Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 7:36



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Ad vocem 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 15, 2018 19:47
Posty: 1190
Post Re: Ad vocem
zefciu napisał(a):
bramin napisał(a):
Zostałeś zbanowany za niewinność, wredni (tfu!) moderatorzy uwzięli się na Ciebie i z sadystyczną przyjemnością Cię zbanowali. Zgadza się?
Raczej nie. Wydaje się, że obecne wybryki moderatorów biorą się ze strachu i lenistwa po prostu.

Ale przecież LidkaMax został zbanowany 2 lata temu, kiedy też byłeś moderatorem.


N gru 20, 2020 13:08
Zobacz profil
Post Re: Ad vocem
feelek napisał(a):
Ale przecież LidkaMax został zbanowany 2 lata temu, kiedy też byłeś moderatorem.
A czy ja coś pisałem o zbanowaniu LidkiMax 2 lata temu? Czy 2 lata temu dawano ostrzeżenia „za awanturnictwo”? Czy 2 lata temu jakiś mod miał problem z wyjaśnieniem, za co poszło ostrzeżenie? Czy 2 lata temu zamiast wydzielić offtop jakiś mod groził ostrzeżeniami? Czy 2 lata temu widząc, jak jeden użytkownik wrzeszczy na drugiego, jakiś mod zaatakował tego, na którego wrzeszczą? Czy 2 lata temu jakiś sekciarz nazwał chrześcijan idiotami, a modzi mu przyklasnęli?

Jeśli masz przykład takiej akcji, to ją wskaż. A jak nie, to daruj sobie argument o biciu murzynów.


N gru 20, 2020 13:33
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 20, 2019 13:53
Posty: 1061
Post Re: Ad vocem
Zefciu zacznij od Dwóch Przykazań Miłości byś nie zrażał do siebie innych.

zefciu napisał(a):
bramin napisał(a):
Zostałeś zbanowany za niewinność, wredni (tfu!) moderatorzy uwzięli się na Ciebie i z sadystyczną przyjemnością Cię zbanowali. Zgadza się?
Raczej nie. Wydaje się, że obecne wybryki moderatorów biorą się ze strachu i lenistwa po prostu.


Obecną Moderację oceniam najwyżej od wielu lat. Ale wszyscy musimy się doskonalić nadal we wzroście w Wierze, Miłości, Pokoju, Pokorze, Czystości, Nadziei i pracy w Służbie Bożej.

_________________
1J, 4, 16
Myśmy poznali i uwierzyli miłości, jaką Bóg ma ku nam. Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim.


N gru 20, 2020 18:36
Zobacz profil
Post Re: Ad vocem
Moderatorzy mogą przecież poprawiać drobne błędy, ale skoro nie mają czasu na poprawianie drobnych błędów, a mają czas na latanie z kijem, odpisywanie, że "ciach" i wysyłanie ostrzeżeń, to rezygnuję z forum dobrowolnie i na pewno nie powrócę. Kij stosowany w Kościele przynosi obecnie skutek odwrotny. A "ciach" to będzie w przyszłości przy urnach wyborczych, w referendach dotyczących aborcji, konkordatu i religii w szkołach, bo po rządach prawicy nastaną rządy skrajnej lewicy. To jest najprawdopodobniejszy scenariusz.

viewtopic.php?f=47&p=1069311#p1069311


N gru 20, 2020 19:19

Dołączył(a): So gru 05, 2020 23:51
Posty: 85
Post Re: Ad vocem
pom napisał(a):
Obecną Moderację oceniam najwyżej od wielu lat. Ale wszyscy musimy się doskonalić nadal we wzroście w Wierze, Miłości, Pokoju, Pokorze, Czystości, Nadziei i pracy w Służbie Bożej.
W swoich pochlebstwach aż zapomniałeś, żeby Wszystko Ważne napisać Wielką Literą -- powinno być: "we Wzroście w Wierze, Miłości, Pokoju, Pokorze, Czystości, Nadziei i Pracy w Służbie Bożej" :P


N gru 20, 2020 21:33
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Ad vocem
Anonim (konto usunięte) napisał(a):
Moderatorzy mogą przecież poprawiać drobne błędy, ale skoro nie mają czasu na poprawianie drobnych błędów, a mają czas na latanie z kijem, odpisywanie, że "ciach" i wysyłanie ostrzeżeń, to rezygnuję z forum dobrowolnie i na pewno nie powrócę. Kij stosowany w Kościele przynosi obecnie skutek odwrotny. A "ciach" to będzie w przyszłości przy urnach wyborczych, w referendach dotyczących aborcji, konkordatu i religii w szkołach, bo po rządach prawicy nastaną rządy skrajnej lewicy. To jest najprawdopodobniejszy scenariusz.

viewtopic.php?f=47&p=1069311#p1069311


Moderacja modwracją, ale nie zmienia to faktu, że to co tutaj wypisujesz, jest tak nielogicznie pokręcone, że te bany które dostałaś, nic mnie nie dziwią.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


N gru 20, 2020 22:25
Zobacz profil
Post Re: Ad vocem
pom napisał(a):
Obecną Moderację oceniam najwyżej od wielu lat. Ale wszyscy musimy się doskonalić nadal we wzroście w Wierze, Miłości, Pokoju, Pokorze, Czystości, Nadziei i pracy w Służbie Bożej.
Naprawdę uważasz, że moderatorzy tego forum są tak oślizgłymi gnidami, że jeśli będziesz pisał ku ich czci tego typu peany, to będą Cię lepiej traktować? Nie oceniam wysoko tego, co się ostatnio dzieje, ale jednak, w przeciwieństwie do Ciebie, uważam, że moderatorzy jakąś godność ludzką zachowali.


Pn gru 21, 2020 9:21

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1457
Post Re: Ad vocem
pom napisał(a):
Obecną Moderację oceniam najwyżej od wielu lat.

Tu jestem skłonny przyznać rację. Nie ma w śród moderatorów oszołomów, potwierdzają to po ochłonięciu nawet ci, którzy wiedząc, że będą zbanowani próbowali poruszyć niebo i ziemię. Mimo, że dla niektórych takie działania mogły się wydawać działaniami oślizgłej gnidy, uważam że mimo zbanowania, jakąś godność ludzką zachowali, swą winę uznali a miano gnidy zmazali.


Pn gru 21, 2020 10:18
Zobacz profil
Post Re: Ad vocem
Łobum borum łobum borum. Niech nam żyją modzi tego forum. Niech żyyyyją nam. To śpiewałem ja, Jarząbek Wacław.


Pn gru 21, 2020 10:49

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1457
Post Re: Ad vocem
zefciu napisał(a):
Łobum borum łobum borum. Niech nam żyją modzi tego forum. Niech żyyyyją nam.

No proszę, można? Co prawda, rymy częstochowskie, ale czy to ważne. Czasem człowiek musi w chwili szczerości wyrzucić z siebie dobro w nim drzemiące.


Pn gru 21, 2020 11:57
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL