Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 10:07



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
 "Wymiana dobrosąsiedzka" (między forami) 
Autor Wiadomość
Post Re: "Wymiana dobrosąsiedzka" (między forami)
Maria-Magdalena napisał(a):
8 sierpnia wysłałam prośbę o usunięcie mojego konta z portalu wiara.pl i katolik.pl.
Nie rozumiem, dlaczego moja prośba nie została spełniona.

Ja tam się nie znam, ale może dlatego, że nie żyjemy już w komunizmie? Komuna, wiadomo, wiedziałaby lepiej, komu konto jest do szczęścia koniecznie potrzebne, a komu tylko przeszkadza w spełnianiu potrzeb Partii, tzn. tfu, swoich własnych. Natomiast w wolnym świecie domyślnie przyjmuje się zasadę, że swoją własnością można rozporządzać jak się chce, tylko że robi się to jak? Samodzielnie.

Generalnie: podania piszemy tylko wtedy, kiedy nie możemy znaleźć odpowiedniego guziczka w interfejsie. A jeśli się okaże, że podanie złożyć trzeba w najbanalniejszej sprawie – zamykamy konto i nigdy więcej nie odwiedzamy tego konkretnego miejsca w Sieci.


So sie 12, 2017 18:56
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: "Wymiana dobrosąsiedzka" (między forami)
Mam nadzieję, że koleżanka odnajdzie odpowiedni link i nie będzie nas dalej gnębiła swoimi teoriami spiskowymi. Bo powodem ponownego otwarcia tego wątku miały być jakieś "konstytutywne" przemyślenia Elbrusa, a nie kontynuacja poprzednich przykrych przepychanek.

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


So sie 12, 2017 19:32
Zobacz profil
Post Re: "Wymiana dobrosąsiedzka" (między forami)
Elbrus odsypia pracę intelektualną po nocach. : )


So sie 12, 2017 19:51
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: "Wymiana dobrosąsiedzka" (między forami)
ErgoProxy napisał(a):
Elbrus odsypia pracę intelektualną po nocach. : )

I niech mu Bozia błogosławi. Ale w międzyczasie wątek znowu stanie się śmietnikiem.

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


So sie 12, 2017 19:53
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: "Wymiana dobrosąsiedzka" (między forami)
bert04 napisał(a):
Ale w międzyczasie wątek znowu stanie się śmietnikiem.

Póki co, to obaj zaśmiecacie :P. Nie wycinam, bo miałam to robić tylko w razie wojny :).
bert04 napisał(a):
Mam nadzieję, że koleżanka odnajdzie odpowiedni link i nie będzie nas dalej gnębiła swoimi teoriami spiskowymi.

Tym razem nie powinna, bo oprócz odpowiedzi (trzy razy) na forum, wskazałam jej link na pw.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N sie 13, 2017 13:36
Zobacz profil
Post Re: "Wymiana dobrosąsiedzka" (między forami)
Małgosiaa napisał(a):
Możesz zrobić to sama. Wejdź w swój profil, przewiń stronę do dołu i na samym dole jest opcja: "usuń profil".

Doprawdy?
ucp.php?i=profile&mode=profile_info

Po raz kolejny od administracji forum wiara.pl żądam usunięcia mojego konta.


Wt sie 15, 2017 19:54
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: "Wymiana dobrosąsiedzka" (między forami)
Oprócz odpowiedzi na forum, wysłałam Ci na pw informację, w jaki sposób usuwa się profil na wiara.pl. Pw odebrałaś, a więc wiesz jak to zrobić. Każdy następny Twój post o takiej treści będzie trafiał do kosza.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt sie 15, 2017 20:11
Zobacz profil
Post Re: "Wymiana dobrosąsiedzka" (między forami)
https://moja.wiara.pl/

Na samym dole


Wt sie 15, 2017 20:20
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8669
Post Re: "Wymiana dobrosąsiedzka" (między forami)
Ja też Ci wysłałem PW z linkiem i instrukcją. Polecałbym więc trochę ochłonąć, bo w połączeniu z faktem, że okazało się, iż cały opisany przez Ciebie "problem" wcale nie istniał, to już naprawdę wygląda jak jakaś histeria

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Wt sie 15, 2017 21:10
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 13:57
Posty: 933
Post Re: "Wymiana dobrosąsiedzka" (między forami)
Jak widać M-M sprawdzała profil z panelu użytkownika, nie z poziomu strony głównej wiara.pl.
Niemniej moja uwaga, rzeczywiście na wierze od kiedy pamiętam jest tak, że to użytkownicy sami zarządzają swoimi kontami. Jak rozumiem jest to także rodzaj zabezpieczenia przed potencjalnymi nieuczciwymi userami, którzy na pw mogliby poprosić moda o usunięcie konta, by po spełnieniu tej prośby wyprzeć się jej.

Niemniej w tym wypadku, gdzie userka wyraźnie i kilkukrotnie prosi o to publicznie, nie widzę powodu by jej w tej czynności nie pomóc, tj. po prostu wyręczyć ją i skasować jej profil.

Ostatecznie usunięcie konta nie jest chyba odebraniem życia, a w razie ochoty można je kasować i zakładać w te i nazad.

_________________
Tylko Bogu chwała


Ostatnio edytowano Śr sie 16, 2017 8:13 przez białogłowa, łącznie edytowano 1 raz



Śr sie 16, 2017 8:05
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: "Wymiana dobrosąsiedzka" (między forami)
białogłowa napisał(a):
od kiedy pamiętam jest tak, że to użytkownicy sami zarządzają swoimi kontami. Jak rozumiem jest to także rodzaj zabezpieczenia przed potencjalnymi nieuczciwymi userami, którzy na pw mogliby poprosić moda o usunięcie konta, by po spełnieniu tej prośby wyprzeć się jej.

Ja rozumiem raczej, że jest to oszczędność czasu dla administracji forum.

białogłowa napisał(a):
Niemniej w tym wypadku, gdzie userka wyraźnie i kilkukrotnie prosi o to publicznie, nie widzę powodu by jej w tej czynności pomóc, tj. po prostu wyręczyć ją i skasować jej profil.


Zdaje się, że tutaj takie rzeczy to tylko przez admina. A ten, mam wrażenie, z całej witryny wiara.pl nie poświęca zbyt dużo czasu na forum. To nie zarzut, po prostu taka jest IMHO rzeczywistość.

Gdyby M-M poprosiła (jak swego czasu bert04) o blokadę konta, to moderacja by to mogła wypełnić od ręki. Ale latać z takimi wnioskami do admina, no bądźmy poważni. Pamiętam, ile roboty było z likwidowaniem kont na katoliku, łącznie z "czasem karencji", w razie że user się jeszcze rozmyśli. A i tak jakaś połowa wracała.

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Śr sie 16, 2017 8:23
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 13:57
Posty: 933
Post Re: "Wymiana dobrosąsiedzka" (między forami)
bert04 napisał(a):
Zdaje się, że tutaj takie rzeczy to tylko przez admina.


Na wierze mod może usunąć konto użytkownika.

_________________
Tylko Bogu chwała


Śr sie 16, 2017 8:26
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: "Wymiana dobrosąsiedzka" (między forami)
białogłowa napisał(a):
Jak widać M-M sprawdzała profil z panelu użytkownika, nie z poziomu strony głównej wiara.pl.

W panelu użytkownika tez jest opcja "usuń konto".
białogłowa napisał(a):
userka wyraźnie i kilkukrotnie prosi o to publicznie

Prosi ?? Żąda.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr sie 16, 2017 8:46
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: "Wymiana dobrosąsiedzka" (między forami)
białogłowa napisał(a):
Na wierze mod może usunąć konto użytkownika.


Pierwsze słyszę, że jest to technicznie możliwe. Niemniej w regulaminie stoi jak wół "administrator", par III pkt 8. A po takim "zagajeniu tematu" przekraczać uprawnienia i zwyczaje... na końcu dnia ktoś by to zinterpretował przeciw moderacji.

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Śr sie 16, 2017 8:51
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 13:57
Posty: 933
Post Re: "Wymiana dobrosąsiedzka" (między forami)
Znam regulamin. Nie stoi też, że tylko admin może, niemniej wchodząc w profil użytkownika mod widzi opcję "usuń profil". Z drugiej strony nigdy z tej opcji nie korzystałam, więc możliwe że chodzi o profil własny moderatora, nie usera.

Nawet jeśli profil usera może usunąć tylko admin, to na tym forum jest on dużo łatwiej dostępny niż na tym innym wspomnianym.

Małgosiaa napisał(a):
Prosi ?? Żąda.
Ale właściwie co z tego, że teraz żąda, a nie prosi?

_________________
Tylko Bogu chwała


Śr sie 16, 2017 9:09
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL