Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 19:50



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 452, 453, 454, 455, 456, 457, 458 ... 492  Następna strona
 Wzajemne uwagi - między użytkownikami 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Quinque napisał(a):
2) dział wiara i nauka jest działem do dyskusji o wierze w kontekście wiary. To autor wątku "czy człowiek to małpa" powinien dostać bana za to że wątek nie wpisuje się w temat działu

Dyskusja o wierze w kontekście wiary? A gdzie miejsce na naukę?
Co do bana autora wątku: na szczęście nie Ty decydujesz co jest, a co nie jest zgodne z działem i regulaminem. Skoro nie interesuje Ciebie nauka, nie powinieneś zabierać głosu w tym temacie.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Cz mar 24, 2022 9:02
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Jeżeli ciebie interesuje nauka która głosi że dusza nie istnieje, objawienia mistyczne to bzdury, nie ma cudów a Biblia bredzi to pozdrawiam


Cz mar 24, 2022 13:57
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
No i nic mi nie odpowiesz?


Cz mar 24, 2022 16:23

Dołączył(a): N mar 25, 2007 18:09
Posty: 3719
Post Re: Czy człowiek to małpa?
Subadan:
Nic od starozytnosci w tych sprawach sie nie zmienilo

IPW Z jakiej perspektywy to mówisz?


Cz kwi 21, 2022 17:54
Zobacz profil

Dołączył(a): N mar 25, 2007 18:09
Posty: 3719
Post Re: Czy człowiek to małpa?
Czy perspektywa Starożytna i Współczesna jest taka sama?
Dlaczego nie dajecie odpowiedzi z perspektywy Starożytnej, a tylko i wyłącznie ze współczesnej.
Czy to krótkowzroczność, czy może to coś już bardziej gorszego , zmora naszych czasów - brak wyobraźni!


Cz kwi 21, 2022 18:33
Zobacz profil

Dołączył(a): N mar 25, 2007 18:09
Posty: 3719
Post Re: Czy człowiek to małpa?
Jeżeli nic od starożytności w tych sprawach ( i innych) by się nie zmieniło, to nadal żyli byśmy w starożytności, przecież to jest takie proste .
(Ja też odnoszę wrażenie, nie będę dłużny, że nie rozumienie tak prostych rzeczy, wyczerpuje znamiona choroby psychicznej. )
Ale to tak tylko na marginesie, bo przecież nie jesteśmy tutaj po to, aby obrzucać się błotem. Mam prośbę do Admina, aby połączył te moje 3 posty w jeden, bo z tego co wiem można pisać tylko po jednym poście.


Cz kwi 21, 2022 18:57
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 25, 2007 1:31
Posty: 2730
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Jeżeli każdy element zbioru A należy do zbioru B , to mówimy, że zbiór A zawiera się w zbiorze B .......
Wiecej np tutaj:
https://www.medianauka.pl/podzbiory

To dla tych uzytkownikow ktorym sie zapomnialo podstawy.


Cz kwi 21, 2022 20:34
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sty 08, 2018 21:10
Posty: 384
Post Re: Czy człowiek to małpa?
Czy w starożytności nasza planeta była płaska? Admin powinen usunąć twoje posty, są nie na temat


Cz kwi 21, 2022 21:00
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr sie 18, 2021 7:48
Posty: 566
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
robaczek2 napisał(a):
Jeżeli każdy element zbioru A należy do zbioru B , to mówimy, że zbiór A zawiera się w zbiorze B .......
Wiecej np tutaj:
https://www.medianauka.pl/podzbiory

To dla tych uzytkownikow ktorym sie zapomnialo podstawy.
Czyli konkretnie dla kogo? Dla IPW? Przecież on to wie, tylko udaje idiotę.


Pt kwi 22, 2022 8:15
Zobacz profil

Dołączył(a): N mar 25, 2007 18:09
Posty: 3719
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Alugard, chciałbym zwrócić ci uwagę, że mówisz z naszej perspektywy.
Ale zmień teraz perspektywę, przenieś się do Starożytności, niczym aktor i odpowiedz autorowi tego wątku, czy człowiek to małpa?


Pt kwi 22, 2022 17:19
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr sie 18, 2021 7:48
Posty: 566
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Inny_punkt_widzenia napisał(a):
Ale zmień teraz perspektywę, przenieś się do Starożytności, niczym aktor i odpowiedz autorowi tego wątku, czy człowiek to małpa?
Starożytni nie znali Teorii Ewolucji. Natomiast antyfilatelista pisał swój post z punktu widzenia tej teorii. Dlatego Twoje pytanie nie ma sensu. Ponieważ bramin zabronił mi zakładać, że nie jesteś kretynem, który tego nie rozumie, poprzestanę na tym wyjaśnieniu.


Pt kwi 22, 2022 17:44
Zobacz profil

Dołączył(a): N mar 25, 2007 18:09
Posty: 3719
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Taryjel, wystarczy mi że się ze mną zgadzasz, że wszystko zależy od perspektywy.
Ja jednak zakładam , że autor tego problemu nie zdawał sobie sprawy z tego, że Teoria Ewolucji to zupełnie nowa rzecz, świerza jeszcze, nie do końca ostygła, co dekadę ulepszana, niczym ciasto przed wypiekiem w porównaniu z historią człowieka, którą nie da się zmienić i nie jest jak ciasto, które można poprawić. Tak więc stanowcze twierdzenie , że ziemia była zawsze okrągła, jest dla mnie , no cóż, śmieszne ☺️


Pt kwi 22, 2022 18:20
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr sie 18, 2021 7:48
Posty: 566
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Inny_punkt_widzenia napisał(a):
Taryjel, wystarczy mi że się ze mną zgadzasz, że wszystko zależy od perspektywy.
Nie. Nie wszystko zależy od perspektywy. Natomiast znaczenie słów zależy od kontekstu.
Cytuj:
Ja jednak zakładam , że autor tego problemu nie zdawał sobie sprawy z tego, że Teoria Ewolucji to zupełnie nowa rzecz, świerza jeszcze, nie do końca ostygła, co dekadę ulepszana, niczym ciasto przed wypiekiem w porównaniu z historią człowieka, którą nie da się zmienić i nie jest jak ciasto, które można poprawić. Tak więc stanowcze twierdzenie , że ziemia była zawsze okrągła, jest dla mnie , no cóż, śmieszne ☺️
Proszę uprzejmie moderatora bramina o wyjaśnienie, jak w takiej sytuacji mam się zachować. Czy mogę:
  • Założyć, że ipw nie jest idiotą i zapytać go, czemu idiotę udaje?
  • Stwierdzić, że ipw tak na poważnie, bo jest idiotą?
  • Wymyślić jakąś formę odpowiedzi, która w żaden sposób nie będzie implikowała, czy ipw jest idiotą, czy nie jest?

Naprawdę jestem w kropce. Skoro moderacja trzyma tutaj ipw, to widocznie uważa, że jest on partnerem do dyskusji. Czy jednak jest ktoś, kto potrafi z nim dyskutować?


Pt kwi 22, 2022 19:47
Zobacz profil

Dołączył(a): N mar 25, 2007 18:09
Posty: 3719
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
No tak, Taryjel jak brakuje ci argumentów to się uciekasz do obrażania. Żaden z ciebie dyskutant.


So kwi 23, 2022 14:45
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr sie 18, 2021 7:48
Posty: 566
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Inny_punkt_widzenia napisał(a):
No tak, Taryjel jak brakuje ci argumentów to się uciekasz do obrażania.
Proszę, wskaż mi, gdzie kogo obraziłem? Czy założenie, że ktoś nie jest idiotą jest obraźliwe? Jeśli czujesz się obrażony, to wskaż, przez jaki fragment mojej wypowiedzi i dlaczego. Zaręczam, że było moją intencją Cię obrazić, jednak jeśli niechcący to zrobiłem, przeproszę.


N kwi 24, 2022 10:34
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 452, 453, 454, 455, 456, 457, 458 ... 492  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL