Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So cze 15, 2024 22:03



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 dwa łyki erystyki :) 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Wt lut 22, 2005 19:22
Posty: 83
Post 
Ponieważ moja wypowiedź okazała się całkowicie zrozumiała jedynie dla mnie samego, pragnę wyjaśnić:
Cytuj:
Osobiście nie pochwalam jednak prowokowania innych katolików na forach czy listach dyskusyjnych przez „wrzucanie” różnych kontrowersyjnych tematów. Przypomina to bardziej tak częsty sekciarski trolling niż zachowanie godne katolika.

Miałem tu na myśli sposób dyskutowania Tadeusza / Tradycjonalisty / Konserwatysty, który zupełnie słusznie został na tym forum zablokowany.

Szkoda, że podobne, a nawet o wiele gorsze nadużycia innych użytkowników nie są równie surowo traktowane. Wchodzenie w rozwinięte wątki z lamerskimi uwagami, powtarzanie do znudzenia dawno obalonych twierdzeń, cytowanie bez składu, ładu i związku, obraźliwe etykietki i szufladkowanie – to wszystko jest tu na porządku dziennym. Czy można mieć nadzieję, że to się kiedyś skończy?

Pragnącym uporządkowanej, cywilizowanej dyskusji pozostaje niestety tylko ignorowanie forumowych szkodników. Próby przywoływania ich do porządku kończą się administracyjnymi interwencjami w obronie "pokrzywdzonych" trolli.

Dodam jeszcze dla zupełnej jasności, że zarówno poprzednia, jak i obecne uwagi nt. sposobu dyskusji ukazują się w bieżącym wątku bez najmniejszego związku z osobą p. Błażeja i jego wpisami.

_________________
z Bogiem!

JG


Pt kwi 15, 2005 20:46
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL