Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 0:34



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
 Dyskusje o reklamach 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt cze 03, 2011 8:17
Posty: 2586
Post Re: Dziwna reklama butów
Lurker napisał(a):
A mnie się przypomina takie coś: "kochaj i rób co chcesz"... głupota, no nie?

Nie taka znowu głupota jeżeli kochasz naprawdę i jest to miłość jak ta według św Pawła

"4 Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest.Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą; 5 nie dopuszcza się bezwstydu, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego;
6 nie cieszy się z niesprawiedliwości,lecz współweseli się z prawdą.7 Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy,we wszystkim pokłada nadzieję,wszystko przetrzyma.8 Miłość nigdy nie ustaje,"
Jeżeli kochasz to miłośc będzie mororem wszystkiego całego życia , twojej woli też. :bukiet:


Wt cze 02, 2015 21:44
Zobacz profil
Post Re: Dziwna reklama butów
Czy administracja tego forum
  • Nie czyta skarg
  • Czyta, ale użyszkodnicy forum nie są godni, by jakkolwiek na nie odpowiedziała


Pn cze 08, 2015 13:23
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8669
Post Re: Dziwna reklama butów
Może spróbuj napisać do działu reklamy? http://reklama.gosc.pl/Wiara.pl

Generalnie nikt z forum nie zajmuje się reklamami.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Pn cze 08, 2015 20:03
Zobacz profil
Post Re: Dziwna reklama butów
To dziwne, bo przypominam sobie czasy, że na tym forum były takie zgłoszenia i moderacja na nie odpowiadała i powiadamiała kogo trzeba. Teraz się okazuje, że użytkownicy forum mają bezpośrednio powiadamiać zwierzchników administracji, że z forum nie da się normalnie korzystać. Bo adminów forum ten fakt nie obchodzi. Trochę kuriozalne.


Wt cze 09, 2015 8:18
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post Re: Dziwna reklama butów
Bardzo krótko.

W kwestii reklam, które budzą wątpliwość, proszę pisać na wiara@wiara.pl. Najlepiej screen + link do czego prowadzi. Przekażemy do działu zajmującego się reklamą w Instytucie Gość Media.

Rzadko bo rzadko, ale zdarzają się reklamy, w sprawie których musimy interweniować, ale do tego musimy najpierw o nich wiedzieć...

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Wt cze 09, 2015 9:39
Zobacz profil
Post Re: Dziwna reklama butów
Jak zdążyłem się zorientować, forum wyświetla reklamy spersonalizowane. Ostatnio widzę to, czego poszukiwałem w Guglu. Jeżeli więc ktoś widzi gorszące treści, niekoniecznie świadczy to źle o administracji portalu. Prędzej o nim samym.

Reklamiszcza od-guglowe można sobie zablokować w swoim profilu. Guglowym. Są też rozmaite dodatki, niektóre z nich sam Gugiel uczynił.


Śr lip 01, 2015 15:23
Post Re: Dziwna reklama butów
Cawillian - ja zdaję sobie sprawę, że pałasz do mnie chrześcijańskim uczuciem pogardy i nienawiści, oraz nie przegapisz żadnej okazji, aby mi dokopać, ale nie rób z siebie przy okazji debila. OK? Te blokujące na 5 sekund dostęp gówniane reklamy quizów na szczęście w związku to nie są spersonalizowane reklamy z AdSense'a.

Jeśli administracji tego forum nie obchodzi natomiast fakt, że współpracują z oszustami (jesteś 999999 odwiedzającym tę stronę), to dlaczego ma to obchodzić mnie.


Pt lip 03, 2015 12:01
Post Re: Dziwna reklama butów
Jakich quizów? Od pół roku piszę głównie w chrome z tabletu i nie mam żadnych adblokerów, a quizów tu nie uświadczyłem.


So lip 04, 2015 12:26

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Dziwna reklama butów
Takich:
Obrazek

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


So lip 04, 2015 20:26
Zobacz profil
Post Re: Dziwna reklama butów
Nooo... Pierwsze widze.


N lip 05, 2015 23:22
Post Re: Dziwna reklama butów
To po co się wypowiadasz?


Pn lip 06, 2015 7:18
Post Re: Dziwna reklama butów
Ja widze "zachete" na cala strone do kupna jakiejs aplikacji.
No ale jesli dzial reklamy mysli ze rak zgarnie wieksza kase, moze sie rozczarowac jak Grecy. Pomalu mam dosc szarpania sie z tym ....

Jezeli nie bedzie uzytkownikow, to i forummozna bedzie zamknac. Moze warto bylby sie zastanowic nad podaniem konta do finansowania forum?
Adblock jest dzis tez powszechnie znany...


Pn lip 06, 2015 7:32
Post Re: Dziwna reklama butów
Jak najbardziej uważam, że finansowanie forum bezpośrednio przez użytkowników to dobry pomysł. Oczywiście pod warunkiem, że będę miał jakieś choćby częściowe zapewnienie, że np. jutro Yarpen Zirgin nie wywali mnie przez swój kaprys.

[odpowiedź tutaj - s33]


Pn lip 06, 2015 8:03
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 05, 2012 11:05
Posty: 675
Post Re: Dziwna reklama butów
Mam takie same reklamy jak przedstawił JedenPost. Przez kilka dni po skasowaniu (w prawym górnym rogu "skip") i kolejnym kliknięciu w cokolwiek, pojawiały się ponownie. Po kilkunastu powtórzeniach odpuściłem sobie przeglądanie Forum. Dzisiaj się jakby uspokoiło. Włazi tylko pasek na dole ekranu.

Poprawka: znowu się pojawiła, a ten post wysyłałem trzykrotnie, gdyż pojawiała się informacja o nieprawidłowym Formacie (?).

_________________
http://chomikuj.pl/LittoStrumienski/Genesis+-+propozycja+nowej+interpretacji,3484705218.pdf


Pn lip 06, 2015 17:29
Zobacz profil
Post Re: Dziwna reklama butów
Mam w chrome włączone tzw. Oszczędzanie danych:
https://support.google.com/chrome/answer/2392284?hl=pl

Może to właśnie spowodowało brak tej uciążliwości?


Wt lip 07, 2015 10:49
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL