Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 8:24



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
 "Wymiana dobrosąsiedzka" (między forami) 
Autor Wiadomość
Post "Wymiana dobrosąsiedzka" (między forami)
Mam pytanie: jak to jest z ochroną danych osobowych na forach tematycznych: wiara.pl i katolik.pl?
Czy nie jest tak, że wymieniacie się prywatnie informacjami o użytkownikach i postami które piszą (także na pw)?


Śr sie 09, 2017 19:56
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: "Wymiana dobrosąsiedzka" (między forami)
Moderator nie ma możliwości wglądu w czyjąkolwiek korespondencję na pw. Natomiast jeśli pytasz o to, czy moderatorzy wymieniają się na pw informacjami, to wybacz, ale obowiązuje tajemnica korespondencji i ani zaprzeczenia ani potwierdzenia nie otrzymasz.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr sie 09, 2017 20:17
Zobacz profil
Post Re: "Wymiana dobrosąsiedzka" (między forami)
"Uderz w stół a nożyce się odezwą"


Śr sie 09, 2017 20:21
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: "Wymiana dobrosąsiedzka" (między forami)
Mogę ich użyć, jeśli sobie życzysz. Własnie zostałam w nie wyposażona :D

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr sie 09, 2017 20:23
Zobacz profil
Post Re: "Wymiana dobrosąsiedzka" (między forami)
Właśnie się zdekonspirowałaś.

Wczoraj złożyłam na tych dwu forach prośbę o likwidację konta.

Zatem, rządź i panuj niepodzielnie ponad forami i wszelkimi normami.


Śr sie 09, 2017 20:35
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: "Wymiana dobrosąsiedzka" (między forami)
Oszczerstwo jak zwykle. Na tym innym forum mnie nie ma.
Nic nie wiem o Twojej prośbie, to po pierwsze. Po drugie, na tym forum możesz sama zlikwidować. Wejdź w swój profil i na dole masz "usuń konto".

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr sie 09, 2017 20:42
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: "Wymiana dobrosąsiedzka" (między forami)
Małgosiaa napisał(a):
Moderator nie ma możliwości wglądu w czyjąkolwiek korespondencję na pw. Natomiast jeśli pytasz o to, czy moderatorzy wymieniają się na pw informacjami, to wybacz, ale obowiązuje tajemnica korespondencji i ani zaprzeczenia ani potwierdzenia nie otrzymasz.

Tajemnica korespondencji przed Magdaleną na temat wymiany danych na Jej temat, udostępnionych w ramach forum?
Chyba żartujesz.

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Śr sie 09, 2017 20:51
Zobacz profil WWW
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: "Wymiana dobrosąsiedzka" (między forami)
Marek_Piotrowski napisał(a):
Tajemnica korespondencji przed Magdaleną na temat wymiany danych na Jej temat, udostępnionych w ramach forum?
Chyba żartujesz.

Nie rozumiem o czym mówisz. Mówiłam o tajemnicy korespondencji na priv. w ogólności nie wnikając w sugerowaną przez M-M treść.
Czyżbyś sugerował, że takowa istnieje?

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr sie 09, 2017 20:53
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: "Wymiana dobrosąsiedzka" (między forami)
Ja? To Ty odpowiedziałaś (post z 09 sie 2017 20:17) w kontekście pytania Magdaleny (post z 09 sie 2017 19:56) o taką właśnie korespondencję, zasłaniając się tajemnicą korespondencji.
Otóż, przy wymianie korespondencji na temat danych pozyskanych z obcego źródła, prawo do owych danych ma pierwszeństwo nad tajemnicą korespondencji.
Maria_Magdalena ma więc prawo zadać takie pytanie i oczekiwać odpowiedzi.

Małgosia napisał(a):
Maria-Magdalena napisał(a):
"Uderz w stół a nożyce się odezwą"
Mogę ich użyć, jeśli sobie życzysz. Własnie zostałam w nie wyposażona :D

To tak odnośnie Twoich - zaledwie wczorajszych - zapewnień o nie nadużywaniu uprawnień moderatorskich. Maria-Magdalena ośmieliła się zadać pytanie - i Twoje deklaracje zostały natychmiast zapomniane, użyłaś uprawnień Moderatorskich jako straszaka.
Czemu się nie dziwię?

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Śr sie 09, 2017 21:44
Zobacz profil WWW
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: "Wymiana dobrosąsiedzka" (między forami)
Marku, najwyraźniej nie rozumiesz. Napisałam, że nic mi nie wiadomo o jej prośbie, to po [pierwsze. Po drugie wyraźnie zaznaczyłam, że priv to priv. A owe dane user podaje przy rejestracji,
więc co moderator może udostępnić? To, co jest jawne dla moderacji po każdej stronie?
Przecież rejestrując się user podaje chyba te same dane na obu forach? Więc czym sie tu wymieniać?
Marek_Piotrowski napisał(a):
To tak odnośnie Twoich - zaledwie wczorajszych - zapewnień o nie nadużywaniu uprawnień moderatorskich. Maria-Magdalena ośmieliła się zadać pytanie - i Twoje deklaracje zostały natychmiast zapomniane, użyłaś uprawnień Moderatorskich jako straszaka.
Czemu się nie dziwię?

Rozumiesz tak, jak chcesz rozumieć. Nikogo nie straszyłam, a tym bardziej M-M. Zażartowałam, że mogę użyć nożyc, jesli ona sobie tego życzy. To ona wspomniała o nozycach. Najwyraźniej żart to dla Was zbyt trudna dziedzina w relacjach międzyludzkich. Przykro mi z tego powodu.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr sie 09, 2017 21:52
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: "Wymiana dobrosąsiedzka" (między forami)
Cytuj:
Marku, najwyraźniej nie rozumiesz. Napisałam, że nic mi nie wiadomo o jej prośbie, to po [pierwsze
Nie chodzi o tę (późniejszą zresztą) deklarację, lecz o skandaliczną odpowiedź wcześniejszą:
Cytuj:
Natomiast jeśli pytasz o to, czy moderatorzy wymieniają się na pw informacjami, to wybacz, ale obowiązuje tajemnica korespondencji i ani zaprzeczenia ani potwierdzenia nie otrzymasz.

Otóż, jesli Maria-Magdalena pyta, czy wymieniacie się informacjami z innego forum na priv na jej temat, masz obowiązek odpowiedzieć, a nie arogancko zasłaniać się rzekomą tajemnicą korespondencji.
Nietrudno też zauważyć, że późniejsza Twoja odpowiedź dotyczy jedynie tego, czy wiedziałaś o prośbie Magdaleny na drugim forum, a nie tego, czy wymienialiście się informacjami na Jej temat na priv.

Tekstu o (podobno...) "zażartowaniu" a nie "straszeniu" nawet nie skomentuję - tak jak się spodziewałem, zupełnie nie czujesz co wypada moderatorowi, w czego nie.

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Śr sie 09, 2017 22:04
Zobacz profil WWW
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: "Wymiana dobrosąsiedzka" (między forami)
Skandalem to jest zarzucanie mi niecnych zamiarów. Poprosiłam o wyjaśnienie tej kwestii kogoś innego. Tak więc poczekamy na odpowiedź.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr sie 09, 2017 22:08
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: "Wymiana dobrosąsiedzka" (między forami)
Małgosiaa napisał(a):
Skandalem to jest zarzucanie mi niecnych zamiarów.
I to jest, zdaje się, Twoje główne założenie. Cokolwiek się dzieje, skandalem jest zwracanie uwagi Małgorzacie, bo Małgorzata wielkim moderatorem jest.
Tyle.

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Śr sie 09, 2017 22:17
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 0:41
Posty: 4100
Post Re: "Wymiana dobrosąsiedzka" (między forami)
Marek_Piotrowski napisał(a):
Cytuj:
Marku, najwyraźniej nie rozumiesz. Napisałam, że nic mi nie wiadomo o jej prośbie, to po [pierwsze
Nie chodzi o tę (późniejszą zresztą) deklarację, lecz o skandaliczną odpowiedź wcześniejszą:
Cytuj:
Natomiast jeśli pytasz o to, czy moderatorzy wymieniają się na pw informacjami, to wybacz, ale obowiązuje tajemnica korespondencji i ani zaprzeczenia ani potwierdzenia nie otrzymasz.

Otóż, jesli Maria-Magdalena pyta, czy wymieniacie się informacjami z innego forum na priv na jej temat, masz obowiązek odpowiedzieć, a nie arogancko zasłaniać się rzekomą tajemnicą korespondencji.
Nietrudno też zauważyć, że późniejsza Twoja odpowiedź dotyczy jedynie tego, czy wiedziałaś o prośbie Magdaleny na drugim forum, a nie tego, czy wymienialiście się informacjami na Jej temat na priv.

Tekstu o (podobno...) "zażartowaniu" a nie "straszeniu" nawet nie skomentuję - tak jak się spodziewałem, zupełnie nie czujesz co wypada moderatorowi, w czego nie.

Poważnie?
Masz zamiar decydować o tym, jakie obowiązki na tym forum mają moderatorzy?
Dla Twojej wiadomości - moderatorzy mają ciekawsze i pilniejsze zajęcia niż rozmowy poprzez pw na temat Magdaleny...

_________________
Mądremu tłumaczyć nie trzeba, głupi i tak nie zrozumie.


Śr sie 09, 2017 22:41
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: "Wymiana dobrosąsiedzka" (między forami)
Mario Magdaleno, nie wiem, jakie pieczenie chcesz tu upiec i z jakich powodów. Więc zostawię na boku jakieś pretensje kierowane pod jakimiś adresami a opowien dwa zdarzenia z mojej przesłości.

Pamiętam, jak swego czasu na katoliku dostaliśmy "cynk" z wiary, że ktoś urządza ataki na fora. Byliśmy przygotowani. Całkiem niedawno mieliśmy u nas na "gościnnych występach" pewną młodą satannicę próbującą sił w modelingu, może pamiętasz. Po zakończeniu afery dałem "cynk" w drugą stronę, bo już widać było znajomy nick na katoliku. Tylko tyle.

A teraz drugie zdarzenie, jeszcze z moich czasów jako mod. Pewnego razu podczas sprawdzania podejrzenia o kloniarstwo okazało się, że córka jednej userki zameldowała się z tego samego IP. Przy okazji dowiedziałem się o czymś z przeszłości tej córki... Do dziś nie powiedziałem tego nikomu innemu, choć wiem, że matka o tym nic nie wiedziała.

Wiem, nie pytałaś się o to. Ale mimo to napisałem. Może to pokaże różnicę między informowaniem o zagrożeniach a przekazywaniem danych prywatnych.

=================

Małgosiuu, właśnie tak wygląda kij od drugiego końca. Każde twoje słowo będzie ważone na wadze złota.

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Śr sie 09, 2017 23:29
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL