Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 25, 2024 8:30



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 407, 408, 409, 410, 411, 412, 413 ... 492  Następna strona
 Wzajemne uwagi - między użytkownikami 
Autor Wiadomość
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Kael napisał(a):
Jezeli biskup tego nie rozumie, to albo uwierzyl, jak faryzeusze, ze jest lepszy niz reszta swiata i nikt tu jego sadzic nie ma prawa, albo kompletnie nie rozumie Ewangelii.

Nie rozumie Ewangelii i dlatego ustawia się ponad Jezusowy nakaz Jeżeli więc Ja, Pan, Nauczyciel umyłem wam nogi, to i wyście powinni sobie nawzajem umywać nogi...Sługa nie jest większy od swego pana, ani wysłannik od tego, który go posłał.. Sługa Boży to nie pan i władca nad wiernymi.


Wt maja 26, 2020 7:36

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1470
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
zefciu napisał(a):
george45 napisał(a):
wynalazł przeciwciała cholery
Błagam! Jak nie masz pojęcia, o czym gadasz, to nie gadaj. Po co się ośmieszać?


Zefciu, do mnie zanosisz błagania? Nie wiem, czy to nie jest pewnego rodzaju akt profanacji.
Ośmieszać się to coś dobrego czy złego? Jeżeli ja się ośmieszam, to jest dla mnie dobre czy złe, w czym to się objawia. Może też powiesz czym skutkuje dla Ciebie to, że ktoś się ośmiesza. Odczuwasz ból, radość czy masz inne doznania?
PS
Nie uważasz, że bardziej odpowiednim miejscem na zanoszenie błagań jest wątek „Wzajemne uwagi - między użytkownikami”, choć i co do tego mam pewne wątpliwości. "Przegląd prasy i Aktualności", to chyba nie jest to. Z tego co pamiętam, to wielokrotnie byłeś proszony, byś nie zaśmiecał forum. A możne tylko mi się tak wydaje.


Wt maja 26, 2020 10:22
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
george45 napisał(a):
Zefciu, do mnie zanosisz błagania?
Tak, do Ciebie.
Cytuj:
Nie wiem, czy to nie jest pewnego rodzaju akt profanacji.
Naprawdę musisz mieć niezłe zdanie o sobie, skoro uważasz, że sam fakt, że ktoś gorszego sortu się do Ciebie odzywa stanowi akt profanacji. Niestety przyszedłeś na forum dyskusyjne, zatem takie profanacje będą częste.
Cytuj:
Odczuwasz ból, radość czy masz inne doznania?
Odczucie, które występuje, gdy widzimy inne osoby ośmieszające się nazywamy „zażenowaniem”. Z Twojego zachowania wynika, że jest ono Ci obce.
Cytuj:
A możne tylko mi się tak wydaje.
Wydaje Ci się.


Wt maja 26, 2020 10:56

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1470
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Zefciu, jaki gorszy sort, nie dołuj się. Nigdy nie było takiego zefcia i nie będzie, jesteś niepowtarzalną istotą, taką sprytna inaczej. Jak zatem możesz porównywać się z kimś, kto jest również niepowtarzalny. Idąc dalej, jako niepowtarzalna istota, raczej nie powinieneś pisać WIDZIMY. Myślę, że należałoby się odważyć i powiedzieć JA WIDZĘ. Nie szukaj widzących tak samo jak Ty, bo ich nie znajdziesz. Ircia poleciła Tobie do przeczytania kilka pozycji dotyczących sfery duchowe. Może nie zaszkodziłoby też przeczytać co na temat inteligencji emocjonalnej. Myślę, że po tych lekturach sam zaczniesz się „ośmieszać” śmiąc się z tego.


Wt maja 26, 2020 11:57
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
george45 napisał(a):
Zefciu, jaki gorszy sort, nie dołuj się.
Nie dołuję się. Fakt, że Twoja wypowiedź implikuje, że uważasz mnie za istotę niegodną się do Ciebie odezwać nie dołuje mnie przecież. Wiem, że jesteś nadęty i przekonany o swojej wyższości, dlatego takich tekstów nie biorę do siebie.
Cytuj:
Idąc dalej, jako niepowtarzalna istota, raczej nie powinieneś pisać WIDZIMY. Myślę, że należałoby się odważyć i powiedzieć JA WIDZĘ.
Jako osoba mniej więcej wychowana nie powinieneś się wydzierać. A jednak się wydzierasz. Czemu?
Cytuj:
Myślę, że po tych lekturach sam zaczniesz się „ośmieszać” śmiąc się z tego.
Nie rozumiem. Co ma inteligencja emocjonalna do pisania kretynizmów o „wynalezieniu przeciwciał cholery”?


Wt maja 26, 2020 12:00

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1470
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Zefciu, tak trudno tak w dwóch słowach wytłumaczyć twój problem ze zrozumieniem. Jak już pisałem, czasem jest tak, że w danym momencie nie możne być odpowiedzi na pytanie ze względu na stan świadomości pytającego. Zefciu, nikt się nie wydziera, to tylko twoja interpretacja.

PS
Podeślę lekturę na PW, jeśli sobie tego będziesz życzył.


Wt maja 26, 2020 12:34
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
george45 napisał(a):
Zefciu, tak trudno tak w dwóch słowach wytłumaczyć twój problem ze zrozumieniem.
To użyj większej liczby słów.
Cytuj:
Jak już pisałem, czasem jest tak, że w danym momencie nie możne być odpowiedzi na pytanie ze względu na stan świadomości pytającego.
I to właśnie doskonale ilustruje Twoją nadętą postawę. Dostajesz konkretne pytanie, ale zamiast odpowiedzieć na to pytanie merytorycznie, oceniasz „stan świadomości” pytającego z punktu widzenia uduchowionego guru. Właśnie dlatego nie da się z Tobą dyskutować, że nie przyszedłeś, aby prowadzić dyskusje, ale aby głosić swoją mądrość, o której jesteś święcie przekonany.
Cytuj:
Zefciu, nikt się nie wydziera, to tylko twoja interpretacja.
Nie. To nie jest żadna interpretacja, tylko zasady obowiązujące na forum.
Cytuj:
Podeślę lekturę na PW
A czy ja prosiłem o lektury od Ciebie?


Wt maja 26, 2020 12:52

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1470
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Więcej słów podsyłam Tobie zarówno ja jak i Ircia w postaci lektury. By móc zrozumieć odpowiedź na niektóre pytania trzeba popracować nad swą świadomością. Nie chodzi o to że jesteś głupi, idiota czy debil, a ja jestem alfą i omegą i guru do tego.
Popatrz na to tak, stworzyłeś po latach pracy stworzyłeś jakieś niesamowite urządzenie na pedały, które powiedzmy krawaty wiąże, usuwa ciąże i wykonuje jeszcze wiele innych czynności. Podchodzi do ciebie małe dziecko, powiedzmy mały Albert Einstein, ciągnący patelnie po piachu i mówi ”Przepana co trza umić by sie naumić tego co pana zrobiłaś, pan mi dużo będzie mówić ja zrozumić”. Moim zdaniem, w danym momencie nie możne być odpowiedzi na to pytanie, ze względu na stan świadomości pytającego, a nie na nadętą postawę odpowiadającego. Jak myślisz, Albert Einstein chyba coś poczytał nim stworzył …. .


Wt maja 26, 2020 13:58
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
george45 napisał(a):
Więcej słów podsyłam Tobie zarówno ja jak i Ircia w postaci lektury. By móc zrozumieć odpowiedź na niektóre pytania trzeba popracować nad swą świadomością. Nie chodzi o to że jesteś głupi, idiota czy debil, a ja jestem alfą i omegą i guru do tego.
Popatrz na to tak, stworzyłeś po latach pracy stworzyłeś jakieś niesamowite urządzenie na pedały, które powiedzmy krawaty wiąże, usuwa ciąże i wykonuje jeszcze wiele innych czynności. Podchodzi do ciebie małe dziecko, powiedzmy mały Albert Einstein, ciągnący patelnie po piachu i mówi ”Przepana co trza umić by sie naumić tego co pana zrobiłaś, pan mi dużo będzie mówić ja zrozumić”. Moim zdaniem, w danym momencie nie możne być odpowiedzi na to pytanie, ze względu na stan świadomości pytającego, a nie na nadętą postawę odpowiadającego. Jak myślisz, Albert Einstein chyba coś poczytał nim stworzył …. .
Aha. Czyli niczego konkretnego do powiedzenia nie masz. Twoja filozofia, którą usiłujesz nam sprzedać (censored) jest warta i sprowadza się do mądrze brzmiących historyjek i użalania się nad kiepską „świadomością” czytających.


Wt maja 26, 2020 14:28
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Tak czytam i czytam tę Waszą wymianę mysli, bardzo merytoryczną zresztą :( i przypomniało mi się powiedzenie "przyganiał kocioł garnkowi".

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt maja 26, 2020 14:44
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Do usunięcia.


Wt maja 26, 2020 16:06

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1470
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
bramin napisał(a):
ErgoProxy napisał(a):
Bo umiłował to forum i nie może się pozbyć sentymentu.

Ach, czym zasłużyło sobie to forum, iż Ty je tak umiłowałeś, o Najmędrszy?
Jednakże wybacz moje zuchwalstwo, racz wypełnić prośbę Twego sługi abyś swoje głębokie myśli wypowiadał w innych działach. Tam będę siedział u Twych lotosowych stóp aby czerpać z nieprzebranych zdrojów Twojej mądrości, o Najdostojniejszy!
O to samo śmiem prosić złotoustego george45.
To rzekłem ja, bramin.

Mówisz – masz.
george45 napisał(a):
bramin napisał(a):
Believing napisał(a):
Przytaczając wypowiedź pewnego klasyka "To forum zgniło".

Ten klasyk ma chyba jakieś masochistyczne ciągoty. Jak cos gnije, rozkłada sie to powinno sie tego unikac a on biedak wraca do tej zgnilizny.

Czy ten klasyk, nie jest podobny do Jezusa? No może tak nie do końca, Jezus oddał życie za gnijący świat, o on tylko… .

Może bramin coś dopowiedzieć o tych ciągotach masochistycznych?


Cz maja 28, 2020 10:37
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4591
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
george45 napisał(a):
Może bramin coś dopowiedzieć o tych ciągotach masochistycznych?


Przeczytałeś przecież wcześniejszą wypowiedz ErgoProxy o forum, które gnije.
Skoro ktoś tak uważa a w dalszym ciągu wchodzi na forum tzn. ze ma jakieś masochistyczne ciągoty ponieważ nie może zaakceptować tego co sie na forum dzieje, jest niezadowolony, być może nawet cierpi z tego powodu ale nie może sie zdobyć sie na to aby forum opuścić wiec jest to swego rodzaju masochizm.
W ostatnim poście mój sympatyczny rozmówca stwierdził jednak, ze to nie masochizm a umiłowanie forum.

Prosiłem Ciebie i jego abyście w innym dziale umieścili swoje refleksje.
"Uwagi do moderacji" dotyczą tylko spraw związanych z moderowaniem i z moderatorami.

_________________
ksiądz


Cz maja 28, 2020 11:25
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1470
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Bramin, widocznie nie doczytałeś, chodziło mi o umieszczone przez Ciebie w "Uwagi do moderacji" swej refleksji „Ten klasyk ma chyba jakieś masochistyczne ciągoty. Jak cos gnije, rozkłada sie to powinno sie tego unikac a on biedak wraca do tej zgnilizny”. Poszedłem Twoim śladem i zadałem w tym samym dziale pytanie „Czy ten klasyk, nie jest podobny do Jezusa?” A Ty mi odpisujesz ni z gruszki ni z pietruszki. Możesz odpowiedzieć, czy widzisz jakieś podobieństwo?
PS
Zapewne jako moderator możesz umieszczać swe wypowiedzi wszędzie, ale jako bramin, ze swymi refleksjami chyba podlegasz takim zasadom jak inni użytkownicy forum. Tym samym może jakieś nieformalne ostrzeżenie jako moderator daj braminowi za poniższy wpis umieszczony w „Uwagi do moderacji”. Jeśli sam nie możesz, to może poproś innego moda ;)
bramin napisał(a):
ErgoProxy napisał(a):
Bo umiłował to forum i nie może się pozbyć sentymentu.

Ach, czym zasłużyło sobie to forum, iż Ty je tak umiłowałeś, o Najmędrszy?
Jednakże wybacz moje zuchwalstwo, racz wypełnić prośbę Twego sługi abyś swoje głębokie myśli wypowiadał w innych działach. Tam będę siedział u Twych lotosowych stóp aby czerpać z nieprzebranych zdrojów Twojej mądrości, o Najdostojniejszy!
O to samo śmiem prosić złotoustego george45.

To rzekłem ja, bramin.


Cz maja 28, 2020 12:37
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4591
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
W dziale "Uwagi do moderacji" moderator powinien odnieść sie do tego co piszą użytkownicy.
Natomiast użytkownicy niekoniecznie musza przy tej okazji ewangelizować porównując ErgoProxy do cierpiącego Jezusa.

_________________
ksiądz


Cz maja 28, 2020 16:40
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 407, 408, 409, 410, 411, 412, 413 ... 492  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL