Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 18, 2024 8:48



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 423, 424, 425, 426, 427, 428, 429 ... 492  Następna strona
 Wzajemne uwagi - między użytkownikami 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 25, 2007 1:31
Posty: 2733
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
zefciu napisał(a):
robaczek2 napisał(a):
Zefciu, czy mozesz sobie darowac tego typu insynuacje:
" i tak kobiety po poronieniu bywają aresztowane i ciągane po sądach jako podejrzane o aborcję. O takiej Polsce właśnie marzą bramini."
A czemu mam sobie darować, skoro tak właśnie dzieje się w krajach, gdzie kobiety odpowiadają karnie za aborcje, a bramin popiera środowiska, które chcą takich rozwiązań w Polsce?
Cytuj:
"publicznie przyznałeś, że marzycie o tym, żeby zamknąć Polakom gęby"
A dlaczego mam sobie darować, skoro sam publicznie napisałeś nt. marzenia o Polsce, gdzie takich jak ja nie ma?

Dlaczego klamiesz?
Bramin nie popiera - to Twoja wyobraznia. Poza tym jak Twoje sumienie pozwala na zaliczanie sie do pro life?
Prosilem o cytat. Ale Ty wolisz zyc w swiecie fantazji. Czy w swoim swiecie?


Pt lis 13, 2020 13:07
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
robaczek2 napisał(a):
Bramin nie popiera
bramin w konflikcie O*** I****-P**-p**obiskupi-pseudotrybunał vs. Polacy-Strajk Kobiet-opozycja zawsze staje po stronie tych pierwszych. Nigdy nie powiedział nic, co by wskazywało, że ci pierwsi zrobili błąd. Nigdy nie powiedział nic, co by wskazywało, że ci drudzy mają jakąkiekolwiek racje. Stanowisko bramina w tym konflikcie jest jasne.
Cytuj:
Poza tym jak Twoje sumienie pozwala na zaliczanie sie do pro life?
Już wyjaśniłem.


Pt lis 13, 2020 13:22
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 25, 2007 1:31
Posty: 2733
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
zefciu napisał(a):
Nigdy nie powiedział nic, co by wskazywało, że ci pierwsi zrobili błąd. Nigdy nie powiedział nic, co by wskazywało, że ci drudzy mają jakąkiekolwiek racje. Stanowisko bramina w tym konflikcie jest jasne.

Nigdy nie powiedzial nic co by wskazywalo na "gdzie kobiety odpowiadają karnie za aborcje, a bramin popiera środowiska, które chcą takich rozwiązań w Polsce?"
Po prostu klamstwa i przeinaczenia tak weszly Ci w krew ze juz nie potrafisz inaczej.


Pt lis 13, 2020 13:43
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
robaczek2 napisał(a):
Nigdy nie powiedzial nic co by wskazywalo na "gdzie kobiety odpowiadają karnie za aborcje, a bramin popiera środowiska, które chcą takich rozwiązań w Polsce?"
Gdybyś pisał zdania składne gramatycznie, byłoby Cię łatwiej zrozumieć.
Cytuj:
Po prostu klamstwa i przeinaczenia tak weszly Ci w krew ze juz nie potrafisz inaczej.
Proszę wskazać mi jakieś kłamstwo (celowe podanie błędnego faktu, a nie wnioskowanie, które uważasz za błędne), albo darować sobie takie zarzuty.


Pt lis 13, 2020 13:53
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 25, 2007 1:31
Posty: 2733
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
zefciu napisał(a):
Proszę wskazać mi jakieś kłamstwo (celowe podanie błędnego faktu, a nie wnioskowanie, które uważasz za błędne), albo darować sobie takie zarzuty.

Prosze bardzo - “Sam publicznie napisales .......”
Odwrotnie - uwazam ze w Polsce jest miejsce dla kazdego i z kazdym niezaleznie od roznicy pogladow moge jechac na ryby i wypic kielicha


Pt lis 13, 2020 14:16
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
robaczek2 napisał(a):
Prosze bardzo - “Sam publicznie napisales .......”
A nie napisałeś o Polsce, w której nie ma osób stosujących „insynuacje”?


Pt lis 13, 2020 14:22
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Koniec tematu "bramin". Dość wałkowania jednej osoby i uwag ad personam, nawet w tym wątku. Proszę zająć się sobą, uderzyć się we własne piersi.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt lis 13, 2020 14:40
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Małgosiaa napisał(a):
Koniec tematu "bramin".
Gdyż? Jest gdzieś zakaz krytykowania bramina w regulaminie? Albo w jakimś choćby niepisanym prawie forum?
Cytuj:
Proszę zająć się sobą, uderzyć się we własne piersi.
Mam dokonywać publicznej ekspiacji za własne, prywatne grzechy na forum? Podziękuję. Natomiast za przewinienia forumowe mogę przeprosić, o ile ktoś mi wykaże, że takie miały miejsce. Póki co dostałem ostrzeżenie za to, że zwróciłem braminowi uwagę, że jego słowa mogły być obraźliwe. Ostrzeżenie wisi, podczas gdy Twój protegowany nazwał wszystkich chrześcijan idiotami, a moderacja nie zrobiła z tym zupełnie nic.

Bardzo zatem proszę, skoro moderacja ma zamiar dalej pochwalać sekciarskich misjonarzy obrażających chrześcijan, oraz bronić politycznych bandytów wykorzystujących kościół jako przynętę na wściekłych Polaków, przynajmniej pozwolić na tejże moderacji otwartą krytykę.


Pt lis 13, 2020 14:49
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
zefciu napisał(a):
Gdyż?

Gdyż to co uprawiasz przekroczyło dawno znamiona krytyki.
zefciu napisał(a):
Mam dokonywać publicznej ekspiacji za własne, prywatne grzechy na forum? Podziękuję.

Czyli zdajesz sobie sprawę z własnych wad. To dobrze. Zaprzestań więc znęcania się nad innymi, jako, że belka jest większa od drzazgi.
Na marginesie: nie sądziłam, że sprawia Ci trudność czytanie ze zrozumieniem. Nigdzie nie powiedziałam, że masz prać swoje wady na forum.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt lis 13, 2020 15:08
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Małgosiaa napisał(a):
Gdyż to co uprawiasz przekroczyło dawno znamiona krytyki.
Cały czas czekam na odpowiedź na pytanie „za co dostałem ostrzeżenie”. W sytuacji, w której jedna osoba daje ostrzeżenie za nic, a druga – tylko coś tam gada argument, że ta druga „przekracza granice” jest bezzasadny. Niech bramin cofnie ostrzeżenie, to będzie powód mniej do krytyki.
Cytuj:
Zaprzestań więc znęcania się nad innymi
A czy ja się nad kimś znęcam? Czy zmusiłem bramina do krytykowania protestujących? Czy zmusiłem bramina do nazywania aborcji płodu z bezmózgowiem „eugeniką”? Uniemożliwiłem braminowi ukaranie sekciarza, który nazwał chrześcijan idiotami? Kazałem braminowi wdawać się z tym sekciarzem w dyskusję? Kazałem mu dać sobie ostrzeżenie bez sensu? No nie. Zatem to wszystko bramin robi z własnej, nieprzymuszonej woli. Wytykanie mu tego nie jest zatem znęcaniem się, ale krytyką osoby, która posiada realną władzę na forum.
Cytuj:
Nigdzie nie powiedziałam, że masz prać swoje wady na forum.
No to o co Ci chodziło z tym biciem się w piersi? Za jakie konkretnie winy mam pokutować?

Możesz się z moimi zarzutami nie zgadzać. Ale nie powiesz mi, że nie są to konkretne zarzuty i konkretne postulaty, wskazujące, co konkretnie moderacja robi nie tak i co robić powinna. Z Twojej strony zaś leci jakieś nieokreślone „uderz się w piersi”. Mnie nie zależy, żeby moderacja biła się w piersi, tylko żeby przestała opluwać przeciwników politycznych P**u oraz żeby uporała się z problemem sekciarskich misjonarzy.


Pt lis 13, 2020 15:46
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Ostrzeżenie może cofnąć jedynie administrator. To tak na marginesie. Przyjrzę sie temu, ale nie sądzę, aby bramin dał Tobie to ostrzeżenie za nic.
zefciu napisał(a):
A czy ja się nad kimś znęcam? Czy zmusiłem bramina do krytykowania protestujących? Czy zmusiłem bramina do nazywania aborcji płodu z bezmózgowiem „eugeniką”? Uniemożliwiłem braminowi ukaranie sekciarza, który nazwał chrześcijan idiotami? Kazałem braminowi wdawać się z tym sekciarzem w dyskusję? Kazałem mu dać sobie ostrzeżenie bez sensu? No nie. Zatem to wszystko bramin robi z własnej, nieprzymuszonej woli. Wytykanie mu tego nie jest zatem znęcaniem się, ale krytyką osoby, która posiada realną władzę na forum.

P{oproszę o konkretne linki.
zefciu napisał(a):
No to o co Ci chodziło z tym biciem się w piersi? Za jakie konkretnie winy mam pokutować?

Kpisz czy o droge pytasz? Nie rozumiesz zwrotu "bić się we własne piersi"? Nie wierzę.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt lis 13, 2020 16:43
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Małgosiaa napisał(a):
P{oproszę o konkretne linki.
Bardzo proszę:
viewtopic.php?p=1067137#p1067137 – tutaj bramin używa określenia „dzicz”, co wielu użytkowników bierze do siebie. Potem tłumaczy, że chodziło mu tylko o część protestujących.
viewtopic.php?p=1067177#p1067177 – tutaj tłumaczę braminowi, dlaczego to określenie ludzie wzięli do siebie. Dostaję za to ostrzeżenie.
viewtopic.php?p=1067375#p1067375 – tutaj george45 wyśmiewa się z cnoty Bojaźni Bożej i nazywa wszystkich chrześcijan idiotami. Post ten zgłosiłem, a także napisałem o nim w uwagach. Zostałem przez moderację całkowicie zignorowany.
viewtopic.php?p=1067382#p1067382 – tutaj bramin wdaje się w dyskusję z georgem45, tym samym potwierdzając, że wypowiedź tego ostatniego jest dopuszczalna na forum.
viewtopic.php?p=1067302#p1067302 – tutaj bramin używa określenia „aborcja eugeniczna” w kontekście sporu o legalność aborcji w przypadku wady płodu. Co implikuje, że uważa on usunięcie płodu z bezmózgowiem za formę eugeniki. Ewentualnie może to też oznaczać, że gada od rzeczy.

Cytuj:
Kpisz czy o droge pytasz? Nie rozumiesz zwrotu "bić się we własne piersi"? Nie wierzę.
Rozumiem ten zwrot. Ale w tym kontekście ten zwrot nie ma sensu. Mam konkretne zastrzeżenie do tego, co robi bramin. Nie piszę „bramin to grzesznik, powinien bić się w pierś”. Piszę „bramin podejmuje krzywdzące i niesprawiedliwe decyzje jako moderator, powinien przestać je podejmować”.


Pt lis 13, 2020 18:43

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1458
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
zefciu napisał(a):
pom napisał(a):
Bycie poniżanym to wielka łaska, dziękuję. :)
Słuchaj! Jesteś gościem na forum, gdzie obowiązuje język polski. Napisałeś nieskładne gramatycznie zdanie. Poprosiłem, żebyś to zdanie poprawił. Dla Ciebie to poniżenie, że musisz pisać poprawnie po polsku? Ciekawe.

@zefciu, jesteś gościem na forum, gdzie obowiązuje regulamin. Napisałeś uwagę do @pom niezgodnie z regulaminem forum. Takie uwag zamieszczamy zgodnie z regulaminem tu: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Postaraj się poprawić, czy to dla Ciebie (byłego moderatora) takie trudne do zapamiętania? Skup się troszeczkę nad tym co piszesz i gdzie piszesz. Dla Ciebie to poniżenie, że musisz pisać zgodnie z regulaminem? Ciekawe.


Pn lis 16, 2020 10:24
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
george45 napisał(a):
@zefciu, jesteś gościem na forum, gdzie obowiązuje regulamin. Napisałeś uwagę do @pom niezgodnie z regulaminem forum. Takie uwag zamieszczamy zgodnie z regulaminem tu: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
To nie była uwaga personalna do użytkownika. Była to uwaga do konkretnej jego wypowiedzi, która była nieskładna. Nie moja wina, że pom tę prośbę wziął do siebie i uznał jeszcze za poniżającą.


Pn lis 16, 2020 10:45

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1458
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
No jeśli to nie twoja wina, to bardzo przepraszam. Jak mogłem się tak pomylić w ocenie. Wszak gdybym uważnie wczytał w słowa św. Łukasza o powściągliwość w sądzeniu, to nie sądziłbym innych, a tym samym nie byłbym przez nich sadzonym i nie odmierzyliby mi tą sama miarą jaką ja im odmierzałem.
PS
Jak bym zgodził się z Tobą i winę przypisał dla @pom, to jaką miarą byłoby mi odmierzone?


Pn lis 16, 2020 12:24
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 423, 424, 425, 426, 427, 428, 429 ... 492  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL