Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 3:36



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
 Odinstaluj Adblocka? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): So wrz 25, 2010 19:44
Posty: 180
Post Odinstaluj Adblocka?
Na stronie GN zobaczyłem dzisiaj taki baner:
http://gosc.pl/static/themes/czerwony_g ... 50x100.png
Uważam jego treść za wyjątkowo niestosowną. Nie korzystam z ani nie znam programu o tej nazwie, reklamy blokuję ręcznie w ustawieniach przeglądarki.

Osobiście kupuję GN co tydzień, więc można tu mówić o wsparciu finansowym. Mam nadzieję, że Wiara się nie posunie do odmawiania dostępu użytkownikom blokującym reklamy w jakikolwiek sposób… :no:


N wrz 01, 2013 18:12
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Odinstaluj Adblocka?
A zatem po pierwsze nie jest to skierowane do Ciebie, skąd to oburzenie? A po drugie nie trudno zrozumieć intencje, skoro my za darmo coś mamy, a ktoś z tych reklam dostaje jakąś korzyść to jest zwykły apel, aby tej korzyści nie odbierać. Każdy już sam decyduje jak to zrealizuje, bądź nie zrealizuje. Nie lubię reklam, ale na te nie nachalne jestem w stanie się zgodzić, skoro już korzystam z danego portalu.

_________________
Pozdrawiam
WIST


N wrz 01, 2013 19:25
Zobacz profil
Post Re: Odinstaluj Adblocka?
Mam Adblocka, bo reklamy, ktore dzwonily gongiem i wjezdzaly na caly ekran byly dla mnie nie do zniesienia. Nie mam nic przeciw banerom na stronach, czy paskom reklamowym, ale nie mam ochoty co raz zamykac okien, ktore sie pojawiaja znienacka.
Poniewaz dzial reklamy GN uwazal to wszystko za ok, to pozostal mi tylko Adblock.


N wrz 01, 2013 19:43

Dołączył(a): So wrz 25, 2010 19:44
Posty: 180
Post Re: Odinstaluj Adblocka?
@WIST chodzi o to, że użycie nazwy konkretnego programu jest nie na miejscu. Są różne sposoby blokowania reklam.


N wrz 01, 2013 20:08
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Odinstaluj Adblocka?
Czy to aby na pewno taki problem? Albo inaczej, w czym konkretnie tu widzisz problem? W samym uzyciu nazwy programu, którego nie używasz? Widocznie owy program jest najpopularniejszy.

_________________
Pozdrawiam
WIST


N wrz 01, 2013 20:29
Zobacz profil
Post Re: Odinstaluj Adblocka?
kinokijuf napisał(a):
@WIST chodzi o to, że użycie nazwy konkretnego programu jest nie na miejscu. Są różne sposoby blokowania reklam.
Tym niemniej reklamy blokujesz, a właśnie na reklamach wiara.pl zarabia. Nie kijem go to pałką, tak się to mawia.
Podłub w skrypcie, to i komunikacik przestanie się pojawiać.


Wt paź 07, 2014 15:04
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Odinstaluj Adblocka?
Mnie jedyne co denerwuje to wyskakujące okienka i reklamy które nagle zasłaniają mi całe pole widzenia na ekranie. I tu już nie chodzi o dobrą wolę, bo taka reklama sama na siebie zawiązuje sznur. Jak coś jest nachalne to wielu ludzi z góry sie od tego separuje, tak jest z reklamami i telefonami z call center.

_________________
Pozdrawiam
WIST


Wt paź 07, 2014 23:16
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 27, 2005 11:37
Posty: 382
Post Re: Odinstaluj Adblocka?
Gdyby nie nachalne reklamy na pół ekranu lub przysłaniające treść, często z dźwiękiem, nie instalowano by masowo Adblocka. Taki trend trwa od dawna. Częściowo pomaga wyłączenie Flash Playera. Współczesne przeglądarki mają opcję "wtyczki na żądanie". Pamiętacie reklamy pełnoekranowe w komunikatorach? Zniknęły, kiedy Microsoft zablokował możliwość otwierania nowych okien na pełny ekran. Takie reklamy często nie ładowały się, a więc jedynym sposobem na ich zamknięcie był skrót ALT+F4, ewentualnie reset komputera dla mniej doświadczonych.

_________________
.:: KTO RANO WSTAJE, TEN PODPIS DOSTAJE ::.


Śr paź 08, 2014 1:01
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 8 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL