Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 2:18



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 385, 386, 387, 388, 389, 390, 391 ... 492  Następna strona
 Wzajemne uwagi - między użytkownikami 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Alus napisał(a):
I ci półdebilni sprawili, że na kilkanaście wieków przed wynalezieniem w XIX w fotografii, całun był negatywem......


Co ma do tego fotografia? Całun nie przypomina przecież negatywu fotograficznego.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Pt wrz 07, 2018 16:12
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Odezwał się znawca.. Calun jest w negatywie

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Pt wrz 07, 2018 16:16
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Ale nie fotograficznym, ani przypominającym fotograficzny... widziałes kiedyś negatyw fotograficzny? To, co w realu jest jasne, na nim jest ciemne i odwrotnie. Na całunie nie ma takiej zależności, przypomina raczej odbitkę z drzeworytu.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Pt wrz 07, 2018 16:20
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Przypomina właśnie obraz, który mógł powstać z promieniowania - ciemne jest to co było bliżej płótna, jasne to co dalej.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Pt wrz 07, 2018 16:25
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Czyli potwierdzasz, że nie ma nic wspólnego z negatywem fotograficznym, dziękuję.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Pt wrz 07, 2018 16:26
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1458
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
zefciu napisał(a):
nolda napisał(a):
Wiedza to łajno świętej krowy. Zarówno Ty jak i Zefciu posiadacie wiedzę (powiedzmy dostęp do wiedzy objawiony w Wiki) większą niż Georgij Iwanowicz Gurdżijew. Ten filozof, mistyk, przywódca duchowy („niefizyk”) ur. według różnych źródeł (ach ta wiedza) w 1866 lub-1872-1877 w Armenii zmarł 29 października 1949 roku. Wytykacie mu że nie miał wiedzy na temat kwarków.
I znowu łżesz. Niczego nie wytykam Gurżijewowi. I nikomu nie wytykam braku wiedzy. Wytykam Tobie. Wytykam kłamstwo. Ty bowiesz wiesz, że fizycy nie mówią, jakoby „materia sprowadzała się do trzech”. A mimo to piszesz, że mówią.

Zewciu, mówiąc twoim językiem: większego łgaża jak Ty nie ma na tym forum i chyba nigdzie indziej. Łżesz jak najęty, zmyślając jakieś postaci nie z tego świata typu Gurżijew ( co to za bestia wykluła sie w twoim umyśle) i twierdzisz że mu nie wytykasz, wbrew temu co mówi Nolda. To jest wielkie kłamstwo i oszustwo z Twojej strony. Udowodnij że Nolda mówił/a że wytykasz coś jakiemuś Gurżijewowi. Jeśli tego nie udowodnisz pozostanież dla mnie łgarzem tego forum. Łżesz również, pisząc że nolda mówi o fizykach twierdzących że "materia sprowadza sie do trzech"!!! Nolda przytaczała słowa Gurdżijewa. Przeproś za swe łgarstwa, kłamstwa i oszczerstwa, albo pozostaniesz łgarzem tego forum!!!


Pn wrz 10, 2018 11:07
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
george45 napisał(a):
Nolda przytaczała słowa Gurdżijewa.
Jest to zatem trzecie już łgarstwo noldy. W tamtym poście bowiem w żaden sposób nie jest zaznaczone, że jest to cytat. nolda najzwyczajniej w świecie zatem ukradł (ukradła?) słowa Gurdżijewa.


Pn wrz 10, 2018 11:22
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
george45 napisał(a):
Łżesz jak najęty, zmyślając jakieś postaci nie z tego świata typu Gurżijew ( co to za bestia wykluła sie w twoim umyśle)
[...]
Nolda przytaczała słowa Gurdżijewa.
Aha, czyli zefciu łże, bo wymyślił sobie jakiegoś Gurdżijewa, ale Nolda przytaczał(a) słowa tego Gurdżijewa i jest ok. Brzmi sensownie.


Pn wrz 10, 2018 11:29
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
akruk napisał(a):
Cytuj:
Nolda przytaczała słowa Gurdżijewa.
Aha, czyli zefciu łże, bo wymyślił sobie jakiegoś Gurdżijewa, ale Nolda przytaczał(a) słowa tego Gurdżijewa i jest ok. Brzmi sensownie.
Nie nie nie. Chodzi o moją literówkę. Napisałem „Gurżijew” zamiast „Gurdżijew”.


Pn wrz 10, 2018 11:32

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1458
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
zefciu napisał(a):
george45 napisał(a):
Nolda przytaczała słowa Gurdżijewa.
Jest to zatem trzecie już łgarstwo noldy. W tamtym poście bowiem w żaden sposób nie jest zaznaczone, że jest to cytat. nolda najzwyczajniej w świecie zatem ukradł (ukradła?) słowa Gurdżijewa.

Przeprosisz za swe łgarstwa, kłamstwa i oszczerstwa, czy mam to zwalić na karby choroby?


Pn wrz 10, 2018 11:35
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
george45 napisał(a):
Przeprosisz za swe łgarstwa, kłamstwa i oszczerstwa, czy mam to zwalić na karby choroby?
Proszę wskazać, jakie łgarstwa, kłamstwa i oszczerstwa, poza pomyłką w nazwisku Gurdżijewa popełniłem, a przeproszę.


Pn wrz 10, 2018 11:39

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Alus napisał(a):
To może Ty wiesz czemu wzorowo merytoryczny Kruk nie chce udzielić odpowiedzi o średniowiecznym twórcy całunu.......


W tej dyskusji najbardziej intryguje mnie, dlaczego osoby wykazujące się sceptycyzmem np. w kwestii badania katastrof lotniczych, w przypadku Całunu prezentują postawę zupełnie odmienną :? Czy te wszystkie rewelacje z różnych dziwnych stronek nie przypominają Ci rewelacji tzw. sekty smoleńskiej?


Pn wrz 10, 2018 11:40
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1458
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
zefciu napisał(a):
george45 napisał(a):
Przeprosisz za swe łgarstwa, kłamstwa i oszczerstwa, czy mam to zwalić na karby choroby?
Proszę wskazać, jakie łgarstwa, kłamstwa i oszczerstwa, poza pomyłką w nazwisku Gurdżijewa popełniłem, a przeproszę.

Zrzucam na karb. Życzę powrotu do zdrowia.

Unikaniem odpowiedzi i stawianie diagnozy choroby psychicznej (nawet psychiatra nie odważy się na taki krok online) zasłużyłeś na ostrzeżenie, a że to jest już trzecie, odpoczniesz sobie 2 tygodnie. Będziesz miał czas zastanowić się nad swoim postępowaniem. M.


Pn wrz 10, 2018 11:45
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
SweetChild napisał(a):
Alus napisał(a):
To może Ty wiesz czemu wzorowo merytoryczny Kruk nie chce udzielić odpowiedzi o średniowiecznym twórcy całunu.......


W tej dyskusji najbardziej intryguje mnie, dlaczego osoby wykazujące się sceptycyzmem np. w kwestii badania katastrof lotniczych, w przypadku Całunu prezentują postawę zupełnie odmienną :? Czy te wszystkie rewelacje z różnych dziwnych stronek nie przypominają Ci rewelacji tzw. sekty smoleńskiej?

Bo badania całunu nie przeprowadzali specjaliści z rodzaju tych fachowców, którzy "znają sie na lotnictwie z racji obserwacji lotu przez okienku", lub jako dowód stosują eksperymenty z pękającą parówką.
Nadto Kościół posiada wysokiej klasy naukowców, którzy nie pozwolili by na blamaż z fałszywymi wynikami, na jakie pozwalał sobie Macierewicz i PiS w celu zdobycia władzy.


Pn wrz 10, 2018 12:47
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Alus napisał(a):
Nadto Kościół posiada wysokiej klasy naukowców, którzy nie pozwolili by na blamaż z fałszywymi wynikami
No i nie pozwolili. Uzgodniono spełniającą standardy naukowe procedurę pobierania próbek do badań C14, przekazania wysokiej klasy naukowcom do badań oraz zebrania wyników, porównania i oficjalnego ogłoszenia wyników, zwieńczonego publikacją. Kościół się w tym nie zblamował, wyniki badań dowodzące średniowiecznego pochodzenia całunu nie są fałszywe.


Ostatnio edytowano Pn wrz 10, 2018 13:15 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 2 razy



Pn wrz 10, 2018 13:09
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 385, 386, 387, 388, 389, 390, 391 ... 492  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL