem się nazwą portalu i treściami na nim.


N kwi 05, 2020 19:41
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Zefciu wyraźnie napisał, dlaczego zamyka temat. Żeby o czymś dyskutować, to nie wystarczy rzucić oskarżenie (Twoje tematy tylko to zawierały). Należy to oskarżenie uzasadnić podając przykłady.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N kwi 05, 2020 20:53
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Jakie oskarżenie?
O co tu chodzi?


N kwi 05, 2020 23:06
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Ambiwalentny napisał(a):
Czyli wiara i duchowość chrześcijańska nie mają na forum potencjału dyskusji?
Wiara i duchowość chrześcijańśka mają potencjał dyskusji. Twoje posty nie miały.
Ambiwalentny napisał(a):
Jakie oskarżenie?
A pamiętasz w ogóle jakie posty pisałeś? W jednym oskarżałeś chrześcijan o to, że nie przebaczają. Ale nie napisałeś, o jakich chrześcijanach mówisz i o jakich przypadkach nieprzebaczania mamy dyskutować. Rzuciłeś takie oskarżenie tylko. W drugim oskarżyłeś kogoś nieokreślonego o to, że twierdzi, jakoby wiara sprzeciwiała się poznaniu. Znowu – nie wskazałeś, kto tak twierdzi i jak to argumentuje.

Jak sobie wyobrażasz dyskusję w tych wątkach? Miała ona polegać na potakiwaniu Ci „tak tak, masz rację, wstręciuchy nie przebaczają”… ”tak tak, masz rację, durnie myślą, że wiara się sprzeciwia poznaniu”… czy na czym?


Pn kwi 06, 2020 6:55
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
To jest chore.


Pn kwi 06, 2020 16:20
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Jeżeli twierdzisz, że katolicy nie przebaczają, to Twoim obowiązkiem, wynikającym z regulaminu, który zaakceptowałeś rejestrując się na forum, jest podanie dowodów na ten zarzut.
Jeżeli twierdzisz, że chrześcijanie twierdzą, że wiara sprzeciwa się poznaniu czy odwrotnie, też powinieneś to udokumentować. Wtedy temat byłby dyskusyjny. Ty rzuciłes oskarżenia z własnego widzimisię, niczym nie popierając ich. I proszę bez takich ocen "to jest chore", bo następnym razem taki post poleci do kosza, też zgodnie z regulaminem.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn kwi 06, 2020 16:29
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
@zefciu, czy nie uważasz, że wypadałoby podać konkretnie o jakie "zaśmiecanie postami bez treści" Ci chodzi?
viewtopic.php?p=1056669#p1056669


Śr kwi 08, 2020 11:49
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Believing napisał(a):
@zefciu, czy nie uważasz, że wypadałoby podać konkretnie o jakie "zaśmiecanie postami bez treści" Ci chodzi?
viewtopic.php?p=1056669#p1056669
A czego w sformułowaniu „post bez treści” nie rozumiesz? Cytujesz czyjąś wypowiedź i pod spodem piszesz „bez komentarza”. Jeśli nie chcesz czegoś komentować, to czemu cytujesz? Żeby nabić licznik postów?


Śr kwi 08, 2020 12:16
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
zefciu napisał(a):
Believing napisał(a):
@zefciu, czy nie uważasz, że wypadałoby podać konkretnie o jakie "zaśmiecanie postami bez treści" Ci chodzi?
viewtopic.php?p=1056669#p1056669
A czego w sformułowaniu „post bez treści” nie rozumiesz? Cytujesz czyjąś wypowiedź i pod spodem piszesz „bez komentarza”. Jeśli nie chcesz czegoś komentować, to czemu cytujesz? Żeby nabić licznik postów?


Równie dobrze ja mogę zapytać Ciebie, czego nie rozumiesz w sformułowaniu "bez komentarza"?

Gdybyś wykazał się odrobiną empatii - nazwijmy to subtelnie - to wiedziałbyś że brak odpowiedzi też jest odpowiedzią. Konkretną odpowiedzią dla konkretnej osoby.
Bez Twojej uzurpacji/nadinterpretacji "nabijania licznika".

Natomiast ja nadal nie wiem, na podstawie jakich postów dałeś mi ostrzeżenie. Nie zgadzam się z Twoją decyzją i uważam ją za krzywdzącą.


Śr kwi 08, 2020 12:28
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Believing napisał(a):
Gdybyś wykazał się odrobiną empatii - nazwijmy to subtelnie - to wiedziałbyś że brak odpowiedzi też jest odpowiedzią.
Ale kto Ci broni nie odpowiadać. Mogłeś nie odpowiadać. Ostrzeżenia nie dostałeś za to, że nie odpowiedziałeś, tylko za pusty post – praktykę zakazaną przez regulamin.
Cytuj:
Bez Twojej uzurpacji/nadinterpretacji "nabijania licznika".
Co to jest uzurpacja nabijania licznika? Czemu bełkoczesz?
Cytuj:
Nie zgadzam się z Twoją decyzją
Więc przedstaw argumenty za tym, że była niesprawiedliwa.


Śr kwi 08, 2020 12:33
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
zefciu napisał(a):
Believing napisał(a):
Gdybyś wykazał się odrobiną empatii - nazwijmy to subtelnie - to wiedziałbyś że brak odpowiedzi też jest odpowiedzią.
Ale kto Ci broni nie odpowiadać. Mogłeś nie odpowiadać. Ostrzeżenia nie dostałeś za to, że nie odpowiedziałeś, tylko za pusty post – praktykę zakazaną przez regulamin.
Cytuj:
Bez Twojej uzurpacji/nadinterpretacji "nabijania licznika".
Co to jest uzurpacja nabijania licznika? Czemu bełkoczesz.
Cytuj:
Nie zgadzam się z Twoją decyzją
Więc przedstaw argumenty za tym, że była niesprawiedliwa.

Czemu Ty bełkoczesz.
Wszytko zostało Ci już przedstawione. Wystarczy przeczytać ze zrozumieniem i bez emocji.
viewtopic.php?p=1056708#p1056708

Podaj link mojego pustego postu. Ośmielam się zauważyć że pusty post oznacza brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej. W sformułowaniu "bez komentarza" jest zawarta informacja zwrotna. To że Ty tego nie rozumiesz nie jest ani moją winą ani brakiem. Tylko pewnym brakiem z Twojej strony.


Śr kwi 08, 2020 12:38
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL