Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 20, 2024 7:30



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 492  Następna strona
 Wzajemne uwagi - między użytkownikami 
Autor Wiadomość
zbanowana na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 15, 2007 21:52
Posty: 2219
Lokalizacja: GG 304230
Post Re: Wzajemne uwagi - nie tylko do moderacji.
Wybiórczość Kalego.

To jest wybitnie nieuczciwe zważywszy że nawet ta osoba nałogowo obrażała PANA JEZUSA. A jaka była reakcja Moderatorów na to postępowanie, mimo że jawnie przyznawał się po mojej z nim rozmowie, że jest satan_istą?

A co nieuczciwego w tym, że mówiłem o kolczyku w jego nosie. A po co to mówiłem i skąd to wiem to tym bardziej go zestresowało bo zrozumiał, że mam na Niego wpływ nie tylko na forum ?
I że przede mną nie ucieknie i musi się zmienić na lepsze, a jest to w Jego zaięgu
Bo do Ciebie Mój Drogi Przedmówco mam problem, by dotrzeć do Twego Serca i nie wiem jak będzie.


1 Kor 1,17-31
Prawdziwa mądrość zapewni jedność

17 Nie posłał mnie Chrystus, abym chrzcił11, lecz abym głosił Ewangelię, i to nie w mądrości słowa11, by nie zniweczyć Chrystusowego krzyża. 18 Nauka bowiem krzyża głupstwem jest dla tych, co idą na zatracenie, mocą Bożą zaś dla nas, którzy dostępujemy zbawienia. 19 Napisane jest bowiem:
Wytracę mądrość mędrców,
a przebiegłość przebiegłych zniweczę12.
20 Gdzie jest mędrzec? Gdzie uczony? Gdzie badacz tego, co doczesne? Czyż nie uczynił Bóg głupstwem mądrości świata?
21 Skoro bowiem świat przez mądrość nie poznał Boga w mądrości Bożej13, spodobało się Bogu przez głupstwo głoszenia słowa zbawić wierzących. 22 Tak więc, gdy Żydzi żądają znaków, a Grecy szukają mądrości, 23 my głosimy Chrystusa ukrzyżowanego, który jest zgorszeniem dla Żydów, a głupstwem dla pogan, 24 dla tych zaś, którzy są powołani, tak spośród Żydów, jak i spośród Greków, Chrystusem, mocą Bożą i mądrością Bożą. 25 To bowiem, co jest głupstwem u Boga, przewyższa mądrością ludzi, a co jest słabe u Boga, przewyższa mocą ludzi.
26 Przeto przypatrzcie się, bracia, powołaniu waszemu! Niewielu tam mędrców według oceny ludzkiej14, niewielu możnych, niewielu szlachetnie urodzonych. 27 Bóg wybrał właśnie to, co głupie w oczach świata, aby zawstydzić mędrców, wybrał to, co niemocne, aby mocnych poniżyć; 28 i to, co nie jest szlachetnie urodzone według świata i wzgardzone, i to, co nie jest, wyróżnił Bóg, by to co jest, unicestwić, 29 tak by się żadne stworzenie nie chełpiło wobec Boga.
30 Przez Niego bowiem jesteście w Chrystusie Jezusie, który stał się dla nas mądrością od Boga i sprawiedliwością, i uświęceniem, i odkupieniem, 31 aby, jak to jest napisane, w Panu się chlubił ten, kto się chlubi15.


Cz gru 06, 2012 16:12
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - nie tylko do moderacji.
frater napisał(a):
To jest wybitnie nieuczciwe zważywszy że nawet ta osoba nałogowo obrażała PANA JEZUSA. A jaka była reakcja Moderatorów na to postępowanie, mimo że jawnie przyznawał się po mojej z nim rozmowie, że jest satan_istą?

Może się mylę ale domyślam się, że chodzi tutaj o mnie. :D
Otóż nie jestem żadnym Satanistą i nigdy tak o sobie nie napisałem (aczkolwiek, nie mam nic przeciwko nim* :-D )

Proszę tu nie kłamać! :cisza:

Ponownie Tobie przypomnę, że kłamstwo jest grzechem - to naprawde nieładnie tak sobie kpic z Pana Jezusa :D

Nie wiem co sobie frater ubzdurał w tej swojej głowie, ale jesli chce nadal sie za mnie modlic, proszę bardzo. Skoro nie ma ciekawszych rzeczy do roboty.


PS - kolczyka w nosie też nie mam :D

_______
* Nie mam tu na mysli owych kanibali i wykaradaczy hosti z kosciołów pod osłona nocy - fikcyjnych bohaterów wesołej twórczosci księzy egzorcystów


Cz gru 06, 2012 16:52

Dołączył(a): Cz maja 24, 2007 16:10
Posty: 530
Post Re: Wzajemne uwagi - nie tylko do moderacji.
frater - o ile wiem - osoba służąca modlitwą wstawienniczą (bo to służba!) nie ma absolutnie prawa pisania takich rewelacji. Nawet egzorcyzmu nie możesz mieć bez ZGODY, i wyrażenia chęci nawrócenia przez osobę zniewoloną/opetaną. Nie masz prawa wykorzystywać swego charyzmatu w ten sposób, zwłaszcza, jeśli osoba której to dotyczy nie chce lub nie dojrzała do nawrócenia.
Poza tym nawrócenie to intymna sprawa pomiędzy Osobą, a Jezusem. Ty jesteś tylko narzędziem, wątłym zresztą (bo nikt doskonały nie jest) i nie masz prawa ingerować w tą intymność. To nie ty uzdrawiasz, to nie ty uwalniasz. OD CIEBIE NIC nie zależy.
Wszystkim kieruje Bóg, to Bóg uzdrawia, to Bóg wybiera czas i miejsce uzdrowienia.

To, co Ty wyczyniasz jest absolutnym naruszeniem sensu i celu Twojej posługi.

PS. W jakiej kurii znajdę informacje o Tobie, fraterze? Proszę o PW.


Cz gru 06, 2012 17:21
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - nie tylko do moderacji.
szuba napisał(a):
To, co Ty wyczyniasz jest absolutnym naruszeniem sensu i celu Twojej posługi.

Na podstawie świadectwa jakie frater wystawia Jezusowi, kazdy normalny człowiek pewnie pomysli, że od tego Jezusa lepiej trzymać się z daleka ;)

Wszakze cos jest źródłem tego szaleństwa które zapuściło korzenie w jego głowie, więc na wszelki wypadek lepiej dmuchac na zimne.


Cz gru 06, 2012 17:31

Dołączył(a): Cz maja 24, 2007 16:10
Posty: 530
Post Re: Wzajemne uwagi - nie tylko do moderacji.
O modlitwie wstawienniczej wiem więcej, niż ci się wydaje.
Tak samo jak o wsparciu posługi Egzorcysty.
To służba, a nie kariera.

Nie zmieniaj tematu. Proszę o namiary w której kurii znajdę informacje o Tobie.
Mną się nie zajmuj. Mną się Bóg zajmuje i mój opiekun duchowy.

Przeczysz Ewangelii. Czy Jezus z krzyża na siłę chciał nawrócić Łotra? Nie. Łotr musiałby być gotowy na nawrócenie. Jezus spokojnie umarł, za niego również, prosząc swego Ojca by odpuścił swoim winowajcom.


Cz gru 06, 2012 17:34
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz maja 24, 2007 16:10
Posty: 530
Post Re: Wzajemne uwagi - nie tylko do moderacji.
"Jak BÓG Dopuści spotkam się z Tobą. :)"
mam nadzieję, że się spotkamy.
Wtedy chętnie posłużę modlitwą w trakcie Twojego egzorcyzmu.

Do zobaczenia zatem! :)

Już sama obsesyjna troska o anonimowość - przy tak publicznym opowiadaniu o swojej posłudze, wręcz chwaleniu się nią, oraz przy tak nachalnym traktowaniu nawrócenia człowieka - świadczy o tym, że nie jesteś tym, za kogo się podajesz.
Inaczej - wierzysz, że nim jesteś...


Cz gru 06, 2012 17:40
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz maja 24, 2007 16:10
Posty: 530
Post Re: Wzajemne uwagi - nie tylko do moderacji.
14 września 2000 roku Kongregacja Nauki Wiary wydała na ten temat specjalny dokument: „Instrukcję na temat modlitwy w celu osiągnięcia uzdrowienia od Boga”.

Czytałeś? Przydałoby ci się do niej zaglądnąć.
Nie ma czegoś takiego jak chronienie.
Masz prawo wglądu i kontaktu z każdym egzorcystą w Polsce.
Uważasz się za kogoś lepszego od nich?


Cz gru 06, 2012 18:04
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz maja 24, 2007 16:10
Posty: 530
Post Re: Wzajemne uwagi - nie tylko do moderacji.
frater, prawda jest taka, że każda osoba może - ma prawo, powinna a wręcz ma obowiązek - zweryfikować, czy osoba podająca się za charyzmatyka, człowieka pełniącego służbę modlitwy wstawienniczej - jest człowiekiem delegowanym do tej funkcji przez Urząd Kościoła.

Mam obowiązek - bo mogę skorzystać z takiej pomocy wyłącznie wtedy, gdy wiem, że za posługą danej Osoby stoi cały Kościół Święty. Tak, jak księża Egzorcyści, których w swej posłudze wspiera cały Kościół Święty. Tym się różnią od wróżbów i innych tego typu "sług" - Egzorcyści mają za sobą wsparcie całego Kościoła.
I choćby z tego jednego względu, mam obowiązek wiedzieć, czy Osoba proponująca mi służbę modlitwą wstawienniczą oraz zwracająca się do mnie w ten sposób działa z mocy i urzędu Kościoła którego jestem członkiem.

Użytkownik FRATER powinien być zweryfikowany, ponieważ deklaruje się do posługi w Kościele Katolickim.
Jeżeli nie podda się weryfikacji powinien zaprzestać pisania postów uznając się za taką osobę, mogąc wyrządzić wiele zła i krzywdy.
O co wnoszę do moderacji i Administratora forum.


Cz gru 06, 2012 18:28
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - nie tylko do moderacji.
Cytuj:
Użytkownik FRATER powinien być zweryfikowany, ponieważ deklaruje się do posługi w Kościele Katolickim.
Jeżeli nie podda się weryfikacji powinien zaprzestać pisania postów uznając się za taką osobę, mogąc wyrządzić wiele zła i krzywdy.
O co wnoszę do moderacji i Administratora forum.



Nic z tego. Takie próby były już poczynione i nie dały rezultatu

viewtopic.php?f=18&t=5872

...a frater nadal bezkarnie podszywa sie pod jakiegoś charyzmatyka-egzorcyste i ostrzeżenia dostaje nie za to za co powinien.


Cz gru 06, 2012 18:42

Dołączył(a): Cz maja 24, 2007 16:10
Posty: 530
Post Re: Wzajemne uwagi - nie tylko do moderacji.
humalog, wiem, czytałam ten post.
Próbuję dać jedynie do zrozumienia Administratorowi forum, że podawanie się za Osobę służącą taką pomocą, nie powinno mieć miejsca w przypadku braku weryfikacji, ponieważ może to wyrządzić ogromnie dużo złego.
Dlatego napisałam: jeżeli nie podda się weryfikacji...


Cz gru 06, 2012 19:01
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - nie tylko do moderacji.
@szuba, weryfikacja użytkownika frater, jako wykonującego rzekomą posługę przy KK, nie powiodła się.
W związku z tym proszę o zgłaszanie nam takich postów, w których twierdzi że wykonuje swoją posługę z ramienia Kościoła.


Cz gru 06, 2012 19:15

Dołączył(a): Cz maja 24, 2007 16:10
Posty: 530
Post Re: Wzajemne uwagi - nie tylko do moderacji.
Mariel, użytkownik ten pisze swoje posty w taki sposób, że każdy, kto jest na tym forum krótko - a potrzebuje pomocy - nie daj Bóg uwierzy (!) że pełni on posługę w Kościele Katolickim.

Zwłaszcza, że w postach wymienia, że jego posługa podlega m.in. Kardynałom, Duchowieństwu. (Kilka postów wyżej!) i jego posługę akceptują (a personalia chronią) Zakony, u których służy. (Również napisał tak kilka wcześniejszych postów temu.)
Taki użytkownik nie powinien mieć możliwości wypowiadania się na forum, lub w jego podpisie powinno być dużymi, czerwonymi literami napisane, że nie jest to człowiek, który działa z ramienia KK.


Cz gru 06, 2012 19:25
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - nie tylko do moderacji.
Szuba, spokojnie. Dopiero weszłam na forum :)
@frater, zostałeś poproszony poprzez PW, o zaprzestanie powoływania się na swoją poslugę, ze względów o których stoi wyżej.
Bardzo Cię proszę, tym razem publicznie, o zaprzestanie tych praktyk.


Cz gru 06, 2012 19:30
zbanowana na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 15, 2007 21:52
Posty: 2219
Lokalizacja: GG 304230
Post Re: Wzajemne uwagi - nie tylko do moderacji.
p2 do Moderatorów

Przypominam, że osoby nakierowujące na moje personalia są tylko do Ich wiadomości. Natomiast Duchownych można delikatnie nakierować na daną Kurię Diecezjalną, czy Zakonną.

Muszą być zweryfikowani, że są osobami Duchownymi i tylko i wyłącznie tą drogą mogą dostać informacje o mojej Posłudze naturalnie niech nie liczą, że dostaną moje personalia z Kurii tylko zapewnienie, że frater istnieje naprawdę.

Jeżeli jakiś Duchowny nie dostanie zezwolenia swoich Przełożonych proszę Ich o niedrążenie tematu, a skupienie się na własnej Kapłańskiej Posłudze.

By rozwiać natomiast niespokojne myśli podaję co można zweryfikować, że Posługa Charyzmatyczna jest pod pewnymi warunkami także wbrew Woli - czy osoby, czy społeczności. Czym innym jest Posługa Egzorcysty - Charyzmatyka, a czym innym Charyzmatyka.

A Posługa Miejsca ... dotyczy także innego wymiaru świata wirtualnego , i jest tak samo skuteczna.

@ Droga Mariel

Modlitwą Wtawienniczą moze się Modlić każdy Katolik bez wyjątku i każdy jest na czynnej służbie BOGA jeżeli żyje w Stanie Łaski Uświęcającej.


Ostatnio edytowano Cz gru 06, 2012 19:59 przez frater, łącznie edytowano 1 raz



Cz gru 06, 2012 19:34
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - nie tylko do moderacji.
Cytuj:
Przypominam, że osoby nakierowujące na moje personalia są tylko do Ich wiadomości. Natomiast Duchownych można delikatnie nakierować na daną Kurię.


Przypominam, ze na forum wiara obowiązuje język polski...a to powyżej to jakieś niezbyt zrozumiałe narzecze.
Demony może kumaja o co biega, ale ludzie nie czają.

Cytuj:
że frater istnieje naprawdę.



To nie podlega weryfikacji. Gdyby nie istniał to by nie pisał. Jak na razie to nie słyszałem o elektronicznym urządzeniu "posługującym" charyzmatami w Kosciele. Watykan niczego takiego nie ogłosił.

Cytuj:
Jeżeli jakiś Duchowny nie dostanie zezwolenia swoich zwierzchników proszę Ich o niedrążenie tematu, a skupienie się na własnej Kapłańskiej Posłudze.


Dobrze, ze to wytłuściłeś. To po prostu mistrzostwo świata :D
Gdyby to przetłumaczyc na język ludów pospolitych brzmiałoby krócej, ale mniej zawile.

Mniej wiecej tak (wersja dziecięca):
"Nos w sos, a palec w smalec"
W wersji dorosłej co innego sie w inne miejsce wsadza, ale ze względu na dzieci szczegółów nie podam.

W jezyku migowo-salonowym brzmi (a raczej uwidacznia się ) to wyraźiściej i sążniściej.
Starsza wersja tzw "dwuręczno-łokciowa", a nowsza tzw "paleczno-środkowa" jest chyba wszystkim znana i prezentować jej nie potrzebuję.

:brawo: dla fratera :)


Cz gru 06, 2012 19:58
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 492  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL