Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 5:06



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
 Kto na tym forum sprawuje pieczę ze strony Kościoła? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): So gru 21, 2019 19:07
Posty: 90
Post Kto na tym forum sprawuje pieczę ze strony Kościoła?
Jestem tu parę dni i przeraża mnie dominacja innowierców oraz materialistów. W zasadzie można uznać, że forum Wiara jest oddane do dyspozycji innowierców, aby tu rozgłaszali swoje nauki.
Poza tym ciekawe kto finansuje to forum?


Pt sty 03, 2020 19:12
Zobacz profil
Post Re: Kto na tym forum sprawuje pieczę ze strony Kościoła?
Polecalabym zapoznanie sie z regulaminem, na ktory sie zgodziles.

viewtopic.php?t=10498

To nie jest forum kaznodziejsko-katolickie.


Pt sty 03, 2020 20:06
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 31, 2018 23:46
Posty: 1795
Post Re: Kto na tym forum sprawuje pieczę ze strony Kościoła?
Cytuj:
Poza tym ciekawe kto finansuje to forum?

Właścicielem portalu wiara.pl jest wydawca tygodnika katolickiego „Gość Niedzielny”
Instytut GOŚĆ Media, 40-042 Katowice, ul. Wita Stwosza 11

To forum to jedno z nielicznych miejsc, gdzie katolik, niekatolik i niewierzący mogą dyskutować o (nie)wierze na prawie równych warunkach.

_________________
Metodyści
Polska Rada Ekumeniczna


So sty 04, 2020 0:03
Zobacz profil

Dołączył(a): N lis 24, 2019 8:25
Posty: 53
Post Re: Kto na tym forum sprawuje pieczę ze strony Kościoła?
Cytuj:
Kto na tym forum sprawuje pieczę ze strony Kościoła?

Ja. Jestem katolikiem, więc należę do Kościoła. W miarę możliwości się wtrącam ;-)

Cytuj:
Jestem tu parę dni i przeraża mnie dominacja innowierców oraz materialistów. W zasadzie można uznać, że forum Wiara jest oddane do dyspozycji innowierców, aby tu rozgłaszali swoje nauki.

To zupełnie jak w życiu. Mi się to podoba, że każdy może się wypowiedzieć. W życiu też mnóstwo ludzi podaje się za katolików, czasem są nawet księżmi a mówią rzeczy, które z katolicyzmem nie mają nic wspólnego a tylko trudniej to wyłapać. Dlatego dobrze jak ktoś poglądom i wierze stawia wyzwania. Zachęca to do głebszych poszukiwań, do pogłebionej refleksji.

_________________
Chcesz mi odpowiedzieć albo czegoś się ode mnie dowiedzieć, wymienić się poglądami czy raczej mnie koniecznie przekonać?


So sty 04, 2020 1:52
Zobacz profil

Dołączył(a): So gru 21, 2019 19:07
Posty: 90
Post Re: Kto na tym forum sprawuje pieczę ze strony Kościoła?
NIEDZWIEDZ napisał(a):
To zupełnie jak w życiu. Mi się to podoba, że każdy może się wypowiedzieć. W życiu też mnóstwo ludzi podaje się za katolików, czasem są nawet księżmi a mówią rzeczy, które z katolicyzmem nie mają nic wspólnego a tylko trudniej to wyłapać. Dlatego dobrze jak ktoś poglądom i wierze stawia wyzwania. Zachęca to do głebszych poszukiwań, do pogłebionej refleksji.


Katolicy do "każdych" się nie zaliczają?


So sty 04, 2020 16:14
Zobacz profil

Dołączył(a): So gru 21, 2019 19:07
Posty: 90
Post Re: Kto na tym forum sprawuje pieczę ze strony Kościoła?
Kael napisał(a):
To nie jest forum kaznodziejsko-katolickie.


Jasne! Już wiem. Zdążyłem się dowiedzieć. To jest forum przytakiwania heretykom i materialistom. No i ludziom oderwanym od rzeczywistości.


So sty 04, 2020 16:18
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Kto na tym forum sprawuje pieczę ze strony Kościoła?
Propomuje Henryk przeniesienie sie na katolik.pl, to bedzie zdecydowanie lepsze forum dla ciebie.


So sty 04, 2020 16:59
Zobacz profil
Post Re: Kto na tym forum sprawuje pieczę ze strony Kościoła?
Henryk napisał(a):
NIEDZWIEDZ napisał(a):
To zupełnie jak w życiu. Mi się to podoba, że każdy może się wypowiedzieć. W życiu też mnóstwo ludzi podaje się za katolików, czasem są nawet księżmi a mówią rzeczy, które z katolicyzmem nie mają nic wspólnego a tylko trudniej to wyłapać. Dlatego dobrze jak ktoś poglądom i wierze stawia wyzwania. Zachęca to do głebszych poszukiwań, do pogłebionej refleksji.


Katolicy do "każdych" się nie zaliczają?

Zaliczaja sie. Ktos tu katolikow odgornie przesladuje?


So sty 04, 2020 18:03

Dołączył(a): So gru 21, 2019 19:07
Posty: 90
Post Re: Kto na tym forum sprawuje pieczę ze strony Kościoła?
Kael napisał(a):
Zaliczaja sie. Ktos tu katolikow odgornie przesladuje?


Odgrywasz "dobrego" ubeka?


So sty 04, 2020 19:38
Zobacz profil
Post Re: Kto na tym forum sprawuje pieczę ze strony Kościoła?
A ty kogo odgrywasz?
Wymysliles sobie teorie spiskowa, bo ci szacunek dla ludzi o pogladach innych niz twoje nie odpowiada.


So sty 04, 2020 19:44
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 03, 2015 12:30
Posty: 2000
Post Re: Kto na tym forum sprawuje pieczę ze strony Kościoła?
Henryk napisał(a):
Jasne! Już wiem. Zdążyłem się dowiedzieć. To jest forum przytakiwania heretykom i materialistom. No i ludziom oderwanym od rzeczywistości.

W punkcie pierwszym regulaminu mamy zapis:

§ I/1. Forum portalu WIARA.PL jest miejscem spotkania ludzi pragnących pogłębić swoją wiarę, poszukujących Boga, zainteresowanych problemami religii, a chrześcijaństwa w szczególności. Forum stanowi zatem miejsce rozmowy katolików i niekatolików, chrześcijan i niechrześcijan, wierzących i niewierzących.


Jak więc widzisz, forum jest otwarte także dla osób, które są "heretykami i materialistami". Także cykliści i wegetarianie tu zaglądają, masz więc różnorodne towarzystwo osób, które przejawiają zainteresowanie religią i wiarą, dzieląc się swoimi spostrzeżeniami z innymi. Co Twoim zdaniem powinniśmy robić z takimi osobami? Karać, poprzez usuwanie z forum? Czy te osoby przejawiają zachowania, wobec których moderatorzy powinni reagować? Jeżeli tak, to czy mógłbyś je opisać?

_________________
Otóż nic nie znaczy ten, który sieje, ani ten, który podlewa, tylko Ten, który daje wzrost - Bóg. 1 Kor 3, 7


So sty 04, 2020 20:11
Zobacz profil

Dołączył(a): So gru 21, 2019 19:07
Posty: 90
Post Re: Kto na tym forum sprawuje pieczę ze strony Kościoła?
Niech sobie są i wyznawcy kozich bobków, nic mi to nie przeszkadza, ale dlaczego są dopuszczane uszczypliwe i głupio prześmiewcze uwagi "ad personam"tych wyznawców byle czego, w obronie których stają moderatorzy?
Ja odpowiadałem @IrciaLilith na jej pytania i nie wdawałem się w dyskusję z obszczekiwaniem mnie przez, jak widać dyżurnych trolli na tym forum. Gdy jednak się odszczekłem, zostałem upomniany przez moderatora.


N sty 05, 2020 19:43
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Kto na tym forum sprawuje pieczę ze strony Kościoła?
Każdy post, który wg Ciebie jest uwagą ad personam lub prześmiewczy, możesz zgłosić do moderacji specjalnym przyciskiem (wykrzyknik) pod postem. Jak na razie nie widzę żadnego ataku ad personam względem Ciebie. To Ty wciąż ubliżasz i atakujesz innych i za to dostałeś opstrzeżenie. Jeśli nie odpowiada Tobie forma tego forum, załóż własne pod nazwą "Kółko wzajemnej adoracji" i dopuszczaj do dyskusji myślących wyłacznie tak jak Ty. Tutaj rejestrując się wyraziłeś zgodę na przestrzeganie regulaminu, a ten wyraźnie mówi, że jest to forum dla wszystkich: wierzących, poszukujących, niewiertzących, innowierców itp. Tak więc, jeśli chcesz dyskutować, to zgodnie z regulaminem.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N sty 05, 2020 22:11
Zobacz profil

Dołączył(a): So gru 21, 2019 19:07
Posty: 90
Post Re: Kto na tym forum sprawuje pieczę ze strony Kościoła?
To co tu napisałaś, to jest prawda, czy Prawda?


Pn sty 06, 2020 13:57
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: Kto na tym forum sprawuje pieczę ze strony Kościoła?
Cytuj:
REGULAMIN FORUM WIARA.PL

(...)

§ III: Moderacja forum:

(...)

12. Uwagi dotyczące moderowania prosimy wpisywać w dziele „Moderacja”. Ewentualnie nieścisłości należy wyjaśniać u moderatorów odpowiedzialnych za dany dział lub u Administratora Forum.


viewtopic.php?t=10498

Zły dział, zły temat.

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Pn sty 06, 2020 14:55
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL