Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt kwi 16, 2024 5:24



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 150 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona
 Pytania techniczne (temat zbiorczy) 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 04, 2013 22:05
Posty: 100
Post Re: Pytania techniczne (temat zbiorczy)
Macie cofniętą 1 godzinę na forum do tyłu z czasem.
Teraz jest 10 gru 2013 14:18
http://godzina.info/


Wt gru 10, 2013 15:19
Zobacz profil
Post Re: Pytania techniczne (temat zbiorczy)
-> panel użytkownika -> ustawienia forum -> strefa czasowa


Wt gru 10, 2013 15:31
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 04, 2013 22:05
Posty: 100
Post Re: Pytania techniczne (temat zbiorczy)
Dzięki.


Wt gru 10, 2013 15:46
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Pytania techniczne (temat zbiorczy)
Odkryłem błąd w działaniu forum. Próba wklejenie obrazka o wysokości ponad 600 piskeli ale szerokości poniżej 600 piskeli powoduje wyświetlenie komunikatu, że maksymalna dopuszczalna szerokość obrazka to 600 piskeli. Tymczasem, jak sądzę, chodzi o wysokość. W ogóle chyba po prostu obrazek nie może mieć żadnego wymiaru większego niż 600 piskeli, ale nie chciało mi się tego sprawdzać.
Proponuję poprawienie komunikatu.
Sądzę, że zostanę olany.

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


So sty 18, 2014 14:01
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 0:41
Posty: 4101
Post Re: Pytania techniczne (temat zbiorczy)
Jajko napisał(a):
Odkryłem błąd w działaniu forum. Próba wklejenie obrazka o wysokości ponad 600 piskeli ale szerokości poniżej 600 piskeli powoduje wyświetlenie komunikatu, że maksymalna dopuszczalna szerokość obrazka to 600 piskeli. Tymczasem, jak sądzę, chodzi o wysokość. W ogóle chyba po prostu obrazek nie może mieć żadnego wymiaru większego niż 600 piskeli, ale nie chciało mi się tego sprawdzać.
Proponuję poprawienie komunikatu.
Sądzę, że zostanę olany.


Tak tylko Ci się wydaje ;)

_________________
Mądremu tłumaczyć nie trzeba, głupi i tak nie zrozumie.


So sty 18, 2014 14:09
Zobacz profil
Post Pytanie techniczne
Pytanie techniczne:
Czy jest możliwość ustawienia blokady/ignorowania wiadomości PW dla danego nadawcy?
Jak to zrobić?


Pn sty 20, 2014 13:25
Post Re: Pytanie techniczne
Panel użytkownika -> Zasady, foldery, ustawienia -> dodaj nową regułę -> Jeśli nadawca -> Jest użytkownikiem -> Usuń wiadomość

Wiadomości wysłane przez określonego w ustawieniach nadawcę będą automatycznie kasowane, nie powinieneś ich w ogóle widzieć.


Pn sty 20, 2014 13:34
Post Re: Pytania techniczne (temat zbiorczy)
Dziekuję za przeniesienie pytania i za odpowiedź


Pn sty 20, 2014 13:43
Post Re: Pytania techniczne (temat zbiorczy)
Słuchajcie, czy wy coś robicie z silnikiem portalu? Wczoraj wyskakiwały mi błędy bazy danych, dzisiaj dostałem na PW propozycję zawarcia znajomości, ale strona na którą jestem przekierowywany nie istnieje.

Cytuj:
The requested URL /zaproszenia was not found on this server.


Cz sty 23, 2014 21:21
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Pytania techniczne (temat zbiorczy)
Zaproszenie można przyjąć chyba tylko z panelu portalu.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Cz sty 23, 2014 22:25
Zobacz profil
Post Re: Pytania techniczne (temat zbiorczy)
OK, doklikałem się. Dzięki za wskazówkę.


Cz sty 23, 2014 22:45
Post Re: Pytanie techniczne
MARIEL napisał(a):
Panel użytkownika -> Zasady, foldery, ustawienia -> dodaj nową regułę -> Jeśli nadawca -> Jest użytkownikiem -> Usuń wiadomość

Wiadomości wysłane przez określonego w ustawieniach nadawcę będą automatycznie kasowane, nie powinieneś ich w ogóle widzieć.


Zdefiniowałem zasadę i wygląda tak:
#1 Jeśli Nadawca jest abcd Usuń wiadomość

Niestety dziś nie zadziałało. Post od użytkownika "abcd" (przykładowy nick) nie został automatycznie usunięty.
To się zdarza sporadycznie, czy też jest to większy błąd?
Czy mogę coś na to zaradzić?


Pt lut 14, 2014 16:08
Post Re: Pytania techniczne (temat zbiorczy)
Jeśli widzisz to w ustawieniach jako obowiązującą regułę to nie mam pomysłu co może być nie tak.

Możemy zrobić eksperyment jeśli chcesz: dodaj mnie jako nadawcę, którego posty mają być kasowane. Wyślę do Ciebie trzy pw, a jeśli któraś przejdzie to zgłoszę problem wyżej.


Pt lut 14, 2014 17:26
Post Re: Pytania techniczne (temat zbiorczy)
Znalazłem błąd

jest
#1 Jeśli Nadawca jest abcd Usuń wiadomość
powinno być
#1 Jeśli Nadawca jest użytkownikiem abcd Usuń wiadomość

Teraz powinno działać.
Dzięki @MARIEL


Pt lut 14, 2014 19:59
Post Re: Pytania techniczne (temat zbiorczy)
Od kilku dni przy wysylaniu postow pojawia mi sie u gory taka lista:

Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /var/www/localhost/htdocs/includes/utf/utf_tools.php on line 1781

Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /var/www/localhost/htdocs/includes/utf/utf_tools.php on line 1781

Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::recompose() should not be called statically in /var/www/localhost/htdocs/includes/utf/utf_normalizer.php on line 145

Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /var/www/localhost/htdocs/includes/utf/utf_tools.php on line 1781

Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfkc() should not be called statically in /var/www/localhost/htdocs/includes/utf/utf_tools.php on line 1663

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/localhost/htdocs/includes/utf/utf_tools.php:1781) in /var/www/localhost/htdocs/includes/functions.php on line 4322

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/localhost/htdocs/includes/utf/utf_tools.php:1781) in /var/www/localhost/htdocs/includes/functions.php on line 4324

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/localhost/htdocs/includes/utf/utf_tools.php:1781) in /var/www/localhost/htdocs/includes/functions.php on line 4325

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/localhost/htdocs/includes/utf/utf_tools.php:1781) in /var/www/localhost/htdocs/includes/functions.php on line 4326

Potem style tekstowe wariuja i potem wszystko wraca do normy.
To moj problem? Czy wewnetrzny forum?


Śr kwi 16, 2014 9:10
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 150 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL