Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 25, 2024 20:28



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311 ... 492  Następna strona
 Wzajemne uwagi - między użytkownikami 
Autor Wiadomość
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Za reklame sie placi.
Droga moderacjo, chyba jasne ze to piata kolumna, ktora swoje uslugi chce reklamowac gdzie popadnie, np na katolickim forum, ktore u siebie oczernia.
Byle zlapac wiecej naiwnych w swoje sieci.

I ty Samoluub chcesz kogos leczyc?


Wt maja 23, 2017 2:53
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Samolub, chłopie-jełopie, ale ty się naprawdę wycofaj z tego """leczenia""", zanim nie bekniesz karnie za schizofrenika, który podczas tej twojej """terapii""" poszedł lunatykować po mieście i się rzucił pod TIRa.

Proste pytanie: kto jest twoim superwizorem?


Wt maja 23, 2017 4:05
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Samoluub napisał(a):
nie wiem skąd przeświadczenie takowe, że tylko dyplom upoważnia do działania, skoro Twoja babcia czy pies może być dobrym terapeutom

dodam tylko:
i wróć do szkoły - kim? czym? - dobrym terapeutą (jest babcia)
komu? czemu? - terapeutom

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt maja 23, 2017 4:56
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn maja 15, 2017 1:30
Posty: 81
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Kael napisał(a):
Za reklame sie placi.
Droga moderacjo, chyba jasne ze to piata kolumna, ktora swoje uslugi chce reklamowac gdzie popadnie, np na katolickim forum, ktore u siebie oczernia.
Byle zlapac wiecej naiwnych w swoje sieci.

I ty Samoluub chcesz kogos leczyc?


A Ty reklamujesz organizacje która rozdaje kluczem religijnym pomoc, a wręcz po znajomości i dla gorliwych Katolików, reszta choćby się waliło i paliło pomocy nie dostaje. Na dodatek oplaca wolontariuszy ze zbiorek i kieruje pieniadze do zaprzyjaznionych fachowcow i instytucji, prowadzenie biur, liczenie kasy... jest sporo etatow a kilka groszy ze zlotowki wpada do wytypowanych wiernych.

I Ty innym wypominasz, że za darmo, w ramach wolnego czasu z narażeniem życia bo przecież jak ktoś gorliwy Katolik mnie wyrzuci z pracy, nakapuje, obgada czyli tak na codzien z narażeniem życia niosę pomoc i nawet nie z ramienia jakiegoś Kościoła i Ty nazywasz mnie jakimś zagrozeniem dla ładu feudalnego w Polsce. No dzięki, przynajmniej wiadomo czemu tak Ci moja działalność przeszkadza i skąd te oszczerstwa się biorą.

To jest coś normalnego w kazdym innym kraju, w Rosji, Chinach, USA, Iranie, to co Ty opowiadasz to tylko Korea Północna, albo ISIS

ErgoProxy napisał(a):
Samolub, chłopie-jełopie, ale ty się naprawdę wycofaj z tego """leczenia""", zanim nie bekniesz karnie za schizofrenika, który podczas tej twojej """terapii""" poszedł lunatykować po mieście i się rzucił pod TIRa.

Proste pytanie: kto jest twoim superwizorem?


Ja nie prowadze chłopie działalności prywatnej, zarobkowej czy medycznej. Tylko oferuje pomoc, ja rozumiem że w Kościele Katolickim czy klinice jakiejś wyciaganie kasy to biznes ktory jest tylko dla upowaznionych. Ja biznesu nie prowadze, ani nie dzialam w ramach służby zdrowia. Równie dobrze jak kobiecie podniesiesz husteczke mozna oskarzyc Cię że robisz za MOPS i nie masz uprawnien na nianie jak się swoimi dziecmi opiekujesz. To wszystko jest na takich zasadach czysto spolecznych.


Wt maja 23, 2017 4:57
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn maja 15, 2017 1:30
Posty: 81
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Małgosiaa napisał(a):
Samoluub napisał(a):
nie wiem skąd przeświadczenie takowe, że tylko dyplom upoważnia do działania, skoro Twoja babcia czy pies może być dobrym terapeutom

dodam tylko:
i wróć do szkoły - kim? czym? - dobrym terapeutą (jest babcia)
komu? czemu? - terapeutom


Od kiedy zdania zaczynamy z małej ?
Od kiedy zdania zaczynamy od "i" ?
Komu? Czemu? - terapeucie !

Więc skoro sama zwracasz uwagę na ortografię, a robisz kilkanaście błędów w jednym zdaniu to jest to dziwny fetysz z twej strony.


Ostatnio edytowano Wt maja 23, 2017 5:07 przez Samoluub, łącznie edytowano 1 raz



Wt maja 23, 2017 5:02
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
@Samolub
Poszukaj dobrego psychiatry. Są tacy i na NFZ, więc przyjmą za darmo :mrgreen:
Samoluub napisał(a):
Komu? Czemu? - terapeucie !

Owszem, jeśli jest to liczba pojedyncza. W liczbie mnogiej (takiej formy użyłeś - terapeutom): kto?co? - terapeuci
komu? czemu? - terapeutom

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Ostatnio edytowano Wt maja 23, 2017 5:13 przez Małgosiaa, łącznie edytowano 1 raz



Wt maja 23, 2017 5:04
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn maja 15, 2017 1:30
Posty: 81
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Oni za darmo nie przyjmą, tylko Ty Małgosia nic nie zapłacisz. Widzę nie rozumiesz tego jak funkcjonuje służba śmierci w Polsce x D

Już powoli lekarze psychiatrzy głupieją i chodzą po porady do takich Samolubów, no ale spoko... żyj sobie w swojej błogiej iluzjii. Pewnie w budzetowce robisz i solidarnosc się odezwala w Tobie?
Strasznie prawda w oczy kole, bo jest wielu chętnych... mnie to kosztuje sporo czasu. Zacznij coś robić, bo powoli zawody time watcherow pijacych kawe będą redukowane. Komunizm się skonczył 25 lat temu


Ostatnio edytowano Wt maja 23, 2017 5:17 przez Samoluub, łącznie edytowano 1 raz



Wt maja 23, 2017 5:12
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Samoluub napisał(a):
Kael napisał(a):
Za reklame sie placi.
Droga moderacjo, chyba jasne ze to piata kolumna, ktora swoje uslugi chce reklamowac gdzie popadnie, np na katolickim forum, ktore u siebie oczernia.
Byle zlapac wiecej naiwnych w swoje sieci.

I ty Samoluub chcesz kogos leczyc?


A Ty reklamujesz organizacje która rozdaje kluczem religijnym pomoc, a wręcz po znajomości i dla gorliwych Katolików, reszta choćby się waliło i paliło pomocy nie dostaje. .

Klamiesz! Jesli na bazie takiej ignorancji smiesz krytykowac cokolwiek to pamietaj “Nowo Narodzony“ o przestrodze przed oszczerstwem.
Rodzina rodzinie to pomoc dla potrzebujacych w Syrii i Libanie bez wzgledu na wyznanie.


Wt maja 23, 2017 5:15
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Samoluub napisał(a):
Oni za darmo nie przyjmą, tylko Ty Małgosia nic nie zapłacisz. Widzę nie rozumiesz tego jak funkcjonuje służba śmierci w Polsce x D

W takim razie opłacę Ci wizytę.
Samoluub napisał(a):
Pewnie w budzetowce robisz

Robić to można na drutach lub w gacie, a w budżetówce się pracuje.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt maja 23, 2017 5:17
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn maja 15, 2017 1:30
Posty: 81
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Ja pisze o działalności organizacji charytatywnych, a nie o konkretnej inicjatywie czy zbiorkach rzeczowych. Ja również przestrzegam Cię przed oszczerstwami i pychą.

Małgosiaa napisał(a):
Robić to można na drutach lub w gacie, a w budżetówce się pracuje.


Jakie ty głupoty Małgorzato wypisujesz tutaj, ale jako podsumowanie twórczości tutejszej pasuje.


Wt maja 23, 2017 5:23
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Rzeczywiście, cyrkowe popisy, i to za darmo. Ja nie wiem, co to za ziomek, ale jako schizofrenik odradzam stanowczo korzystanie z jego usług. Jak się leczyć, to u ludzi wykształconych w swojej sztuce, a nie u pyszałka-kretyna, co nawet sprawdzania pisowni nie chce sobie włączyć, bo go to kole w aureolę. Artysta literat się znalazł...

Na oddziale zamkniętym tylko nudno jest w cholerę, natomiast chemia, owszem, działa. Zwłaszcza, jeśli się jeszcze pracuje nad swoją łepetyną i układa sobie w niej rzeczy, jak należy – albo jak doradzą, jeżeli się tego samemu nie za bardzo wie.

Od znachorów trzymamy się z daleka.


Wt maja 23, 2017 5:36

Dołączył(a): Pn maja 15, 2017 1:30
Posty: 81
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Leki są bardzo ważne bo stan fizyczny wpływa na stan duchowy.
A ze mnie żadny znachor, ale chrześcijański terapeuta. Schizofrenia ma podłoże akurat zazwyczaj związane z demoniczną opresją. Miewasz głosy ?


Wt maja 23, 2017 5:43
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Samoluub napisał(a):
A ze mnie żadny znachor,

nie ma takiego słowa żadny, ale jest [i]żaden.[/i]
Samoluub napisał(a):
e chrześcijański terapeuta.

Masz tyle wspólnego z chrześcijaństwem, co Kant z kanciarzami :D.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt maja 23, 2017 5:52
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn maja 15, 2017 1:30
Posty: 81
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
No tak jasne, a Jezus był rzymskim lekarzem i odsyłał ludzi do kolejek w NFZ'cie :shock:
:roll: a Ty masz kurs niani i książeczke sanepidu żeby kaszke dzieciom gotować ? Uważaj bo jeszcze Cię żona wylegitymuje się kręcisz po rewirach.. 8)


Ostatnio edytowano Wt maja 23, 2017 6:10 przez Samoluub, łącznie edytowano 2 razy



Wt maja 23, 2017 6:00
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn maja 15, 2017 1:30
Posty: 81
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
No tak jasne, a Jezus był rzymskim lekarzem i odsyłał ludzi do kolejek w NFZ'cie =D
Takie bajki to ty możesz sobie opowiadac swoim kolegom, ja w to nie wierze i wolę trzymać się nauki Pańskiej.


Wt maja 23, 2017 6:05
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311 ... 492  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL