Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 13:25



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
 "Wymiana dobrosąsiedzka" (między forami) 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: "Wymiana dobrosąsiedzka" (między forami)
kacperek29 napisał(a):
Sprawa jest prosta, Maria na <----> pisała posty, które zostały uznane jako kwestionowanie nauczania katolickiego i dlatego dostała zakaz pisania w dziale dla katolików. Wystarczyło założyć np. podobny wątek na <---->, albo napisać tam w uwagach do moderacji. Niektórzy, jak widać w tym wątku, lubią teorie spiskowe.


Muszę przyznać Ci rację, kłótnia na ... pewnym sąsiednim portalu dotyczyła wpisów koleżanki na tymże sąsiednim portalu

--------------------------

@Maria-Magdalena

...

Przykro mi to pisać, ale narobiłaś zamętu, rzucałaś podejrzeniami i to ciężkimi. A były to zarzuty przynajmniej na granicy oszczerstwa. Jeżeli nie dalej.

Odnalazłem temat na sąsiednim portalu, w którym bezpośrednio pokazywałaś swoje wątpliwości na temat wiary katolickiej. Przeczytałem. Nie będę komentował bo, wiadomo. Yarpen z nożyczkami czuwa. Ale każdy chętny odnajdzie ten temat o "Dziwnych rzeczach...". I oceni, czy tam w ogóle był podejmowany temat Twojej aktywności u nas, czy nie.

Poprosiłem moderację o wykasowanie mojego poprzedniego wpisu. Wiem, powinienem był sprawdzić u źródła. Jednak zbyt rzadko lurkam na sąsiedni portal, nie znałem aktualnego rozwoju sytuacji. Znowu zbyt naiwny się okazałem, być może utraciłem już starą czujność i zbyt pochopnie zaufałem.

Chciałbym Ci życzyć wszystkiego dobrego... ale jeszcze za bardzo mi przykro jest. Trudno, przeżyję to. Może innym razem.

Żegnaj.

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Pt sie 11, 2017 9:11
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: "Wymiana dobrosąsiedzka" (między forami)
M-M zapytała o coś konkretnego:
Cytuj:
Mam pytanie: jak to jest z ochroną danych osobowych na forach tematycznych: wiara.pl i katolik.pl?
Czy nie jest tak, że wymieniacie się prywatnie informacjami o użytkownikach i postami które piszą (także na pw)?

Otrzymała kilka różnych odpowiedzi od różnych osób:
  • "obowiązuje tajemnica korespondencji i ani zaprzeczenia ani potwierdzenia nie otrzymasz"
    Wymiana zdań została opatrzona delikatną groźbą, że odpowiadająca własnie dostała nożyce i może ich użyć (później tłumaczyła że to był żart ;) )
    Zwrócenie uwagi, iż odpowiedź się M-M należy, zostało "skwitowane oskarżeniami o oskarżenia" :?
  • teraz nastapiła "faza oburzenia" (w stylu "Masz zamiar decydować o tym, jakie obowiązki na tym forum mają moderatorzy?"
  • Kolejny skwitował pytanie M-M oskarżeniem, że chce upiec jakieś pieczenie (nieznane bliżej). Napisał jednak uczciwie o dwóch wypadkach otrzymania "cynku" z innego forum
  • następnie nastąpiła "faza nieszczęścia" (żalenie się, jak to niektórzy moderatorzy mają ciężki los, bo sa tak nieeeeesprawiedliwie atakowani)
  • kolejny moderator ograniczył się (rozsądnie) do odpowiedzi że on nie.
  • Operator drugi wrócił oświadczając, że w tym konkretnym wypadku nie było wymiany o jakiej pisze M-M, dodając jednak Oczywiście gdyby takie pytanie było i taka wymiana nastąpiła, miałbym na ten temat... swoje zdanie.
  • Na koniec "zasunął moralniakiem" jak to mu przykro że M-M taka niedobra.

Czyli: nie odpowiadamy, nie istnieje taka wymiana, czasem istnieje jak trzeba :)

Skupiono się jednak na przypadkach oczywistych (że ktoś sprawdził na sąsiednim forum co się dzieje) oraz na konkretnym casusie. Jakoś jednak temat, o który zapytała M-M w planie ogólnym w pierwszym poście, zaniknął bez konkretnej odpowiedzi...
Nie odpowiedziano o wymianę informacji, które ktoś umieścił w PW do Moderatorów., a o to pytała M-M.
Nie prościej było - zamiast 3 stron wątku - po prostu odpowiedzieć?
Chyba że...

Uprzedzam odpowiedź Małgosi - Ty pisałaś o tym, iż nie masz dostępu do cudzych PW. Nie o to chodziło.

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Pt sie 11, 2017 9:43
Zobacz profil WWW
Post Re: "Wymiana dobrosąsiedzka" (między forami)
Marku - przypominam, że MM skarżyła się, że próbowała zrobić moderację w trąbę, ale jej się nie udało. Czy "wymiana dobrosąsiedzka" zadziałała, czy nie - nie wiem. Ale przyzwoitość nakazuje, jak się próbowało kogoś oszukać, przeprosić, a nie mieć pretensje.


Pt sie 11, 2017 9:56
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: "Wymiana dobrosąsiedzka" (między forami)
W ogóle takie pytanie, jak się okazuje (na szczęście bert znalazł to, o co M-M miała pretensje do moderacji tego forum) jest bezzasadne.
Marek_Piotrowski napisał(a):
Uprzedzam odpowiedź Małgosi - Ty pisałaś o tym, iż nie masz dostępu do cudzych PW. Nie o to chodziło.

Nie przeszkodziło Co w decydowaniu o moich obowiązkach, nie wspomnę o odpowiednim nazwaniu całej grupy (nieważne jakim, bo to jest już w koszu. Jeśli nie pamiętasz to przypomnę na pw).

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt sie 11, 2017 10:02
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: "Wymiana dobrosąsiedzka" (między forami)
Dziękuję za "merytoryczną" odpowiedź. Szkoda, że n ie na pytanie, które zadała MM ;)

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Pt sie 11, 2017 10:07
Zobacz profil WWW
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: "Wymiana dobrosąsiedzka" (między forami)
Odpowiedzi masz aż nadto. Problem ze zrozumieniem?

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt sie 11, 2017 10:16
Zobacz profil
Post Re: "Wymiana dobrosąsiedzka" (między forami)
Małgosiaa napisał(a):
Odpowiedzi masz aż nadto. Problem ze zrozumieniem?
Małgosiu odpuść. Widać, że Marek chce psa uderzyć i żeby znaleźć kij, to sprzymierzy się nawet z osobą otwarcie się przyznającą, że chciała udawać katolika.


Pt sie 11, 2017 10:22
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: "Wymiana dobrosąsiedzka" (między forami)
Proponuję jednak w tym wątku wszystkim się nieco uspokoić i spuścić na ten casus zasłonę milczenia. Bo każdy powinien się tu złapać za własny nos, czy prawidłowo zareagował na początkowe zarzuty, zamiast widzieć tylko drzazgi u drugich lub jakieś nieadekwatne przykłady czy porównania.

A chwilowo temat nikomu chluby nie przysparza.

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Pt sie 11, 2017 10:26
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: "Wymiana dobrosąsiedzka" (między forami)
I znowu dużo gadania, komentarzy na temat intencji i nawoływań do spokoju (kto tu okazuje brak spokoju? Ci, którzy powinni po prostu odpowiedzieć i zamknąć wątek...).
Przypominam więc na co zwróciłem uwagę : nie odpowiedziano na pytanie M-M o wymianę informacji, które ktoś umieścił w PW do Moderatorów - czy zdarza się, że taka informacja przekazywana jest do adminów innego forum?
Odpowiedzcie tak lub nie i skończcie wreszcie ten wątek.

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Pt sie 11, 2017 10:56
Zobacz profil WWW
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: "Wymiana dobrosąsiedzka" (między forami)
Wszystko zostało powiedziane. Na pyskówki nie ma przyzwolenia. Zamykam.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt sie 11, 2017 11:01
Zobacz profil
Post Re: "Wymiana dobrosąsiedzka" (między forami)
8 sierpnia wysłałam prośbę o usunięcie mojego konta z portalu wiara.pl i katolik.pl.
Nie rozumiem, dlaczego moja prośba nie została spełniona. Może dlatego, że potrzebny był czas na dopisanie tego co ja nie napisałam, wycięcie?
Prosiłam właśnie z tego względu, by nie mogło dojść do ewentualnego mataczenia.
Moje zaufanie do jednego jak i drugiego forum zostało zawiedzione, przez ciche procedery. A jakie to sami wiecie.

Jedno jest pewne, że prośby są olewane przez moderację obu for i tylko moderacje wiedzą jaki ma w tym cel.


So sie 12, 2017 18:18
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: "Wymiana dobrosąsiedzka" (między forami)
Możesz zrobić to sama. Wejdź w swój profil, przewiń stronę do dołu i na samym dole jest opcja: "usuń profil".

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So sie 12, 2017 18:25
Zobacz profil
Post Re: "Wymiana dobrosąsiedzka" (między forami)
Maria-Magdalena napisał(a):
8 sierpnia wysłałam prośbę o usunięcie mojego konta z portalu wiara.pl i katolik.pl.
Nie rozumiem, dlaczego moja prośba nie została spełniona. Może dlatego, że potrzebny był czas na dopisanie tego co ja nie napisałam, wycięcie?
Prosiłam właśnie z tego względu, by nie mogło dojść do ewentualnego mataczenia.
Moje zaufanie do jednego jak i drugiego forum zostało zawiedzione, przez ciche procedery. A jakie to sami wiecie.

Jedno jest pewne, że prośby są olewane przez moderację obu for i tylko moderacje wiedzą jaki ma w tym cel.

Pozwól, że się wtrącę - nie potrafię dostrzec żadnego celu stosowania jakichś manipulacji moderacji wobec Ciebie na forum wiara.
Jestem na forum od 2004r przez ten czas różnie bywało, zdarzały się konflikty i jakieś nieporozumienia, ale nie dostrzegałam żadnych złośliwych działań modów wobec mnie dokonywanych z premedytacją.
Śledziłam Twoje wpisy, odpowiadałam na posty, zauważyłam zatem, że czasem w niektórych tematach Twoje poglądy kolidowały z linią katolickiego forum, ale nigdy nie otrzymałaś osta, ani czasowego bana.
Zrobisz jak uznasz sama osobiście, ale czy naprawdę wierzysz w jakieś "ciche procedury" modów, zwłaszcza, że przynajmniej 60% userów forum wiara i katolika stanowią te same osoby .... z jakiej to racji akurat miano by przypuścić atak akurat na Ciebie :o :o


So sie 12, 2017 18:38
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8669
Post Re: "Wymiana dobrosąsiedzka" (między forami)
U nas od zawsze samemu usuwało się własne konta.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


So sie 12, 2017 18:41
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: "Wymiana dobrosąsiedzka" (między forami)
Najwyraźniej M-M nie czyta odpowiedzi. O tym, jak usunąć konto podałam jej w tym wątku 9 sierpnia: viewtopic.php?p=964041#p964041

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So sie 12, 2017 18:55
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL