Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 18, 2024 2:31



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 436, 437, 438, 439, 440, 441, 442 ... 492  Następna strona
 Wzajemne uwagi - między użytkownikami 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Kael napisał(a):
Mialo byc polskie, co wynikaloby tez z kontekstu. Ale mozna i tak "merytorycznie" ominac glowny temat.
No, jakoś nie wpadłam, że to literówka. Chyba dzisiaj ciężko myslę :D
Nie omijam tematu. Zwyczajnie nie dyskutuję na żaden temat.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So maja 22, 2021 11:48
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Tylko belfer sie w tobie odezwal i musialas zareagowac? Bywa.


So maja 22, 2021 12:16
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Może belfer, a może zwyczajnie, z powodu zaćmienia umysłu"ococho", chęć zrozumienia. W każdym razie nie miałam zamiaru stawiać się na wyżynach intelektu :P

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So maja 22, 2021 12:56
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Ach Kael, chyba dzisiaj trudniejszy dzien, bo troszke czepialska jestes. :)
Glowa do gory, bedzie lepiej.


So maja 22, 2021 21:05
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Nie bedzie, ale dziekuje.


N maja 23, 2021 14:19

Dołączył(a): So kwi 10, 2021 15:53
Posty: 377
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
nolda napisał(a):

Jeśli właściwie sądzisz, jeśli jesteś w porządku, ale taki nie jesteś, zostały Twe czyny osądzone przez moderację, zostałeś ukarany. Czyżbyś nie otrzymał wyroku, a może się z nim nie zgadzasz, lub uważasz że moderacja nie ma prawa cię osądzać?


Jeszcze jedna dobra rada opanuj się i ogranicz te niedozwolone uwagi osobiste - ad personam niezwiązane z tematem, na które pozwalasz sobie notorycznie.


Pn maja 31, 2021 23:43
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Problemy techniczne ( zmiana serwera ) ktore juz chyba minely.


Śr cze 02, 2021 19:14
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 13:57
Posty: 939
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
bert04 napisał(a):
Nie wiem, gdzie to zamieścić, może tu bo może macie kontakty. Coś się stało z forum katolika? Czy to jakiś geoblocking przeciw polskojęzycznym emigrantom? Czy coś przegapiłem czy tylko jakieś chwilowe problemy techniczne?


Są pod starym adresem. Coś może u Ciebie jest nie tak.
edit: Ostatni wpis Adama M. ;) o 8.12

_________________
Tylko Bogu chwała


Śr cze 02, 2021 19:15
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Dzięki, już wszedłem. Ostatnio parę razy z różnych powodów chciałem tam zaglądnąć, i ciągle nie wychodziło, najczęściej "time expired". Tak od około miesiąca się to ciągnęło, plus minus, ale dotychczas też myślałem, że może usterka. Dziś myślałem, że spytam, ale po waszych wpisach nagle się udało.


PS: Wreszcie z Regulaminu zniknął mój nick ze starym awatarem. Był już czas jeżeli od ośmiu lat tam już się nie udzielałem..

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Śr cze 02, 2021 19:38
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
@białogłowa
Niekoniecznie tylko bert. Ja też (i nie tylko ja) rzadko mam możliwość ujrzenia strony. Zwykle jest info, że witryna jest nieosiągalna (przed chwilą też).

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr cze 02, 2021 19:41
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Robek napisał(a):
Jak ty tak próbujesz rozmawiać z ludźmi, to nie dziwie sie że zostało ci jedynie to forum.

Skoro zostało, jak sądzisz, jedynie to forum Dowiarowi, to nie uważasz, że nie należy dołować Dowiara? Jeśli i stąd odejdzie, to co mu pozostanie, pomyślałeś o tym?
Chyba jedynie będzie odgadywał po wpisach:
Dowiar napisał(a):
Nie trzeba być Bogiem, żeby wiedzieć gdzie będziesz wystarczy poczytać co piszesz.
jako nie Bóg, gdzie będą po śmierci piszący na tym forum.


Cz cze 03, 2021 9:46

Dołączył(a): So kwi 10, 2021 15:53
Posty: 377
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Robek napisał(a):
Jaka polemika? o czym ty mówisz? zadałem kilka pytań, i nie dostałem odpowiedzi, jedynie jakieś gadanie, kompletnie niezwiązane z tematem.



Jeżeli nie rozumiesz pojęcia polemika, to trudno więcej nie będę wyjaśniał.


Robek napisał(a):
Czyj to jest cytat? do kogo to mówisz? bo chyba nie do mnie? :mrgreen: ty w ogóle rozumiesz czym są pytania, i jak o coś pytam to bym oczekiwał odpowiedzi?
Jak z ciebie jest tragiczny przypadek! to w życiu codziennym, na każde pytanie które ktoś ci zada, odpowiadasz, po co ta polemika? :D już nie mam do ciebie siły.



Za to ja mam bardzo dużo siły i cierpliwości do Ciebie oraz wobec każdego, kto jest zafiksowany na sobie do tego stopnia, że nie chce usłyszeć zdania innych.

Otrząśnij się kolego drogi, my jesteśmy w procesie polemiki! To wszystko Twoje życzenia pobożne i chęć zrobienia mnie na Twój obraz i podobieństwo, nie słyszałeś o różnicach między ludźmi?

Przepuszczam mimo uszu Twoje obraźliwe stwierdzenia, nie zwracam na nie uwagi, chociaż kwalifikują się do chamówy naciśnięcia wykrzyknika i zgłoszenia Moderatorom, ale jestem pobłażliwy z uwagi na Twój młody wiek i porywczość, poniżej przykłady Twoich niegrzecznych emocjonalnych wypowiedzi, nie dotyczących tematu:

Robek napisał(a):
1. Jak z ciebie jest tragiczny przypadek!
2. ... to nie dziwie sie że zostało ci jedynie to forum.



Było ich dużo więcej, ale nie mam czasu, aby przeglądać stare posty i wyłuskiwać je!

Mam dobra rade dla Ciebie wynikającą z doświadczenia wieloletniego, wyluzuj, uspokój się, nie przejmuj się tak bardzo, zdystansuj, od razu zobaczysz świat w innych barwach, staniesz się bardziej radosny, mniej pretensjonalny, może w końcu przestaniesz widzieć winę tylko poza sobą.

I jeszcze jedna rzecz, ja piszę z szacunkiem do rozmówcy używając dużej litery przy Ty, Ci. Może zwrócisz w końcu i na to uwagę, że to są prawidła pisowni języka polskiego. Chociaż nie liczę na to, bo wiele osób z dzisiejszego młodego pokolenia jest niechlujnych i nie zwraca na to uwagi, ale fakt jest faktem. Jeżeli to Twoja osobista maniera to pisz z małej litery, to nie jest aż tak ważne, nie zależy mi na tym. Jakiś czas temu kilka wpisów też pisałem z małej litery, żeby coś Tobie zasugerować, ale ponieważ nie zwracasz na to żadnej uwagi, więc wróciłem do reguły, jak widzisz i jestem w porządku w tym zakresie.

Postaw wreszcie chociaż jakieś jedno sensowne pytanie, czekam i nie mogę się doczekać, chętnie odpowiem. Na razie to Ty próbujesz mnie zmusić, abym odpowiadał na Twoje pytania zgodnie z jakimś Twoim schematem.

Ja nie jestem od obsługiwania Twoich prywatnych schematów oraz Twoich oczekiwań. Jeżeli podejmujesz ze mną dyskusję, to bądź gotowy na wszystko i zacznij sobie lepiej z tym radzić, nie każdy rozmówca jest taki jakim byś chciał go widzieć Ty!

Jeżeli jestem dla Ciebie zbyt trudnym rozmówcą i brak Ci już do mnie sił, to zmień rozmówcę na bardziej miłego, układnego, chętnie przytakującego Twoim opiniom!

Jeżeli szukasz kogoś kto będzie Ciebie miło poklepywał po ramieniu w trakcie dyskusji i jeżeli tego tak bardzo potrzebujesz to się zastanowię, może poklepie od czasu do czasu, żebyś łatwiej znosił mnie, takiego jakim jestem!


Cz cze 03, 2021 16:56
Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 10, 2021 15:53
Posty: 377
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
nolda napisał(a):
Robek napisał(a):
Jak ty tak próbujesz rozmawiać z ludźmi, to nie dziwie sie że zostało ci jedynie to forum.

Skoro zostało, jak sądzisz, jedynie to forum Dowiarowi, to nie uważasz, że nie należy dołować Dowiara? Jeśli i stąd odejdzie, to co mu pozostanie, pomyślałeś o tym?
Chyba jedynie będzie odgadywał po wpisach:
Dowiar napisał(a):
Nie trzeba być Bogiem, żeby wiedzieć gdzie będziesz wystarczy poczytać co piszesz.
jako nie Bóg, gdzie będą po śmierci piszący na tym forum.


Dosyć prymitywna próba negatywnej integracji Noldy z Robkiem przeciwko mnie, ciekawy jestem czy Robek zgodzi się na dołowanie mnie?

Niech Nolda lepiej pomyśli o swoim sumieniu, jeżeli takowe jeszcze posiada! Odsłonił się ze swoją perfidią i namawianiem do dołowania. Jest to niezgodne z regulaminem forum, nie będę się jednak skarżył do Moderatorów niech zostanie jako przestroga dla innych! Niech czytają wszyscy ten piękny wpis z propozycja "Miłości do bliźniego" od człowieka, który tak namiętnie cytuje ewangelię.

Każdy, będzie tam panie Nolda, na co sobie zasłużył, istnieje prawo przyczyny i skutku i jakoś nikt go jeszcze nie anulował. To pana też dotyczy, czy pan tego chce, czy też nie!


Cz cze 03, 2021 17:23
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
@Dowiar
Jeśli nie stawiasz się na miejscu Boga, to głosisz herezję nie uwzględniając Bożego miłosierdzia (słowa "to ciebie nie dotyczy")

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Cz cze 03, 2021 17:27
Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 10, 2021 15:53
Posty: 377
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Dzięki za odpowiedź!

Nie bardzo zrozumiałem, możesz mi pojaśnić.

Czy to znaczy, że ja mam stawiać się na miejscu Boga?

Jak w danej sytuacji rozumiesz Boże miłosierdzie?

Czy i jak określiłaś to, że ja nie uwzględniam Bożego miłosierdzia?


Cz cze 03, 2021 18:59
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 436, 437, 438, 439, 440, 441, 442 ... 492  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL