Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 5:42



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
 Kto na tym forum sprawuje pieczę ze strony Kościoła? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn cze 25, 2018 15:08
Posty: 124
Post Re: Kto na tym forum sprawuje pieczę ze strony Kościoła?
Kozioł napisał(a):
To forum to jedno z nielicznych miejsc, gdzie katolik, niekatolik i niewierzący mogą dyskutować o (nie)wierze na prawie równych warunkach.

Chyba, że ktoś prezentuje poglądy Świadków Jehowy :lol: Wówczas piecza Kościoła uwidacznia się bardzo szybko :razz:


Śr sty 08, 2020 16:41
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Kto na tym forum sprawuje pieczę ze strony Kościoła?
Dlaczego jeszcze piszesz na tym forum? Skoro tak jest, jak twierdzisz, dawno powinieneś mieć ban na stałe.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr sty 08, 2020 16:47
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn cze 25, 2018 15:08
Posty: 124
Post Re: Kto na tym forum sprawuje pieczę ze strony Kościoła?
Gdy wyczerpał się limit ostrzeżeń "zszedłem do podziemia" ;)


Ostatnio edytowano Śr sty 08, 2020 17:11 przez DżiVi, łącznie edytowano 1 raz



Śr sty 08, 2020 17:04
Zobacz profil

Dołączył(a): So gru 21, 2019 19:07
Posty: 90
Post Re: Kto na tym forum sprawuje pieczę ze strony Kościoła?
Małgosiaa napisał(a):
Dlaczego jeszcze piszesz na tym forum? Skoro tak jest, jak twierdzisz, dawno powinieneś mieć ban na stałe.


Dlaczego go jeszcze nie dałaś?
Ten ban będzie doskonałym potwierdzeniem moich zarzutów.


Śr sty 08, 2020 17:05
Zobacz profil
Post Re: Kto na tym forum sprawuje pieczę ze strony Kościoła?
@Henryk zadałem Ci pytanie. Dlaczego na nie nie odpowiedziałeś?
Henryk napisał(a):
Dlaczego go jeszcze nie dałaś?
A zasłużyłeś sobie?
Cytuj:
Ten ban będzie doskonałym potwierdzeniem moich zarzutów.
Naprawdę jesteś tak cienki w dyskusji, że jedyną opcją jest dla Ciebie zasłużenie sobie na bana i obnoszenie się z krzywdą?


Śr sty 08, 2020 17:13

Dołączył(a): Pn cze 25, 2018 15:08
Posty: 124
Post Re: Kto na tym forum sprawuje pieczę ze strony Kościoła?
***Edycja, niezrozumienie toku myśli Henryka, a nie mogę usunąć posta.***


Śr sty 08, 2020 17:14
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Kto na tym forum sprawuje pieczę ze strony Kościoła?
Nie kłam DżiVi (znów to robisz, a za to otrzymywałeś ostrzeżenia - za kłamstwo). Bardzo łatwo udowodnić, że mijasz się z prawdą. Dostaleś ostrzeżenia za sugerowanie sabelianizmu chrześcijanom, kłamliwe insynuacje na temat wiary chrześcijańskiej i wklejanie uwag do moderacji w wątku do tego nieprzeznaczonym. Nie dostałeś ani razu ostrzeżenia za pisanie o wierzeniach ŚJ.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr sty 08, 2020 17:23
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn cze 25, 2018 15:08
Posty: 124
Post Re: Kto na tym forum sprawuje pieczę ze strony Kościoła?
Wyjaśniałem skąd brało się moje minięcie z prawdą - przez moderatora uznane za "kłamstwo". Z wielu rozmów z katolikami, którzy najwyraźniej nie wiedzą czego dokładnie naucza ich Kościół. Na nic wyjaśnienia. Nikt też nie pokusił się o post typu "ej DżiVi, słuchaj, ale to nie tak, my wierzymy tak...".
Lepiej nie pisać na konkretne tematy, bo kolejne rozminięcie z prawdą będzie skutkować banem :) Natomiast posty użytkowników, którzy rozmijają się z prawdą na temat wierzeń ŚJ nie są karane. Tak więc odnosząc się do głównej myśli tematu - "innowiercy" też mają przekichane, jeśli reprezentują pewne określone poglądy, a ich niewiedza w pewnych kwestiach jest szybko wyłapywana i podpinana pod złośliwe kłamstwa.


Śr sty 08, 2020 17:33
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Kto na tym forum sprawuje pieczę ze strony Kościoła?
Przestań brnąć, bo nie jest trudno odnaleźć dyskusje z Tobą, gdzie coś udowadniasz bez dowodów i nie reagujesz na prośby o linki. Głosisz jedynie swoją prawdę.
Żaden katolik nie jest źródłem wiedzy nauczania KK. Źródłem wiedzy są dokumenty UNK i swoje prawdy na temat wiary katolickiej winieneś udowadniać tymże nauczaniem. Wciskasz kit innym katolikom, jakby tamten katolik (o ile taki istnieje) był naczelnym rozumem, a piszący tutaj idiotami.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr sty 08, 2020 17:39
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn cze 25, 2018 15:08
Posty: 124
Post Re: Kto na tym forum sprawuje pieczę ze strony Kościoła?
Żadnego wciskania, żadnego kitu. To forum dyskusyjne, prawda? Dzielenie się swoim poglądem (w tym także na to, co w moim mniemaniu katolicy uznają za prawdę) zostało w moim wypadku posądzone o "kłamstwa", "wciskanie kitu", itp. Żadnego życzliwego skorygowania, rozmowy, jak w normalnej dyskusji. Po prostu było się do czego przyczepić i szkoda, że zamilkł przed trzecim ostrzeżeniem... Jedno z ostrzeżeń dostałem za dwa słowa w nawiasie, które tak na prawdę wcale nie musiały być tym, za co zostały wzięte, tylko objaśnieniem. Chciałbym, by wtedy zadano Alus pytanie: "Czy Jezus to Twój Bóg i Ojciec?". Ciekawe, co by odpowiedziała. Teraz też mógłbym dostać ostrzeżenie za to, że zwracam uwagę na problem, który oficjalnie nie istnieje. Dokładnie na tej samej zasadzie. Nie podałem linków? Podałem namiary pod którym wszystkie linki były pogrupowane. Każdy mógł zajrzeć. I każdy może znaleźć w tamtej dyskusji, że podałem odpowiednie namiary. Jestem na forum dyskusyjnym a nie na smyczy u Małgosi. Co to znaczy "nie reagujesz na prośby o linki"? To w końcu prośby czy rozkazy? Źródło było podane.

W tym wątku też - na posty w normalnym tonie reakcja z użyciem słów i sformułowań sugerujących ton podniesiony.
Ja to widzę tak: Wy się z oczywistych powodów boicie prawdy i tego, żeby prawda dotarła do innych.
Już uciekam.


Śr sty 08, 2020 18:00
Zobacz profil
Post Re: Kto na tym forum sprawuje pieczę ze strony Kościoła?
DżiVi napisał(a):
Chciałbym, by wtedy zadano Alus pytanie: "Czy Jezus to Twój Bóg i Ojciec?"
Czemu chciałbyś?
Cytuj:
Ciekawe, co by odpowiedziała.
Nie ma powodu uważać, że powiedziałaby cokolwiek sprzecznego z jej wiarą.
Cytuj:
Teraz też mógłbym dostać ostrzeżenie za to, że zwracam uwagę na problem, który oficjalnie nie istnieje.
Na jaki problem zwracasz uwagę? Jeśli uważasz, że powinieneś dostać ostrzeżenie, zawsze mogę je dać. Ale chciałbym najpierw zrozumieć, o co Ci chodzi.
Cytuj:
Wy się z oczywistych powodów boicie prawdy
Dlatego usuwamy Twoje kłamstwa nt. rzekomego sabelianizmu katolików. Tak, wszystko się zgadza.


Cz sty 09, 2020 7:45
Post Re: Kto na tym forum sprawuje pieczę ze strony Kościoła?
Cytuj:
Chciałbym, by wtedy zadano Alus pytanie: "Czy Jezus to Twój Bóg i Ojciec?".
Ciekawe, co by odpowiedziała.

Odpowiem Ci - Myśli Moje nie są myślami waszymi, drogi Moje nie są waszymi drogami wskazuje Biblia. A Jezus objawiający sie św Faustynie przekazuje Jakim jest bóg w istocie swojej nikt nie pojmie, ani umysł anielski, ani ludzki, Dzienniczek.
Sądzisz, że mając taki przekaz, uznałabym, że jestem ponad i usiłowałabym rozgryzać tajemnicę Trójcy Świętej?


Cz sty 09, 2020 8:40
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL