Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 26, 2024 14:15



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 372, 373, 374, 375, 376, 377, 378 ... 492  Następna strona
 Wzajemne uwagi - między użytkownikami 
Autor Wiadomość
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Marku, bez żadnych obaw możesz posługiwać się wyrażeniem "dokładnie". Niektórzy na tym forum najwyraźniej nie rozumieją co to znaczy "pisać po polsku".


Pt maja 18, 2018 10:46

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Dokładnie :)
Choć przyznaję, że w tym względzie Zefciu ma akurat trochę racji - jest to kalka z angielszczyzny.

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Pt maja 18, 2018 11:26
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pt gru 08, 2017 11:45
Posty: 430
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Nie wiem jakie trzeba mieć kompleksy by zwrócić komuś uwagę, że ktoś używa słowa "dokładnie". Tym bardziej, że osoba która się o takie pierdoły pruje sama używa angielskich skrótowców typu "EOT". Z mej strony EOT ;-)

https://forum.wiara.pl/viewtopic.php?f= ... ot#p105642

zefciu

Dołączył(a): 21 cze 2004 17:27
Posty: 5353

Odpowiedz z cytatem
Nowy post
Bóg jest wszechmocną, nieśmiertelną miłością. To znaczy może wszystko co wynika z miłości. Nic tu się nie wyklucza. EOT


:D :D :D :D :D :D


Pt maja 18, 2018 13:35
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Nie, R27, nie masz racji. Mój język polski nie jest tak doskonały, jak to wynika z Twojego powyższego działania. Naprawdę, robię dużo błędów i nie trzeba wyszukiwać na siłę postu sprzed 13 lat, w którym poprawnie używam angielskiego makaronizmu, żeby mi wykazać błąd.

Nie rób tak więcej, bo jeszcze uwierzę, że naprawdę jestem tak nieziemskim mówcą, wbiję się w pychę i źle się to dla mnie skończy. Komplementujmy się na tym forum, ale z umiarem.


Pt maja 18, 2018 13:42
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 03, 2015 12:30
Posty: 2008
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
ErgoProxy napisał(a):
Pani Hadley, kieruje się pani językiem, którego używam, żeby się pochichrać.

Trzeba znać granice dobrego smaku, Ergo ma z tym poważne problemy. Taka mała rada na przyszłość: zanim postanowisz "pochichrać" z kogoś, zastanów się, czy względem osób, które podziwiasz, napisałbyś tak samo. Nie musisz dziękować.

ErgoProxy napisał(a):
Akurat cieszę się, że mogę gościć w towarzystwie zefcia i akruka;

Nie sądzę, aby akruk i Zefciu byli ludźmi, którzy potrzebują dowodów "chichrania" z innych, aby okazać Ci łaskę uznania za godnego ich towarzystwa.

Cytuj:
W ogóle rozśmiesza mnie myśl, żeby kierować się tym, że ktoś sobie na wątku wywiesił etykietkę typu wrogowie państwa i socjalizmu.

Oczywiście traktowanie przez Ergo innych użytkowników forum jak wrogów oraz stosowanie komunistycznej propagandy względem nich jest jak najbardziej chwalebne i pożądane przez Ergo, w końcu trzeba się przypodobać pewnym userom, c'nie?

Cytuj:
dalej uważam, że autorytet moderacji tego forum sięgnął bruku.

Na forach moderacja to zuo, która nie ma nic lepszego do roboty, dlatego rekompensuje znudzenie, prześladując biednych, niewinnych userów. Chusteczkę?

Cytuj:
Prawdopodobnie dlatego że zapomnieli ludzie, że moderator to jest człowiek, który na panelu kulturalnie nadaje ton dyskusji, a nie ten, kto siłą wyrywa mikrofon i jeszcze butem przydusza, jeśli nie chcą mu mikrofonu oddać.

Moderator to człowiek, który przestrzega regulaminu dyskusji. Jeżeli mówca utraci panowanie nad sobą i zacznie awanturę, musi liczyć się z możliwymi konsekwencjami. Rejestrując się na forum zobowiązałeś się do przestrzegania regulaminu, więc nie miej pretensji, że forum nie jest rajem dla anarchistów.

Kael napisał(a):
Twoje sumienie nic ci nie wyrzuca? A powinno.

Dlaczego? Mamy tematy polityczne i tam można rozmawiać, co u Kaczyńskiego czy Tuska słychać. Takie tematy generują w ludziach sporo negatywnych emocji i nawiązywanie do polityki w wątkach do tego nieprzeznaczonych można podciągnąć pod prowokowanie do kłótni.

_________________
Otóż nic nie znaczy ten, który sieje, ani ten, który podlewa, tylko Ten, który daje wzrost - Bóg. 1 Kor 3, 7


Pt maja 18, 2018 17:26
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
No prosze: Mrs Hadley decyduje o czym w watku wzajemnych uwag rozmawiac wolno, a o czym nie, straszac jakimis wydumanymi paragrafami!. Dopoki nie jestes tu moderatorka, to masz dokladnie takie same prawa jak ja.
Jesli zostaniesz moderatorka, to bedzie mi obojetne, co piszesz. Znikne stad.


Pt maja 18, 2018 17:42
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Daj spokój, przecież to jest komedia pierwszej wody. :D

Tzn. owszem, jeśli do moderacji dorwą się Marek Piotrowski z Panią Hadley, to forum wiara zmieni się w ściek, a paru osobom zrobi się przykro. Toteż proponowałbym, żeby Pani Hadley pozwolić się po prostu wygadać, nie przeszkadzając jej za bardzo.


Pt maja 18, 2018 18:00
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 03, 2015 12:30
Posty: 2008
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
@Alus przeszkadzają mi różne stwierdzenia kierowane pod adresem innych, ale wyciąganie starych spraw, do których dana osoba nawet nie wraca i to przy okazji sytuacji konfliktowych, raczej ciężko podciągnąć pod upominanie bliźniego, raczej przypomina konflikt męża i żony, gdzie żona wyciąga działa armatnie wypominając mężowi grzechy sprzed dekady.
Zrobiłam krótki research po postach Marka. Nie uczestniczyłam w dyskusji sprzed dwóch lat, więc trudno mnie posądzać, ze coś mi nie przeszkadza. Jednak archeologiczne wykopy brudów bliźniego, by mu dokopać są nieeleganckimi zagraniami, zwłaszcza gdy szuka się okazji, by mu o tym przypominać, dlatego nie mam zamiaru uczestniczyć w takich zagrywkach. Myślę, że i Ty byś nie chciała, aby ktoś Ci wyciągał brudy z przeszłości.
Bliźnimi są także osoby za którymi nie przepadamy, zatem Kaczyński, Tusk, członkowie PiS/PO oraz ich wyborcy i sympatycy również. Warto o tym pamiętać rozmawiając w wątkach politycznych. Z mojej strony to nie są pouczenia, a jedynie jeden z punktów widzenia, tak jak każdy z nas ma prawo do swojego zdania, dlatego nie widzę powodu by dyskryminować kogoś, tylko dlatego że uważa inaczej.
Jeżeli nie będę krakać jak @Alus, @ErgoProxy i @Kael, nasze dzielne trio w akcie protestu zrezygnuje z forum? Obawiam się, że to za mało, aby zachęcić mnie do zmiany poglądów na takie, który by Wam odpowiadały.

_________________
Otóż nic nie znaczy ten, który sieje, ani ten, który podlewa, tylko Ten, który daje wzrost - Bóg. 1 Kor 3, 7


Pt maja 18, 2018 18:59
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
A ktoz ci kaze poglady zmieniac? Znowu cos sobie dointerpretowywujesz. Mniej psychologizacji o innych byloby wskazane. Ale to twoja sprawa co piszesz. Byle zgodnie z regulaminem! Mmmm oderacja czuwa.


Pt maja 18, 2018 19:04
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Mrs_Hadley napisał(a):
@Alus przeszkadzają mi różne stwierdzenia kierowane pod adresem innych, ale wyciąganie starych spraw, do których dana osoba nawet nie wraca i to przy okazji sytuacji konfliktowych, raczej ciężko podciągnąć pod upominanie bliźniego, raczej przypomina konflikt męża i żony, gdzie żona wyciąga działa armatnie wypominając mężowi grzechy sprzed dekady.
Zrobiłam krótki research po postach Marka. Nie uczestniczyłam w dyskusji sprzed dwóch lat, więc trudno mnie posądzać, ze coś mi nie przeszkadza. Jednak archeologiczne wykopy brudów bliźniego, by mu dokopać są nieeleganckimi zagraniami, zwłaszcza gdy szuka się okazji, by mu o tym przypominać, dlatego nie mam zamiaru uczestniczyć w takich zagrywkach. Myślę, że i Ty byś nie chciała, aby ktoś Ci wyciągał brudy z przeszłości.
Bliźnimi są także osoby za którymi nie przepadamy, zatem Kaczyński, Tusk, członkowie PiS/PO oraz ich wyborcy i sympatycy również. Warto o tym pamiętać rozmawiając w wątkach politycznych. Z mojej strony to nie są pouczenia, a jedynie jeden z punktów widzenia, tak jak każdy z nas ma prawo do swojego zdania, dlatego nie widzę powodu by dyskryminować kogoś, tylko dlatego że uważa inaczej.
Jeżeli nie będę krakać jak @Alus, @ErgoProxy i @Kael, nasze dzielne trio w akcie protestu zrezygnuje z forum? Obawiam się, że to za mało, aby zachęcić mnie do zmiany poglądów na takie, który by Wam odpowiadały.

Jeśli daty np: grudzień 2016; czerwiec 2017; maj 2018r, traktujesz jako archeologię, a upominanie się o szacunek wobec godności drugiego człowieka, nazywasz krakaniem, to raczej nie jest nam po drodze.......


Pt maja 18, 2018 19:28
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Mrs_Hadley napisał(a):
Jeżeli nie będę krakać jak @Alus, @ErgoProxy i @Kael, nasze dzielne trio w akcie protestu zrezygnuje z forum?

E, jeszcze trochę. :D

Coś mi zaczęło właśnie świtać, dlaczego mimowolnie prowokuję niektórych ludzi; komiczne to to nie jest, więc czytasz dalej na własną odpowiedzialność.

Mianowicie musiałem podtruć się po drodze życiowej jakimiś poglądami – a może to choroba spowodowała – w każdym razie ciężko mi wrócić do mojej zapoprzedniej Formy (którą nie bardzo znacie), bo raczej nie widzę przyczyny, dla której miałbym uciąć mój obecny behawior (o, ładne słowo i anglijskie na dodatek) i wybrać inny, mniej w tej chwili przyjemny. Może jest to konsekwencja odcięcia się od Pana Ducha, kto wie. Krótko a metaforycznie: pogrążam się, mieszając tylko ciągle nogami z nadzieją, że trafię wreszcie na jakieś dno, od którego będę się mógł odbić.


Pt maja 18, 2018 19:39

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Iluż to ludzi musi "dawać odpór". I wszystko na nic... ;)

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Cz maja 24, 2018 12:53
Zobacz profil WWW
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Marek_Piotrowski napisał(a):
Iluż to ludzi musi "dawać odpór". I wszystko na nic... ;)

Ten odpór nie jest dla Ciebie, bo tu:
Obrazek
a koń jaki jest, każdy widzi:
Obrazek

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Cz maja 24, 2018 13:37
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lis 04, 2014 11:30
Posty: 57
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Jasne panie @Marku_Piotrowski - partia i ja ma zawsze rację - nie zmieni tego nikt.
No ale zawsze ślad zostanie a powtórzenie głupoty.... - wiadomo.
No cóż z braku laku - kit jest dobry.



Pozdrawiam

_________________
Wolność kocham i rozumiem
Wolności oddać nie umiem


Cz maja 24, 2018 13:50
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
JarStary napisał(a):
Jasne panie @Marku_Piotrowski - partia i ja ma zawsze rację - nie zmieni tego nikt.
Należysz do partii?
Cytuj:
No ale zawsze ślad zostanie a powtórzenie głupoty.... - wiadomo.
Oj tam, nie bądź taki samokrytyczny. Nie masz nic do powiedzenia, to rezonujesz różne przekaziory... szkoda że akurat te głoszące rosyjską wersję.
Cytuj:
No cóż z braku laku - kit jest dobry.
Właśnie widzę.

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Cz maja 24, 2018 15:35
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 372, 373, 374, 375, 376, 377, 378 ... 492  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL