Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 12:07



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Pożegnanie :( 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Pożegnanie :(
Dziękuje Wam :) Dopiero teraz odpisuje i przepraszam za to. Każdemu z osobna za dobre słowo serdecznie dziękuje. Życie się zmienia i kieruje nas na inne tory. Forum było istotnym miejsce w moim życiu i dyskusje z Wami były dla mnie ważne. Ostatni raz pisze post. Najpewniej nie będę miał możliwości nawet śledzić nowych dyskusji, ale życzę aby forum trwało i faktycnie nadal było tym miejsce, którym było dla mnie - czasem sporu, czasem porozumienia, ale nade wszystko szansą na wymianę zdań i poznawanie się :)

Z Bogiem :)

_________________
Pozdrawiam
WIST


Śr paź 12, 2016 21:10
Zobacz profil
Post Re: Pożegnanie :(
A ja Tobie z całego serca chciałbym podziękować. Nie ma słów, które by opisały to, jak bardzo mi pomogłeś. Nie ma takich słów. Tyle czasu poświęconego. I tak wiele udało się osiągnąć dzięki Tobie, startując w sytuacji niezwykle trudnej, wręcz kryzysowej. Bardzo siebie musiałem zmobilizować, ale bez wsparcia nie dałbym rady. A tyle było zawahań, zwątpień było co niemiara. To wszystko zawdzięczam Twojej cierpliwości. Anielskiej cierpliwości. I zaufaniu.

W pewnym momencie byłem w pułapce własnych projekcji i obaw. I nie byłem w stanie napisać tego publicznie, choć bardzo chciałem. Lecz wreszcie tak się ułożyło, że jestem w stanie to zrobić. Po to ponownie założyłem konto.

Choć daleko jest od ideału, to jednak wiele małymi krokami da się osiągnąć i to jest niesamowite, tym bardziej zważywszy na to w jakim punkcie, w jakim klinczu, byłem przed paroma laty. Teraz jest lepiej i rokowania są dobre. Ogromna w tym Twoja zasługa. Zasługa cierpliwości, życzliwości i współpracy. I mądrego podejścia do tematu. I empatii. I jakiejś dozy zaufania.

Na słowa, które zwróciłyby uwagę na to, jak wiele dla mnie zrobiłeś, zasługiwałeś już bardzo dawno temu. Praktycznie uratowałeś mi życie, gdy wydawało się, że już nic dobrego stać się nie może. Na tamtym etapie nie miałbym w sobie tyle sił i odwagi, by zawalczyć o zmianę perspektyw. Wielu pewnie by chciało tyle otrzymać, tak wiele dobrego mieć wlanego w serce, a to mnie spotkało to szczęście, choć nie czuję się lepszy od innych. To, co dla mnie zrobiłeś, jest po prostu bezcenne. Cokolwiek bym nie zrobił, nigdy temu nie dorówna.

Mam nadzieję, że nie za późno piszę te słowa.

Z całego serca Ci dziękuję
xbart


So mar 10, 2018 0:17
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL