Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt kwi 16, 2024 11:12



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 370, 371, 372, 373, 374, 375, 376 ... 492  Następna strona
 Wzajemne uwagi - między użytkownikami 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Soul33 napisał(a):
Dla mnie sprawa jest prosta. Czy Iago stosował pogardliwe wypowiedzi w stosunku do adwersarzy? Owszem. Dlatego ostrzeżenie się należało. A czy potem się awanturował? Jak najbardziej.

Gdyby spuścił z tonu, nie byłoby problemu ale on woli dowalać innym. No to jest ban.

Jestem tego samego zdania, co Małgosiaa i Soul33.
Proponuję zakończyć przepychankę.

Co do zefcia: podejrzewam, że tak, jak i ja, pozostali moderatorzy potrafią odróżnić chamskie zachowanie, co skutkuje banem, od udawania chamskiego zachowania w celu udowodnienia czegoś moderatorom, co banem skutkować nie musi. Najwyżej rozbawieniem.

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Śr maja 09, 2018 12:48
Zobacz profil WWW
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Zakładam niniejszym nowy temat w tym dziale: Piaskownica.
Zapraszam.

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Śr maja 09, 2018 13:35
Zobacz profil WWW
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
medieval_man napisał(a):
Zakładam niniejszym nowy temat w tym dziale: Piaskownica.
Zapraszam.
Są w języku polskim różne słowa na określenie tego, kiedy ktoś zaprasza do nowego wątku... w którym pisać się nie da.


Śr maja 09, 2018 13:46
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Bo to nie jest wątek do pisania w nim, ale do czytania.
Zapraszam do czytania.

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Śr maja 09, 2018 13:53
Zobacz profil WWW
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Chciałem zauważyć, że andej wcale nie nazywał oponentów złodziejami.


Pn maja 14, 2018 15:33
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
A kogo? Przeczytaj ze zrozumieniem. Informuje, że nie zamierzam dyskutować o tym.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn maja 14, 2018 15:37
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
No akurat dziwić się Kaczyńskiemu, że otacza się ochroniarzami z każdej strony nie można. Każdy rozsądny człowiek na jego miejscu by się otaczał. Zbyt wiele osób skorzystałoby, gdyby zamordował go jakiś oszalały z nienawiści kodowiec.


Pn maja 14, 2018 15:56

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
zefciu napisał(a):
Marku – po Twoim kretyńskim, zakrojonym według strategii „ciemny lud to kupi” tekście o PKB mógłbyś sobie darować takie wielce sarkastyczne wypowiedzi.
Podobne wypowiedzi, użycie epitetu więcej mówią o Tobie, niż o mnie. Dlatego nie będę komentował.

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Śr maja 16, 2018 8:27
Zobacz profil WWW
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 03, 2015 12:30
Posty: 2002
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
@Marek_Piotrowski, zawsze możesz zaznaczyć, że @Zefciu fatalnie interpretuje Twoje intencje i wyjaśnić mu, że takie myśli Ci przyświecały, gdy pisałeś swoją opinię, w ten sposób w stanowczy sposób nakreślisz swoje motywacje. @Zefciu Ciebie nie zna, ma o Tobie pewne wyobrażenie i nikt lepiej nie skoryguje jego oceny Twojej postawy niż Ty sam. Prościej jest wyjaśniać nieporozumienia z dyskutantem, ponieważ modzi nie są arbitrami osobistych animozji użytkowników forum i wymaganie od nich, aby stanęli akurat po naszej stronie, a jak nie to są tu-wstaw-dowolną-pretensję-do-moda, którą należy odnotować w księdze skarg i zażaleń, często odnosi skutek odwrotny od zamierzonego utwierdzając moda w jego wcześniejszych decyzjach.

_________________
Otóż nic nie znaczy ten, który sieje, ani ten, który podlewa, tylko Ten, który daje wzrost - Bóg. 1 Kor 3, 7


Śr maja 16, 2018 21:52
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Mrs_Hadley napisał(a):
@Marek_Piotrowski, zawsze możesz zaznaczyć, że @Zefciu fatalnie interpretuje Twoje intencje i wyjaśnić mu, że takie myśli Ci przyświecały
Nie.
Napisałem rzecz dość oczywistą, w żaden sposób nie dotykającą ani Zefcia, ani nikogo innego. W zamian otrzymałem "kretynizmy" bez śladu merytorycznego odniesienia.
Sytuacja jest wyjątkowo klarowna.
Cytuj:
Prościej jest wyjaśniać nieporozumienia z dyskutantem, ponieważ modzi nie są arbitrami osobistych animozji użytkowników forum
Nie idzie o "wyjaśnianie" komukolwiek czegokolwiek (co mnie obchodzi, co sądzi o mnie Zefciu?), tylko o to, że użyto pewnych sformułowań bez podania przyczyny.

(edytowano - przeniesiono do piaskownicy....)

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Cz maja 17, 2018 8:09
Zobacz profil WWW
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Marek_Piotrowski napisał(a):
Napisałem rzecz dość oczywistą
Napisałeś kretynizm i dobrze wiesz, że był to kretynizm, ale idziesz w zaparte.
Cytuj:
W zamian otrzymałem "kretynizmy" bez śladu merytorycznego odniesienia.
Dlatego, że tłumaczenie inteligentnej osobie, dlaczego kretynizmy są kretynizmami jest dla tej osoby obraźliwe. A ja Cię szanuję i nie chcę Cię obrażać.
Cytuj:
tylko o to, że użyto pewnych sformułowań bez podania przyczyny.
Użyto pewnych sformułowań, ale nie obrażono Cię żadnymi epitetami wbrew temu, co kłamałeś.


Cz maja 17, 2018 8:23
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Alus napisał(a):
Groteskowe i żałosne jest jawne łamanie I przykazania Dekalogu poprzez wywyższanie ponad Boga bożków z ludzi, choćby najbardziej zasłużonych dla Polski.

Nie, nie z ludzi. Marek Piotrowski urobił bożka z Polski, zgodnie z niezbyt nową świecką tradycją, że Polska jest Chrystusem Narodów, a Polacy kapłanami Historii przez duże HA. I gdyby Papież osobiście nakazał mu zaprzestać jego Kampf o Polskę pod groźbą ekskomuniki i wiecznego potępienia, to on by się wił i wykręcał, a przyparty do muru ogłosiłby się sedewakantystą, albo kimś w tym rodzaju.

Prawdopodobnie – strzelam w ciemno, wykresów nie widziałem – on rachuje, że jego książki są czytane przez ludzi, których Polska właśnie obchodzi bardziej niż Bóg (czujecie, jak Wam się flaki skręcają? czy cokolwiek, nawet i Bóg, może być ważniejsze od Polski?) i cynicznie, na zimno gra jednego z nich, żeby mu zarobki nie spadły, żeby mamona płynęła na jego konto coraz szerszą strugą.


Cz maja 17, 2018 8:47
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
@ErgoProxy
Nie przeginaj. Przypuszczenie, że Markowi chodzi o mamonę jest nie tylko niestosowne, ale pachnie oszczerstwem. Radzę wycofać się z tego i przeprosić M_P.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Cz maja 17, 2018 8:53
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Przypuszczam również, alternatywnie, opierając się na poglądach innych osób, być może mądrzejszych ode mnie, że Marek Piotrowski jest to klasyczny zniewolony umysł, który wszedł na żołd jednej ze stron naszej zimnej wojny domowej i teraz wojuje na odcinku forum wiara. Ale to mi zgrzyta, niestety, bo chłop przecież rzeźbi w dobru i złu na co dzień, i jest intelektem zbyt wielkiego kalibru, żeby go ruszały jakieś gratyfikacje typu uścisk dłoni Prezesa.


Cz maja 17, 2018 10:50
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
@ErgoProxy
Miałeś przeprosić M_P, a nie dalej analizować jego osobę. Więcej uwag nie będzie, a tylko ostrzeżenie.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Cz maja 17, 2018 14:09
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 370, 371, 372, 373, 374, 375, 376 ... 492  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL