Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 3:45



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 PIASKOWNICA - czyli wątek, z łopatkami i wiaderkami 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: PIASKOWNICA - czyli wątek, z łopatkami i wiaderkami
Kael napisał(a):
Malgosia, nie wiem czy ostudzi. Raczej wkurzy, jak (slusznie) Alus. Pomysl przez chwile, ze tak traktuja ciebie np rodzice twoich uczniow, albo dyrektor szkoly: co powiesz, albo napiszesz, jest publicznie wrzucane do kosza z napisem: "Bzdury".

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Pt maja 18, 2018 8:45
Zobacz profil WWW
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
SweetChild napisał(a):
ErgoProxy napisał(a):
(...) bo dalej uważam, że autorytet moderacji tego forum sięgnął bruku. Prawdopodobnie dlatego że zapomnieli ludzie, że moderator to jest człowiek, który na panelu kulturalnie nadaje ton dyskusji, a nie ten, kto siłą wyrywa mikrofon i jeszcze butem przydusza, jeśli nie chcą mu mikrofonu oddać.

Łatwo uderzać w piersi moderacji, ale przecież moderatorzy nie cenzurują żadnych merytorycznych wypowiedzi (przynajmniej na moje oko). Z reguły to my forumowicze tworzymy sytuacje problematyczne różnymi, często bardzo wymyślnymi, wycieczkami ad personam. Gdyby każdy użytkownik zrezygnował z uszczypliwości wobec oponentów, to i moderatorzy nie wyrywaliby mikrofonu i nie trzeba by roztrząsać, komu wyrwano mikrofon słusznie, komu niesłusznie i kiedy stała się niesprawiedliwość, że mikrofonu nie wyrwano.

Gdyby wszyscy userzy zachowywali się w ten sposób jaki prezentujesz, zupełnie niepotrzebni byliby moderatorzy.
A teraz zerknij do osobistego wątku M-M "piaskownica" - wywalił kolejne moje posty i post Kael.
Jak pisałam, usilnie odczuwa potrzebę wywalenia z forum kilku kolejnych osób.
Kael pisze bardzo rzadko, ja też nie zamierzam kopać sie z koniem.....pozostaną na forum "sami swoi".....miłej pogawędki wam życzę

Gdyby m_m odczuwał potrzebę "wywalenia z forum kilku kolejnych osób" zrobiłby to bez tworzenia "Piaskownicy".
Właśnie "Piaskownica" ma na celu unikanie zbędnych ostów będących skutkiem pisania nie na temat, wzajemnych złośliwości i ustawicznych "ad personam".
Doceniam Twoje liczne, merytoryczne wpisy, które świadczą o Twojej duchowej dojrzałości. Jednak posty zawierające nieskrywane pretensje, wypominanie innym raz użytego setki lat temu sformułowania, a przez to świadczące o małostkowości i dziecinadzie będą wędrowały tam, gdzie ich miejsce - do piaskownicy.
To nic osobistego.
Uważam, że moderatorzy zamiast wikłać się w prowokowane przez niektórych dziecinne przepychanki, mogą te piaskownicowe zachowania przenosi tam, gdzie ich miejsce.
Nie ma więc tu żadnej cenzury, posty zostają i świadczą...
(medieval_man)


Pt maja 18, 2018 9:42
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
No cóż – ostatni wpis m_m z „piaskownicy” przypomina kawał „Film o dobroci Stalina”. Zatem pozostaje nam radować się, że moderacja poniża użytkowników, bo zawsze „mógł zbanować”.


Pt maja 18, 2018 13:25
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Może to mój ostatni post na forum, ale pozwolę sobie na krótką odpowiedź na post Mrs Hadley - tak chętnie strofujesz innych, ale chyba zapomniałaś naukę katechizmu KK o godności każdego człowieka, dlatego zupełnie nie przeszkadzają Ci słowa usera skierowane do innego nie jesteś godna
https://www.deon.pl/religia/pytania-o-w ... nosci.html

I znowu Piaskownica.
Tym razem z pogróżkami: "bo zabiorę swoje wiaderko".
Ciekaw jestem czy zabierzesz?
(medieval_man)


Pt maja 18, 2018 18:04
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: PIASKOWNICA - czyli wątek, z łopatkami i wiaderkami
Odblokowuję wątek.
Możecie w nim reagować na przenoszone do niego wpisy.

Chcę tylko przypomnieć: to wątek, do którego mam zamiar przenosić wszystkie "Uwagi do moderacji, czy uwagi wzajemne...", (choć może i wpisy z innych tematów) które nie zmierzają do rzeczowego wyjaśniania sobie nieporozumień, ale do odgrywania się na innych poprzez ad personam i udowadnianie, że "moja racja jest najmojsza".

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Pn maja 21, 2018 12:11
Zobacz profil WWW
Post Re: PIASKOWNICA - czyli wątek, z łopatkami i wiaderkami
medieval_man napisał(a):
Odblokowuję wątek.
Możecie w nim reagować na przenoszone do niego wpisy.

Chcę tylko przypomnieć: to wątek, do którego mam zamiar przenosić wszystkie "Uwagi do moderacji, czy uwagi wzajemne...", (choć może i wpisy z innych tematów) które nie zmierzają do rzeczowego wyjaśniania sobie nieporozumień, ale do odgrywania się na innych poprzez ad personam i udowadnianie, że "moja racja jest najmojsza".

Bo niby wpis

I znowu Piaskownica.
Tym razem z pogróżkami: "bo zabiorę swoje wiaderko".
Ciekaw jestem czy zabierzesz?
(medieval_man)
[/quote]

nie należy do kategorii moja racja jest najmojsza.


Pn maja 21, 2018 12:19
Post Re: PIASKOWNICA - czyli wątek, z łopatkami i wiaderkami
No coz, przenoszenie postow uzytkownikow wedlug prywatnego uznania jednego moderatora, to wlasnie klasyczny pokaz udowadniania, że "moja racja jest najmojsza".


Pn maja 21, 2018 12:20
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: PIASKOWNICA - czyli wątek, z łopatkami i wiaderkami
Wątek spełnia swoje zadania: kolejni użytkownicy zamieszczają w nim wpisy, na które liczyłem: rodem z piaskownicy.
Trzymajcie tak dalej

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Pn maja 21, 2018 12:30
Zobacz profil WWW
Post Re: PIASKOWNICA - czyli wątek, z łopatkami i wiaderkami
Uzytkownik medieval_man nie pozostaje dluzny.
Baw sie sam w swojej piaskownicy i mnie, uprzejmie prosze, tu nie zapraszaj. Wole osta a nie twoje prywatne widzimisie.

No i oczekuje zmiany regulaminu i uzasadnienia takiego watku, gdzie byle jaki moderator pietnuje publicznie, wedlug wlasnych kryteriow, wpisy uzytkownikow.

Dopoki takiej oficjalnej zmiany nie ma, uwazam Asienkko to dalej za niedopuszczalna samowolke moderacji. Jest mi obojetne czy tylko medievala, czy was wszystkich.

Od razu pisze, ze taka zmiana regulaminu oznacza dla mnie rozstanie z tym forum. Bawcie sie sami w waszym piasku.


Pn maja 21, 2018 12:58
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: PIASKOWNICA - czyli wątek, z łopatkami i wiaderkami
Ostatnia moja (mam nadzieję, odpowiedź w tym wątku, żeby było wszystko jasne:
Kael napisał(a):
Uzytkownik medieval_man nie pozostaje dluzny.
Baw sie sam w swojej piaskownicy i mnie, uprzejmie prosze, tu nie zapraszaj. Wole osta a nie twoje prywatne widzimisie.

Nigdy cię tu nie zapraszałem. Sam przyszłaś.
Kael napisał(a):
No i oczekuje zmiany regulaminu i uzasadnienia takiego watku,

Na jakiej podstawie tego oczekujesz?
Kael napisał(a):
gdzie byle jaki moderator pietnuje publicznie, wedlug wlasnych kryteriow, wpisy uzytkownikow.

Nikt tu nikogo, ani niczego nie piętnuje.
Posty nie są cenzurowane, a jedyny ich powód znalezienia się w tym miejscu to ich infantylność.
Kael napisał(a):
Dopoki takiej oficjalnej zmiany nie ma, uwazam Asienkko to dalej za niedopuszczalna samowolke moderacji. Jest mi obojetne czy tylko medievala, czy was wszystkich.

Miło mi przeczytać Twoją opinię, która i tak niczego nie zmienia.
Kael napisał(a):
Od razu pisze, ze taka zmiana regulaminu oznacza dla mnie rozstanie z tym forum. Bawcie sie sami w waszym piasku.

Nie ma tu żadnej zmiany Regulaminu.
Znalazło się tylko miejsce dla bijących pianę.
Skoro szukasz pretekstu, żeby odejść, droga wolna.
Jeśli chcesz szantażować właścicieli portalu to próbuj dalej.

I na koniec z Regulaminu:

Cytuj:
§ IV: Uwagi końcowe:

1. Regulamin jest podstawą działania moderatorów, jednak nie jest możliwe, aby ująć w nim wszystkie możliwe sytuacje, dlatego prosimy nie pisać zażaleń dotyczących interwencji moderatora w jakimś miejscu, jeśli jedynym uzasadnieniem byłoby stwierdzenie, że „tego nie ma w regulaminie”.


EOT

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Pn maja 21, 2018 13:23
Zobacz profil WWW
Post Re: PIASKOWNICA - czyli wątek, z łopatkami i wiaderkami
Regulamin:
& III, pkt 4 - Moderator nie jest arbitrem.....
& II, pkt 4 - Na forum zabrania się...wypowiedzi ośmieszających lub poniżających ...w rodzaju ciekaw jestem czy zabierzesz.......swoje wiaderko.


Pn maja 21, 2018 13:58
Post Re: PIASKOWNICA - czyli wątek, z łopatkami i wiaderkami
Ech, czyli typowo jaśniepańskie podejście: chamy są głupie, więc mamy ich w dupie. Jak problemy są, to bynajmniej nie w komunikacji między ludźmi i w międzyludzkiej współpracy, tylko problemem jest człowiek, a więc to człowieka trzeba załatwić, tym czy innym sposobem.

A nawiasem, ten cyrk to w ogóle jest nowa polityka moderacji, czy to Kuria Właściciel postanowiła sobie pozarządzać i próbuje zmienić profil światopoglądowy użytkowników swojej własności?


Pn maja 21, 2018 17:13
Post Re: PIASKOWNICA - czyli wątek, z łopatkami i wiaderkami
medieval_man napisał(a):
Nie ma tu żadnej zmiany Regulaminu.
Znalazło się tylko miejsce dla bijących pianę.
Skoro szukasz pretekstu, żeby odejść, droga wolna.
Jeśli chcesz szantażować właścicieli portalu to próbuj dalej.

I na koniec z Regulaminu:

Cytuj:
§ IV: Uwagi końcowe:

1. Regulamin jest podstawą działania moderatorów, jednak nie jest możliwe, aby ująć w nim wszystkie możliwe sytuacje, dlatego prosimy nie pisać zażaleń dotyczących interwencji moderatora w jakimś miejscu, jeśli jedynym uzasadnieniem byłoby stwierdzenie, że „tego nie ma w regulaminie”.


EOT

Co w regulaminie jest, zacytowala Alus.

Ale poza tym mozna sie dowiedziec ciekawych rzeczy. Moderacja tego forum jest wlascicielem portalu? Czy moze to w ogole prywatne poletko medievala?
No i uzycie pojecia "szantaz" na moja krotka informacje, to wlasnie przyklad na piaskownice, ktora m_m wszedzie poza soba widzi.
Ja nikogo nie szantazuje, tylko informuje. Ale jesli tutejsza moderacja ma juz tak dramatyczne problemy ze zrozumieniem prostych tekstow, to czas sie zwijac. Az ...moderacja otrzezwieje.


Pn maja 21, 2018 17:48
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: PIASKOWNICA - czyli wątek, z łopatkami i wiaderkami
Hej, hej, wrzućcie trochę na luz :). Ze swojej strony obiecuje, ze będę tu wrzucać dopiero jak będziecie naparzać się łopatkami i grabkami :D

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn maja 21, 2018 18:57
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL