Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 12:02



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 375, 376, 377, 378, 379, 380, 381 ... 492  Następna strona
 Wzajemne uwagi - między użytkownikami 
Autor Wiadomość
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Kael napisał(a):
Az mnie Marek zaskoczyl nazwiskiem Sakowicz, czlowieka o olbrzymich zaslugach dla Polski.
No ale wyraznie kregi, w ktorych obraca sie Marek maja wlasna mitologie wybranych postaci (Macierewicz), swiadomie ignorujac badz przemilczajac zaslugi innych. A dlaczego swiadomie? Bo to nie klub analfabetow, tylko, jak zefciu pisze, ludze inteligentni, ktorzy jednak nie potrafia byc obiektywni.

Sakiewicz jest bardzo "zasłużony - w lutym 2010r, z braku chętnych do kupowania, ogłosił wydawanie GP tylko w necie.
W kwietniu 2010r, to wcześniej niż Macierewicz, rzucił hasło "zamach"......sprzedaż GP w kilka miesięcy skoczyła do poziomu ok 13 tys egzemplarzy, ba stworzony został tygodnik GP.
To Sakiewicz stworzył kluby GP, które w zasadzie najbardziej przyczyniły sie do zwycięstwa PIS w 2015r.
Nie udało mu się jedynie wyciągnąć 6 milionów zł jako fundacja ekologiczne z funduszy unijnych - powołana na miesiąc przed przyznawaniem - min. środowiska nawet przyznało owe 6 milionów, ale wraża, lewacka, UE nie pozwoliła :D


So maja 26, 2018 14:04

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Jedno mnie w tym zastanawia, dlaczego uwazasz ze ideologia neoliberalna jest "uczciwsza" od "lewactwa" ?
I co rozumiesz przez "lewactwo" ?
Bo z tego co piszesz to wyglada ze keynsizm tez uwazasz za "lewactwo", czyz nie ?

To oczywiscie do Marka.


So maja 26, 2018 15:14
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
zefciu napisał(a):
chwat napisał(a):
A czy ja piszę, że mam kłopoty ze zrozumieniem komunikatu po polsku?
Nie. Ale czy ja piszę iż tak piszesz? Kolejny komunikat, którego nie potrafisz zrozumieć.
A czy ja piszę, że Ty piszesz, że ja tak piszę? Może spróbuję wyjaśnić te braki zrozumienia komunikatów.
Zaczęło się to tak. Otóż zefciu stwierdził:
zefciu napisał(a):
A czemuś się tak uparł Marka obrażać.

Powodowany chęcią wyjaśnienia zefciowi, że Marka nie obrażam, próbowałem wyjaśnić mu czym jest obelga, sądziłem bowiem, że to brak wiedzy czym jest obrażanie, jest powodem mówienia przez niego nieprawdy. Docelowo miało to skutkować dobrowolnym wycofaniem się zefcia z jego mówienia nieprawdy. Ponieważ to nie nastąpiło, spróbuję w inny sposób wpłynąć na zakończenie dokonywania jego kłamliwych wypowiedzi pod moim adresem. W tym momencie to zakończenie łgarstw zefcia stało się priorytetem, natomiast fakt jego doedukowywania w zakresie terminologii słowa "obelga" zszedł na plan dalszy.

Krótko do meritum sprawy: ponieważ moje postępowanie nie nie miało cech uznawanych w sferze publicznej za obrażanie, nie można stwierdzić, że kogoś obrażam, a tym bardziej, że robię to "uparcie".

Uprzedzam próby rozciągania definicji "obrażania", co już miało miejsce* do każdego subiektywnego rozumienia tego słowa, co umożliwiłoby podstępne przepchnięcie możliwości wykonania oskarżenia (czy pomówienia) o "obrażanie". Tego typu trick definicyjnego rozszerzania, byłby próbą stworzenia furteczki do usprawiedliwienia wykonania każdego dowolnego pomówienia, argumentowany "a bo mnie się wydaje, że to jest tamtym, więc mi wolno". Nie o to tu chodzi, mówimy o "obrażeniu" uznanym w sferze publicznej, czyli użyciu pod czyimś adresem obelgi czy wulgaryzmu, które w tym przypadku nie miało miejsca.

Dokonywanie tego typu wypowiedzi pod moim adresem publicznie, nosi znamiona pomówienia i powinno być przez jego autora wycofane lub sprostowane. Ściślej mówiąc moja wypowiedź w ogóle nie miała formy oznajmującej, tylko przypuszczającą, co tym bardziej uniemożliwia uznanie jej za "uparte obrażanie", ale ten drobiazg w tej chwili pominę.
Rozumiem, że skala tego pomówienia, z uwagi na zakres oddziaływania tego forum jest niewielka, ale chodzi o zasadę. Niedawno duże kontrowersje wzbudziło ostrzeżenie dla @Iago, spowodowane jedynie formą jego wypowiedzi. Jak sądzę uregulowanie problemu na etapie poprzedzającym spadek formy wypowiedzi do rodzaju (przykładowo) "zefciu łże jak ostatnia menda", pozwoli uniknąć nieprzyjemnych eskalacji, które w przypadku stosowania przez zefcia nieprawdziwych wypowiedzi, mogłyby nastąpić.

Wybór sposobu sprostowania pozostawiam zefciowi, w razie potrzeby podpowiem jakiś. Satysfakcjonujące będzi również udzielenie przez moderację autorowi wypowiedzi ostrzeżenia, co będzie sygnalizowało błąd w jego wypowiedzi.



________________________________
* oto przykład:
zefciu napisał(a):
Użycie obelgi pod czyimś adresem nie jest jedynym sposobem obrażenie go. Zasugerowanie, że wyznaje skrajnie idiotyczne poglądy również może być obraźliwe.

W tym przypadku autor manipulacji próbuje twierdzić, że "genetyczny patriotyzm" ma w sferze publicznej status "skrajnie idiotycznych poglądów" i na takim własnym założeniu buduje swą wypowiedź. Jest jednak inaczej, dla wielu osób termin "g.p" ma inne znaczenie i również nie jest uznany w sferze publicznej za skrajny idotyzm

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


So maja 26, 2018 15:50
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
zefciu napisał(a):
Nie popieram PiS-u mimo że to najuczciwsza, najwspanialsza i najszczlachetniejsza partia w Polsce, a wszyscy jej wrogowie to kanalie, zaś atakow PiS-u jest jednoznaczne z atakowaniem PiSu. Ale wcale PiS-u nie popieram.

A ja między innymi za to PiS-u nienawidzę właśnie, że takich bystrych i inteligentnych ludzi jak Ty, albo [ciach... nie mieszaj uczestników innego forum, nie będących userami tutejszego. M.] PiS jakoś magicznie umie przemienić w produkujących takie brednie.


To zjawisko występowało również za PO. Również wtedy mnóstwo było takich, którzy swoją żarliwą obronę Partii, połączoną z bezwzględnym atakowaniem "wrogów", tłumaczyli tym, że wcale Partii nie popierają i w sumie mają do niej "dość chłodny stosunek", ale po prostu inne partie są jeszcze bardziej do d***. I byli naprawdę święcie przekonani, że to co mówią ma sens. I, co jeszcze ciekawsze, to zawsze są właśnie ludzie skądinąd bystrzy i inteligentni (podobna sytuacja jak ze słynnym raportem Gduli, który stwierdził, że najbardziej żarliwymi pisowskimi "chłodnymi" są ludzie dobrze wykształceni i nieźle sytuowani - ludzie tzw. "prości" mają do PiS dużo bardziej sceptyczny stosunek).

Swoją drogą: jeżeli Marek (i jemu podobni) uważają, że ich stosunek do Partii jest "dość chłodny", to ciekawe, jak ich zdaniem wyglądałby "ciepły" stosunek :twisted:

BTW kto to jest "Sakowicz", Marek?

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


N maja 27, 2018 15:13
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Marek_Piotrowski napisał(a):
Piszesz o tym Kuroniu, który jako aparatczyk PZPR rozwalał polskie harcerstwo? Od tym, od którego na lewo była tylko ściana?

Kuroń be, bo był w PZPR, sędzie Piotrowicz oskarżający za PRL działacza Solidarności cacy, bo jest w PiS. Gratuluję podwójnych standardów.
zefciu napisał(a):
Nie pierwszy raz bowiem upiera się on, że nie wolno krytykować jakiegoś pisowca ze względu na jego wielkie zasługi, by potem krytykować jakiegoś niepisowca mającego zasługi porównywalne. A na koniec bronić znowu jakiegoś pisowca, który dopuścił się tego samego, za co wcześniej krytykowany był przez Marka niepisowiec.

Nie sposób jest myśleć, że Marek nie dostrzega iż stosuje podwójne standardy. Dostrzegłaby by bowiem nawet osoba z lekkim umysłowym upośledzeniem. Stąd jasny wniosek, że Marek okazuje takim zachowaniem pogardę dla użytkowników tego forum traktując ich jak idiotów.

Tym własnie udowadnia swoją postawę, którą opisał w innym wątku, że niby nie żelazny elektorat :D

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn maja 28, 2018 16:49
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
zefciu napisał(a):
Nie pierwszy raz bowiem upiera się on, że nie wolno krytykować jakiegoś pisowca ze względu na jego wielkie zasługi, by potem krytykować jakiegoś niepisowca mającego zasługi porównywalne. A na koniec bronić znowu jakiegoś pisowca, który dopuścił się tego samego, za co wcześniej krytykowany był przez Marka niepisowiec.
No cóż, SPRAWDZAM.
Kogóż to "nie pozwalałem krytykować" kogoś z PIS, kto "dopuścił się tego samego"?


subadam napisał(a):
Co to znaczy ze na lewo od Kuronia byla tylko sciana ?
Pamietasz te czasy ?
Bo ja tak.
Pamiętam. Kuroń był wręcz lekko w tę ścianę wgłebiony.
Małgosiaa napisał(a):
Kuroń be, bo był w PZPR, sędzie Piotrowicz oskarżający za PRL działacza Solidarności cacy, bo jest w PiS. Gratuluję podwójnych standardów.
No cóż, Małgosiu, kłamiesz.
Czy pisałem cokolwiek o Piotrowiczu?
Nadto, Kuroń nie był tylko "członkiem PZPR". Był aparatczykiem, rozwalającym aktywnie polskie harcerstwo. I to także siłowo (mam nadzieję, że wypowiadając się, masz zasobą lekturę jego autobiografii?).
Oczywiście, taki Gieremek był dużo wyżej... nie mówiąc już o Mazowieckim, który rozpoczął karierę od plucia na skazywanych patriotów (m.in. bp. Kaczmarka)...
Ale tego z mediów wp-, oneto-,Michniko- czy TVN-podobnych się nie dowiecie.

Cytuj:
Tym własnie udowadnia swoją postawę, którą opisał w innym wątku, że niby nie żelazny elektorat :D
Czym "udowadniam"? Podwójnymi standardami, które istnieją jedynie w Waszych kłamstwach?

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Pn maja 28, 2018 18:12
Zobacz profil WWW
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Tyle, że Niezależna nie jest niezależna, tak samo jak GW. Niezależna podała źródło PAP, tylko, że na stronie PAP nie ma nic na ten temat.
Marek_Piotrowski napisał(a):
No cóż, Małgosiu, kłamiesz.

Łatwo zarzucasz kłamstwo. A czy ja pisałam, że Ty pisałeś? Wystarczy, że przemilczałeś jak inni pisali. Nie omieszkujesz jednak dokopywać innym.
Wywyższany przez Ciebie Macierewicz wkopał swoich kolegów, ale np. Onyszkiewicz nie ma o to
Marek_Piotrowski napisał(a):
Pamiętam. Kuroń był wręcz lekko w tę ścianę wgłebiony.

No popatrz, to Ty strasznie stary jesteś, skoro pamiętasz lata pięćdziesiąte :D

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn maja 28, 2018 18:39
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Nie. Postawiłaś mi kłamliwie ciężki zarzut, którego nie potrafisz udowodnić.
Wypadałoby przeprosić, a nie się dalej ciskać.
Zwłaszcza że teoretycznie masz tu być moderatorem.

Swoją drogą, ta wasza kłamliwa napaść jest dość typowym przykładem "dyskusji politycznej" na tym forum - polegającej na próbie zaszczucia adwersarzy.

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Pn maja 28, 2018 18:43
Zobacz profil WWW
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Marek_Piotrowski napisał(a):
Zwłaszcza że teoretycznie masz tu być moderatorem.
Teoretycznie? Nazwij raz jeszcze gniazdem żmij, czy czymś w tym rodzaju, a przekonasz się po raz kolejny, że to nie teoria.
Marek_Piotrowski napisał(a):
Nie. Postawiłaś mi kłamliwie ciężki zarzut, którego nie potrafisz udowodnić.
Wypadałoby przeprosić, a nie się dalej ciskać.

Przepraszam Cię za to, że przeczytałes między wierszami to, czego tam nie było.
Marek_Piotrowski napisał(a):
Swoją drogą, ta wasza kłamliwa napaść jest dość typowym przykładem "dyskusji politycznej" na tym forum - polegającej na próbie zaszczucia adwersarzy.
No cóż, najwyraźniej język miłości, jakiego używasz nam nie odpowiada.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn maja 28, 2018 18:57
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Marek_Piotrowski napisał(a):
PRAWDZAM
Ktoś Ci kiedyś w pysk strzeli i się oduczysz darcia na ludzi...
Cytuj:
Kogóż to "nie pozwalałem krytykować" kogoś z PIS, kto "dopuścił się tego samego"?
No dobrze. Rzeczywiście nigdy nie zareagowałeś na krytykę aparatczyków PZPR z PiS-u tak nerwowo jak na krytykę Macierewicza. Co nie zmienia faktu, że stosujesz podwójne standardy, tzn. bycie aparatczykiem PZPR ma dyskwalifikować Kuronia, ale nie dyskwalifikuje aparatczyków będących w Partii obecnie.


Pn maja 28, 2018 19:03

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Małgosiaa napisał(a):
Marek_Piotrowski napisał(a):
Zwłaszcza że teoretycznie masz tu być moderatorem.
Teoretycznie? Nazwij raz jeszcze gniazdem żmij, czy czymś w tym rodzaju, a przekonasz się po raz kolejny, że to nie teoria.
Po pierwsze, nie strasz mnie, nie przeceniaj mojej chęci bycia tutaj.
Po drugie, już nie musze tego mówić - kłamliwy, bezpardonowy atak w wykonaniu moderatora mówi o tym dużo lepiej niż ja.
Cytuj:
Marek_Piotrowski napisał(a):
Nie. Postawiłaś mi kłamliwie ciężki zarzut, którego nie potrafisz udowodnić.
Wypadałoby przeprosić, a nie się dalej ciskać.

Przepraszam Cię za to, że przeczytałes między wierszami to, czego tam nie było.
Nie brnij dalej w kłamstwo.
Cytuj:
Marek_Piotrowski napisał(a):
Swoją drogą, ta wasza kłamliwa napaść jest dość typowym przykładem "dyskusji politycznej" na tym forum - polegającej na próbie zaszczucia adwersarzy.
No cóż, najwyraźniej język miłości, jakiego używasz nam nie odpowiada.
Dyskutuję ostro, ale nie posługuje się oszczerstwem, jak Wy.

zefciu napisał(a):
Marek_Piotrowski napisał(a):
SPRAWDZAM
Ktoś Ci kiedyś w pysk strzeli i się oduczysz darcia na ludzi...
Oczywiście takie odzywki nie świadczą, że to forum to gniazdo żmij...
Nadto jesteś synku taki odważny, bo przez internet.

Cytuj:
Cytuj:
Kogóż to "nie pozwalałem krytykować" kogoś z PIS, kto "dopuścił się tego samego"?
No dobrze. Rzeczywiście nigdy nie zareagowałeś na krytykę aparatczyków PZPR z PiS-u tak nerwowo jak na krytykę Macierewicza.
Dalej brniesz. Co to niby znaczy "nie tak nerwowo?"
Cytuj:
Co nie zmienia faktu, że stosujesz podwójne standardy, tzn. bycie aparatczykiem PZPR ma dyskwalifikować Kuronia, ale nie dyskwalifikuje aparatczyków będących w Partii obecnie.
Kłamiesz dalej. Gdzie takie coś napisałem?
SPRAWDZAM dalej.

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Pn maja 28, 2018 19:08
Zobacz profil WWW
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Marek_Piotrowski napisał(a):
Oczywiście takie odzywki nie świadczą, że to forum to gniazdo żmij...
Nie. Takie odzywki świadczą o tym, że na tym forum Twoje chamskie zachowanie nie będzie tolerowane tylko dlatego, że jesteś lokajem wadzy.
Cytuj:
Nadto jesteś synku taki odważny, bo przez internet.
Jeśli Ci zależy, mogę Ci to powiedzieć w twarz. Ale możesz po prostu zaakceptować fakt, że na tym forum nie wolno Ci się wydzierać nawet na tych, których uważasz za podludzi.

Cytuj:
Dalej brniesz. Co to niby znaczy "nie tak nerwowo?"
No nie napisałeś, że ktoś z użytkowników nie jest godzien butów czyścić np. Piotrowiczowi.

Cytuj:
Gdzie takie coś napisałem?
To co konkretnie o Kuroniu napisałeś?
Cytuj:
SPRAWDZAM dalej.
Małgosiu, proszę upomnij tego krzykacza, bo widać mama mu nie wyjaśniła, że wydzierać się niegrzecznie.


Pn maja 28, 2018 19:14

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
A wygadywać oszczerstwa - tak jak Ty i Małgosia - to grzecznie?
Udajesz grzecznego a środku jesteś... tym kim jesteś.

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Pn maja 28, 2018 19:21
Zobacz profil WWW
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Marek_Piotrowski napisał(a):
A wygadywać oszczerstwa - tak jak Ty i Małgosia - to grzecznie?
A jakie oszczerstwa?
Cytuj:
Udajesz grzecznego a środku jesteś... tym kim jesteś.
A Ty odwrotnie – w środku inteligentny gość, a udajesz chama, kanalię i idiotę. Nie rozumiem.


Pn maja 28, 2018 19:28
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Marek_Piotrowski napisał(a):
Po drugie, już nie musze tego mówić - kłamliwy, bezpardonowy atak w wykonaniu moderatora mówi o tym dużo lepiej niż ja.

I kto kłamie? Mam Ci przypomnieć Twój post (jest w koszu, a drugi w piaskownicy)? Nie nazwałeś uczestników forum gniazdem żmij, ale moderację.

Marek_Piotrowski napisał(a):
Po pierwsze, nie strasz mnie, nie przeceniaj mojej chęci bycia tutaj.

Najwyraźniej mijasz się z prawdą, jeśli weźmiemy pod uwagę kilka różnych Twoich kont (likwidowanych, aby powrócić), no i pod ostatnim nickiem też już kilkakrotnie powracałeś. Gdzie, jak nie tu możesz robić to co lubisz najbardziej? Na innym forum nie możesz, bo tam zostali sami jednej opcji.
Marek_Piotrowski napisał(a):
Dyskutuję ostro, ale nie posługuje się oszczerstwem, jak Wy.

Posługujesz się obelgami. To mało? A pomówienie o oszczerstwa trzeba udowodnić. Chyba, że nie odróżniasz opinii od oszczerstwa.
zefciu napisał(a):
Małgosiu, proszę upomnij tego krzykacza, bo widać mama mu nie wyjaśniła, że wydzierać się niegrzecznie.

zefciu, ostatnio wydarła się na mnie koleżanka przy uczniach. W dodatku bezpodstawnie (był przy tym inny nauczyciel). Wkurzyłam się na maxa, ale nie pokazałam tego, a odeszłam w długa bez słowa. Ten nauczyciel zrobił to samo i powiedział: w takich sytuacjach nie ma co sie wkurzać, a zwyczajnie powiedzieć "mam to w d...ie" (dosłowny cytat).
Marek_Piotrowski napisał(a):
A wygadywać oszczerstwa - tak jak Ty i Małgosia - to grzecznie?
Udajesz grzecznego a środku jesteś... tym kim jesteś.

Proszę udowodnić nam oszczerstwa lub zamilknąć.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn maja 28, 2018 19:31
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 375, 376, 377, 378, 379, 380, 381 ... 492  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL