Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 20, 2024 0:17



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
 Regulamin Forum ?? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 27, 2003 22:40
Posty: 1707
Post Regulamin Forum ??
cytat
Cytuj:
Regulamin forum powstał w wyniku długiej współpracy Admina, moderatorów oraz forumowiczó


Nic nie wiem aby regulamin forum powstawał o opinie forowiczów !!
Co prawda jestem heretykiem !! Ale na tyle długo i nie pamiętam nic takiego aby ktoś pytał forowiczów na temat regulaminu forum .. No chyba ze moderatorzy byli tym głosem ludu( forumowiczów)
Pozdrówka Dzika.


Cz cze 09, 2005 15:01
Zobacz profil
Post 
No cóż, to zdumeniewające... W świetle sprzeczności zeznań Dzikiej i Godunowa wydaje się konieczne powołanie Komisji Śledczej Forumowiczów (wirtualnej). Myślę, że możemy mieć tu do czynienia z jakąś Grupą Trzymającą Władzę (GTW), decydującą o wszystkim we własnym gronie (np. kogo banować, a kogo nie), a która na zewnątrz zachowuje fasady mechanizmów demokratycznych. Nie wiem, kto jest w ścisłym kierownictwie GTW, ale wsród rekinów i płotek typuję: Belizariusz (szara eminecja ?), Dzika (wysoki urzędnik, pociągajacy za szurki na forum - pani zamykania i usuwania tematów) i Meg (brak jasnej genezy, może agenturalna postać?). Tak moi państwo, tu może zanosić się na skandal. Kto jeszcze może być w grupie trzymającej władze ? Kto tworzył Regulamin Forum, podobno powstały po konsultacjach społecznch ? Komisja powinna albo oczyścić atmosferę i przywrócić nadwątlone zaufanie do w/w osób albo skierować wnioski do właściciela strony.


Cz cze 09, 2005 18:54
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 14:31
Posty: 930
Post 
O ile Godunow zapytał... o tyle Rzepak kolejny raz wyśmiał. Ot, cała różnica.

Godunowie już Ci odpowiadam. Regulamin powstał faktycznie dzięki uwagom forumowiczów. Sugestie userów pojawiały się w dziele MODERACJA. Dział jest spory, ale gdybyś miał chwilkę czasu zajrzyj tam.
Pozdrawiam :-D


Cz cze 09, 2005 19:38
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 27, 2003 22:40
Posty: 1707
Post 
Witaj Dzika
Ja nie miałem zamiaru Tu niczego wyśmiewać. Wiesz ja od samego początku bytności A Jestem tu dosć dług może nawet za długo..Wypowiadałem się kiedyś choćby za możliwością edytowania postów własnych. Zresztą nie tylko ja. O tym pisałem . I dlatego mój wpis jakoby userzy mieli wpływ na regulamin forum

. Nie widze tego wpływu na regulamin!! No ale to mój punkt widzenia !!
Piszesz
Cytuj:
Pozdrawiam

Pozdrawiam Również Miło i Serdecznie


Cz cze 09, 2005 20:06
Zobacz profil
Post 
Wydawało mi się, że nowe wyjaśnienia lub - jak kto woli - zeznania osoby znanej jako Dzika, coś wyjaśniają, zatem zaznajomiłem się z działem ,,Moderacja". I co odkryłem ? Dzika manipuluje faktami i próbuje wywieść Komisję Śledczą w pole.Dowód:
Pytam inteligentnego człowieka:
- Wiesław, gdybyś miał zrobić regulamin dla forum dyskusyjnego i chatu, które już istnieją, i chciałbyś, żeby to było zrobione po konsulatacji z użytkownikami, co byś kurde Wiesiek zrobił?
-Wiesiek odpowiada: Założyłbym temat: ,,Tworzymy regulamin chatu i forum - możesz tu wisać swoje uwagi" (choć mniejsza o tytuł, chodzi o poinformowanie forumowiczowów o knsultacjach) i czekłabym jakieś 2-3 miesiące, aż się uzbiera dużo głosów.
Czy coś takiego miało tu miejse ? Nie ! Zatem twierdzenie Dzikiej, że cytuję:

,,Regulamin forum powstał w wyniku długiej współpracy Admina, moderatorów oraz forumowiczów."

jest zwykłym mataczeniem śledztwa i manipulacją faktami. Owszem, można powiedzieć, że jednostki były wspópracownikami, ale tylko ... nieświadomymi. No cóż, atmosfera wobec Dzikiej staje coraz gęstsza...


Cz cze 09, 2005 20:38
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 17, 2005 22:28
Posty: 1652
Post 
Agenturalna postać :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Robi się ciekawie :D :D


Cz cze 09, 2005 21:46
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 16, 2003 21:19
Posty: 5389
Post 
Niejako czuję się wywołana do tablicy, ponieważ pisałam szkielet obecnego regulaminu, który potem został poddany pod wiele różnych opini począwszy od głownego administratora portalu, a skończywszy na poszczególnych moderatorach. Po zmianach na podstawi ich opinii powstał obecny regulamin.

Jednak widzę, że kłócice się o to, że rzekomo nie było w regulaminie uwzględnionych uwag użytkowików. Mogę zapewnić iż były, czerpałam je z działu Moderacja, który jest właśnie stworzony do wymieniania uwag o funkcjonowaniu forum, szczególnie zaś brałam pod uwagę temat Propozycje Regulaminu.... Ponadto kierowałam się doświadczeniem z innych forów dyskusyjnych, uwagami kierowanymi do mnie jako moderatora poprzez PW i maile, poprzednią wersją regulaminu, oraz specyfiką tego forum.

Dodatkowo po ogłoszeniu regulaminu, daliśmy czas użytkownikom (około tygodnia) na zapoznanie się z nim, ewentualne uwagi itp. Dopiero po tym czasie zasady zawarte w nim weszły w życie.

Czas powstania regulaminu to przestrzeń kilkunastu miesięcy, w dziale Moderacja co jakiś czas pojawiały się posty na ten temat, które potem były uwzględnione. Tak więc nie można powiedzieć, że użytkownicy nie mieli na niego wpływu - kto był zainteresowany ten się wypowiedział. Tyle jeśli chodzi o kwestie formalne.


Rzepaku rozumiem Twoje rozgoryczenie dostaniem bana i mogę próbować zrozumieć, że nie chcesz przyjąć żadnych tłumaczeń. Jednak w tejchwili wyszedłeś z propozycją "Wirtualnej Komisji Śledczej", która nie ma nic wspólnego z tym od czego zaczynałeś. Odbieram to jako próbę wyśmiania tych wszystkich ludzi, którzy poświęcają swój czas aby było możliwe funkcjonowanie tego forum. Jest mi z tego powodu przykro i jednocześnie mam nadzieję, że to wcale nie jest Twoim celem. Dlatego proszę uspokój się i spróbuj z dystansem na to co piszesz popatrzeć. Może nie warto wszystkiego co w zburzeniu przyjdzie do głowy od razu publikować.

O ile temat mana celu rzeczową dyskusję proszę o przeniesienie go do dzialu Moderacja, a Ciebie godunowie proszę o troszkę wiecej uwagi na to gdzei zakładasz tematy.

Pozdrawiam.

_________________
Nie nam, Panie, nie nam, lecz Twemu imieniu daj chwałę za łaskę i wierność Twoją...

Użytkownik rzadko obecny na forum.


Cz cze 09, 2005 21:46
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 29, 2005 21:19
Posty: 401
Post 
Rzepak napisał(a):
Wydawało mi się, że nowe wyjaśnienia lub - jak kto woli - zeznania osoby znanej jako Dzika, coś wyjaśniają, zatem zaznajomiłem się z działem ,,Moderacja". I co odkryłem ? Dzika manipuluje faktami i próbuje wywieść Komisję Śledczą w pole..


.. Panie Rzepaku .. wyśledziłem, że podaje Pan fałszywe informacje .. czy Pańska deklaracja w profilu cyt: www.jestemglupi.pl .. ma na celu zasianie ziarna zwątpienia w, jak nas Pan nazywa, "opkach" czy być asem z rękawa w chwili, gdy z czeluści piekieł przybędzie Zły Duch, by męczyć Pańskie sumienie wyrzutami (gdyż najwyraźniej podważa Pan kwalifikacje modów CHRZEŚCIJAŃSKIEGO, wręcz KATOLICKIEGO Forum? .. :o :?

_________________
.. and still we laught / and still we run, and still we throw ourselves upon love's boats ..


Pt cze 10, 2005 15:07
Zobacz profil
Post 
Prawdziwa cnota krytyk sie nie boi, moc w słabości się doskonali, a złoto w ogniu oczyszcza. Zatem odwagi żed,,Opkowie".........


Pn cze 13, 2005 16:44
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz maja 22, 2003 6:36
Posty: 474
Post 
Cóż, można było ten temat przykleić i byłby widoczny dla użytkowników.

_________________
Mikael - Któż jak Bóg!


Cz cze 16, 2005 12:04
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 10 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL