Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt kwi 23, 2024 20:26



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 396, 397, 398, 399, 400, 401, 402 ... 492  Następna strona
 Wzajemne uwagi - między użytkownikami 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 03, 2015 12:30
Posty: 2003
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Kozioł napisał(a):
Przeciwko wypaczeniu wiary.

Zatem Twoje intencje nie były czytelne dla innych(w tym dla mnie), bo odnosiło się wrażenie, że owo wypaczenie dotyczyło czegoś innego i koncentrowało się na innych aspektach sprawy, w efekcie skończyło się na ostrzeżeniu, którego można było uniknąć.

Kozioł napisał(a):
W czystość intencji @Małgosiaa wątpię.

Gdy ktoś zostaje modem, ustawowo staje się podejrzanym, mającym sporo na sumieniu. Nihil novi sub sole ;)

_________________
Otóż nic nie znaczy ten, który sieje, ani ten, który podlewa, tylko Ten, który daje wzrost - Bóg. 1 Kor 3, 7


Cz cze 13, 2019 18:21
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 31, 2018 23:46
Posty: 1795
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Mrs_Hadley napisał(a):
Kozioł napisał(a):
W czystość intencji @Małgosiaa wątpię.

Gdy ktoś zostaje modem, ustawowo staje się podejrzanym, mającym sporo na sumieniu. Nihil novi sub sole ;)
Zdaje sobie z tego sprawę (5 lat moderacji). Jednak co do np. ciebie, czy @Soul33 z zasady takich podejrzeń/zastrzeżeń nie mam.
I tym zakończę temat.

_________________
Metodyści
Polska Rada Ekumeniczna


Cz cze 13, 2019 21:46
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 31, 2018 23:46
Posty: 1795
Post Re: prawosławie - kilka pytań
To małe podsumowanie.
Zaczęłaś "rozmowę" od wycieczki osobistej i dalej tak pełna "miłości" ją prowadziłaś. Wmawiałaś mi nienawiść (tak na marginesie: od dawna mamy w Poznaniu innego pastora) . Wypowiedziałaś się o protestantyzmie jako o wierze w UFO ale zastrzegłas, że nie wolno mi odpowiedzieć, bo i tak wytniesz (i to wg ciebie jest super w porządku: móc to chcieć!). Porozrzucałaś posty po różnych watkach ale za uwagę, że je pogubiłaś grozisz ostrzeżeniem. Jak sie okazało, że miałem racje, to wszystko wyszlo tak "dziwnym trafem" (nie, nie to nie ty, to "dziwny traf"), a ja ponoć chamem jestem.
Wspaniała, bezstronna, kochająca ludzi @Małgosiaa.

W tym tygodniu jeszcze nikt mnie nie zdenerwował. Jesteś pierwsza i ostatnia, bo ide spać. Brawo Ty!
EOT

_________________
Metodyści
Polska Rada Ekumeniczna


Pn cze 17, 2019 0:15
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Kozioł napisał(a):
To małe podsumowanie.

Pal sześć, że wkleiłeś usunięty post. Odpowiem.
Kozioł napisał(a):
Zaczęłaś "rozmowę" od wycieczki osobistej i dalej tak pełna "miłości" ją prowadziłaś.

Twoje zdanie. Mam inne.
Kozioł napisał(a):
(tak na marginesie: od dawna mamy w Poznaniu innego pastora)

Z pewnością nie od dawna, bo w 2017 r, we wrześniu był jeszcze ten sam proboszcz. Z tego, co widzę, to ks. Ostryk odszedł w lutym tego roku.
Kozioł napisał(a):
Wypowiedziałaś się o protestantyzmie jako o wierze w UFO

Kłamiesz. Powiedziałam:
Cytuj:
Można wierzyć w UFO, bo się wyczytało w Biblii, że istnieje, a i tak jest się jednością.

viewtopic.php?f=7&t=7619&p=1037990&hilit=wierzy%C4%87+w+UFO#p1037990
co oznacza, że każdy może sobie wyczytać w Biblii, co tylko mu na myśl przyjdzie.
Kozioł napisał(a):
Porozrzucałaś posty po różnych watkach ale za uwagę, że je pogubiłaś grozisz ostrzeżeniem.

Zwykła pomyłka. Ktoś życzliwy, a nie odpowiednio nastawiony, zwróciłby uwagę w kulturalny sposób, a nie złośliwie, awanturując się:
Kozioł napisał(a):
Małgosiaa napisał(a):
Posty dotyczące prawosławia przeniesiono: viewtopic.php?p=1037974#p1037974

Ktos prosił? To może zrobisz to porządnie, w całości. zaczynajac od twojej osobistej wycieczki.
[ciach... przeniesiono do wątku o prawosławiu viewtopic.php?p=1037986#p1037986 M.]

viewtopic.php?p=1037982#p1037982
Cytuj:
Jeżeli "posprzatałaś", to zrób to jak nalezy: od twojego pierwszego postu, nie od srodka. niezły bałagan zrobiłas.
viewtopic.php?p=1037987#p1037987
Kozioł napisał(a):
Jak sie okazało, że miałem racje, to wszystko wyszlo tak "dziwnym trafem" (nie, nie to nie ty, to "dziwny traf"), a ja ponoć chamem jestem.

Nadal złośliwości i kolejne kłamstwo. Nie nazwałam Ciebie chamem, a zarzuciłam chamskie zachowanie.
Co do źle przeniesionych postów: nie mówiłam, że to nie ja, bo dziwny traf znaczy: "nie wiem jak to się stało, że znalazły się w innym wątku".
Kozioł napisał(a):
Wspaniała, bezstronna, kochająca ludzi @Małgosiaa.

A to już nie jest wycieczka osobista...
Kozioł napisał(a):
W tym tygodniu jeszcze nikt mnie nie zdenerwował. Jesteś pierwsza i ostatnia, bo ide spać. Brawo Ty!
EOT

Skoro prawda tak boli i boli to, że nie udało się wcisnąć kitu co do faktu przyjecia Komunii św. w innej Cerkwi i automatycznie przejścia pod jurysdykcję inne autokefalii, to może czas na urlop.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn cze 17, 2019 5:49
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 31, 2018 23:46
Posty: 1795
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Małgosiaa napisał(a):
Kozioł napisał(a):
To małe podsumowanie.

Pal sześć, że wkleiłeś usunięty post. Odpowiem.
Usuwasz posty tak bez sladu, informacji? Dobrze, ze choc tu sie przyznajesz.
Małgosiaa napisał(a):
Kozioł napisał(a):
Zaczęłaś "rozmowę" od wycieczki osobistej i dalej tak pełna "miłości" ją prowadziłaś.

Twoje zdanie. Mam inne.
Czyli gdy teraz napisze, że idiotke z siebie zrobiłas, to nie jest wycieczka osobista? A zaczęcie dyskusji od zdania "Bzdury do potęgi. No, ale @Kozioł to ekspert w każdym wyznaniu :D." nie jest jawną wroga zaczepką?

Małgosiaa napisał(a):
Kozioł napisał(a):
(tak na marginesie: od dawna mamy w Poznaniu innego pastora)

Z pewnością nie od dawna, bo w 2017 r, we wrześniu był jeszcze ten sam proboszcz. Z tego, co widzę, to ks. Ostryk odszedł w lutym tego roku.
Sama widzisz. Informacji nie masz, a chcesz byc ekspertem .
"Zapomniałas" oczywiście o fragmencie, ze jestem wrogiem KK, bo się z tobą nie zgadzam (taki jest mniej więcej wydżwięk wmawiania mi wrogosci do wszystkich katolików)
Małgosiaa napisał(a):
Kozioł napisał(a):
Wypowiedziałaś się o protestantyzmie jako o wierze w UFO

Kłamiesz. Powiedziałam:
Cytuj:
Można wierzyć w UFO, bo się wyczytało w Biblii, że istnieje, a i tak jest się jednością.

viewtopic.php?f=7&t=7619&p=1037990&hilit=wierzy%C4%87+w+UFO#p1037990
co oznacza, że każdy może sobie wyczytać w Biblii, co tylko mu na myśl przyjdzie.
Napisałaś o wierze w UFO w kontekście protestantyzmu i sola scriptura.

Cytuj:
Kozioł napisał(a):
Porozrzucałaś posty po różnych watkach ale za uwagę, że je pogubiłaś grozisz ostrzeżeniem.

Zwykła pomyłka. Ktoś życzliwy, a nie odpowiednio nastawiony, zwróciłby uwagę w kulturalny sposób, a nie złośliwie

Dlaczego mam byc życzliwy dla kogoś otwarcie wrogiego? Co ty sama zrobiłas? Zamiast sprawdzić, to groziłaś.
Ale hipokrytka z ciebie: żądasz życzliwości, a u ciebie jej ani krztyny.

Cytuj:
Nadal złośliwości i kolejne kłamstwo. Nie nazwałam Ciebie chamem, a zarzuciłam chamskie zachowanie.
Tak, potrafię być złośliwy tak samo jak ty. I skąd ta skrucha, że nagle piszesz "Ciebie" z dużej litery?

Cytuj:
Kozioł napisał(a):
Wspaniała, bezstronna, kochająca ludzi @Małgosiaa.

A to już nie jest wycieczka osobista...
Kto mieczem wojuje ...
Cytuj:
Skoro prawda tak boli i boli to, że nie udało się wcisnąć kitu co do faktu przyjecia Komunii św. w innej Cerkwi i automatycznie przejścia pod jurysdykcję inne autokefalii, to może czas na urlop.
A @zefciu napisał: "Wychodzi na to, że byłem jakiś czas członkiem ROCOR"
Ale ekspertka @Małgosiaa z założenia wie lepiej

_________________
Metodyści
Polska Rada Ekumeniczna


Wt cze 18, 2019 0:10
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 31, 2018 23:46
Posty: 1795
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Widzę, że moje krótkie podsumowanie także przeniosłaś bez żadnej informacji.

_________________
Metodyści
Polska Rada Ekumeniczna


Wt cze 18, 2019 0:28
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
A miał być EOT :D
Kozioł napisał(a):
Usuwasz posty tak bez sladu, informacji? Dobrze, ze choc tu sie przyznajesz.

Nie mam obowiązku informowania o usunięciu. Zapoznaj się z regulaminem.
Kozioł napisał(a):
Czyli gdy teraz napisze, że idiotke z siebie zrobiłas, to nie jest wycieczka osobista? A zaczęcie dyskusji od zdania "Bzdury do potęgi. No, ale @Kozioł to ekspert w każdym wyznaniu ." nie jest jawną wroga zaczepką?

Nie, nie jest. Jest stwierdzeniem faktu, że wszystko wiesz lepiej. Wiesz lepiej jak wierzą katolicy, a teraz prawosławni.
Kozioł napisał(a):
Sama widzisz. Informacji nie masz, a chcesz byc ekspertem .

Co widzę? Widzę, że Twoje "od dawna" to bzdura. A na marginesie: może jeszcze zdążę poznać i nowego proboszcza.
Kozioł napisał(a):
Napisałaś o wierze w UFO w kontekście protestantyzmu i sola scriptura.

Napisałam w kontekście dowolności interpretacji Biblii i dobrze o tym wiesz, że nie stwierdziłam iż ktokolwiek z protestantów wyczytał tam o UFO.
Kozioł napisał(a):
Dlaczego mam byc życzliwy dla kogoś otwarcie wrogiego? Co ty sama zrobiłas? Zamiast sprawdzić, to groziłaś.
Ale hipokrytka z ciebie: żądasz życzliwości, a u ciebie jej ani krztyny.

Ciekawa jestem tych złośliwości z mojej strony. Złośliwa osoba nie zwróciłaby uwagi na obrażanie protestantów, a cieszyłaby się, że ktoś się na to odważył.
Kozioł napisał(a):
Tak, potrafię być złośliwy tak samo jak ty. I skąd ta skrucha, że nagle piszesz "Ciebie" z dużej litery?
Kolejne kłamstwo sugerujące, że do tej pory pisałam małą literą (pisze się mala lub wielką literą, a nie z małej i dużej litery :P).
Kozioł napisał(a):
A @zefciu napisał: "Wychodzi na to, że byłem jakiś czas członkiem ROCOR"
Ale ekspertka @Małgosiaa z założenia wie lepiej

2zefxciu nie potwierdził Twojej tezy, bo gdyby tak było, napisałby otwarcie, że "przez pewien czas byłem członkiem...", a nie "wychodzi na to...". Owo "wychodzi na to" świadczy o jego niepewności co do owego faktu.
Kozioł napisał(a):
Widzę, że moje krótkie podsumowanie także przeniosłaś bez żadnej informacji.

Nie musiałam (regulamin nie nakłada takiego obowiązku). Zresztą udzielasz się w tym wątku, więc byłam pewna, że zauważysz.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt cze 18, 2019 5:58
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 31, 2018 23:46
Posty: 1795
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Małgosiaa napisał(a):
A miał być EOT :D
Kozioł napisał(a):
Usuwasz posty tak bez sladu, informacji? Dobrze, ze choc tu sie przyznajesz.

Nie mam obowiązku informowania o usunięciu. Zapoznaj się z regulaminem.

Obowiązku nie ma, dobre zwyczaje są. Do dobrego zwyczaju należy informować, ze post usunięto, a szczególnie gdy się samemu w dyskusji uczestniczy. Podawanie przyczyny też należy do dobrych obyczajów.
Do dobrych obyczajów moderatorów jest informowanie gdzie post został przeniesiony.
Myślałem, że znasz takie podstawy.

Reszta twojej wypowiedzi to ciąg dalszy trollingu.

_________________
Metodyści
Polska Rada Ekumeniczna


Wt cze 18, 2019 9:15
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 13:57
Posty: 942
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
SweetChild o ostrzeżeniu dla akruka napisał(a):
dostał ostrzeżenie za nic :(


Też tak uważam. Czy można się w ogóle poczuć obrażonym za, uwaga przykład, nazwanie jakiejś grupy ludzi krewnymi i znajomymi królika? Można, oczywiście, że można. Ja np. powiem Wam, że czuję się urażona, gdy sprzedawca proponuje mi zakup butów argumentując, że świetnie się sprzedają. No, przepraszam bardzo, czy ja wyglądam na taką, która by chciała wyglądać jak pół ulicy w Ciechocinku? Chwała Panu, że nie mogę mu nałożyć jakichś sankcji.
Moderacja może sobie prowadzić forum, jak uważa za stosowne, wiadomo. Ja zresztą nie piszę przeciwko nikomu, tylko raczej w geście solidarności z dawnym dyskutantem, żeby sobie nie myślał, że nikt jego punktu widzenia na tym forum nie podziela.

_________________
Tylko Bogu chwała


So lip 13, 2019 15:30
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 03, 2015 12:30
Posty: 2003
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
białogłowa napisał(a):
Czy można się w ogóle poczuć obrażonym za, uwaga przykład, nazwanie jakiejś grupy ludzi krewnymi i znajomymi królika? Można, oczywiście, że można.

Zgodzisz się z tym, że gdy ktoś uzna dane zachowanie za obraźliwe, to wypada przyjąć do wiadomości, że taki mógł być zewnętrzny odbiór jego zachowania, a nie iść w zaparte, że skoro JA uważam, że coś nie jest obraźliwe, to jeżeli ktokolwiek uzna inaczej, to znaczy że jest głupi, bo każdy inteligenty człowiek musi koniecznie w ten sam sposób odczytywać daną postawę i intencje autora?

Porównania do świata zwierząt, owszem są na porządku dziennym, ale słowa mają różny wydźwięk, dlatego należy kogoś poznać i mieć z kimś dobre stosunki, zanim podejmie się decyzję, by rzucić tekstem np. Ty amebo/padalcu/gnido, ponieważ w takich przypadkach istnieje tu wyraźnie większe prawdopodobieństwo negatywnego odbioru niż w przypadku króliczka, czy też użytego przez @akruka zwrotu: nie będę kopał się z koniem.

białogłowa napisał(a):
Moderacja może sobie prowadzić forum, jak uważa za stosowne, wiadomo. Ja zresztą nie piszę przeciwko nikomu, tylko raczej w geście solidarności z dawnym dyskutantem, żeby sobie nie myślał, że nikt jego punktu widzenia na tym forum nie podziela.

Gdybym cierpiała na syndrom sztokholmski, zapewne potrafiłabym wyrazić solidarność z @akrukiem, gdyby dostał osta za swoją postawę wobec mnie, ale tak nie jest i dla mnie jest niezrozumiałe, dlaczego człowiek, który swoje lata już ma, jak również interesuje się historią, zachowuje się w sposób pogardliwy nie tylko wobec mnie, ale również wobec innych.

_________________
Otóż nic nie znaczy ten, który sieje, ani ten, który podlewa, tylko Ten, który daje wzrost - Bóg. 1 Kor 3, 7


So lip 13, 2019 17:01
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 13:57
Posty: 942
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Nazwanie kogoś zwierzęciem, w konkretnej rozmowie, kiedy uprzednio świat ludzi - ogółem - porównało się do świata zwierząt, nie jest w żaden sposób obraźliwe. I przypominam, że chodzi o specyficzny cytat. To nie była absolutnie sytuacja, kiedy ktoś chce komuś wykazać prymitywizm, niższość i dlatego tak go nazywa.
"Wyobraź sobie, że wszyscy jesteśmy zwierzętami, jakie zwierzę Ci przypominam?" - nigdy się w to nie bawiłaś?
A ten przykład z koniem świetny, moderatorom też zdarza się tego powiedzenia używać. I nie uważam aby zasługiwało na ostrzeżenie ;)

Cytuj:
Gdybym cierpiała na syndrom sztokholmski, zapewne potrafiłabym wyrazić solidarność z @akrukiem, gdyby dostał osta za swoją postawę wobec mnie, ale tak nie jest i dla mnie jest niezrozumiałe, dlaczego człowiek, który swoje lata już ma, jak również interesuje się historią, zachowuje się w sposób pogardliwy nie tylko wobec mnie, ale również wobec innych.


Och, mój Boże, ale o czym mowa? Za co dostał ostrzeżenie? Za to, że nazwał kogoś zwierzęciem. O tym przecież mówimy. I owszem, zachowuje sie w sposób pogardliwy, i często chodzi francowaty, ale nie za to dostał osta.

Małgosiaa napisał(a):
Niezależnie od teorii ewolucji, której Kościół nie zaprzecza, nazywanie człowieka zwierzęciem jest obraźliwe, dlatego też - ostrzeżenie.

_________________
Tylko Bogu chwała


So lip 13, 2019 17:45
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
białogłowa napisał(a):
I przypominam, że chodzi o specyficzny cytat.

Cytaty, czy nawet parafrazy cytatów należy odpowiednio oznaczyć. Nie można z góry zakładać, że każdy czytelnik jest omnibusem. Mimo, że znam ten cytat, uważam, że odniesienie go konkretnie do M_H miało konkretny cel. Poza tym, wszystko można było odkręcić, gdyby akruk po otrzymaniu osta wyjaśnił i ewentualnie przeprosił. Nie zrobił tego. Swoim zwyczajem zaczął szydzić, no bo przecież była okazja?
I nie odszedl z powodu osta, a z tego powodu, że nie udało mu się w dalszej dyskusji wygrać.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So lip 13, 2019 18:10
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Małgosiaa napisał(a):
Mimo, że znam ten cytat, uważam, że odniesienie go konkretnie do M_H miało konkretny cel.

Tak, ale celem nie było obrażenie, a jedynie wskazanie, że niektórym wolno więcej.

Małgosiaa napisał(a):
Poza tym, wszystko można było odkręcić, gdyby akruk po otrzymaniu osta wyjaśnił i ewentualnie przeprosił.

Wyjaśnić może mógł lepiej niż to uczynił, ale przeprosić nie bardzo, bo znalazłby się w sytuacji ingi-hp.

białogłowa napisał(a):
Ja zresztą nie piszę przeciwko nikomu, (...)

Ja również, tym bardziej, że zdaję sobie sprawę, jak niewdzięczna jest fucha moderatora.


So lip 13, 2019 18:20
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 03, 2015 12:30
Posty: 2003
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
białogłowa napisał(a):
"Wyobraź sobie, że wszyscy jesteśmy zwierzętami, jakie zwierzę Ci przypominam?" - nigdy się w to nie bawiłaś?

Ale kontekst powyższego pytania jest inny, niż stwierdzenie: Wiem od dawna, że na tym forum są zwierzęta równiejsze, jak M.H.[...].
Gdyby od razu zacytował zdanie z "Folwarku" bądź napisał kursywą zwierzęta równiejsze(zwykle @akruk bywa pedantyczny i dba o takie niuanse) wydźwięk byłby inny, tu jednak kontekst nie był jednoznaczny i jego intencje mogły zostać odczytane różnie, co też się stało.
Inteligentne ad personam to jednak nadal ad personam, mod zawsze będzie tu "złym modem", który odczytując personalne przytyki narażał się będzie użytkownikom na żale i pretensje, bo tekst można było różnie zinterpretować. @Akruk nie był na tym forum świeżakiem, żeby nie znać regulaminu, wiele mu wybaczano, choć miał sporo za uszami, ale to nie znaczy, że ost jest bzdurny, bo @akruk wnosi pewien ciekawy wkład w rozwój forum, więc lepiej go nie denerwować.
Łatwiej wlepić osta świeżakowi, który trolluje w klasycznym tego słowa znaczeniu, niż komuś, kto stał się częścią forumowej społeczności i obok merytorycznych wypowiedzi, stosuje od czasu do czasu różne erystyczne chwyty, by postawić na swoim, sądząc zapewne szczerze, że służą dobru sprawy i dlatego są usprawiedliwione.

białogłowa napisał(a):
Och, mój Boże, ale o czym mowa? Za co dostał ostrzeżenie? Za to, że nazwał kogoś zwierzęciem. O tym przecież mówimy. I owszem, zachowuje sie w sposób pogardliwy, i często chodzi francowaty, ale nie za to dostał osta.

Owszem, nie za to dostał osta, ja tylko piłam do tego solidaryzowania się z jego punktem widzenia. Zresztą to dość ciekawe, że jak @akruk obraża i zachowuje się w sposób pogardliwy, to praktycznie tylko modzi reagują, bywa że ktoś zgłosi daną wypowiedź modom, dziwi jednak brak reakcji userów, którzy się z nim solidaryzują, by zwrócić mu uwagę na brak taktu i ogłady towarzyskiej -że tak to delikatnie ujmę- gdy jest ku temu okazja, ale bronić przed złymi modami, to już co innego. Być może zdarzało się, że ktoś z tego grona pisał z nim w tej sprawie na PW, jeżeli tak, OK, ale już spotkałam się z obojętnością w postaci "wzruszenia ramion", bo przecież jaki jest @akruk, każdy widzi. Tak jakby to miało go usprawiedliwiać. Można zadać pytanie: po co go uświadamiać, jest dorosły, wie co robi. Może to naiwne z mojej strony, ale myślę że taka informacja zwrotna, mogłaby na niego mieć dobroczynny wpływ, zwłaszcza gdyby pochodziła od osób, które darzy szacunkiem. Kropla drąży skałę.

SweetChild napisał(a):
Tak, ale celem nie było obrażenie, a jedynie wskazanie, że niektórym wolno więcej.

Oskarżenia powinno się uzasadniać, jeżeli dotyczą moda jak i pozostałych użytkowników, mamy stosowny wątek, który służy takim uwagom, nawet dwa, jeżeli wziąć pod uwagę Wzajemne uwagi..., prowokowanie takiej rozmowy i to w miejscu do tego nieprzeznaczonym, nie jest dobrą strategią, zresztą powoływanie się na takie argumenty, by uzasadnić swoje racje, jest praktyką nieuczciwą.

_________________
Otóż nic nie znaczy ten, który sieje, ani ten, który podlewa, tylko Ten, który daje wzrost - Bóg. 1 Kor 3, 7


So lip 13, 2019 18:32
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
SweetChild napisał(a):
Tak, ale celem nie było obrażenie, a jedynie wskazanie, że niektórym wolno więcej.

Jetseś pewny? Bo ja nie, ponieważ ... już o tym mówiłam.
SweetChild napisał(a):
Wyjaśnić może mógł lepiej niż to uczynił, ale przeprosić nie bardzo, bo znalazłby się w sytuacji ingi-hp.

Napisalam "ewentualnie".

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So lip 13, 2019 19:13
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 396, 397, 398, 399, 400, 401, 402 ... 492  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL