Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr kwi 24, 2024 23:41



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302 ... 492  Następna strona
 Wzajemne uwagi - między użytkownikami 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Marek_Piotrowski napisał(a):
Nie mam prawa (i prawde mówiąc - także ochoty).
Ale mam już po uszy tego Twojego ciągłego pieniactwa.


Skoro Marek dobrze wie, że nie ma prawa tego robić, więc robi to z premedytacją. Manifestuje w ten sposób swoją bezkarność.


Śr mar 22, 2017 15:57
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Chętnie zgodzę się na usunięcie moich wpisów.
Krzysztofie - od dłuższego czasu obserwujemy spektakl - na przemian przekraczasz wszelkie granice na forum i piszesz skargi do moderacji (zobacz sam 2/3 skarg w marcu jest Twoja). Weź się chłopie opanuj, przestań psuć całkiem dobre forum i zawracać wszystkim głowę swoimi imaginacjami.

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Śr mar 22, 2017 16:04
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Wydaje mi się Marek, że to ty jesteś oszołomem. Próbujesz mnie zdyskredytować wszędzie tam gdzie się pojawię. Jeśli tam jest napisane - tylko i wyłącznie do moderacji. To powinieneś to szanować. To jest jedyny wątek, gdzie nie masz prawa mnie ścigać. Czujesz się na tym forum pewnie i Ciebie prawo nie obowiązuje? Przeczytaj jeszcze raz swoje ostatnie wpisy pod moim adresem i zastanów się czy to co robisz to jest sprawiedliwe?


Śr mar 22, 2017 16:17
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Krzysiek nie rób z siebie męczennika. Masz według siebie misję, ale to nie znaczy, że masz prawo w każdym wątku tym pisać. Jak jest np. wątek o ŚJ to naprawdę nie ma tam sensu pisać o Komunii. Twoja wiedza i znajomość Biblii w porównaniu do Marka jest żadna.


Śr mar 22, 2017 16:23

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Kacperek, ŚJ i Komunia ma najściślejszy związek jaki tylko może być. To jest główny zarzut do ŚJ. Oni odrzucili Komunię i dlatego błądzą. Wydaje mi się Kacperek, że nie masz żadnego wyczucia w tych sprawach.
Co do Marka, to on ma dużą wiedzę ale nie wszystko rozumie.


Śr mar 22, 2017 16:31
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Krzysiek to jest Twój zarzut, bo masz bzika na punkcie komunii. Przede wszystkim to ŚJ odrzucili Trójcę, nie uznają Jezusa za Boga.
Ciekawe czy potrafisz pokazać czego Marek nie rozumie i jeszcze udowodnić, że Ty masz rację.


Śr mar 22, 2017 16:40
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Problem z krzyskiem jest taki, ze on niczego nie musi udowadniac, bo on wie, ze ma racje.
W sumie to forum nie jest dla niego, bo tu sie dyskutuje na bazie faktow czy dokumentow a nie wyjawia prywatne objawienia do przyjecia na wiare i bez pytan i krytyki.

Ma byc jak krzysiek wykoncypowal i juz. A reszta (lacznie z papiezem) moze sie tylko mylic.
Krzysiek mylic sie nie moze i tylko jego waska interpretacja jego idee fix, czyli spowiedzi i komunii sw dla kazdego i to codziennie jest sluszna.


Śr mar 22, 2017 16:48
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
A ja mam wrażenie, że Krzyś specjalnie prowokuje takie traktowanie. Myślę, że właśnie o to mu chodzi i cieszy się z zamętu który czyni. Uważam, że najlepiej omijać szerokim łukiem jego wpisy i nie dać się prowokować.
Zgadzam się z przedmówcami, że nie udowodnił swoich absurdalnych tez.


Śr mar 22, 2017 19:17
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Dla rozładowania atmosfery w okresie Wielkiego Postu proponuję posłuchać i przemyśleć
http://www.podwyzszenie.rzeszow.pl


Śr mar 22, 2017 19:45
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Soul33 napisał(a):
Wyszukiwarka pokazuje, że Małgosia nie użyła frazy zabi*. Twoje posty też przeszukałem i nie znalazłem. Zatem nie wiem, o co chodzi.

I nie znajdzie, bo tego rzekomego faktu nie było. Zwyczajne oszczerstwo, a autorka tegoś swoim zwyczajem teraz zamilkła i będzie milczeć. Nic nowego.
Cytuj:
Liza napisał(a):
prosiłam o jedną rzecz. Tylko jedną. Żeby katchetka nie zbliżała się do mnie w zasięgu wzroku.

No to może się nie zrozumieliśmy, bo mnie nigdy nawet przez myśl nie przeszło, że można by dodać nową zasadę funkcjonującą jak zasady regulaminowe i zabronić jednemu użytkownikowi odzywać się do drugiego. Myślałem, że takie masz życzenie, ale nie że moderator ma coś komuś zabronić i potem tego pilnować.

Do mnie nikt sie nie zwracał, abym sie nie zbliżała, za to ja i owszem, poprosiłam na pw, aby Liza odczepiła się ode mnie w innym temacie (nie cytowała nawet moich wypowiedzi, ale pisała bezosobowo Dobrze wiedziała, że zrozumiem do kogo pije). Nie zrobiła tego, więc napisałam drugie (szczegółów nie będę ujawniać, bo nie dotyczą tego forum), ale oba pw zostały odebrane. Po drugim dała spokój aż do teraz dopuszczając się oszczerstwa.
I gwoli wyjasnienia: nie zamierzam dalej ciągnąć tej sprawy, jednakże, jesli nie doczekam się dowodów na owo zabijanie lun przeprosin, zwróćę się do moderacji o zajęcie oficjalnego stanowiska.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr mar 22, 2017 20:51
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Oczywiście chodziło mi o 1/3 a nie o 2/3. Co, niestety, nie zmienia istoty rzeczy.

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Śr mar 22, 2017 21:04
Zobacz profil WWW
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
krzysiekniepieklo napisał(a):
Wydaje mi się Marek, że to ty jesteś oszołomem. Próbujesz mnie zdyskredytować wszędzie tam gdzie się pojawię. Jeśli tam jest napisane - tylko i wyłącznie do moderacji. To powinieneś to szanować. To jest jedyny wątek, gdzie nie masz prawa mnie ścigać. Czujesz się na tym forum pewnie i Ciebie prawo nie obowiązuje? Przeczytaj jeszcze raz swoje ostatnie wpisy pod moim adresem i zastanów się czy to co robisz to jest sprawiedliwe?

Oooo, prorok i takie słownictwo? Marek oszołomem? Zauważ, że nie tylko Marek mówi o tym, że masz urojenia. Nie ma tu nikogo, kto by poparł Twoje wizje, więc może sprawdź na sobie powiedzenie: jeśli jedna osoba mówi, że masz brudną twarz, możesz to zignorować. Jeśli powtórzy to druga, pomyśl, że coś może być na rzeczy, ale jeśli powie to jeszcze trzecia, idź się umyj.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr mar 22, 2017 21:08
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Widzę Małgosiaa, że wyznajesz ideologię Gebelsa, że kłamstwo tysiąc razy powtórzone staje się prawdą.


Śr mar 22, 2017 21:24
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
A ten wniosek mozesz jakos uzasadnic? Czy tak ci sie sam sforumulowal?
Jakiez to klamstwo Malgosiaa powtarza?
Oszczerstwa sa tu karalne.


Śr mar 22, 2017 21:28
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
krzysiekniepieklo napisał(a):
Widzę Małgosiaa, że wyznajesz ideologię Gebelsa, że kłamstwo tysiąc razy powtórzone staje się prawdą.

Udowodnij, że kłamię.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr mar 22, 2017 21:37
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302 ... 492  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL