Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 8:06



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Uwaga zdarzył się cud :) - zauważyłem dopiero teraz 
Autor Wiadomość
Post Uwaga zdarzył się cud :) - zauważyłem dopiero teraz
Dotyczy Tylko Ostatniego posta w wątku

Hurra - zdarzył sie cud - po siedmiu latach bytności na forum zauważyłem bardzo mały krzyżyk umożliwiający usuwanie ostatniego postu. Uważam, że jest to bardzo ważna informacja i trzeba to przypiąć w pierwszym temacie do którego większość wchodzi. Nie każdy czyta regulamin dlatego uważam, że pierwszy dział sie do tego nadaje - i jezeli regulamin o tym nie informuje - należałoby tez umieścić tam o tym informację. Nie będzie pisania post pod postem.
Krzyżyk jest taki mały i mało się wyróżniający że naprawdę można go nie dostrzec - tak jak ja przez siedem lat - patrz prawy dolny róg jeżeli napisałeś OSTATNIĄ wypowiedź w wątku- wtedy sie pojawia - uważam, że może być więcej takich użytkowników jak ja - więc nalezy o tym poinformować. Bardzo sie cieszę - przynajmniej tyle. Jeżeli krzyżyk znika po iluś minutach wtedy się nie cieszę i zwracam uwagę że nie powinien znikać. I powinno się to zmienić aby nigdy w ostatnim nie znikał. Chodzi TYLKO o OSTATNI post. Kwestię braku usuwania "nie ostatnich" postów już rozumiem - kwestia zabezpieczenia przed manipulacją - niestety wyższa konieczność - bo ktoś już pisał że zdarzała sie taka nieuczciwość na innym forum - tu nie zauważyłem.

Uważam, że należy to przypiąć - kwestie jak o tym poinformować zostawiam moderatorom - możecie edytować ten post jeśli będzie to lepiej napisane, czytelniejsze widoczne - uważam, że powinni wszyscy o takiej możliwości wiedzieć, bo wiem że nie wiedzą - mój przypadek


So lip 12, 2014 11:40

Dołączył(a): So sty 04, 2014 22:42
Posty: 396
Post Re: Uwaga zdarzył się cud :) - zauważyłem dopiero teraz
Ja tam takich problemów nie miałem nigdy, ale cieszę się twoim szczęściem :D

Jeszcze można kliknąć edytuj i jest opcja usuń post.


So lip 12, 2014 11:49
Zobacz profil
Post Re: Uwaga zdarzył się cud :) - zauważyłem dopiero teraz
Prawdziwie nieprawdziwy chwaliłem zachód przed zachodem słońca - niestety - możliwość usuwania istnieje tylko przez minutę - absurd :( Soul coś informował, że mogło to by być bardziej skomplikowane, żeby to zmienić - czy rzeczywiście tak jest nie wiem - porażka


So lip 12, 2014 12:12

Dołączył(a): So sty 04, 2014 22:42
Posty: 396
Post Re: Uwaga zdarzył się cud :) - zauważyłem dopiero teraz
Ja z minutowego okresu to się cieszę (z opcji edytuj post -> usuń chyba dłużej). Zapobiega to wszelkim manipulacjom, a przecież większość dyskusji na tym forum polega na łapaniu za pojedyncze zdania z całej wypowiedzi i przeinaczaniu ich. Od tak zamierzone czy też nie zabezpieczenie.


So lip 12, 2014 12:16
Zobacz profil
Post Re: Uwaga zdarzył się cud :) - zauważyłem dopiero teraz
Prawdziwie nieprawdziwy czy ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Z tego, że sie cieszysz wnioskuje że nie - moze sie myle może bierzesz coś innego pod uwagę czego ja nie biorę. Czy ty siebie słyszysz? - serio
USUWANIE OSTATNIEGO - CZYTAJ OSTATNIEGO swojego- NIE DAJE możliwości manipulacji
- o czym ty mówisz! Weź mi to wyjaśnij - czy ja jestem krowa, że nie rozumiem - o manipulacji NIE MOŻE BYĆ MOWY jeżeli to ostatni post - czy ja pochodze z marsa - nie róbcie ze mnie głupiego


Ostatnio edytowano So lip 12, 2014 13:07 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 1 raz



So lip 12, 2014 12:57

Dołączył(a): So sty 04, 2014 22:42
Posty: 396
Post Re: Uwaga zdarzył się cud :) - zauważyłem dopiero teraz
No to masz 10 min na usunięcie posta i starczy. Dawanie więcej czasu jest bezsensem, przecież ktoś może w między czasie od pół godziny pisać odpowiedź, a tu nagle ktoś ciach i usunie.


So lip 12, 2014 13:05
Zobacz profil
Post Re: Uwaga zdarzył się cud :) - zauważyłem dopiero teraz
Muszę Ciebie rozczarować - nie ma 10 minut na usuniecie posta - jest tylko minuta

Pomyliło ci się z edycją bo tylko edycja daje możliwość edytowania przez 10 minut - a usuwanie to tylko minuta


So lip 12, 2014 13:11

Dołączył(a): So sty 04, 2014 22:42
Posty: 396
Post Re: Uwaga zdarzył się cud :) - zauważyłem dopiero teraz
A jak działa edycja? Przecież dzięki niej można usunąć treść wcześniej napisaną. Więc półgodzinna odpowiedź i tak by poszła na marne.


So lip 12, 2014 13:17
Zobacz profil
Post Re: Uwaga zdarzył się cud :) - zauważyłem dopiero teraz
Jezus - naprawdę sorry że to powiem- nie mniej ludzi za imbecylów jeżeli widzą że ich odpowiedź odnosi sie do nieistniejacego posta to sobie usuną - nie? (pisane nie mal równocześnie - piszący raczej usunie swoją wypowiedź jeżeli to zauważy - nie szukajmy na siłę tłumaczenia absurdów - ludzie głupi nie sa - nie musimy z nich robić takich. Szukasz tłumaczenia - naprawdę absurdu - jest to tak mało prawdopodobne że naprawde nie ma sensu wyszukiwać tłumaczenia tego -absurdu - naprawdę mało prawdopodobne - powtarzam mało prawdopodobne - a jezeli by coś takiego zaistniało to chyba piszący sam spyta - pisalem ale nie widzę twego posta - pisałem ale widze że zedytowałeś część, skasowałeś tą część bo pisaliśmy edytowaliśmy równocześnie Zresztą to jest kwestia oprogramowania, że tylko dałoby sie usuwać ostatnią wypowiedź - to co napisałeś to tylko teoria - oprogramowanie widzi, która wypowiedź jest ostatnia i daje możliwość usuwania TYLKO OSTATNIEJ - dopiero teraz to złapałem ORPOGRAMOWANIE nie ma schizofreni NAprawdę to przemyśl nie jest możliwe usuniecie przedostatniej. Jeżeli ktoś już coś napisze to przecież poprzedzajacy traci mozliwość usunięcia. Nie jest to możliwe co opisałeś - tak mi się wydaje- choć dobrze się na tym nie znam


So lip 12, 2014 13:25
Post Re: Uwaga zdarzył się cud :) - zauważyłem dopiero teraz
Jakie marne - naprawdę nie rozumiesz - nie mam się do czego odnieść nie odnoszę się - zdrowo myślący człowiek tak robi i nic nie żałuje


So lip 12, 2014 13:35
Post Re: Uwaga zdarzył się cud :) - zauważyłem dopiero teraz
Wymyślasz teoretyczne problemy - może zhiperbolizuję nieco, analogicznie jest to jak powiedzenie sobie nie pojadę tramwajem bo przecież może mieć wypadek - tu jest dokładnie to samo - troche inna skala problemu ale z grubsza chodzi o coś w tym stylu. Co z tego że mozliwe są problemy że wypadek może sie zdarzyć - nie wchodźmy w paranoje. Problemy - mogą być małoprawdopodobne - przeccież każdy raczej myśli


So lip 12, 2014 13:50
Post Re: Uwaga zdarzył się cud :) - zauważyłem dopiero teraz
Zresztą dlaczego wtedy przez minutę mogę usunąć, a nie mogę jeżeli czas się zdeczko wydłuży - bądźmy konsekwentni dajmy możliwość usuwania po nieograniczonym czassie - tylko Ostatniego. Nie wymyślajmy na siłę problemów


So lip 12, 2014 14:14
Post Re: Uwaga zdarzył się cud :) - zauważyłem dopiero teraz
sorry prawdziwie nie prawdziwy - byłem naprawdę dziś kawał chama - tak mi ćiśnienie skoczyło - stąd wysyp postów - pretensjonalność do wszystkiego i wszystkich, chamskie żadania - widać że mam problem ze sobą - mam nadzieję, że jutro się ustablilizuje - chyba wygladało to jakbym się wyładowywał - coś mi dziś puściło - może jutro się uspokoję - źle sie czuję - kończę i dziękuję za brak bana w stosunku do tego co dzisiaj wyczyniałem


So lip 12, 2014 20:01

Dołączył(a): Pt cze 03, 2011 8:17
Posty: 2586
Post Re: Uwaga zdarzył się cud :) - zauważyłem dopiero teraz
Jakoś tego cudu nie widzę i nie mogę doświadczyć, zapewne niegodnam......Athmosfer ran Twoich całować


So lip 12, 2014 20:17
Zobacz profil
Post Re: Uwaga zdarzył się cud :) - zauważyłem dopiero teraz
Dobra wiem - to co dziś wyczyniałem - naprawdę mnie zaskoczyło - cham na całego - generalnie lepiej nie dotykać mnie dzisiaj - jest takie przysłowie lepiej nie dotykać gówna bo cie osra - ty lepiej tego nie rób - nie wiem co się ze mna dzieje - serio lepiej nie pisz do mnie - nie chcę straszyć - ale siebie nie poznaje - chyba wezmę jakieś leki - naprawdę nie pisz - lepiej nie odpisujcie - naprawdę nie panuje nad sobą - nie komentujcie - pliss


So lip 12, 2014 20:31
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL