Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt kwi 16, 2024 22:21



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 431, 432, 433, 434, 435, 436, 437 ... 492  Następna strona
 Wzajemne uwagi - między użytkownikami 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N wrz 10, 2017 20:32
Posty: 1439
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Małgosiaa napisał(a):
(...) tematy założone przez Krzyśka są HP?
Przepraszam, że tak nieśmiało zapytam, ale co to znaczy "HP"?


So mar 27, 2021 0:15
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Swołocz, HP to skrót Hewlett-Packard – amerykańskie przedsiębiorstwo informatyczne, producent m.in. komputerów osobistych, serwerów, drukarek i urządzeń poligraficznych.
Żeby takich rzeczy nie wiedzieć :D


So mar 27, 2021 7:02
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Swołocz napisał(a):
Przepraszam, że tak nieśmiało zapytam, ale co to znaczy "HP"?

viewforum.php?f=43

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So mar 27, 2021 7:05
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Małgosiaa, nie odsyłaj do Hyde Park, tam nic nie ma o HP. Podaj dla Swołocza linki na PW do firmy, by nie robić reklamy na forum.


So mar 27, 2021 7:14
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Nie rżnij głupa,bardzo proszę.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So mar 27, 2021 7:19
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Przepraszam, że tak nieśmiało zapytam, ale co to znaczy "nie rżnij głupa"? Czy to może rozwinięcie skrótu NRGBP? Jeśli tak, to piszmy skrótami, po co przeciążać serwery.


So mar 27, 2021 7:31
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 15, 2018 19:47
Posty: 1190
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
nolda napisał(a):
Przepraszam, że tak nieśmiało zapytam, ale co to znaczy "nie rżnij głupa"?

Mniejsza o to co to znaczy, ale zawsze można odpowiedzieć: Nie mam w planach spotkania z Panią.


So mar 27, 2021 8:38
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Małgosiaa napisał(a):
Swołocz napisał(a):
Przepraszam, że tak nieśmiało zapytam, ale co to znaczy "HP"?

viewforum.php?f=43


Mam takie pytanie do Małgosii. Bo wygląda na to, że to, w co Wy wierzycie, to jest prawda, a to, w co ja wierzę, to według Was jest kłamstwo. To pewnie dlatego moje tematy zostały skanalizowane w działach, gdzie jest rozmowa o wierzeniach nieprawilnych według Was. Jak pewnie się już zorientowaliście, to ja mam na tyn temat inne zdanie, bo umieszczałem swoje tematy w dziale "wiara i prawda". Dopóki mogę pisać, to Wasze zabiegi moderatorskie tego typu nie przeszkadzają mi i traktuję to jako ukłon w moja stronę. No bo Prawda potrafi sama się obronić, a ziarno wdeptane w ziemię potrafi przynieść obfity plon.
No i to pytanie :
Czy z ręką na sercu uważacie, że to co piszę, to jest kłamstwo, czy też moderujecie w ten sposób tylko dlatego, żebym dalej mógł tu pisać ale pewności co do mojego pisania to nie macie?
W moich tematach dość rzadko moderacja się udziela, więc argumentami z Pisma swojej prawdy obrobić nie bardzo potraficie. Więc pozostaje odgórnie orzec, że to co piszę, to jest kłamstwo. Wtedy żadne argumenty nie są potrzebne. No i własnie po to powstały dogmaty. Dogmatów pismem udowadniać nie trzeba. To aksjomat jest.


So mar 27, 2021 10:26
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Jeśli jeszcze tego nie zauważyłeś, jest to forum katolickie. Pisać każdy może o tym jak i w co wierzy, ale w odpowiednich działach. Prawda w rozumieniu katolików jest w KK, a więc nie ma w rtym dziale miejsca na wygłaszanie własnych wymysłów. Jeszcze można byłoby pozwolić Tobie tam pisać, gdybyś dyskutował, a nie głosił. Niestety, Ty tu jesteś prorokiem, a w tym dziale nie ma mieksca dla samozwańców.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So mar 27, 2021 10:41
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
krzysiekniepieklo napisał(a):
Mam takie pytanie do Małgosii. Bo wygląda na to, że to, w co Wy wierzycie, to jest prawda, a to, w co ja wierzę, to według Was jest kłamstwo.


To nie jest kłamstwo, wytworzyło się coś w twojej głowie, i uznałeś że jest to prawda, bo to tak jakby mieć pretensje do kogoś kto pomylił sen z rzeczywistością, i opowiada jaka to go przygoda spotkała, no ale ta przygoda to był jedynie sen, no ale skoro ten kto to opowiada myśli że tak było naprawdę, to przecież on nie jest kłamca, on jest jedynie w błędzie.

krzysiekniepieklo napisał(a):
No i to pytanie :
Czy z ręką na sercu uważacie, że to co piszę, to jest kłamstwo, czy też moderujecie w ten sposób tylko dlatego, żebym dalej mógł tu pisać ale pewności co do mojego pisania to nie macie?



Usuwają twoje wypowiedzi, bo wiedzą że mówisz samą prawdę :mrgreen:

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


So mar 27, 2021 10:43
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
krzysiekniepieklo napisał(a):
No i to pytanie :
Czy z ręką na sercu uważacie, że to co piszę, to jest kłamstwo, czy też moderujecie w ten sposób tylko dlatego, żebym dalej mógł tu pisać ale pewności co do mojego pisania to nie macie?

Już Robek odpowiedział na to pytanie. Ty nie kłamiesz. Ty jesteś przekonany, że sen to jawa. Mamy pewność co do Twojego pisania, stąd Twoje tematy są w Hydre Parku (HP).
krzysiekniepieklo napisał(a):
W moich tematach dość rzadko moderacja się udziela, więc argumentami z Pisma swojej prawdy obrobić nie bardzo potraficie.

Nie bądź śmieszny. Moderacja nie udziela się w Twoich tematach, bo uważa, że nie ma sensu udowadniać, że białe jest białe, a czarne jest czarne, bo i tak nikt Ciebie do Prawdy nie przekona. Ty masz swoją prawdę, którą umieściłam w HP zwracając przez to uwagę, że należy je brać z przymróżeniem oka.
krzysiekniepieklo napisał(a):
Więc pozostaje odgórnie orzec, że to co piszę, to jest kłamstwo.

To jest oszczerstwo, bo nikt z nas nie napisał, że kłamiesz. Jeżeli już, to mówimy o Twojej niewłaściwej interpretacji Biblii, o Twoich urojeniach itp.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So mar 27, 2021 11:10
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Małgosiaa napisał(a):
Nie bądź śmieszny. Moderacja nie udziela się w Twoich tematach, bo uważa, że nie ma sensu udowadniać, że białe jest białe, a czarne jest czarne, bo i tak nikt Ciebie do Prawdy nie przekona. Ty masz swoją prawdę, którą umieściłam w HP zwracając przez to uwagę, że należy je brać z przymróżeniem oka.
.


trzynasta reguła Loyoli:
Reguła 13. By we wszystkim utrafić w sedno, powinniśmy być zawsze gotowi wierzyć, iż białe, które widzę, jest czarne, jeżeli się tak wypowie Kościół hierarchiczny, w przekonaniu, że między Chrystusem, naszym Panem i Oblubieńcem, a Kościołem, Jego Oblubienicą, działa ten sam Duch, który nami kieruje i rządzi ku zbawieniu innych dusz. Świętą Matką naszą, Kościołem, rządzi bowiem i kieruje ten sam Duch i Pan nasz, który nam dał dziesięć przykazań.

Już nie raz w dyskusjach ze mną powoływano się na tą regułę Loyoli. No i dostawałem ostrzeżenie, jak mówiłem, że kłamie. Najwyraźniej w KRK to już dawno ustalono, co jest białe, a co czarne, bez względu na to, co ludzie widzą. No a to, co jest w Piśmie, to nie ma już żadnego znaczenia. No i dokładnie tak ze mną postępujecie. Nie chcecie słuchać tego, co Bóg powiedział, a wolicie słuchać tego, co taki Loyola wymyślił. No bo ogłosili, że Wy tego Bożego Ducha w sobie nie macie, a jest on wyłączną własnością Władców Kościoła i to ich słowo to Prawda. To dlatego jesteście ich niewolnikami, którzy własnego zdania mieć nie mogą.

No i w KRK już tak jest, że kto widzi czarne i upiera się przy tym, to jest pacyfikowany, bo ma odwagę powiedzieć to, co widzi. Jak będziecie mieli Bożego Ducha w sobie, to też będziecie mieć odwagę mówić to, co widzicie, myślicie, bo na tym polega prawdziwe chrześcijaństwo oparte na obecności Bożego Ducha w nas.


So mar 27, 2021 12:53
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Daruj sobie kazania. Od tego jest ambona.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So mar 27, 2021 13:12
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
krzysiekniepieklo napisał(a):
Mam takie pytanie do Małgosii. Bo wygląda na to, że to, w co Wy wierzycie, to jest prawda, a to, w co ja wierzę, to według Was jest kłamstwo.
A nie przyszło Tobie do głowy, że nie ma znaczenia w co Ty wierzysz, w co wierzy Małgosiaa, oraz inni, nie ma nic wspólnego z Prawdą. Prawda po prostu jest. Jak można wierzyć w coś co jest, to porostu jest. By wiedzieć, że coś jest, trzeba to odkryć, doświadczyć. Ci co odkryli Prawdę, nie licytują się, która Prawda jest lepsza, Prawda jest tylko jedna, nie powiesz tego o wierze. O swą wiarę będziesz walczył, będziesz ginął za wiarę, Ty swoją, Małgosiaa swoją, tylko dla tego, bo nie znacie Prawdy.


So mar 27, 2021 13:30

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Małgosiaa napisał(a):
Daruj sobie kazania. Od tego jest ambona.

Zdaje się, że w tym momencie jesteś niesprawiedliwa, bo jeśli to co pisze urosło do rangi kazania, to kazania byś nigdy nie umieściła w takich działach, gdzie umieściłaś moje teksty.


So mar 27, 2021 13:34
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 431, 432, 433, 434, 435, 436, 437 ... 492  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL