Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 5:37



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 492  Następna strona
 Wzajemne uwagi - między użytkownikami 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 0:41
Posty: 4100
Post Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Zobaczymy czy temat się sprawdzi :)
Mam nadzieję, że obejdzie się bez wzajemnego obrażania.
Chociaż nie jestem do końca przekonana....

_________________
Mądremu tłumaczyć nie trzeba, głupi i tak nie zrozumie.


N paź 07, 2012 0:17
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - nie tylko do moderacji.
jako , że teraz dopiero zauważyłem to wklejam tu trup

Dołączył(a): Pn cze 18, 2012 19:41
Posty: 161

Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
(humalog
Cytuj:
Otóz "trup" to nick pewnego usera, który wypowiedzi moje i alus nazwał "pustymi"
Skoro nasze sa puste to jego sa pełne.)

Dokładnie tak ,
(alus
Cytuj:
Może i pustota (diagnoza trupa) nie pozwala mi zrozumieć,)

Dzięki za przyznanie mi racji , czyli nikogo nie uraziłem . A co to jest rzep - przyczepic sie jak rzep - daje do myślenia .

Dlatego co w moderacji to usunąć - lub jak kto woli . :tancze:


N paź 07, 2012 12:57
Post Re: Wzajemne uwagi - nie tylko do moderacji.
trup napisał(a):
jako , że teraz dopiero zauważyłem to wklejam tu trup

Dołączył(a): Pn cze 18, 2012 19:41
Posty: 161

Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
(humalog
Cytuj:
Otóz "trup" to nick pewnego usera, który wypowiedzi moje i alus nazwał "pustymi"
Skoro nasze sa puste to jego sa pełne.)

Dokładnie tak ,
(alus
Cytuj:
Może i pustota (diagnoza trupa) nie pozwala mi zrozumieć,)

Dzięki za przyznanie mi racji , czyli nikogo nie uraziłem . A co to jest rzep - przyczepic sie jak rzep - daje do myślenia .

Dlatego co w moderacji to usunąć - lub jak kto woli . :tancze:

Baaardzo wybiórcze cytowanie :-) .....a gdzie moja odpowiedź w kwestii przyznania Ci racji?


N paź 07, 2012 12:59
Post Re: Wzajemne uwagi - nie tylko do moderacji.
Przeczytaj mi mamo - poczytaj ze zrozumieniem to ujrzysz . Słowo pisane ma to do siebie , że można je zacytować , ze szkodą lub nie - dla siebie .Chociaż do psa cię nie przyrównam jak zrobił to humalog w stosunku do osób oddajacych sie modlitwie lub miłości Boga . Gość ma tupet , albo jak rycerz zakuty ł......b . :piwko:


N paź 07, 2012 13:11
Post Re: Wzajemne uwagi - nie tylko do moderacji.
Cytuj:
Chociaż do psa cię nie przyrównam jak zrobił to humalog w stosunku do osób oddajacych sie modlitwie lub miłości Boga . Gość ma tupet , albo jak rycerz zakuty ł......b .


Pozwól, ze zacytuje:
"Przeczytaj mi mamo"....a najlepiej wytłumacz, bo nie jestem w stanie samodzielnie zrozumieć tego porównania.


N paź 07, 2012 13:39
Post Re: Wzajemne uwagi - nie tylko do moderacji.
humalog
Cytuj:
Ja tylko dodam, że Bóg kocha Swoje stworzenia i mógłby bez problemów bez nich istnieć, ale ze wzgledu na Miłośc lubi gdy one z Nim rozmawiają.

Może to głupi przykład i nie bierz go dosłownie ale....

Mam psa, który łasi sie do mnie, macha ogonem, cieszy sie gdy mnie widzi....mógłbym sie bez tego (jak i w ogóle bez psa) całkowicie obejść, ale ciesza mnie jego reakcje i lubie go

Taki tekst napisałeś , głupi po prostu i sam to przyznaleś .Dlatego napisałem ,że masz tupet - jednak aż tak cie nie oceniam i użyłem porównania do rycerza z zakutym łbem .
humalog
Cytuj:
a najlepiej wytłumacz, bo nie jestem w stanie samodzielnie zrozumieć tego porównania
- myślę , że wszystko jasne . :ziew:


N paź 07, 2012 14:11
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8669
Post Re: Wzajemne uwagi - nie tylko do moderacji.
Oj, trupie... teraz to już zrobiłeś prawdziwy tajfun w szklance wody :) Podkreślenie metaforyczności porównania jest tutaj wystarczające, aby przeciętny człowiek nie miał powodu poczuć się urażonym. Jeśli już, to raczej z jakichś szczególnych powodów. Ty sam nad wyraz delikatny wczoraj i dziś nie byłeś :)

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


N paź 07, 2012 14:30
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - nie tylko do moderacji.
Wiem - zła pogoda , praca nawet dzisiaj .Jednak porównanie bezsensowne i głupie .A że rzep to się i czepia . :okulary:


N paź 07, 2012 14:37
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8669
Post Re: Wzajemne uwagi - nie tylko do moderacji.
Masz lub miałeś kiedyś psa?

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


N paź 07, 2012 14:40
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - nie tylko do moderacji.
Cytuj:
Ja tylko dodam, że Bóg kocha Swoje stworzenia i mógłby bez problemów bez nich istnieć, ale ze wzgledu na Miłośc lubi gdy one z Nim rozmawiają.

i dalej
Cytuj:
Mam psa, który łasi sie do mnie, macha ogonem, cieszy sie gdy mnie widzi....mógłbym sie bez tego (jak i w ogóle bez psa) całkowicie obejść, ale ciesza mnie jego reakcje i lubie go

jeżeli zestawisz te dwa cytaty , to one chociażby z tym rozmawianiem nie maja nic wspolnego .Nie idzie jednak o to , lecz o porównanie człowieka do bezrozumnego zwierzęcia , które patrzy wiernie swojemu panu w oczy i czeka na jakiś rzucony kąsek . Tak nie jest z miłością Boga do człowieka i człowieka do Boga . Dlatego szukanie wspólnych idei jest nieporozumieniem .Już w samym założeniu - człowiek istota rozumna z wolnej woli wybierająca Boga lub Boga odrzucająca i Bóg szanujący wolną wolę człowieka .Miłość Boga do człowieka to nie przywiązanie psa do człowieka czy odwrotnie .To z gruntu jest zafałszowaniem pojęć . :)


N paź 07, 2012 15:10
Post Re: Wzajemne uwagi - nie tylko do moderacji.
Wysnuj dalej idące wnioski....nie czekaj.
Popros moderacje o ostrzeżenie lub nawet bana.....przecież chamsko przyrównałem człowieka do psa.

Niektórych chęc zemsty zaslepiła do tego stopnia, ze przestali sie posługiwać rozsądkiem...


N paź 07, 2012 15:16
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8669
Post Re: Wzajemne uwagi - nie tylko do moderacji.
To jest dokładnie to samo, co wszystko w Biblii na temat istoty Boga - uproszczenie.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


N paź 07, 2012 15:23
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - nie tylko do moderacji.
Człowieku nie irytuj się - zastanawiam się tylko jak można było zbanować homo_homini_canis_est , a zostawić takie wypowiedzi jak twoje . Jeden sięgał i szukał a drugi ślizga się . :zdrowie:


N paź 07, 2012 15:29
Post Re: Wzajemne uwagi - nie tylko do moderacji.
Cytuj:
Jeden sięgał i szukał a drugi ślizga się .


Wiesz co?......albo nic :)

Homo "siegał i szukał".....nieźle mnie rozbawiłeś :D

Wiesz....cos mi sie wydaje, ze ślizgamy sie na tej samej slizgawce.....tylko ty masz nienaostrzone łyżwy.


N paź 07, 2012 15:34
Post Re: Wzajemne uwagi - nie tylko do moderacji.
Kolejny watek w którym chrześcijanie spieraja sie miedzy soba i wbijaja szpile sobie nawzajem.

Dobrze, ze została mi jeszcze paczka chipsów z wczorajszego wieczora, to wrzuce sobie do miski i podjadając poczytam sobie. :)

Niezły tu ubaw. Lepsze to niz wszelkie kabaretony.


N paź 07, 2012 16:08
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 492  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL