Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 10:17



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Do wiadomości Asienki 
Autor Wiadomość
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 13, 2012 12:36
Posty: 963
Post Do wiadomości Asienki
Ponieważ moderator szumi wstydzi się swoich decyzji, i kasuje na forum ich prezentację, jest nadzieja, że nie ma uprawnień do grzebania w temacie do moderacji.

Proszę sobie przeczytać:

szumi napisał(a):
Oto ostrzeżenie wystawione przez moderatora lub administratora forum:
Cytuj:
To ostrzeżenie dotyczy następującego postu: viewtopic.php?f=31&p=704571#p704571.


szumi napisał(a):
Oto ostrzeżenie wystawione przez moderatora lub administratora forum:
Cytuj:
To ostrzeżenie dotyczy następującego postu: viewtopic.php?f=35&p=704732#p704732.

Zaśmiecanie forum.


Kasowane przez szumiego posty dotyczą ostrzeżeń przed magią.
Jeśli szumi jest zwolennikiem magii, to ma prawo podać na to argumenty, tak jak to robi np. Vi.
Tak czy owak, wykorzystywanie pozycji moderatora do wspierania magii na katolickim forum uważam za ohydne. W dodatku w sposób niegodny, poprzez traktowanie wezwania "Króluj nam Chryste!!" za zaśmiecanie forum.
To najgorsze wzory z czasów stanu wojennego a może jeszcze znacznie starsze?

Asiennka, proszę o interwencję w temacie magii. Drugi temat tam założyłem, bo ktoś zdjął ten pierwszy temat wczoraj, pewnie szumi. W nocy zobaczyłem, że temat, zapewne, po interwencjach, wrócił. Dopisałem do niego swoje posty przestrzegające przed magią. Będę obserwować co dzieje się w temacie propagowania magii na tym katolickim portalu, ogołoconym z katolickich wartości.

Proszę też o ustosunkowanie się do tych żonglerek szumiego i jego antykatolickich ostrzeżeń.

_________________
Jezus Chrystus jest Panem Świata i Wszechświata, jest Królem Polski, mojej ukochanej Ojczyzny.
Króluj nam, Chryste !!


Śr wrz 26, 2012 6:19
Zobacz profil
Post Re: Do wiadomości Asienki
Człowieku, bez przesady - kasowanie postów nie jest wspieraniem magii.


Śr wrz 26, 2012 7:25
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 13, 2012 12:36
Posty: 963
Post Re: Do wiadomości Asienki
No bo on kasuje posty dotyczące ostrzeżeń przed magią.
Dokładnie nie mogę podać treści, bo są skasowane i niedostępne.
Panowała w temacie jakaś diabelska żonglerka, cały temat zniknął z początku, wraz z pierwszym z zanegowanych przez szumiego moim postem. Temat wraz z tym postem teraz wrócił, za to zniknął kolejny post, za który szumi mnie ostrzega. Ja nie śledzę ruchów szumiego, nie mam ani ochoty, ani możliwości technicznych, sygnalizuję tylko Asience o nieprawidłowościach.

Żadne inne moje posty nigdy nie były tu kasowane, to dotyczy wyłącznie tych ostrzegających przed magią.
Jednocześnie pozostają nie ruszane posty innych osób jawnie lub pośrednio chwalące magię.

_________________
Jezus Chrystus jest Panem Świata i Wszechświata, jest Królem Polski, mojej ukochanej Ojczyzny.
Króluj nam, Chryste !!


Śr wrz 26, 2012 7:34
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 04, 2008 22:22
Posty: 5619
Post Re: Do wiadomości Asienki
Ostrzeżenie nie jest za treść, ale za formę. Tonuj wypowiedzi,a nie będzie ostrzeżeń.


No i nie zaśmiecaj wątków pretensjami do moderatora, bo od zażaleń jest ten dział :)


P.S. Tu też mogę kasować :D

_________________
Η αληθεια ελευθερωσει υμας...
Veritas liberabit vos...
Prawda was wyzwoli...
(J 8, 32b)


Śr wrz 26, 2012 15:55
Zobacz profil
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 13, 2012 12:36
Posty: 963
Post Re: Do wiadomości Asienki
To konkretnie które wymagania regulaminu naruszyłem tymi dwoma postami ? (tym, który widać i tym, który ukryłeś?) Ja nie pamiętam co było w drugim poście, wydaje mi się, że dajesz mi karę za "Króluj nam Chryste".
Ostrzeżenia mają chyba czemuś służyć poza demonstracją siły moderatora?

Rozumiem, że moja forma pisania postów jest nieakceptowalna przez Ciebie, w przeciwieństwie do postów Alus i humaloga, których formę akceptujesz w całej rozciągłości?
Czy Asienkka jest z Tobą w tych opiniach jednobrzmiąca?

_________________
Jezus Chrystus jest Panem Świata i Wszechświata, jest Królem Polski, mojej ukochanej Ojczyzny.
Króluj nam, Chryste !!


Śr wrz 26, 2012 16:10
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 04, 2008 22:22
Posty: 5619
Post Re: Do wiadomości Asienki
Pierwszy był za "opętanych oszołomów", co w kontekście tego forum ma konkretny wymiar osobowy.

Drugi post, był w całości użalaniem się na decyzje moderatora. A temat nie był o bulwersujących działaniach moderacji. I nie było w nim: 'Króluj nam Chryste'.

_________________
Η αληθεια ελευθερωσει υμας...
Veritas liberabit vos...
Prawda was wyzwoli...
(J 8, 32b)


Śr wrz 26, 2012 17:29
Zobacz profil
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 13, 2012 12:36
Posty: 963
Post Re: Do wiadomości Asienki
Czyli mam wybrać sobie ofiarę i znęcać się nad nią, w stylu Alus, wciskając jej nie jej poglądy, a forma tego zachowania będzie do przyjęcia?

Albo napadać na jakieś osoby na forum, wciskać im, że mają poglądy, jakich nie mają i cytować ich rzekome zdania jakich nigdy nie wypowiedzieli i nawet by im na myśl to nie przeszło, traktować obelżywymi słowami i epitetami, mieszać z błotem, podkreślać ich brak chrześcijańskości, albo niechybną drogę do Piekła, tak, jak to robi humalog względem mnie - i to będzie właściwa Twoim zdaniem forma wypowiedzi i zachowania się na katolickim forum?

Jaki wymiar osobowy ma na forum sformułowanie "opętane oszołomy" ????
Masz kogoś konkretnego na myśli?
Na jakiej podstawie ?

Dlaczego dałeś mi ostrzeżenie za to, że zadałem kilka pytań o pierwsze ostrzeżenie?
I nazwałeś to pytanie zaśmiecaniem forum?
Na jakiej podstawie?

_________________
Jezus Chrystus jest Panem Świata i Wszechświata, jest Królem Polski, mojej ukochanej Ojczyzny.
Króluj nam, Chryste !!


Śr wrz 26, 2012 17:54
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 04, 2008 22:22
Posty: 5619
Post Re: Do wiadomości Asienki
homo_homini_canis_est napisał(a):

Dlaczego dałeś mi ostrzeżenie za to, że zadałem kilka pytań o pierwsze ostrzeżenie?
I nazwałeś to pytanie zaśmiecaniem forum?
Na jakiej podstawie?

Z prostego powodu. Takie pytania zadaje się na PW, ewentualnie w takim wątku. Bo jest to zaśmiecanie forum. Gdyby każdy pisał co mu się podoba w każdym temacie, to byłby to istny śmietnik, a nie forum.

_________________
Η αληθεια ελευθερωσει υμας...
Veritas liberabit vos...
Prawda was wyzwoli...
(J 8, 32b)


Śr wrz 26, 2012 18:17
Zobacz profil
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 13, 2012 12:36
Posty: 963
Post Re: Do wiadomości Asienki
Na PW to można Jezusa sprzedać za 30 srebrnikow. Nie używam PW, tylko reaguję tam, gdzie mnie napadłeś. Ja się nie mam czego wstydzić.
Niniejszy temat założyłem dla Asienkki, bo wcześniej kasowałeś prawdę o swoim postępowaniu.
Prawdę polegającą - uwaga - na zacytowaniu TWOICH UWAG - i zadaniu moich pytań, co to ma oznaczać.
Uważasz to za śmietnik i powód do kolejnych kar bez uzasadnienia?
Przecież to jest jaskrawe szykanowanie użytkownika.

W PRL i w stanie wojennym skazywano niewinnych ludzi na kilka lat więzienia za to, że roznosili lub rozrzucali ulotki. Sądy w uzasadnieniu podawały, że obwinieni - cytuję - "zaśmiecali ulice".
Zdajesz sobie sprawę,że użyłeś takiej samej metody?

_________________
Jezus Chrystus jest Panem Świata i Wszechświata, jest Królem Polski, mojej ukochanej Ojczyzny.
Króluj nam, Chryste !!


Śr wrz 26, 2012 18:28
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 04, 2008 22:22
Posty: 5619
Post Re: Do wiadomości Asienki
homo_homini_canis_est napisał(a):
Zdajesz sobie sprawę,że użyłeś takiej samej metody?

Tak... i serce mi krwawi.

_________________
Η αληθεια ελευθερωσει υμας...
Veritas liberabit vos...
Prawda was wyzwoli...
(J 8, 32b)


Śr wrz 26, 2012 18:33
Zobacz profil
Post Re: Do wiadomości Asienki
Cytuj:
Czyli mam wybrać sobie ofiarę i znęcać się nad nią, w stylu Alus, wciskając jej nie jej poglądy, a forma tego zachowania będzie do przyjęcia?

Albo napadać na jakieś osoby na forum, wciskać im, że mają poglądy, jakich nie mają i cytować ich rzekome zdania jakich nigdy nie wypowiedzieli i nawet by im na myśl to nie przeszło, traktować obelżywymi słowami i epitetami, mieszać z błotem, podkreślać ich brak chrześcijańskości, albo niechybną drogę do Piekła, tak, jak to robi humalog względem mnie - i to będzie właściwa Twoim zdaniem forma wypowiedzi i zachowania się na katolickim forum?


Eeeeee nie przesadzaj. Wystarczy jak pozostaniesz przy swoje starej i sprawdzonej metodzie - czyli przy manipulacji i kłamstwie. Po co sie masz bardziej pogrążać?


Śr wrz 26, 2012 18:44
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 0:41
Posty: 4100
Post Re: Do wiadomości Asienki
Homo_homini....
Ależ ja mam dostęp do usuniętych postów :) Żadna prawda się przede mną nie ukryła ;)
W pełni popieram działania podjęte przez szumiego.

_________________
Mądremu tłumaczyć nie trzeba, głupi i tak nie zrozumie.


Cz wrz 27, 2012 14:42
Zobacz profil
Post Re: Do wiadomości Asienki
Asienkka napisał(a):
Homo_homini....
Ależ ja mam dostęp do usuniętych postów :) Żadna prawda się przede mną nie ukryła ;)
W pełni popieram działania podjęte przez szumiego.


Biedna i nieszcześliwa kobieto!!!!!
Po co cos takiego piszesz?
Teraz juz nie jestes podejrzana o współprace z niekreślonymi siłami...ty juz jesteś WINNA tego przestepstwa.

....jak cie juz "wyższa instancja" (do której zwróci sie homo) skreśli, zniszczy a na koniec posadzi. To ja obiecuje publicznie dostarczać ci raz w miesiącu paczke z herbata i cebulą....a co tam! Stac mnie by wspomagac więźniów ...tez chce miec dobry wpis w forumowym CV tak jak homini.


Cz wrz 27, 2012 17:36
Post Re: Do wiadomości Asienki
szumi
Cytuj:
Pierwszy był za "opętanych oszołomów", co w kontekście tego forum ma konkretny wymiar osobowy.

no i prawidłowo - stwierdzenie opętany oszołom dotyczy konkretnego wymiaru osobowego .A tak myślę , że istnieje taki wymiar osobowy jak - opętany oszołom , dlatego jeżeli ktoś zauważa takiego konkretnego wymiara osobowego to powinien o tym powiedzieć . :telefon:


So wrz 29, 2012 5:04
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 13, 2012 12:36
Posty: 963
Post Re: Do wiadomości Asienki
wygląda na to,ze szumi, a w ślad za nim Asienkka przyjmują, że to określenie pasuje do bardzo konkretnych osób i w imieniu tych osób obrazili się i nadali mi ostrzeżenie, a następnie poprawili drugim ostrzeżeniem, żeby było pewniejsze :D :D :D

Ja już całe zdarzenie zapisałem w swojej historii, będzie co opowiadać moim katolickim wnukom :D :D :D

_________________
Jezus Chrystus jest Panem Świata i Wszechświata, jest Królem Polski, mojej ukochanej Ojczyzny.
Króluj nam, Chryste !!


So wrz 29, 2012 9:47
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL