Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 18, 2024 13:25



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 383, 384, 385, 386, 387, 388, 389 ... 492  Następna strona
 Wzajemne uwagi - między użytkownikami 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Quinque napisał(a):
chwat napisał(a):
Nie bardzo widzę niejasność. Możesz wskazać niejasne miejsce? Zło? Wysiłek? Piekło?

No bo mowa była o pochodzeniu zła(skoro Bóg jest tylko dobry). Twój post nie jest na temat. A jeżeli jest to wyjaśnij o co ci chodziło, bo nie rozumiem

Aby wyznawać dobro, trzeba coś ofiarować innym, bezinteresownie. Jeśli ktoś nie chce niczego ofiarowywać czyli służyć, ale chce działać we własnym interesie, to niszczy to co istnieje. I już masz zło.

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


Pn sie 06, 2018 22:30
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
chwat napisał(a):
Jak dla mnie Marek nie wyróżniał się bardziej niż inni dyskutanci, no chyba że kierunkiem politycznych sympatii, dlatego ostrzeżenia dla niego i brak ostów dla innych, to zwykłe przegięcie pały.

Inni też oponentów mianują stadem wilków, a pogardę uzasadniają nie jesteś godna....
Może trochę więcej obiektywizmu, to mniej będziesz miał uwag do moderacji.


Wt sie 07, 2018 8:12
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
zefciu napisał(a):
Kael napisał(a):
Zle rozumiesz. Moich odpowiedzi tez nie rozumiesz, niestety.
No tak. Szmacie przecież nie trzeba tłumaczyć, co źle rozumie i czemu źle rozumie. Wystarczy powiedzieć „źle rozumiesz” i kazać ryj zamknąć.

Naprawde zefciu, o takie kompleksy ciebie nie podejrzewalam. Ale jesli ty sam uwazasz sie za szmate, to moge tylko powiedziec, ze nie masz racji.


Cz sie 30, 2018 12:22
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Kael napisał(a):
Naprawde zefciu, o takie kompleksy ciebie nie podejrzewalam.
Jakie kompleksy? Uzasadniłem merytorycznie, dlaczego Twoje zachowanie względem mnie jest pogardliwe. Tak, owszem – czyniłem to prowokacyjnie. Liczyłem, że widząc takie słowa zmienisz postępowanie. Ty jednak kontynuujesz, więc okazuje się, że rzeczywiście masz o mnie takie zdanie :(
Cytuj:
moge tylko powiedziec, ze nie masz racji
To jeszcze niech Twoje zachowanie odzwierciedla to, co mówisz.


Cz sie 30, 2018 13:10
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
@zefciu
Przesadzasz.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Cz sie 30, 2018 16:02
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Małgosiaa napisał(a):
@zefciu
Przesadzasz.
Ja przesadzam? Podejrzewałem, że Kael po prostu „myśli uciekły”. Chciała odpowiedzieć na moje pytanie, ale jakoś jej tok rozumowania powędrował gdzieś indziej. Ale nie – ona nie poprawiła się, odpowiedzi na pytanie nie udzieliła. No więc co mam myśleć?


Pt sie 31, 2018 6:45
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
zefciu napisał(a):
No więc co mam myśleć?

Wrzuć na luz, bo dostaniesz wrzodów żołądka ;)

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt sie 31, 2018 6:54
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Małgosiaa napisał(a):
Wrzuć na luz, bo dostaniesz wrzodów żołądka ;)
Ale ja jestem wyluzowany. Trochę mi przykro, że coś takiego przychodzi z tak nieoczekiwanej strony. Nie wiem też, czym sobie na takie traktowanie zasłużyłem. Nie jest to Kael pierwszą i pewnie nie będzie ostatnią osobą okazującą mi w Internecie otwartą pogardę. Zatem nie budzi to we mnie aż tak silnych emocji, żeby moje H. pylori na tym skorzystały.


Pt sie 31, 2018 7:22
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Uważam, że Twoje wnioski dotyczące stosunku Kael do Ciebie są błędne, dlatego nie widzę owego wyluzowania. Nawet, gdyby były właściwe, a byłbyś wyluzowany, po prostu zareagowałbyś przed monitorem "phi" zamiast roztrząsać na forum.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt sie 31, 2018 16:04
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
zefciu napisał(a):
nolda napisał(a):
Teraz fizycy mówią, że jeśli za pomocą analizy dojdziemy do samej podstawy, wówczas materia zostanie sprowadzona do trzech: elektronu, neutronu i protonu.
Oczywiście łżesz. Fizycy niczego takiego nie mówią. I przecież świadoma jesteś, że to łgarstwo zostanie Ci wytknięte. Ale łżesz i tak. To jest niepojęta dla mnie tragedia.

Zewfciu, dla ciebie jest praktycznie wszystko niepojęte, mimo to nie nazwałbym tego tragedią. Masz problem z sobą i nie potrafisz z nim się uporać, nie rozwiążesz go na tym forum, a wręcz możesz go pogłębić. Może rozważyłbyś spotkanie z psychologiem, to nie jest wstyd. W dzisiejszych czasach wiele osób korzysta z ich pomocy.


Śr wrz 05, 2018 20:38
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Jeśli kiedyś uznam, że mam problemy, których nie potrafię sam rozwiązać, to zgłoszę się do specjalisty. Natomiast na pewno w żadnym przypadku nie będę korzystać z porad psychologicznych osób, które piszą w internecie oczywiste łgarstwa np. o tym, że fizycy mówią coś, czego wcale nie mówią.


Śr wrz 05, 2018 21:16
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Tak, masz rację, to wina świstaka i jego papierków.


Śr wrz 05, 2018 21:39
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
nolda napisał(a):
Tak, masz rację, to wina świstaka i jego papierków.
Co bredzisz? Wina jest Twoja. To Ty dobrze wiedząc, że nigdy żaden fizyk nie powiedział, iż „jeśli za pomocą analizy dojdziemy do samej podstawy, wówczas materia zostanie sprowadzona do trzech: elektronu, neutronu i protonu” napisałeś
Cytuj:
Teraz fizycy mówią, że jeśli za pomocą analizy dojdziemy do samej podstawy, wówczas materia zostanie sprowadzona do trzech: elektronu, neutronu i protonu.

Napisałeś tak z własnej woli, świadomy, że łżesz, nie wiadomo na co licząc. Moje problemy psychiczne, czy świstaki nie mają tutaj nic do rzeczy.


Śr wrz 05, 2018 21:43
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Zefciu, poczytaj powyższe posty, wszyscy chcą ci pomóc, uwierz w to, nie masz tu wrogów.


Śr wrz 05, 2018 22:04
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
nolda: jest prosty sposob: podaj linki do tych wypowiedzi fizykow. To wykaze od razu, ze piszesz prawde, zefciowi nieznana.


Cz wrz 06, 2018 6:12
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 383, 384, 385, 386, 387, 388, 389 ... 492  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL