Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt kwi 16, 2024 18:41



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 386, 387, 388, 389, 390, 391, 392 ... 492  Następna strona
 Wzajemne uwagi - między użytkownikami 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Alus napisał(a):
Bo badania całunu nie przeprowadzali specjaliści z rodzaju tych fachowców, którzy "znają sie na lotnictwie z racji obserwacji lotu przez okienku", lub jako dowód stosują eksperymenty z pękającą parówką.

Otóż bardzo wiele wskazuje na to, że to ten sam rodzaj specjalistów.


Pn wrz 10, 2018 13:10
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
SweetChild napisał(a):
Alus napisał(a):
Bo badania całunu nie przeprowadzali specjaliści z rodzaju tych fachowców, którzy "znają sie na lotnictwie z racji obserwacji lotu przez okienku", lub jako dowód stosują eksperymenty z pękającą parówką.

Otóż bardzo wiele wskazuje na to, że to ten sam rodzaj specjalistów.

Botanik, profesor Uniwersytetu w Jerozolimie, Żyd, za kasę, czy za coś innego wydał orzeczenie, że na całunie znajdują sie pyłki kwiatów i roślin rosnących 2000 tys lat temu w rejonie Palestyny????


Pn wrz 10, 2018 13:51
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
To jest temat na wzajemne uwagi, a nie kontynuowanie wątku o całunie turyńskim. Nie mam czasu bawić się w przenoszenie postów do odpowiednich działów i wątków. Każdy kolejny będący tematem dyskusyjnym (tu o całunie turyńskim) powędruje do kosza.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn wrz 10, 2018 14:08
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Alus napisał(a):
Botanik, profesor Uniwersytetu w Jerozolimie, Żyd, za kasę, czy za coś innego wydał orzeczenie, że na całunie znajdują sie pyłki kwiatów i roślin rosnących 2000 tys lat temu w rejonie Palestyny????

Alus, gdybym nie znał Cię od lat z tego Forum, to bym pomyślał, że się wczoraj urodziłaś... Nie takie wałki miały, mają i będą miały miejsce na tym świecie.

PS.
Napisałem też odpowiedź na Twoje pytanie, ale po interwencji Małgosi skasowałem, bo musiałbym ją umieścić w wątku o Całunie, a nic odkrywczego nie napisałem ;)


Pn wrz 10, 2018 14:14
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Za to w wątku o Całunie dostałem odpowiedź na moje pytanie z tego wątku:

SweetChild napisał(a):
W tej dyskusji najbardziej intryguje mnie, dlaczego osoby wykazujące się sceptycyzmem np. w kwestii badania katastrof lotniczych, w przypadku Całunu prezentują postawę zupełnie odmienną :?


IrciaLilith napisał(a):
(...) ludzkie mózgi dążą bardziej do unikania dysonansów poznawczych niż do Prawdy, bo nastawione są na przetrwanie...


Przyznam, że jest to jakieś wytłumaczenie.


Pn wrz 10, 2018 14:32
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
SweetChild napisał(a):
Alus napisał(a):
Botanik, profesor Uniwersytetu w Jerozolimie, Żyd, za kasę, czy za coś innego wydał orzeczenie, że na całunie znajdują sie pyłki kwiatów i roślin rosnących 2000 tys lat temu w rejonie Palestyny????

Alus, gdybym nie znał Cię od lat z tego Forum, to bym pomyślał, że się wczoraj urodziłaś... Nie takie wałki miały, mają i będą miały miejsce na tym świecie.

Ale nie wszystko należy traktować kategoriach wałków.....w jednym rzędzie stawiać pękającą parówkę i rekonstrukcję osobę z całunu w 3D.


Pn wrz 10, 2018 14:38

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Alus napisał(a):
Ale nie wszystko należy traktować kategoriach wałków.....w jednym rzędzie stawiać pękającą parówkę i rekonstrukcję osobę z całunu w 3D.


Nie wszystko, ale akurat w tych dwóch przypadkach mamy do czynienia z tanią sensacjologią. Więc wskazane jest tratowanie tych rewelacji jako wałków.

Po prostu pasuje Ci to do teorii i stąd taka argumentacja wydaje Ci się przekonująca, podobnie jak dla osób przekonanych o zamachu przekonująca była argumentacja Macierewicza. Ale niezłe wytłumaczenie tego fenomenu podała IrciaLilith, więc dla mnie temat dziwnego zachowania użytkowników jest zakończony.


Wt wrz 11, 2018 7:03
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Małgosiaa napisał(a):
nolda napisał(a):
Lansujesz się jako katechetka,
Nigdy oficjalnie na tym forum nie mówiłam o tym
Kłamca, kłamca, po trzykroć kłamca! Bezwstydna kłamczucha!

Wątek "Rezygnacja z lekcji religii" w dziale "Katecheza w szkole"
viewtopic.php?p=937416#p937416 (08 sty 2017 02:07)
Małgosiaa napisał(a):
Prawo jest prawem i jesli w świetle prawa rodzice nie odwołają wcześniej złożonego na pismie życzenia, taka lekcja dla owego ateisty jest obowiązkowa.
Nie zarzucaj mi braku czytania ze zrozumieniem, bo Ty próbujesz dyskutować z prawem. Ja to prawo znam i ono mnie obowiązuje. Mogę jedynie zaproponować rodzicom rezygnację z katechezy, ale zmusić nie mogę, ani nie mogę podjąć za nich decyzji. Dopóki takiej rezygnacji na pismie nie będę miała, ów 17 letni ateista będzie miał nieobecności w dzienniku, jesli samowolnie będzie je opuszczał. Katecheta odpowiada głową za uczniów powierzonych jego opiece.

viewtopic.php?p=937447#p937447 (08 sty 2017 10:45)
Małgosiaa napisał(a):
Iago napisał(a):
1. Czy prowadzisz zajęcia w szkołach średnich/gimnazjalnych? (o ile to nie jest materia prywatna 😉)
"Od przedszkola do opola" czyli od 3 latków po gimnazjum.
Iago napisał(a):
2. Czy egzaminujesz młodzież w szkole średniej/gimnazjalnej ze znajomości modlitw oraz credo?
I owszem, z naciskiem na rozumienie.

viewtopic.php?p=937491#p937491 (08 sty 2017 16:23)
Małgosiaa napisał(a):
Odwołujesz się do swoich doświadczeń, więc ja też się do nich odwołam i nie do rozmów, ale konkretnego przykładu.
Swego czasu byłam przez pół roku na zwolnieniu lekarskim, apotem na urlopie zdrowotnym następne pół roku. W tym czasie zastępował mnie proboszcz. Przykładał się do lekcji, ale zero podejścia do dzieci i młodzieży. Efekt opłakany. Zresztą już wcześniej miał pretensje, że dzieciaki mnie słuchają, a jego nie, np. wystarczyło, że poprosiłam aby uczniowie poprowadzili różaniec w kościele i miałam więcej chętnych niż trzeba było. Ksiądz nie mógł zebrać nawet 10. No, ale rozkazów nikt chętnie nie słucha. Raz nawet sie na mnie obraził, kiedy po zakończeniu roku szkolnego, już w wakacje, była pielgrzymka do Częstochowy dzieci pierwszokomunijnych i absolwentów gimnazjum. W autobusie rozdałam poszczególne czytania Drogi Krzyżowej absolwentom. Nikt nie odmówił, a przecież mogli stwierdzić, że nie mam już nad nimi żadnej władzy, to nie muszą. Ksiądz to widział (kamery w autobusie piętrowym) i cały czas aż do powrotu miał fochy lub mnie ignorował. Wcześniej miał z nimi problem, bo przez jego humory kilku chłopców odeszło z posługi ministrantów.

viewtopic.php?p=937539#p937539 (08 sty 2017 20:54)
Małgosiaa napisał(a):
Ja jako praktyk (nie zakulisowy) mogę jedynie stwierdzić, że rolą katechety jest podejście indywidualne do każdego ucznia i tak tez staram się postępować korzystając z wiedzy i intuicji.

viewtopic.php?p=937675#p937675 (09 sty 2017 18:42)
Małgosiaa napisał(a):
JedenPost napisał(a):
nie jest to więc sytuacja typu jakiś katecheta cos sobie dodał tylko ewidentnie powszechny stan rzeczy.
Nie jest powszechny, bo ja tak nie oceniam i przynajmniej ci katecheci, których znam.

viewtopic.php?p=937742#p937742 (10 sty 2017 07:37)
Małgosiaa napisał(a):
Stargard napisał(a):
@Małgosiaa, jako katechetka z kilkunastoletnim doświadczeniem masz znaczne pojęcie w tym temacie - mogłabyś proszę się do owego fragmentu odnieść?
Odniosłam się wyżej w odpowiedzi Soulowi.

viewtopic.php?p=937939#p937939 (11 sty 2017 17:51)
Małgosiaa napisał(a):
Nikt z moich lekcji nie uciekł ani razu (z lekcji moich koleżanek w gminie też), a dla przykładu: dzisiaj oświadczyłam uczniom kl III gimnazjum, że jutro zamiast religii mają WOS (jadę na pogrzeb). Ależ byli zadowoleni!!!!

viewtopic.php?p=937961#p937961 (11 sty 2017 19:46)
Małgosiaa napisał(a):
Kael napisał(a):
Malgosiaa, inaczej: co ty konkretnie bierzeszpod uwage przy wystawianiu oceny na polrocze? Tylko kartkowki i aktywnosc na lekcjach plus ewentualnie prowadzenie zeszytu? Czy te wytyczne, ktore tu inni cytuja?

1. znajomość pacierza i małego katechizmu
2. pracę na lekcji, w tym umiejętniść analizy tekstów biblijnych
3. kartkówki (sprawdzianów nie robię)
4. zeszyt
5. postawa (ocena cząstkowa)
Dodatkowo na ocenę celującą, zakładając, że uczeń otrzyma z powyższego ocenę bardzo dobrą na semestr, przynajmniej jeden z pkt.:
1. udział w konkursach biblijnych (przejście z etapu szkolnego do rejonowego)
2. udział w przedstawieniach np. Jasełkach, Misterium Paschalnym
3. Praca w Kole Biblijnym, Misyjnym

viewtopic.php?p=937972#p937972 (11 sty 2017 20:34)
Małgosiaa napisał(a):
Cytuj:
A na podstawie uczestnictwa w praktykach religijnych?
Oceniają na takiej samej zasadzie jak ja to robię. Uczestnictwo i różnego rodzaju nabożeństwach, pielgrzymkach nie jest oceniane. To, za co można podnieść ocenę za postawę, to bycie ministrantem i wykonywanie tej posługi sumiennie, pełnieni funkcji lektora itp. Ale to nie jest ocena za wiarę, a za postawę jako ocena cząstkowa.
-----------------------------------------------------------
Kael napisał(a):
Teoretycznie niewierzacy ale aktywny w Kole Biblijnym i udzielajacy sie jako wolontariusz ma, po wykazaniu sie wiedza wymagana programem szkolnym, szanse na ocene celujaca. Zgadza sie Malgosiaa?
Jeśli jego postawa nie budzi zastrzeżeń - tak. Tyle, że to teoretycznie, bo żaden ateista nie posyła dziecka na katechizację. Miałam ucznia, który przyznał mi się, że zaczął wątpić w istnienie Boga. Powiedział to bardzo nieśmiało. Jako uczeń gimnazjum sprawiał wiele problemów. Chyba bał się "zrąbania". Moja postawa w tej kwestii spowodowała, że po latach, będąc już dorosłym napisał do mnie podziękowanie, że dzięki mnie jest porządnym człowiekiem. Własnie zakładał rodzinę. Z tego co wiem, jest już kilka ładnych lat po ślubie, niedawno urodziło mu się drugie dziecko i oboje są szczęśliwym małżeństwem.

viewtopic.php?p=937990#p937990 (11 sty 2017 22:17)
Małgosiaa napisał(a):
Zacytowałam Ci Dyrektorium Katechetyczne, wskazałam jak ja i moje znajome katechetki oceniamy (zgodnie z Dyrektorium).


N paź 07, 2018 15:21

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1457
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
george45 napisał(a):
Padre77 napisał(a):
Gratuluję, ale obawiam się, że przy sposobie wypowiadania się zefcia (może robi to nieświadomie i niecelowo) konflikty raczej nie będą łagodzone a eskalowane. Obym się mylił, ale takie mam zadnie.


No tu bym się nie zgodził z przedmówcą, po przeczytaniu poniższego postu skierowanego do moderatorów, skłonny jestem uznać nowo upieczonego moderatora za orędownika (s)pokoju, przynajmniej na tym forum.

zefciu napisał(a):
A nie dałoby się po prostu całej trójki wywalić i byłby spokój? Taka sugestia dla moderacji.

Przepraszam Padre77, błądziłem, miałeś rację.


Cz paź 18, 2018 8:39
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
IrciaLilith napisał(a):
Osobiście liczę że Quinque jako inteligentny człowiek po prostu sam dokona korekty swoich błędów językowych i stylistycznych, bo mimo że sama nie piszę idealnie to ilość ich po prostu razi i utrudnia czytanie.


Proszę o wskazanie błędów które popełniłem albo przeproszenie za oszczerstwo


So paź 20, 2018 0:35
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Proszę bardzo. Pierwszy, lepszy post (wytłuszczenia moje, aby było bardziej czytelnie):
Quinque napisał(a):
Przypomnę tylko iż żaden ze zwodników nie wyakzal iż Biblia zabrania kultu Maryjnego, czy też że w Biblii występuje zasada sola scriptura
Przypomnę tylko, iż żaden ze zwodników nie wyakzal, iż Biblia zabrania kultu Maryjnego, czy też, że w Biblii występuje zasada sola scriptura.
Przeemek napisał(a):
Wykaż na podstawie Biblii iz...


Ale nie muszę tego robić, bo to wy oraz wasz Mesjasz i zbawca(czyli Luter) uroiliście sobie w główkach że wszystko ma być zapisane w Biblii

Ale nie muszę tego robić, bo to wy oraz wasz Mesjasz i zbawca(czyli Luter), uroiliście sobie w główkach, że wszystko ma być zapisane w Biblii.
Cytuj:
reformatorom


Nie udowodniła, bo zwodnicy, kłamcy i oszuści czyt. "Reformatorzy" wymyślili sobie jakieś zasady. Które nigdy nie były zasadami Kościoła, ani nigdy nie było w ich Biblii. Ja się pytam o to co w Biblii jest a nie czego nie ma. No ale wyznawcy papierowego cielca(czyli protestanci) mają problem z Biblijnym uzasadnieniem ich rojeń

Quinque, ma szacunek do Biblii. Ale nie ma szacunku do osób które robią z niej papierowego cielaka

Nie udowodniła, bo zwodnicy, kłamcy i oszuści, czyt. "Reformatorzy", wymyślili sobie jakieś zasady, które nigdy nie były zasadami Kościoła, ani nigdy nie było w ich Biblii. Ja się pytam o to, co w Biblii jest, a nie czego nie ma. No, ale wyznawcy papierowego cielca](brak spacji)(czyli protestanci), mają problem z biblijnym uzasadnieniem ich rojeń.

Quinque (zbędny przecinek) ma szacunek do Biblii, ale nie ma szacunku do osób, które robią z niej papierowego cielaka.



Cytuj:
wytykanie reformatorom błędnej intepretacji w odrzucaniu kultu Maryjnego


Możesz mi powiedzieć kiedy wasz Mesjasz i zbawca czyli Luter odrzucał kult Maryjny?
Możesz mi powiedzieć, kiedy wasz Mesjasz i zbawca, czyli Luter odrzucał kult Maryjny?
Cytuj:
doktryn Kościoła Chrystusa na swoim "podwórku" już od Schizmy z 1054r.


Są dwie elementarne różnice między zwodnikami a prawosławnymi.
● Różnica pierwsza; prawosławie posiada sukcesje apostolską. Zwodnicy sukcesji nie posiadają
● Różnica druga, prawosławie posiada jednakową doktrynę. Zwodnicy mimo "prowadzenia przez Ducha Świętego" mają tysiące denominacji gdzie każdą uczy czego innego

Te dwie róznice sprawiają iż z prawosławiem można merytorycznie dyskutować. A ze zwodnikami nie można

Są dwie elementarne różnice między zwodnikami, a prawosławnymi.
● Różnica pierwsza - prawosławie posiada sukcesje apostolską. Zwodnicy sukcesji nie posiadają.
● Różnica druga - prawosławie posiada jednakową doktrynę. Zwodnicy, mimo "prowadzenia przez Ducha Świętego", mają tysiące denominacji, gdzie każdą uczy czego innego

Te dwie róznice sprawiają, iż z prawosławiem można merytorycznie dyskutować, a ze zwodnikami nie można.

viewtopic.php?p=1017930#p1017930

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So paź 20, 2018 8:00
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lut 23, 2017 0:53
Posty: 1480
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Małgosiaa napisał(a):
Proszę bardzo. Pierwszy, lepszy post (wytłuszczenia moje, aby było bardziej czytelnie):
Quinque napisał(a):
Przypomnę tylko iż żaden ze zwodników nie wyakzal iż Biblia zabrania kultu Maryjnego, czy też że w Biblii występuje zasada sola scriptura
Przypomnę tylko, iż żaden ze zwodników nie wyakzal, iż Biblia zabrania kultu Maryjnego, czy też, że w Biblii występuje zasada sola scriptura.
Przeemek napisał(a):
Wykaż na podstawie Biblii iz...


Ale nie muszę tego robić, bo to wy oraz wasz Mesjasz i zbawca(czyli Luter) uroiliście sobie w główkach że wszystko ma być zapisane w Biblii

Ale nie muszę tego robić, bo to wy oraz wasz Mesjasz i zbawca(czyli Luter), uroiliście sobie w główkach, że wszystko ma być zapisane w Biblii.
Cytuj:
reformatorom


Nie udowodniła, bo zwodnicy, kłamcy i oszuści czyt. "Reformatorzy" wymyślili sobie jakieś zasady. Które nigdy nie były zasadami Kościoła, ani nigdy nie było w ich Biblii. Ja się pytam o to co w Biblii jest a nie czego nie ma. No ale wyznawcy papierowego cielca(czyli protestanci) mają problem z Biblijnym uzasadnieniem ich rojeń

Quinque, ma szacunek do Biblii. Ale nie ma szacunku do osób które robią z niej papierowego cielaka

Nie udowodniła, bo zwodnicy, kłamcy i oszuści, czyt. "Reformatorzy", wymyślili sobie jakieś zasady, które nigdy nie były zasadami Kościoła, ani nigdy nie było w ich Biblii. Ja się pytam o to, co w Biblii jest, a nie czego nie ma. No, ale wyznawcy papierowego cielca](brak spacji)(czyli protestanci), mają problem z biblijnym uzasadnieniem ich rojeń.

Quinque (zbędny przecinek) ma szacunek do Biblii, ale nie ma szacunku do osób, które robią z niej papierowego cielaka.



Cytuj:
wytykanie reformatorom błędnej intepretacji w odrzucaniu kultu Maryjnego


Możesz mi powiedzieć kiedy wasz Mesjasz i zbawca czyli Luter odrzucał kult Maryjny?
Możesz mi powiedzieć, kiedy wasz Mesjasz i zbawca, czyli Luter odrzucał kult Maryjny?
Cytuj:
doktryn Kościoła Chrystusa na swoim "podwórku" już od Schizmy z 1054r.


Są dwie elementarne różnice między zwodnikami a prawosławnymi.
● Różnica pierwsza; prawosławie posiada sukcesje apostolską. Zwodnicy sukcesji nie posiadają
● Różnica druga, prawosławie posiada jednakową doktrynę. Zwodnicy mimo "prowadzenia przez Ducha Świętego" mają tysiące denominacji gdzie każdą uczy czego innego

Te dwie róznice sprawiają iż z prawosławiem można merytorycznie dyskutować. A ze zwodnikami nie można

Są dwie elementarne różnice między zwodnikami, a prawosławnymi.
● Różnica pierwsza - prawosławie posiada sukcesje apostolską. Zwodnicy sukcesji nie posiadają.
● Różnica druga - prawosławie posiada jednakową doktrynę. Zwodnicy, mimo "prowadzenia przez Ducha Świętego", mają tysiące denominacji, gdzie każdą uczy czego innego

Te dwie róznice sprawiają, iż z prawosławiem można merytorycznie dyskutować, a ze zwodnikami nie można.

viewtopic.php?p=1017930#p1017930


Kuriozalne, a zarazem szczyt twojej megalomanii:

w wątku: viewtopic.php?p=1015567#p1015567
nolda napisał(a):
Małgosiaa napisał(a):
Gdybologii nie uprawiam. Faktem jest, że niestety, nie znasz języków starożytnych i nie jesteś w stanie poznać ich już na tyle, aby móc tłumaczyć Biblię. A poniżek widać, że i z językiem polskim masz problemy ;)
IrciaLilith napisał(a):
Uważam że nie ważne kto by tłumaczył taki nowoodkryty oryginał

Po pierwsze: nieważne, a nie nie ważne i nowo odkryty, a nie nowoodkryty (połączenie przysłówka z przymiotnikiem pisze się osobno).
Po drugie: jak sobie wyobrażasz odkrycie owego oryginału, skoro do tej pory odkrywano jedynie skrawki, ostatnio w Qumran. To jest zwyczajne chciejstwo.

Po pierwsze, możesz jako osoba nie mająca problemów z językiem polskim, możesz mi objaśnić znaczenie słowa „poniżek” które użyłaś powyżej?
Po drugie, w Qumran odkryto skrawki jakiegoś oryginału, czy to tylko twoje chciejstwo?


Szczyt złośliwości:
Małgosiaa napisał(a):
nolda napisał(a):
Po pierwsze, możesz jako osoba nie mająca problemów z językiem polskim, możesz mi objaśnić znaczenie słowa „poniżek” które użyłaś powyżej?

Twoja złosliwość nie ma końca. Zwyczajna literówka wynikająca z mojego bezwzrokowego pisania (nie patrzę na monitor i wysyłam). Mimo to dziękuję za zwrócenie na to uwagi.


Trzeba najpierw być wzorem do naśladowania, by wystawiać jakiekolwiek opinie na temat czyjejś pisowni. A te tłumaczenia? Kiedyś mi napisałaś jak ja się tłumaczyłem, więc ci powtórzę:

Sprawdzaj tekst i poprawiaj za nim wyślesz na forum. Hipokrytko.

A to że mnie poprawiasz, to nie jest "złośliwość która nie ma końca", tylko jawny atak na moją osobę.


So paź 20, 2018 13:56
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Jeszcze długaśnych Twoich epistoł tu brakowało :(


So paź 20, 2018 14:16
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
JedenPost napisał(a):

Nauczony doświadczeniem tym razem z miejsca zgłaszam Twoje prymitywne ad personam.

A gdzież to jest owo ad personam, w dodatku prymitywne? :o

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So paź 27, 2018 16:51
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
W bezpodstawnym oskarżeniu z sugestią notoryczności. Prymitywizmu przydaje Twoja ulubiona metoda prowokowania z wchodzeniem w rolę pokrzywdzonej. Zbyt wiele razy tego próbowałaś, nie złapie się już na to nikt, kto Cię zna.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


So paź 27, 2018 16:54
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 386, 387, 388, 389, 390, 391, 392 ... 492  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL