Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 16:24



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 442, 443, 444, 445, 446, 447, 448 ... 492  Następna strona
 Wzajemne uwagi - między użytkownikami 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 0:41
Posty: 4100
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
sanctam napisał(a):
To co pisaliście przelało czarę goryczy. Do papieża Franciszka nie mam dostępu, ale mój znajomy chce napisać list do Kiko Arguello ;)
https://es.wikipedia.org/wiki/Kiko_Arg%C3%BCello

Rozumiem brak znajomości, jednak papież to papież.
Może jakiś znajomy znajomego? :roll:

_________________
Mądremu tłumaczyć nie trzeba, głupi i tak nie zrozumie.


Śr lip 28, 2021 21:44
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Asienkka napisał(a):
Rozumiem brak znajomości, jednak papież to papież.
Może jakiś znajomy znajomego? :roll:


Ja mam znajomości jeszcze wyżej ale mnie strzelać nie kazano.


Cz lip 29, 2021 9:27
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sty 28, 2019 10:17
Posty: 1834
Post Re: Szczepionkowa nowomowa, czyli Orwell wiecznie żywy
subadam napisał(a):
Czytajac twoje posty Katon, coraz czesciej mam wrazenie ze swietnie by ci zrobil jakis urlop. Skala pretensji do wszystkich i wszystkiego co ci sie nie podoba zaczyna byc troche meczaca w odbiorze.

Jak Ci sie moje posty, poglady niepodobaja to poprostu ich nie czytaj. :)
Jesli z czyms sie nie zgadzasz to przedstaw kontrargumenty.
Rozumiem ze chcialbys aby wszyscy mieli podobne zdanie i zbiezny swiatopoglad, ale to jest forum dyskusyjne i musisz to przyjac ze nie wszystkie opinie musza Ci sie podobac.
Jak masz jakies zarzuty do mnie to poprostu je poprzyj jakas argumentacja w stosownym watku.
Co do tego urlopu, ban dla katona to musisz zwrocic sie do moderacji uzasadniajac w ktorych punktach lamie zasady tego forum.
Poza tym dlaczego tak jawnie nagle wchodzisz na ad personam? Regulamin na to pozwala?
Robienie z kogos na sile awanturnika bez zadnego uzasadnienia to nie fair.
Owszem mam pretensje jak ktos nieuczciwie prowadzi dyskusje, trolluje czy ktos np wmawia mi jakas nienawisc.


Pn sie 09, 2021 16:30
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Nie chodzi mi o zadne konkretne zarzuty tylko o poziom frustracji ktory bije z twoich postow, ale moze zle to odczytuje, slowo pisane nigdy nie bedzie oddawalo rozmowy. A jesli chodzi o urlop to nie chodzilo mi o zadnego bana na forum tylko o normalny urlop, ktory mam nadzieje pozwolilby ci spojrzec na swiat troche bardziej pozytywnie.


Pn sie 09, 2021 20:57
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sty 28, 2019 10:17
Posty: 1834
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Zawsze mnie to zadziwia ze tak latwo wiekszosc ocenia i osadza. Emocje wyczuwane przez internet. Zarzuty typu nienawisc frustracje i negatywne spojrzenie na swiat.
Nudza mnie dyskusje gdzie poglady sa zblizone i i tylko kazdy wzajemnie cos przytacza aby sie wspierac w pewnej oczywistej wizji.
Bycie kontra w zaden sposon nie oznacza frustracji czy jakiegos pesymizmu.
Wygrzebuje cos co zupelnie nie jest naglasniane i nie pasuje do powszechnego obrazu swiata. Nasze wyobrazenia o swiecie a rzeczywistosc to zupelnie inna sprawa.
To ze w bankach informacyjnych zyjemy to niestety smutna prawda.


Pn sie 09, 2021 22:10
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sie 10, 2021 11:24
Posty: 2
Post Re: Grzechy z przeszłości a spowiedź..
Figielek czy mogłabyś się odezwać do mnie priv??
Proszę
kamilllllllla@o2.pl


Wt sie 10, 2021 11:23
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Jezeli tak to nie ma problemu.


Wt sie 10, 2021 15:42
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1457
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Kael napisał(a):
Bo jesli chodzi o uchodzcow jako takich, to moja miejscowosc po 2015 (i nie tylko) przyjela ich wielu i zapewnila opieke takze "rekami" mieszkancow, w tym mojej rodziny.

Fakt, bardzo wiele zrobiła Twoja rodzina, dziękuję że o tych zasługach wspomniałaś. W związku powyższym, moja miejscowość i moja rodzina postanowiła ufundować pomnik zarówno dla Twojej miejscowości jak i rodziny. Tobie też chciałaby pomóc.


Pt sie 20, 2021 10:33
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
I po co to ad personam george45? Na merytoryczny wpis ciebie znow nie stac?

bramin pytal o moje doswiadczenia w kwestii uchodzcow, to jemu odpowiedzialam, ze znam uchodzcow nie tylko z papki telewizyjnej.
A ty jakiegos juz w realu spotkales?


Pt sie 20, 2021 10:39

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1457
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Jest tak merytoryczny jak Twój, nie siedzimy w kapciach i zasłużonym odpłacamy za zasługi.
Czy widziałem uchodźców? Mam ich całą piwnicę i na strychu również ukrywam, część ukryłem również po znajomych i rodzinie.


Pt sie 20, 2021 10:43
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Kael, nie dziw się reakcji george45, miło, ze zajmujesz sie uchodźcami ale nie chodzi tu o licytowanie się kto więcej i jak pomaga a tym samym stawianie sie w roli tych lepszych, świętszych i doskonalszych.

Z chrześcijańskich i humanitarnych pobudek jest naszym psim obowiązkiem pomagać innym.
Koniec, kropka, amen.

_________________
ksiądz


Pt sie 20, 2021 11:01
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Zadales prowokacyjne pytanie o moje realne doswiadczenie z uchodzcami i dostales odpowiedz.
Nie chcesz szczerych odpowiedzi, to nie pytaj.

Troll taki jak george45 mnie nie dziwi. Od dluzszego czasu jego "wklad w forum" to czepianie sie slowek i rozmowcow.
Sens wypowiedzi go nie interesuje.


Pt sie 20, 2021 11:13
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Carissima, zadałem pytanie cytując Twoją wypowiedz o ludziach znajdujących się na granicy białoruskiej a nie żyjących w Twojej miejscowości.

Cytuj:
Czy Pana Jezusa, ktory sam byl uchodzca, pogranicznicy z Ziobra i innym ahumanitarnym elementem u wladzy, by zatrzymali?

Wytrawni kaznodzieje, populiści i polityczni krzykacze mogliby przychodzić do Ciebie po nauki :D

_________________
ksiądz


Pt sie 20, 2021 11:35
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Masz racje: uchodzca na golej ziemi na granicy dwoch chrzescijanskich panstw nie ma nic wspolnego z uchodzca, ktory zostal rozlokowany miedzy obywateli do ich miejscowosci.
To nie sa (ci sami) ludzie.

Domyslam sie tylko, ze ty nie krytykujesz (braku) dzialan polskiego rzadu, bo ty teraz siedzisz w ciepłych kapciach przy komputerku?
A moze wlasnie postawa wladzy i jej zbrojnej reki na granicy, to dla ciebie szczyt humanizmu i chrzescijanskiego milosierdzia?

Czy moze inaczej: wolno krytykowac (np LGBT) ale nie wolno krytykowac wladzy?
bramin napisał(a):
Z chrześcijańskich i humanitarnych pobudek jest naszym psim obowiązkiem pomagać innym.
Koniec, kropka, amen.


Tzn wedlug ciebie my powinnismy, ale juz od naszych zwierzchnikow duchowych i panstwowych niczego nie wolno wymagac?


Pt sie 20, 2021 13:39
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
george45 napisał(a):
Fakt, bardzo wiele zrobiła Twoja rodzina, dziękuję że o tych zasługach wspomniałaś. W związku powyższym, moja miejscowość i moja rodzina postanowiła ufundować pomnik zarówno dla Twojej miejscowości jak i rodziny. Tobie też chciałaby pomóc.

Kpij, ale nie zapominaj o kilku milionach Polaków którym na różnym etapie naszych dziejów, różne kraje w Europie, Azji, Ameryce niosły pomoc.
A w kapciach więcej można pomóc niż osobiście, np zrzekając się własnej korzyści i wygody, i współfinansując fundacje i stowarzyszenia niosące pomoc wszystkim potrzebującym - chorym, głodnym, ofiarom wojen, uchodźcom.
Kpiną nic sie nie zmienia i nikomu nie pomaga.


So sie 21, 2021 7:46
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 442, 443, 444, 445, 446, 447, 448 ... 492  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL