Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt kwi 16, 2024 8:10



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
 Pożegnanie? dłuższa przerwa? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4590
Post Pożegnanie? dłuższa przerwa?
Drogie moderatorki i moderatorzy, drodzy użytkownicy, użytkowniczki tez :D .
Zegnam sie z Wami, dziękuję za ten czas na forum.
To był dobry czas i nie żałuję, ze tu byłem wiele lat i parę lat jako moderator.
Wdzięczny jestem Asience za propozycję moderowania, dużo sie tu nauczyłem i mógłbym robić to do emerytury ale oczekiwałem od Administracji jakiegoś minimalnego działania dotyczącego funkcjonowania forum.
Niestety, nie doczekałem sie żadnej odpowiedzi, żadnej reakcji ze strony szefostwa portalu.
Nie chcę robić za starego, krytykanckiego i zgorzkniałego dziada i psuć atmosfery na forum. Gdyby cos sie zmieniło jestem gotów dalej moderowac.
Być moze dam sobie spokój z forami a być moze wdepnę na jakieś inne katolickie forum. Konta nie likwiduję bo mam kontakty z niektórymi ludźmi na PW i w dalszym ciągu będziemy pisać.
Dziękuję wszystkim i za wszystko oraz serdecznie pozdrawiam :3majsie:,
bramin

_________________
ksiądz


Śr kwi 03, 2024 15:16
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 13:57
Posty: 939
Post Re: Pożegnanie? dłuższa przerwa?
Jeśli zarządzający zdecydują się na reanimację to świetnie, jeśli się nie da, to trudno, przeniesiemy się na discorda :D

_________________
Tylko Bogu chwała


Cz kwi 04, 2024 9:18
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 23, 2024 8:35
Posty: 13
Post Re: Pożegnanie? dłuższa przerwa?
To nie był dobry czas.
Karałeś ludzi za byle co z doskoku, a ludzie pytali np. Gdzie jest Kościół który zbudował Jezus?
Widać bycie księdzem na forum tylko do tego zobowiązuje.
Oby z Bogiem, to może warto będzie tu czasem wymienić się poglądem bez zbędnego ostrzeżenia.


Cz kwi 04, 2024 19:29
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 31, 2023 5:49
Posty: 1899
Post Re: Pożegnanie? dłuższa przerwa?
bramin napisał(a):
Wdzięczny jestem Asience za propozycję moderowania, dużo sie tu nauczyłem i mógłbym robić to do emerytury ale oczekiwałem od Administracji jakiegoś minimalnego działania dotyczącego funkcjonowania forum.
Niestety, nie doczekałem sie żadnej odpowiedzi, żadnej reakcji ze strony szefostwa portalu.
Rozumiem Twoją frustrację!! Sam się nie doczekałam żadnej reakcji od kogoś coś mogącego!...
Czas tego typu forów już pewnie się kończy...
Bywaj zdrów i nade wszystko dąż do zbawienia na Bożych warunkach, tych w Piśmie Świętych objawionych, konfrontując z nimi wszystko, co jako ksiądz przyswoiłeś na studiach i na terenie swej pracy...

_________________
"Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj" (Rz 12,21).
Gdy ROZUMIESZ, że DOBRO jest CENNIEJSZE od zła — to WYBIERAJĄC DOBRO, zwyciężasz zło…
+++
"Tak, wkrótce przyjdę. Amen, przyjdź, Panie Jezu!" (Ap 22,20).


Pn kwi 08, 2024 13:21
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 03, 2015 12:30
Posty: 2002
Post Re: Pożegnanie? dłuższa przerwa?
@C2H6O to takie wyrażenie satysfakcji, że ktoś odchodzi z forum? Dosyć specyficzne pożegnanie, ale spójrz na to pozytywnie z tej perspektywy, że przecież nie będziesz już musiał się denerwować, że ktoś działa nie po Twojej myśli...

Cierpliwość ma swoje granice, każdy ma inny jej próg i tu kij ma dwa końce, ktoś zareaguje lub nie, a finalnie nie zawsze każdy będzie zadowolony. Ja tam liczę, że nadejdzie w końcu czas, że funkcjonalność forum w końcu zostanie poprawiona i wrócisz tutaj, by współtworzyć forumową społeczność :). A póki co, owocnych poszukiwań nowego miejsca, które -przynajmniej tymczasowo- wypełni próżnię, która pojawi się po zostawieniu forum :)

_________________
Otóż nic nie znaczy ten, który sieje, ani ten, który podlewa, tylko Ten, który daje wzrost - Bóg. 1 Kor 3, 7


Wt kwi 09, 2024 16:38
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 31, 2023 5:49
Posty: 1899
Post Re: Pożegnanie? dłuższa przerwa?
Mrs_Hadley napisał(a):
Ja tam liczę, że nadejdzie w końcu czas, że funkcjonalność forum w końcu zostanie poprawiona
Zaiste, wielka Twoja wiara... Ja nie odchodzą z forum (choć to ciągłe wylogowywanie z konta jest uciążliwe), ale widać, że zarządzający forum nawet się nie kwapią odezwać słówkiem w temacie, więc to mówi wiele o perspektywie tego, na co czekasz...
Smutne to! :cry:

_________________
"Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj" (Rz 12,21).
Gdy ROZUMIESZ, że DOBRO jest CENNIEJSZE od zła — to WYBIERAJĄC DOBRO, zwyciężasz zło…
+++
"Tak, wkrótce przyjdę. Amen, przyjdź, Panie Jezu!" (Ap 22,20).


Śr kwi 10, 2024 6:27
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 25, 2007 1:31
Posty: 2733
Post Re: Pożegnanie? dłuższa przerwa?
Jerzy, zostań moderatorem. Powaznie


Pt kwi 12, 2024 16:25
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 23, 2024 8:35
Posty: 13
Post Re: Pożegnanie? dłuższa przerwa?
Mrs_Hadley napisał(a):
Cierpliwość ma swoje granice, każdy ma inny jej próg i tu kij ma dwa końce,

Tylko że jeden koniec nie usprawiedliwia drugiego. Powinnaś o tym wiedzieć.
Może i jakaś tam drobna satysfakcja, a co, żałujesz mi?


Pt kwi 12, 2024 22:39
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 8 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL