Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 21:31



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 387, 388, 389, 390, 391, 392, 393 ... 492  Następna strona
 Wzajemne uwagi - między użytkownikami 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
JedenPost napisał(a):
W bezpodstawnym oskarżeniu z sugestią notoryczności. Prymitywizmu przydaje Twoja ulubiona metoda prowokowania z wchodzeniem w rolę pokrzywdzonej. Zbyt wiele razy tego próbowałaś, nie złapie się już na to nikt, kto Cię zna.

Oto dowody na to, co wcześniej napisałam:
viewtopic.php?p=1006143#p1006143 i następne do str. 380 włącznie.
W temacie "Kto idzie do piekła" i nie tylko (nie chce mi się szukać).

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So paź 27, 2018 17:19
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Nie bardzo wiem co chcesz uzyskać nawiązując do wątku, w którym zachowywałaś się jak rasowy troll, ale też nie za bardzo interesuje mnie omawianie tej sprawy z Tobą.

Poczekam, aż w stosownym trybie ustosunkuje się ktoś bezstronny, bez odbioru.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


So paź 27, 2018 17:25
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1458
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
zefciu napisał(a):
Przeemek napisał(a):
A w jaki sposób definiuje sobie ten kult przeciętny wierny, to już jest kolejna historia.
A w jaki sobie definiuje? Chętnie posłuchamy, co na ten temat wiesz i skąd wiesz.

Zefciu, piszesz używając kilku kont, czy może jesteś upoważniony przez innych forumowiczów, by pisać również w ich imieniu?


Pn lis 05, 2018 8:46
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
towarzyski_pelikan napisał(a):
Małgosiaa napisał(a):
Kpisz czy o drogę pytasz? Jeden Pakistańczyk i dwie kobiety w burkach zagrożeniem globalnym..., pas cnoty..., no i rozważanie hipotetycznych sytuacji jest trollowaniem.
I nie próbuj się awanturować,. Decyzja o zmaknięciu tematu jest ostateczna, a ewentualne awanturnictwo zostanie usankcjonowane regulaminowo.

Orwell się w grobie przewraca...

Do zobaczenia za rok, w państwie narodowym, aspirującym do monarchii.
Papa,
Pelunia

Z krolem Jaroslawem Pierwszym czy z krolowa pelikan?
Zglos sie za rok i zrewiduj swoje proroctwo.


Pn lis 05, 2018 18:58
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Z królem Wettynem. Tak, tak, dom Wettynów, w którym miała być dziedziczona korona Rzplitej, wciąż trwa i ma się dobrze. Wprawdzie ostatniego naszego króla żeśmy zdetronizowali, nie obwołując kolejnego, ale że on był z namaszczenia obcych potęg i carował Rosji do tego, to chyba kumple Peluni nie będą szukali jego najbliższych żyjących krewnych, tylko wezmą i wypełnią zapisy Konstytucji 3 Maja. :)


Pn lis 05, 2018 19:05
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 30, 2018 19:45
Posty: 1269
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Kael napisał(a):
Z krolem Jaroslawem Pierwszym czy z krolowa pelikan?
Zglos sie za rok i zrewiduj swoje proroctwo.

Miałam się nie logować, ale niech stracę.

Pelikan nie może być królem z racji płci niewieściej. Natomiast Pelikan weźmie udział w nominowaniu Króla. Wybierze do tej funkcji najbardziej męskiego z mężczyzn. Przetestuję jego męskość na każdym polu.

Tymczasem, mężowie radzę Wam się pospieszyć z nabywaniem pasów cnoty dla swoich żon i cór. Schodzą z allegro jak ciepłe bułeczki.

_________________
Nie będzie mason pluł nam w twarz, ni dzieci nam tumanił!


Pn lis 05, 2018 20:00
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Ja bym tego trollowaniem nie nazywal, raczej to cos innego.


Wt lis 06, 2018 1:49
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Stawianie innych diagnoz nie jest zadaniem moderacji. Nie mamy do tego glejtu ani kwalifikacji.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt lis 06, 2018 7:25
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Nawet jeśli w wątku można było się doszukiwać elementów trollowania, to były one marginalne, a nie dominujące. A zamykanie wątku to kneblowanie ust, powinna być stosowana w ostateczności i w przypadkach, które nie budzą wątpliwości. Tutaj trudno oprzeć się wrażeniu (zapewne mylnemu ;) ), że wątek został zamknięty, bo użytkowniczka wkurzyła moderatorkę :-(


Wt lis 06, 2018 8:08
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
SweetChild napisał(a):
Tutaj trudno oprzeć się wrażeniu (zapewne mylnemu ;) ), że wątek został zamknięty, bo użytkowniczka wkurzyła moderatorkę :-(
Ja nawet przez chwilę na coś takiego nie wpadłem. Przez cały wątek pelikan nie napisała żadnej wartościowej myśli, ani nie podała żadnego merytorycznego argumentu.


Wt lis 06, 2018 8:11
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Cytuj:
Pelikan nie może być królem z racji płci niewieściej. Natomiast Pelikan weźmie udział w nominowaniu Króla. Wybierze do tej funkcji najbardziej męskiego z mężczyzn. Przetestuję jego męskość na każdym polu.

Testując męskość wedle taktyki Messaliny? :D


Ostatnio edytowano Wt lis 06, 2018 8:15 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 1 raz



Wt lis 06, 2018 8:12
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
SweetChild napisał(a):
że wątek został zamknięty, bo użytkowniczka wkurzyła moderatorkę

Nic bardziej mylnego. Jeśli w grę zaczynają wchodzić emocje, sprawę przekazuję innemu moderatorowi.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt lis 06, 2018 8:13
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
zefciu napisał(a):
Przez cały wątek pelikan nie napisała żadnej wartościowej myśli, ani nie podała żadnego merytorycznego argumentu.

Nie mogę się zgodzić, że nie podała żadnego merytorycznego argumentu. Wartości myśli nie chciałbym się oceniać, ale w Regulaminie mamy zapis, że "(...) żaden pogląd, choćby wydawał się dziwny i żadna wypowiedź, choćby świadczyła o niewielkiej wiedzy osoby wypowiadającej się, nie może być wyśmiewana czy atakowana.". Stąd wnioskuję, że wartościowanie myśli nie powinno być podstawą zamykania wątku.

Małgosiaa napisał(a):
Nic bardziej mylnego. Jeśli w grę zaczynają wchodzić emocje, sprawę przekazuję innemu moderatorowi.

Tak podejrzewałem, że to mylne wrażenie. Ale pomijając wrażenia, czemu ma służyć takie zakneblowanie jakiegoś użytkownika? Mnie się to niestety źle kojarzy z metodami totalitarnymi :evil:


Wt lis 06, 2018 8:31
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
SweetChild napisał(a):
ie mogę się zgodzić, że nie podała żadnego merytorycznego argumentu. Wartości myśli nie chciałbym się oceniać, ale w Regulaminie mamy zapis, że "(...) żaden pogląd, choćby wydawał się dziwny i żadna wypowiedź, choćby świadczyła o niewielkiej wiedzy osoby wypowiadającej się, nie może być wyśmiewana czy atakowana.". Stąd wnioskuję, że wartościowanie myśli nie powinno być podstawą zamykania wątku.

Żaden pogląd, a nie wiele poglądów tego samego użytkownika.
SweetChild napisał(a):
Tak podejrzewałem, że to mylne wrażenie. Ale pomijając wrażenia, czemu ma służyć takie zakneblowanie jakiegoś użytkownika? Mnie się to niestety źle kojarzy z metodami totalitarnymi

Pawlak dla spokojności wychylił kielicha, ja - zamknęłam wątek (nie dla swojej spokojności :P).

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt lis 06, 2018 8:34
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Małgosiaa napisał(a):
Pawlak dla spokojności wychylił kielicha, ja - zamknęłam wątek (nie dla swojej spokojności :P).

Trochę egzotyki i niepokoju nie jest złe, inaczej spokojność może przerodzić się w nudę ;)


Wt lis 06, 2018 8:53
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 387, 388, 389, 390, 391, 392, 393 ... 492  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL