Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 3:05



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 PIASKOWNICA - czyli wątek, z łopatkami i wiaderkami 
Autor Wiadomość
Post Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Do zanotowania: "odpowiedź #7 czepliwym moderatorom: to wcale nie było chamskie zachowanie, to było udawane chamskie zachowanie". Ciekawym, czy jak nazwę teraz medieval_mana głupkiem to będzie to chamskie zachowanie czy udawanie chamskiego zachowania?


Śr maja 09, 2018 13:24
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Zaproponowałem zakończenie przepychanki.
Piaskownica na innym piętrze...

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Śr maja 09, 2018 13:27
Zobacz profil WWW
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Jak widać, w praktyce medieval_man nie potrafi odróżnić. Czyli, jak o tym już była mowa: karanie po uważaniu, jak się uwidzi.


Śr maja 09, 2018 13:31
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post PIASKOWNICA - czyli wątek, z łopatkami i wiaderkami
Zakładam wątek, do którego będę systematycznie przenosił (i mam nadzieję, że i inni moderatorzy) wypowiedzi służące infantylnym przepychankom.
Spodziewam się, że będzie pękał w szwach.

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Śr maja 09, 2018 13:34
Zobacz profil WWW
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Strasznie nie lubię patrzeć, na to co robią ludzie, którzy mają świadomość, że nie mają racji, ale nie potrafią tego przyznać :(

NB. moje wypowiedzi nt. zachowania Mrs_Hadley nie były udawane. I co teraz?


Śr maja 09, 2018 14:02
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
No to autorytet moderacji sięgnął bruku. Ciekawe, co będzie dalej, bo został już chyba tylko telefon do Buzdygana.


Śr maja 09, 2018 16:24
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Mrs_Hadley napisał(a):
@Marek_Piotrowski, zawsze możesz zaznaczyć, że @Zefciu fatalnie interpretuje Twoje intencje i wyjaśnić mu, że takie myśli Ci przyświecały, gdy pisałeś swoją opinię, w ten sposób w stanowczy sposób nakreślisz swoje motywacje. @Zefciu Ciebie nie zna, ma o Tobie pewne wyobrażenie i nikt lepiej nie skoryguje jego oceny Twojej postawy niż Ty sam. Prościej jest wyjaśniać nieporozumienia z dyskutantem, ponieważ modzi nie są arbitrami osobistych animozji użytkowników forum i wymaganie od nich, aby stanęli akurat po naszej stronie, a jak nie to są tu-wstaw-dowolną-pretensję-do-moda, którą należy odnotować w księdze skarg i zażaleń, często odnosi skutek odwrotny od zamierzonego utwierdzając moda w jego wcześniejszych decyzjach.

Rzecz w tym, że na tym forum "Zefciów" jest ponad 80 %, którzy nazwani zostali m.in kłębowiskiem żmij....zdołasz może Ty wytłumaczysz o co autorowi chodzi w obrzucaniu innych podobnymi inwektywami.
Bo raczej nie jesteś godna czyścić mu buty, chyba i Ty nie wyjaśnisz......skoro Bóg stworzył każdego człowieka na swój obraz i podobieństwo swoje, to żaden człowiek nie ma prawa orzekać o godności innych.
Nie jestem godzien jest zarezerwowane jedynie w odniesieniu do Boga, tylko Jemu wypowiedziana ta deklaracja nie godzi w godność człowieka.


Cz maja 17, 2018 7:27
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Groteskowe i żałosne jest jawne łamanie I przykazania Dekalogu poprzez wywyższanie ponad Boga bożków z ludzi, choćby najbardziej zasłużonych dla Polski.


Cz maja 17, 2018 8:18
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: PIASKOWNICA - czyli wątek, z łopatkami i wiaderkami
Marek Piotrowski napisał(a):
Co do powyższego wpisu Aluś -pięknie widać Jej "kwalifikacje" do pełnienia funkcji moderatora i to jak pojmuje swoje zadanie.
Przy rozpatrywaniu aktualnego, konkretnego przypadku referuje do swoich dawnych uraz.
Quod erat demonstrandum

A to, że to forum jako całość jest kłębowiskiem żmij, napisałem czemu - i podtrzymuję (wystarczy spojrzeć na niektóre wątki, w których praktycznie poza hejtem niczego więcej nie ma). Podtrzymuję także to, co napisałem o Tobie Aluś - dopóki będziesz w uwłaczający sposób wyrażała się o ludziach, którzy zrobili coś dla Polski, nie będziesz godna wiązać im butów. W tej sytuacji pouczanie innych o godności i szanowaniu ludzi w Twoich ustach jest dość groteskowe.

Z mojej strony EOT, dalszej polemiki na ten temat nie będzie. Masz Aluś szansę "radiowej polemiki" (prowadzący może w dowolnym świetle przedstawić sytuację, nawet przekręcając myśl dzwoniącego słuchacza, ponieważ ten się już rozłączył).

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Cz maja 17, 2018 10:15
Zobacz profil WWW
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Chcę wskazać profesjonalne cenzurowanie forum, służące jedynie wykpieniu userów, poprzez wybieranie dowolnych postów przez M-M i wrzucanie ich do głupawego wątku utworzonego przez M_M "Piaskownica".
W grudniu Y_Z pogonił z forum kilka osób, M_M kontynuuje jego dzieło......brawo moderacja!!!!!!!


Cz maja 17, 2018 10:49
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Alus napisał(a):
Chcę wskazać profesjonalne cenzurowanie forum, służące jedynie wykpieniu userów, poprzez wybieranie dowolnych postów przez M-M i wrzucanie ich do głupawego wątku utworzonego przez M_M "Piaskownica".
W grudniu Y_Z pogonił z forum kilka osób, M_M kontynuuje jego dzieło......brawo moderacja!!!!!!!

Dla chrześcijan fundamentem ludzkiej jest Boża miłość do każdego człowieka, Św Jan Paweł II ....też zasługuje na Piaskownicę......


Cz maja 17, 2018 11:26
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Alus napisał(a):
Alus napisał(a):
Chcę wskazać profesjonalne cenzurowanie forum, służące jedynie wykpieniu userów, poprzez wybieranie dowolnych postów przez M-M i wrzucanie ich do głupawego wątku utworzonego przez M_M "Piaskownica".
W grudniu Y_Z pogonił z forum kilka osób, M_M kontynuuje jego dzieło......brawo moderacja!!!!!!!

Dla chrześcijan fundamentem ludzkiej jest Boża miłość do każdego człowieka, Św Jan Paweł II ....też zasługuje na Piaskownicę......

Ops....zgubiłam zasadnicze słowo, prawidłowo brzmi - Dla chrześcijanina fundamentem ludzkiej godności jest Boża miłość do każdego człowieka.


Cz maja 17, 2018 12:36
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Alus napisał(a):
Chcę wskazać profesjonalne cenzurowanie forum, służące jedynie wykpieniu userów, poprzez wybieranie dowolnych postów przez M-M i wrzucanie ich do głupawego wątku utworzonego przez M_M "Piaskownica".
W grudniu Y_Z pogonił z forum kilka osób, M_M kontynuuje jego dzieło......brawo moderacja!!!!!!!

Aluś, bądźże cicho; przecież widzisz, że medieval się bawi. Widać potrzebuje tych drobnych radości.


Cz maja 17, 2018 12:49
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Małgosiaa napisał(a):
Nie przesadzaj. Mnie się podoba pomysł m_m. Po pierwsze: może ostudzi niektóre głowy, a po drugie: będzie mniej ostów i banów.

M_M "dziwnym trafem" wywalił do piaskownicy 3 moje posty, osobiście wiem, że nie pała do mnie sympatią, ale wolałabym jeśli zasłużyłam osta czy czasowego bana, niż powtórzenie nie jesteś godna - poważnego traktowania, wynocha do piaskownicy, a właściwiej na wysypisko śmieci.


Pt maja 18, 2018 6:49
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Mrs_Hadley napisał(a):
@ErgoProxy, gdy pojawiają się sytuacje konfliktowe, koncentrujesz się na kimś, na kim możesz się wyładować podpinając się pod sprzeczkę. Żerujesz na najniższych instynktach forumowiczów, ale zdajesz się zapominać, że są tu również userzy, będący w stanie okazać szacunek osobie, którą szkalujesz, ponieważ nie kierują się kryteriami wartościowania panującymi na niektórych szkolnych korytarzach, które najwyraźniej Ci imponują.
Nie marudź później, że traktuje się Ciebie adekwatnie do prezentowanego zachowania, przenosząc Twoje posty tam, gdzie ich miejsce, do piaskownicy.

W wielu watkach mądrze piszesz, lubisz pouczać, to proszę Cię bardzo odpowiedz - czy określanie kogoś nie jesteś godna czyścic mu butów według Ciebie spełnia kryteria poszanowania drugiego człowieka???


Pt maja 18, 2018 6:54
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL